Sex in Mercedes.


pana la pamant... mai avea ceva coceni pe jos, frunze uscate de la porumb...etc. dar poate nu el as stat pe pamant.... ! auzi la el.... cu-cur-oz... !!!
barboneli
Postat pe 8 August 2013 11:25
De la: PerfectStranger, la data 2013-08-08 09:07:40Nu am facut sex pe plaja pentru ca nisipul zgarie , cine zice ca a facut minte si la adancime e pentru perversi ca nu ai ce sa simti pe sub apa ca na, suntem si noi oameni...nu pesti


dar in cada, ai facut ? aia nu era tot in "apa"... ? ai un styl ciudat de exprimare... "suntem si noi oameni... nu pesti" da' cine vorebea aici de pesti... ?
barboneli
Postat pe 8 August 2013 11:31
In cada desigur, la dusuri ca na.....suntem si noi oameni
PerfectStranger
Postat pe 8 August 2013 13:24


ok... nu inteleg de ce ne amintesti mereu "ca na... suntem si noi oameni"... ? crezi ca noi nu stim asta... >
barboneli
Postat pe 8 August 2013 14:57
ce are Mercedesul si nu are Dacia in privinta asta?
alias_flore
Postat pe 11 August 2013 08:12
Probabil , mai mult spatiu de "desfashurare" ...
Rotty
Postat pe 11 August 2013 16:32
Fără desfăşurător! Rog fr!
Axl_R
Postat pe 11 August 2013 16:43


corect Rotty... asta e, desfasurare ! cu toate ca, a face sex, fara sa fugi s-o prinzi pe gagica prin masina... trebuie cam acelasi loc "de desfasurare"... !
barboneli
Postat pe 11 August 2013 16:49
incercati pe capota!!!!!!!!marca nu mai conteaza..........s-apoi mi-am amintit ceva:sexul nu se face in................ba ce nebuni,ce subiecte,macar sa se povesteasca in privat,ca de nu zice lumea ca suntem depravati!
Marieta_Tonose_1
Postat pe 11 August 2013 16:55
Ce mai conteaza ce zice lumea ? Nu dam detalii , ca asa o zis Axl....cica , fara desfashurator ca nota de plata la telefon
Rotty
Postat pe 11 August 2013 16:59
incercati pe capota!!!!!!!!marca nu mai conteaza..........s-apoi mi-am amintit ceva:sexul nu se face in................ba ce nebuni,ce subiecte,macar sa se povesteasca in privat,ca de nu zice lumea ca suntem depravati!
Marieta_Tonose_1
Postat pe 11 August 2013 16:59


depravati ca fecem sex sau ca-l facem in masina... ma rog, cine obisnuieste... ?!? dar tu... ai incercat pe capota ? mai ales dupa ce ati mers cu masina deja, 152Km..... si motorul e inca incins !
barboneli
Postat pe 11 August 2013 17:02
daca te bagi la un avion privat ma bag...la masini nu ma intereseaza nimic
garbo016505
Postat pe 11 August 2013 22:51
De la: garbo016505, la data 2013-08-11 22:51:15daca te bagi la un avion privat ma bag...la masini nu ma intereseaza nimic



Altul /a care viseaza frumos la ora asta....
Rotty
Postat pe 11 August 2013 23:04
De la: garbo016505, la data 2013-08-11 22:51:15daca te bagi la un avion privat ma bag...la masini nu ma intereseaza nimic


si cum te bagi?
sau mai bine zis unde?
la elice? te faci fuselaj?
mai taie din ele... da-le dreacu!
auzi ce ii zboara lui pitzi prin cap... sa se bage si la avion privat... si ea nu are dupa ce bea apa!
hai cu flitul ca se umple iar forumul de libarci, libidude, lipitori, sotrcatoare, mulgatoare si alte jiganii!

http://www.youtube.com/watch?v=S60Fe4J3rcY
ia de aici .. avion privat!
heartbit
Postat pe 11 August 2013 23:42
De la: PerfectStranger, la data 2013-08-08 09:07:40Nu am facut sex pe plaja pentru ca nisipul zgarie , cine zice ca a facut minte si la adancime e pentru perversi ca nu ai ce sa simti pe sub apa ca na, suntem si noi oameni...nu pesti


bai palamida, eu nu mint si iti spun ca am facut si pe plaja si in apa... iar daca mintea ta ingusta de bilibistroc se opreste la faptul ca nisipul zgarie ... arunci ... ori n-ai fost in viata ta pe o plaja... ori esti din gelatina facut!
du-te bai gogomane si pescuieste gulgute... ca prea incerci sa te dai interesant si o dai doar cu bata in balta!!!!
heartbit
Postat pe 11 August 2013 23:47
De la: alias_flore, la data 2013-08-11 08:12:45ce are Mercedesul si nu are Dacia in privinta asta?


piele si spatiu! si mai are sigla aia cu cerculet... ah, era sa uit ... uneori si un tantalau si o pitzipoanca!!!
heartbit
Postat pe 11 August 2013 23:50
heartbit. Inca un creier coltzuros. Mai baiete eu te invit sa te asezi tu pe plaja acolo in nisip fara patura fara nimic si vezi cum arati !! Nu te contrazic ca doar tu esti un pierde vara din asta cu diploma, nu te incurci. Dar pentru ca-mi esti simpatic te las in continuare sa spumegi, doar doar cineva se prinde ca esti aici si...cine stie? poate chiar te crede istetz sau asa esti ?
PerfectStranger
Postat pe 12 August 2013 17:53
" eu te invit sa te asezi tu pe plaja acolo in nisip fara patura "

Si eu , da nu pe tine ...Vorba lui Bitul....esti din gelatina ?
Rotty
Postat pe 12 August 2013 18:00
unde dracu te-o zgariatsi pe tine nisipu,ba???mai intai incearca,si apoi vorbeste....cine are sange in ...o face si rezemat de copaci,si pe pietre,si la-40 grade daca te tine!!!!!!daca ai cu cine(nu cu sora lu stanga,ca piere romantismu) atunci pune-i-o unde te apuca: in dragoste totul e permis! si-apoi mai bine sa regreti ce ai facut,decat sa regreti ca nu ai facut!!
Marieta_Tonose_1
Postat pe 12 August 2013 18:18
Marieta , ....simplu si direct !
Rotty
Postat pe 12 August 2013 18:28
nu cred ca conteaza daca este mercedes sau alfaromeo conteaza cu cine faci !?????
garbo_19362
Postat pe 12 August 2013 22:49
De la: Marieta_Tonose_1, la data 2013-08-12 18:18:02unde dracu te-o zgariatsi pe tine nisipu,ba???mai intai incearca,si apoi vorbeste....cine are sange in ...o face si rezemat de copaci,si pe pietre,si la-40 grade daca te tine!!!!!!daca ai cu cine(nu cu sora lu stanga,ca piere romantismu) atunci pune-i-o unde te apuca: in dragoste totul e permis! si-apoi mai bine sa regreti ce ai facut,decat sa regreti ca nu ai facut!!


Marieta, ai un 10 de la mine!
si chetia cu copacii... v-o povestesc in alt episod... va spun doar ca era in parcul tineretului ... pe la orele 16, cred ... si se pusese o ploicica de vara!


pentru prostulperfect si infumurat!
mai minte de curca beata, mai creier de peste, du-te prapaditule cu simpatiile tale la garla ca acolo ai mal (namol) si ala nu te zgarie!
pentru cultura ta generala... s-a intamplat intr-o seara la eforie... - exact pe plaja, pe nisip si fara nici o patura sub! - de vreo 2...3 ori, nu consecutiv, a fost si in apa (si nu trebuie sa fii peste ca sa simti ceva in apa! plavane!)
stii cum arata un ascensor, mai gulie?
stii cum arata un acoperis de bloc?
despre cada de baie nu te intreb, ca doar nu esti peste, parca asa spuneai...
asa ca mai bine, taci si calca apa! - bancul ti-l spun alta data!
heartbit
Postat pe 13 August 2013 00:19
De la: PerfectStranger, la data 2013-08-05 11:38:02Vreau o prietena si nu gasesc, vreau o prietena si nu gasesc. Toate fetele sa apeleze la mine. Se ofera cineva!? Nu stiuuu!!!


deci, cum iti spuneam mai labinstain, parca semeni cu ala care schelalaia pe aici...!
si mai vroia sa fie si spiritual!
marsh la curatat latrina, dupa ce termini spala-te pe dinti, ca in rest oricum puti!
heartbit
Postat pe 13 August 2013 00:27
Huh.! Nu te dezici de loc de eticheta de meltean cioplit. Intradevar statiunea ce ti se potriveste de minune este Eforie. Pun pariu ca adori scuipatul semintelor si beneficiezi de porumbul copt la super oferta. Te-as sfatuii sa incerci sa-ti tratezi apropiatii cu ceva mai mult decat o hamzie la carton ( limbajul arata clar ca asta este limita ta ) Cuvintele astea ce pentru tine sunt o desfatare provoaca greata celor ce au un dram de minte si de asta tot ce ti-a ramas este internetul si amintirea unei dudui ce si-o tragea in statiunea meltenilor. Stiu ca esti un fan al muzicii tiganesti (limbajul intareste ideea) dar totusi, incearca sa asculti altceva. Daca-ti permiti iti pot recomanda un concert bun, asta ca preludiu, nivelul tau de cultura este inexistent asa ca nu te pot trimite direct la o piesa de teatru. IAr fi chinuitor pentru tine si nu ai intelege nimic. Pentru inceput te intreb ce este un yoyo ? Cauta pe google ca e greu sa ghicesti!!! Tu nu prea ai avut jucarii in copilarie. Iar acum ca mintea ta a inceput sa pocneasca asemeni unei pungi de popcorn in cuptorul cu microunde....elibereaza-te si spumega iar. Scuze pentru cuvantul ''spumega'' dar vreau sa fiu sigur ca intelegi iar cum limbajul cunoscut de tine este unul singur (al scuipatorilor de seminte) ce pot face ? Have fun si nu uita. E mai bine sa fii frumos decat urat, dar e mai bine sa fi bun inainte de a fi urat!!! Intelegi ceva ? ...hmmmm ..banuiam eu
PerfectStranger
Postat pe 13 August 2013 16:31
Ăsta-i topicu' unde ne spovedim?
Zăpada se pune?
Axl_R
Postat pe 13 August 2013 16:39
Numa daca nu te-a zgariat
Rotty
Postat pe 13 August 2013 16:41
sa inteleg ca sexul practicat in pat e o noutate pentru voi
Eugenia_
Postat pe 13 August 2013 16:44
Şi dacă am zgâriat io?

Practică/i...deh! Da' făcutu' ce-are?
Axl_R
Postat pe 13 August 2013 16:45
Perversa mica ce esti
Rotty
Postat pe 13 August 2013 16:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sex shop 34 De la: Aventuri_Erotice_1 22 Octombrie 2019 11:21
Dragostea vietii mele 20 De la: garbo_1794 2 Mai 2012 15:54
Relatia cu Tatal Nostru Dumnezeu 17 De la: estela 30 Mai 2010 03:15
imbunatatirea creierului 81 De la: Ciresica 3 Iunie 2010 18:58
Legalizarea prostituției 81 De la: iasomia 24 Octombrie 2009 12:57
Setari Cookie-uri