De ce femeile numai au grija de ele dupa ce se casatoresc??



mmda... raposata ta bila, era si a noastra... a disparut, asa-i ! s-au apucat astia de la garbo sa scimbe pagina... si au uitat de ea probabil ! treaba de novici, ce vrei... !!! asa ca, in amintirea ei...

http://staticclub.caradisiac.com/soft/1/mecanique-technique/photos/photo/hd/545550545/27868640a9/photos-cul-babouine-big.png
barboneli
Postat pe 23 Octombrie 2013 10:52
exact! Aia era: "cul babouine BIG!" !!!


http://staticclub.caradisiac.com/soft/1/mecanique-technique/photos/photo/hd/545550545/27868640a9/photos-cul-babouine-big.png
quasaria
Postat pe 23 Octombrie 2013 11:08
tare rau imaginea , buna Q ! e foarte neplacut ce se intampla pe garbo... schimbarile facute sunt chiar enervante , incet incet , or sa fie doar reclame si doar 1 cm unde sa iti scrii impresiile !O ZI PLACUTA !
garbo_19362
Postat pe 23 Octombrie 2013 11:16
cate reclame mai pune oare pe o singura imagine !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
garbo_19362
Postat pe 23 Octombrie 2013 12:40
De la: quasaria, la data 2013-10-23 09:32:30poate carciuma de pirati. Ca d'Artagnanu' saracul nu cre' ca a ajuns pe aici.




ei na, daca n-ai gasit chiloti si esarfe aruncate, n-o fost d'Artagnan?

ai cautat in pivnita,
...ci comori ai "descoperit"?
Mie mi se pare ca canta des cucuvelele pi acolo

da si de la mine si "intretinere" cu bine!
Fss_ssu
Postat pe 23 Octombrie 2013 14:04
n-am pivnita (sper). Doar niste zone unde parchetul suna dubios rau, da' n-am chef sa il scot.
In rest, mai bine sa cinte cucuveaua decit albatrosii: scot aia niste sunete de

Da' deocamdata au cintat doar pompierii. Da' nu chiar pe aici, mai la deal asa...
quasaria
Postat pe 24 Octombrie 2013 10:17
Io stiam de corul vanatorilor.... Acum s-au apucat si pompierii de cantat ?
Buna Q
Rotty
Postat pe 24 Octombrie 2013 10:33
Rezumat facut dupa o pagina:
1_ Io nu port lenjerie, ii bai? Cand fac baie|dus...etc.
2_ Balcon n|am, dar mansarda|i plinaaaa!
3_ Astept cu nerabdare sa ma Re_casatoresc, sa ma ingrijesc...motivatia...
Axl_R
Postat pe 24 Octombrie 2013 11:42
mda... au facut corul bocitoarelor cind au vazut ce s-a ales de explozibilu' armatei. Nu de altceva, da' daca mai bate mult vintu' ia foc tot Sydney. Si... acum bate.
quasaria
Postat pe 24 Octombrie 2013 11:45
De la: Rotty, la data 2013-10-24 10:33:18 Io stiam de corul vanatorilor.... Acum s-au apucat si pompierii de cantat ?
Buna Q


deci, asta e corul vanatorilor...

http://youtu.be/QtuW61TlcBU

asta e tot... dar pe limba din tzara ta.... !

http://youtu.be/H_7sbeB2g28

am cautat corul pompierilor... din Romania, si uitati ce prezinta ei... ! astia sting focul, cica.....

http://youtu.be/UCW71TQt024

si asta... il aprinde la loc !

http://youtu.be/WF477pY2eFQ

eu cred ca e o problema grava cu pompierii astia... pe bune ! am continuat sa caut... si bine am facut ! am dat de o oparea de arta....

http://youtu.be/9az5u5rwwhQ

asa ca... m-am lasat pagubas !
barboneli
Postat pe 24 Octombrie 2013 12:11
iete alta opera de arta....

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2469995/Australia-bushfires-New-South-Wales-declares-state-emergency-roars-Sydney.html
quasaria
Postat pe 24 Octombrie 2013 12:36
groaznic Q, Este departe sper de tine ?? sau in regiuni mai nepopulate ??
garbo_19362
Postat pe 24 Octombrie 2013 13:12
Diferenta dintre ? si !

Q, e albastra, da nu|i groaznic|a. Gata, plec, nu dati!
Axl_R
Postat pe 24 Octombrie 2013 13:38
:D inchide si ochii, na!

da, cu "focul nu te joci....si soaRele arde! da faci numai riduri si asimilezi D-ul

Nu-i rau, semn ca se indreapta ceva ....

numai bine!
Fss_ssu
Postat pe 29 Octombrie 2013 23:01
da asa este unele femei nu se mai ingrijesc
totul devine o rutina dar sa nu uitam noi femile ca flacara dragostei trebuie saramnina vie noi suntem scinteia care faca foc ...si daca esti nearanjata si arati ca nu pozti sa te uiti in oglinda e groaznic asa ca femei ,,,,dint toata lume anu avem voie sa ne neglijam si trebuie sa fim foarte frumose tot timplul...va pu jeni
garbo_384223
Postat pe 6 Noiembrie 2013 19:53
De la: garbo_384223, la data 2013-11-06 19:53:34da asa este unele femei nu se mai ingrijesc
totul devine o rutina dar sa nu uitam noi femile ca flacara dragostei trebuie saramnina vie noi suntem scinteia care faca foc ...si daca esti nearanjata si arati ca nu pozti sa te uiti in oglinda e groaznic asa ca femei ,,,,dint toata lume anu avem voie sa ne neglijam si trebuie sa fim foarte frumose tot timplul...va pu jeni

ia ibusinus
te pu darine
miss_darine
Postat pe 6 Noiembrie 2013 20:41
Voi pe ce limba vorbitzi aici ?
Rotty
Postat pe 6 Noiembrie 2013 21:16
d'aia io nu ma insor!
la mine cand vine fimei (in general casatorite), si cand trecem la...treaba (ca d'aia le primesc, ca io n-am timp de lugu lugu!), in general iele sunt aranjate si miros bine (desigur ca le dau bani de parfum ). probabil ca cand le iau si barbatzii lor la...treaba iele saracele sunt urduroase si nespalate si put ca dreacu' ca fac si munca casei; spalat pi gios, aspirat, curat grup sanitar etc etc(normal, ca d'aia barbat'su s-o insurat cu ea), sh'atunci pi ala il apuca scarba, doar daca iel nu-i biat, ca atunci numai conteaza.
adi27
Postat pe 9 Noiembrie 2013 07:29
da analfabet esti
iulianajm
Postat pe 9 Noiembrie 2013 09:00
Aici e vb de îngrijire, nu de litere sau literatură.
Axl_R
Postat pe 9 Noiembrie 2013 09:05
De la: iulianajm, la data 2013-11-09 09:00:53da analfabet esti


io analfabet????????
bey asta...vez ca te curentez imidiat dac nutz cere scuze!
ca cand ieriam mai tanar si viguros toate fetele di pi strada mia s-or ars cu mandea. ca ieriam profesor de sex nu alta. asa sa stii matale.
asa ca io sunt cineva num incurc mintea cu una ca tini.
adi27
Postat pe 9 Noiembrie 2013 23:11
De la: Axl_R, la data 2013-11-09 09:05:24Aici e vb de îngrijire, nu de litere sau literatură.


asa manca-ti-as, ca esti de a mea! te-am ginit din prima.
adi27
Postat pe 9 Noiembrie 2013 23:13

" De ce femeile numai au grija de ele dupa ce se casatoresc??"


Punct !
Fss_ssu
Postat pe 10 Noiembrie 2013 00:23
eu cred ca femeile dupa ce se casatoresc nu mai au timp pt ele ca sa aiba timp sa se ingrijeasca..timpul le este cronometrat,,trebuie sa faca curat dupa barbati barbatii vor casa luna dar fara sa faca curat,ei vor mancare gatita proaspat ca la restaurant ca de aia tine femeia langa el.
vrea camasile calcate si pantalonii la dunga .banii ei sunt calculate primeste doar bani de autobus
de unde atunci sa mai aiba amarata de femeie timp si bani ca sa se grijeasca?sa aiba timp pt ea pt ca trebuie sa le faca pe toate?
ingerasulluptator
Postat pe 11 Noiembrie 2013 22:31
cand femeie se casatoreste nu mai are timp si pt ea pt ca ea trebuie sa se gandeasca la tot ,la treburile casnice,facut mancare pt barbat care vrea doar mancarica buna dar sa dea putini bani in casa ..

femeia trebuie sa le faca pe toate.

flacara iubirii se intretine prin comportament asa cum barbatul s-a comportat frumos la inceput pana sa atraga femeia in pat la el.

vrea ca femeile sa faca toate treburile casnice sa se gandeasca la toare sa mai aiba si grija de ele dar bani nu le dau,,si femeia da toti banii in casa .

daca femeile sunt proaste si nu stiu sa se impuna si sa lupte pt drepturile lor.
ingerasulluptator
Postat pe 11 Noiembrie 2013 23:14
cand femeie se casatoreste nu mai are timp si pt ea pt ca ea trebuie sa se gandeasca la tot ,la treburile casnice,facut mancare pt barbat care vrea doar mancarica buna dar sa dea putini bani in casa ..

femeia trebuie sa le faca pe toate.

flacara iubirii se intretine prin comportament asa cum barbatul s-a comportat frumos la inceput pana sa atraga femeia in pat la el.

vrea ca femeile sa faca toate treburile casnice sa se gandeasca la toare sa mai aiba si grija de ele dar bani nu le dau,,si femeia da toti banii in casa .

daca femeile sunt proaste si nu stiu sa se impuna si sa lupte pt drepturile lor.
ingerasulluptator
Postat pe 11 Noiembrie 2013 23:14
De la: ingerasulluptator, la data 2013-11-11 23:14:29cand femeie se casatoreste nu mai are timp si pt ea pt ca ea trebuie sa se gandeasca la tot ,la treburile casnice,facut mancare pt barbat care vrea doar mancarica buna dar sa dea putini bani in casa ..

femeia trebuie sa le faca pe toate.

flacara iubirii se intretine prin comportament asa cum barbatul s-a comportat frumos la inceput pana sa atraga femeia in pat la el.

vrea ca femeile sa faca toate treburile casnice sa se gandeasca la toare sa mai aiba si grija de ele dar bani nu le dau,,si femeia da toti banii in casa .

daca femeile sunt proaste si nu stiu sa se impuna si sa lupte pt drepturile lor.


mah PUSSI!
vez ca te-am dibuit. sa moara mama daca matale nu eshti pe...invers. adica itzi plac fimeile...hai s-o facem in trei. incepi sa ma fascinezi. spune daca iti plac blondele sau brunetele. am amante din ambele categorii. hai s-o facem in trei. ce zici papusha??????????????????????????????
adi27
Postat pe 12 Noiembrie 2013 15:33
nu imi plac femeile nu imi plac nici barbatii..sunt frigida

nu ma poate atrage fizic un barbat fara character si bun simt..
doar un barbat cu character si bun simt imi poate incalzi simturile..
ca alte femei se indragostesc fara sa cunoasca un barbat,,

plus ca nu cred ca femeilor le plac barbatii fara bun simt,,,de aceea sunt atatea despartiri si divorturi pt ca femeile nu se mai lasa umilite de barbate si nici nu se merita pt un carnat puturos sa iti iei un porc intreg..mie una nu imi trebuie nici carnat si nici porc
ingerasulluptator
Postat pe 12 Noiembrie 2013 22:25
De la: ingerasulluptator, la data 2013-11-12 22:25:56nu imi plac femeile nu imi plac nici barbatii..sunt frigida

nu ma poate atrage fizic un barbat fara character si bun simt..
doar un barbat cu character si bun simt imi poate incalzi simturile..
ca alte femei se indragostesc fara sa cunoasca un barbat,,

plus ca nu cred ca femeilor le plac barbatii fara bun simt,,,de aceea sunt atatea despartiri si divorturi pt ca femeile nu se mai lasa umilite de barbate si nici nu se merita pt un carnat puturos sa iti iei un porc intreg..mie una nu imi trebuie nici carnat si nici porc


incepi sa ma dezgusti. auzi la ea; carnatz puturos!!!
amantele mel cand ma dezbraca si pun mana pe ...cucu il divinizeaza, si din "maria ta, taria ta, dulceata ta " nu il mai scot! Evident ca urmeaza si...bagarea si atunci sa te tzii; lozinci,tzipete,racnete si gemete etc. asa ca mai lasa-ma cu teoriile tale zalude. io imi mentin parerea: esti pe...invers...si in plus cu probleme grave la ...cutia cu pitpalaci.
Halleluia si Doamne da-i minte.
adi27
Postat pe 13 Noiembrie 2013 17:01
De la: suparatu_, la data 2013-11-10 00:23:44
" De ce femeile numai au grija de ele dupa ce se casatoresc??"




Findca stau cu ochii pi barbat, na
Fss_ssu
Postat pe 27 Noiembrie 2013 13:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubirea 183 De la: razvanut 9 Martie 2012 11:01
Vrei sa mai uiti de grijile cotidiene? 1 De la: mimosa 19 Mai 2009 06:53
Relatie ciudata 28 De la: garbo229279 29 Decembrie 2012 10:24
Pentru cei ramasi,CRACIUN FERICIT! 13 De la: VOIAJOR 6 Ianuarie 2013 09:13
Un sfat va rog 25 De la: garbo_408326 8 Martie 2016 13:09
Setari Cookie-uri