De ce femeile numai au grija de ele dupa ce se casatoresc??



nu. mai era si o "eroina" care purta la fel... nu mai tin minte numele, parca ceva cu Z la incepu ! in tot cazul... parca tot mai frumos sunt trasi direct pe piele, nu ?

http://ro.bfashion.com/uploads/products/seo/original/chiloti-demira-35216.jpg
barboneli
Postat pe 21 Octombrie 2013 15:51
De la: quasaria, la data 2013-10-21 12:34:40ne, am caldura...sufleteasca. Ca sa nu zic i am hot! - nu suna bine... eu's mai mimoza, asa.

Si merg cu nasul pe sus ca acolo e amplasat, sus. Altfel am fi avut nasul in talpa...daca trebuia sa il tinem in pamint.


io cred numa' pi controlate
eiii, ti pominesti ca tie nu-ti curge niciodata.....
...mai, vezi sa nu care cumva sa-ti aranjezi bretonu' in oglinda in timp ce conduci, mai ghini numeri copacii decat sa-i culci, 'ntales? :D....da, ai soba, di aia ai caldura.....;))

te,te,te, NB!
Fss_ssu
Postat pe 21 Octombrie 2013 18:02
Treaba interesanta cu lenjeria este cam asa: atat de mult ne-o dorim si nu ne este de nici-un folos ca zboara cat ai clipi in cine stie ce colt obscur al incaperii. Oricum un produs de la V S isi merita banii...este foarte adevarat ! Am avut onoarea sa primesc si eu un set de Craciun , dar era doar de la sora mea care lucrase in Italia un an si ceva , ea m-a intrebat ce cadou sa imi ia si asta mi-am dorit era in anii '90 si pentru noi , proaspat scapati de comunism era un mare moft . Iar ideea unui Tshirt si necalcat si o super lenjerie este super sexy !De aceea esti fierbinte si ai caldura sufleteasca de se mira lumea pe aici , draga Q. TE SALUT G
garbo_19362
Postat pe 21 Octombrie 2013 22:11
"Treaba interesanta cu lenjeria este cam asa: atat de mult ne-o dorim si nu ne este de nici-un folos ca zboara cat ai clipi in cine stie ce colt obscur al incaperii"

Da tu in restul timpului nu folosesti lenjerie intima ? Numai cand te dezbraca ...
In rest , nu ma mai mira nimic
Rotty
Postat pe 22 Octombrie 2013 08:13
bineinteles ca port lenjerie dar era doar o gluma
garbo_19362
Postat pe 22 Octombrie 2013 08:15
http://shine.md/images/7078381.victoriasecret_03.jpg
garbo_19362
Postat pe 22 Octombrie 2013 08:32
da' ce rotty, crezi ca in rest nu poate sa zboare?
Daca imi pun muzica atunci cind ajung acasa ...sa vezi ce inaripate devin diverse chestii.... :-))) Si cind ies de la dus ma intreb unde sint. De obicei, nu le caut pe lustra.....


quasaria
Postat pe 22 Octombrie 2013 09:11
La prima faza , am crezut ca-mi raspunzi la ce-ti ziceam pe pagina anterioara Q ...Era sa-ti zic ca el asa zboara...
Rotty
Postat pe 22 Octombrie 2013 09:17
iar eu era sa te intreb cine el zboara? barbo? Ca am vazut ca de el se discuta pe pagina anterioara.....

quasaria
Postat pe 22 Octombrie 2013 09:27
Rotty
Postat pe 22 Octombrie 2013 09:32
suparatu, n-am soba, am semineu... blana ursului din padure inca n-am gasit-o, dar daca imi aranjez bretonul s-ar putea sa o gasesc,.
Si na, d'aia n-avem nasul in talpa, ca lasam urme ca melcii.... daca n-aveam soba.
quasaria
Postat pe 22 Octombrie 2013 10:10
De la: quasaria, la data 2013-10-22 10:10:17suparatu, n-am soba, am semineu... blana ursului din padure inca n-am gasit-o, dar daca imi aranjez bretonul s-ar putea sa o gasesc,.
Si na, d'aia n-avem nasul in talpa, ca lasam urme ca melcii.... daca n-aveam soba.

te salut q , interesanta zau teoria cu melcii si cu nasul in talpa ... imi place sa iti citesc comenturile !
garbo_19362
Postat pe 22 Octombrie 2013 10:47
totusi, nu pot sa inteleg unde dreak imi e BULA? Si de ce mi s-a lungitolatit in halu' ala pagina de profil.
quasaria
Postat pe 22 Octombrie 2013 11:58
De la: quasaria, la data 2013-10-22 09:11:28da' ce rotty, crezi ca in rest nu poate sa zboare?
Daca imi pun muzica atunci cind ajung acasa ...sa vezi ce inaripate devin diverse chestii.... :-))) Si cind ies de la dus ma intreb unde sint. De obicei, nu le caut pe lustra.....




nu ma mira... tu folosesti opaitzul... ! si ca sa ajunga un desu anume tocmai pe lustra... trebuie sa pui o bila in el, altfel nu ajunge mai mult de 080m de tine. asa e de usor. am probat !
barboneli
Postat pe 22 Octombrie 2013 12:19
barbo, inteleg ca tu locuiesti in catedrala? Nu imi iese matematica, la opaitz....
quasaria
Postat pe 22 Octombrie 2013 12:21


doamne fereste... eu mis cocosat !!! mai incearca... ! tavanul la mine e la 3m de podea. lustra ajunge im marginea de jos, la 40cm. de tavan... asa ca x = ?
barboneli
Postat pe 22 Octombrie 2013 12:25
http://www.pandashouse.com/wp-content/uploads/2012/02/black-claw-foot-tub-1024x701.jpg






Asta ca sa nu crezi ca am kilotzi de tabla.....
quasaria
Postat pe 22 Octombrie 2013 12:38


mmda... frumos ! te ajuta cineva cand vrei sa intri in baie... ? cu asa usi.... !!! imi place opaitzul ala din tavan... si ma incanta ca ai si telefon !!!
barboneli
Postat pe 22 Octombrie 2013 12:46
pai, sint pudica. Usile alea distressed cu lantul cainelui pe ele dau tot farmecul, oricum.
Da' nu imi place ceasul. Asta?

http://ecx.images-amazon.com/images/I/5191hRbuxQL.jpg
quasaria
Postat pe 22 Octombrie 2013 12:58


mie da !
barboneli
Postat pe 22 Octombrie 2013 13:09

acolo o fost taverna candva, stiu eu!

da," ca melcu'" am vinit si eu sa-ti raspund

Stii ce buni sunt la gust(cu siguranta) si cand te uiti in oglinda observi o piele mai fina..... : sau tu faci terapie cu ei?
Lasa, m-ai lamurit cu sursa di caldura, acu, lamureste-ma cu arderea ca doar tot cu" lemn" functioneaza, nu?


treaba cu lungitu' pg-nii .....face loc la reclame sa nu-i mai "reclame", da nu i-o dat di capat, inca mai lucreaza
Om videa ci decor tranteste! >:-w-m na!
zua cum iti doresti in "noa[tea asta"! :)
Fss_ssu
Postat pe 22 Octombrie 2013 13:10
De la: barboneli, la data 2013-10-22 12:46:41

mmda... frumos ! te ajuta cineva cand vrei sa intri in baie... ? cu asa usi.... !!! imi place opaitzul ala din tavan... si ma incanta ca ai si telefon !!!


mai nene, ala-i candelabru, nu-i opait, .....di ala are bunica-miu in pivnita

si ii cu flacara ...da, arde.....

salut!
Fss_ssu
Postat pe 22 Octombrie 2013 13:14
hai barbo, iti place ceasul ala? Seamana cu raposata mea bula....

Nu maninc melci, ca au bacterii. Altfel, am o gramada prin gradina... ii culegeam odata cu capsunile si faceam o salata. Da' nu, merci.

Crasma sau nu, eu mi-am ales casa pt ca are o tejghea ca aia... na, femeie. In loc sa ma uit la fundatie....
quasaria
Postat pe 22 Octombrie 2013 13:16

n-are iz de muschetari? acolo s-o balacit in vremuri cand erau usile noi

cred ca te-o atras si siguranta.... ;))
Fss_ssu
Postat pe 22 Octombrie 2013 13:22
misto "tejghea" :D....iti vine sa mai faci ceva din cand in cand;))
....cu siguranta are si "rezistenta", altfel nu ar sta in picioare!
da, ti lamuresti tu pi parcurs. :)

Mai, iar ii noapte ?
Fss_ssu
Postat pe 22 Octombrie 2013 14:15


balcon, mansarda, pasarele....ceva?

Numai bine!
Fss_ssu
Postat pe 22 Octombrie 2013 14:18
poate carciuma de pirati. Ca d'Artagnanu' saracul nu cre' ca a ajuns pe aici.


quasaria
Postat pe 23 Octombrie 2013 09:32
De la: suparatu_, la data 2013-10-22 13:14:11
De la: barboneli, la data 2013-10-22 12:46:41

mmda... frumos ! te ajuta cineva cand vrei sa intri in baie... ? cu asa usi.... !!! imi place opaitzul ala din tavan... si ma incanta ca ai si telefon !!!


mai nene, ala-i candelabru, nu-i opait, .....di ala are bunica-miu in pivnita
si ii cu flacara ...da, arde.....

salut!


salut... pai daca-i cu flacare, nu inseamna ca e opaitz... ca eu asa tin minte ! ma refer la candelabru ala... ! eu n-am vazut ca intra curent in el... nu electric !
barboneli
Postat pe 23 Octombrie 2013 09:57
De la: quasaria, la data 2013-10-22 13:16:35hai barbo, iti place ceasul ala? Seamana cu raposata mea bula....

Nu maninc melci, ca au bacterii. Altfel, am o gramada prin gradina... ii culegeam odata cu capsunile si faceam o salata. Da' nu, merci.

Crasma sau nu, eu mi-am ales casa pt ca are o tejghea ca aia... na, femeie. In loc sa ma uit la fundatie....


maiiii... eu nu stiu cum arata raposata ta bula (???)... dar mie imi place ceasul si in general, chestii din astea mai vechi ! si de tine imi place... melcii or fi avand bacterii... dar cine n-are, dar ele mor cand ii gatesti !!! la bacterii ma refer. nici mi nu-mi plac, dar din alte motive... ! la melci ma refer...
barboneli
Postat pe 23 Octombrie 2013 10:02
raposata mea bula era chestia aia roshie care aparea in partea de jos a paginii. Aia, ca un fund de babuin. Si a disparut.
quasaria
Postat pe 23 Octombrie 2013 10:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Azi ce gatim? 123 De la: pusastef 22 Decembrie 2010 12:45
Cum este sa fii femeie in Romania ! 86 De la: garbo_462542 29 Martie 2017 12:06
hei 7 De la: hermosa20 16 Iulie 2012 02:16
Sa nu murdarim trandafirii !!!!!!!!!!!! 15 De la: elisabeta_boia 20 Noiembrie 2011 12:18
De ce sa nu cred in vise? 4 De la: caleidoscop 29 Mai 2012 12:20
Setari Cookie-uri