Sex in Mercedes.

Uofff, nimeni nu a facut sex in mercedes. De dimineata am vazut pe youtube un clip funny in care un nene mai negricios canta....haide hopa fata mea, urcate-n masina mea...hop hop hop hop, mercedesul e bengos, ma rog aia facea minuni in mertzan, si m-am gandit ca nu este singura dar se pare ca da ...Axl ce faci te mai mariti cu mine ca nasha ma bate la cap cu curcanii aia ?
PerfectStranger
Postat pe 7 August 2013 17:30
Marius, ştiam io că te cunosc. :)

Dacă-ţi place în căpiţă mai vb...
Axl_R
Postat pe 7 August 2013 17:36

Aoleu si vai de mine! E prea cald, clar...it's too hot, damn it! :D
magdabeauty
Postat pe 7 August 2013 17:46
Bine merge si in capitza mai ales ca aerul de munte este indicat atunci cand atmosfera este incinsa.....Hmmmm.....mi-ai spus pe nume :) Asta inseamna ca ne stim ?
PerfectStranger
Postat pe 7 August 2013 17:50
Da, ''ne ştim''. Blog & contu' tău, când io eram Axl_22. Tot aşa era avataru' tău, numa' albastru.
Axl_R
Postat pe 7 August 2013 17:53
Hmmmm...pai atunci ce sa zic sper sa nu te supar si ce ai facut cu id-ul ala de mess ca asta pikpok e un fel de cicalaceacicacea, asa ca daca vrei imi poti da un mesaj cu id-ul tau ala bun. Si poate-mi spui si cum te numesti pe facebook ?
PerfectStranger
Postat pe 7 August 2013 18:00
O melodie pentru doamne http://www.youtube.com/watch?v=3qqvT7RPzqU
PerfectStranger
Postat pe 7 August 2013 18:04
Eii, cu cei 10 anişori ai mei, îs prea...pt Facebook & restu'. Da' totuşi ''prea femeie'' pt mess/mail. Sorry! :)
Axl_R
Postat pe 7 August 2013 18:21
E clar Ce sa mai. Nu pot decat sa-ti doresc o seara cat se poate de frumoasa. Cred ca internetul asta v-a inebunit pe toti Aia nu aia nu, ca aia nu-i buna....dar asta este. Of of of ......
PerfectStranger
Postat pe 7 August 2013 18:24
Ori ai luat prea în serios un răspuns, dat la un topic, făcut în glumă, ori n-ai înţeles nica.

Mot-à-mot. :)

Mc! Seară faină şi ţie!
Axl_R
Postat pe 7 August 2013 18:33
Nu ma cert cu tine ca la Tg Mures am avut odata o domnita in comapania careia chiar te simteai barbat. Era unguroiaca dar eu de atunci chiar nu mai am nimic cu ungurii, adica romania sa se numeasca Ungaria ete scartz..... de aia nu mai are ursul coada. Una peste alta eu am amintiri frumoasa cand imi aduc aminte de Tg Mures si nu te las sa faci pe nebuna. Deci...vrei sa fii prietena mea ? uite-ti dau si o buruiana....
PerfectStranger
Postat pe 7 August 2013 18:47
Iote-te! Vrei să te simţi bărbat? Cam aşe-i cu unguroaicele.
Măi, cu mine nu ţine! Îs io unguroaică, da' nu vreu Ungaria nicăria!

Suntem deja prieteni, pe Garbo.
Axl_R
Postat pe 7 August 2013 18:56

"Eu am facut sex peste tot dar tot asa nu in Mercedes."

pe un pod peste Tamisa, ai facut ? nu ! atunci ce te tot lauzi ca ai facut peste tot... !
barboneli
Postat pe 7 August 2013 18:56
Barbo , da de unde stii tu ca nu o facut peste Tamisa , sau in Tamisa ....
Rotty
Postat pe 7 August 2013 19:00
barboneli ce ai tata ? Ai ajuns la varsta cand nu se mai scoala dar uite ce frumos atarna ? Pai eu i-am tras-o uneia in padure pe un copac. Alteia in livada de mere ca nah pe vremea aia inca mai existau mere, am facut si la tzara prin porumbi iar dupa ce m-am saturat de natura am trecut la interioare. Ce ai frate., te-ai dilit ?
PerfectStranger
Postat pe 7 August 2013 19:02
Nu s-o dilt ! O dat omu` cu presupusu....
Rotty
Postat pe 7 August 2013 19:15
De la: Rotty, la data 2013-08-07 19:00:10 Barbo , da de unde stii tu ca nu o facut peste Tamisa , sau in Tamisa ....


pai nu stiu... de aia am intrebat !
barboneli
Postat pe 7 August 2013 19:24
Las-o de Tamisa....alt loc nu ti-ai gasit si tu ? Iote , ficiorul nostru umbla prin paduri , prin cucuruz....Ce ? Nu ajunge ? Sa nu zici ca tu te-ai iombit pe Nil.....
Rotty
Postat pe 7 August 2013 19:30
De la: PerfectStranger, la data 2013-08-07 19:02:27barboneli ce ai tata ? Ai ajuns la varsta cand nu se mai scoala dar uite ce frumos atarna ? Pai eu i-am tras-o uneia in padure pe un copac. Alteia in livada de mere ca nah pe vremea aia inca mai existau mere, am facut si la tzara prin porumbi iar dupa ce m-am saturat de natura am trecut la interioare. Ce ai frate., te-ai dilit ?


eu m-am dilit... ??? nu, nu am ajuns inca la situatia aia... nu varsta conteaza... dar asta nu ma sperie de loc ! cu totii ajungem acolo... dar poate nu ma crezi ! cat priveste locurile unde am facut sex... eu nu prea le tin minte. in schimb, tin perfect minte cu cine am facut sex. asta conteaza mai mult si nu daca erau mere sau pere... !!! t
barboneli
Postat pe 7 August 2013 19:32
De la: Rotty, la data 2013-08-07 19:30:42 Las-o de Tamisa....alt loc nu ti-ai gasit si tu ? Iote , ficiorul nostru umbla prin paduri , prin cucuruz....Ce ? Nu ajunge ? Sa nu zici ca tu te-ai iombit pe Nil.....


nu ! nici pe podul peste tamisa... ! si nici in Mercedes... ! mi-ar fi incomod, eu is cam lung....
barboneli
Postat pe 7 August 2013 19:37
Da cu capitzele cum stai ?
Rotty
Postat pe 7 August 2013 19:42


maiii... cum sa-ti zic !!!! eu am crescut in Bucuresti pana am plecat si dupa aia, am trait aici... si aici iar nu sunt capitze... ! dar nu cred ca mi-ar place acolo decat sa dorm... eventual. nu prea mi-ar place sa-mi intre cate un pai din ala mai incapatzanat in... nu conteaza unde... !!!
barboneli
Postat pe 7 August 2013 19:49
Offf , mai Barbo , ca habar nu ai de lumea asta .... Pffff....
Rotty
Postat pe 7 August 2013 19:54


mmmda... ai dreptate aici ! dar tu... ai facut sex pe nisipul marii la o adancime de 2.34cm.... timp de 16 minute ?
barboneli
Postat pe 7 August 2013 20:01
Daca ai avut timp si centimetru la dispozitie , ca sa nu mai zic de uitatul la ceas....ala nici macar sex nu a fost
Rotty
Postat pe 7 August 2013 20:21


ai dreptate... nu aveam. dar am citit in ziarul saptamanal din Rai... ca ne-au gasit la adancimea asta si strans imbratizati.... !
barboneli
Postat pe 7 August 2013 21:00
......
Rotty
Postat pe 7 August 2013 21:03
De la: PerfectStranger, la data 2013-08-07 17:30:25Uofff, nimeni nu a facut sex in mercedes. De dimineata am vazut pe youtube un clip funny in care un nene mai negricios canta....haide hopa fata mea, urcate-n masina mea...hop hop hop hop, mercedesul e bengos, ma rog aia facea minuni in mertzan, si m-am gandit ca nu este singura dar se pare ca da ........


deci, te contrazici... dupa cum vezi cineva a facut secsz in mertzan...
asa ca intreab-o pe tanti cum e!

eu pana acum am facut sx in doua masini (nu dau marcile ca sa nu fac reclama...) dar data viitoare o sa fie in mertzan, ca un ghiolban... si o sa vin, precis, sa iti povstesc ... dar pana atunci iti pot spune cum a fost in ascensor... si cu opritul intre etaje....
heartbit
Postat pe 7 August 2013 22:18
Nu am facut sex pe plaja pentru ca nisipul zgarie , cine zice ca a facut minte si la adancime e pentru perversi ca nu ai ce sa simti pe sub apa ca na, suntem si noi oameni...nu pesti
PerfectStranger
Postat pe 8 August 2013 09:07
Da cand ai umblat prin cucuruz , pamantul nu te-o zgariat ?
Rotty
Postat pe 8 August 2013 09:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
invitatie la dans 94 De la: zazaq 16 Ianuarie 2013 22:32
Mi-am inselat jumatatea, dupa casatorie...Dar am avut urmatoarele motive: 363 De la: fleurdelis 2 Iunie 2010 19:11
pot fi insarcinata 3 De la: Gyk_Brunetyk_1 8 Iunie 2015 01:48
Vreau sa ma insor!! 209 De la: elodia_2 21 Octombrie 2011 20:32
Cum sa faci sex cu o femeie dominanta? 224 De la: alehandra 24 Octombrie 2009 03:16
Setari Cookie-uri