Sex in Mercedes.

Eu_ , in pat se doarme
Rotty
Postat pe 13 August 2013 16:46
who, me?
Eugenia_
Postat pe 13 August 2013 16:46
nisipul zgaraie?
Mda - si femeia zgaraie, sa stii. Si uneori mai si musca. Asa ca, daca ti-e de julituri, sportul asta e extrem pentru tine: incearca altceva, nu sex... Joaca sah, de exemplu? Si ai grija sa nu iti cada vreo piesa pe picior....

quasaria
Postat pe 13 August 2013 16:57
In zapada merge. e chiar indicat pentru hipertensivi Nu am facut in zapada dar as incerca. Ar fi cool
PerfectStranger
Postat pe 13 August 2013 17:02
Ce zici Eugenia!!? Te arunci cu mine in Mercedes ?
PerfectStranger
Postat pe 13 August 2013 17:07
Hău! Nu-s hiper, hipo.

EU_, preferă patu'...conservatore...
Axl_R
Postat pe 13 August 2013 17:16
Patul este destul de clasic dar daca spui tu.......te ajut cu drag
PerfectStranger
Postat pe 13 August 2013 17:25
Io zic sa puneti zapada in pat
Rotty
Postat pe 13 August 2013 17:32
De la: Axl_R, la data 2013-08-13 16:39:34Ăsta-i topicu' unde ne spovedim?
Zăpada se pune?


desigur ca se pune si zapada, numai ca devine complicat cand ai un ger din ala de iti crapa pietrele... si tu esti pe malul unei ape... in fine... sarim peste detalii!


apro de meltean, meltean esti matale bai perfectule!
si noroc cu cultura ta, gen virgula de mircea badea ... ca doar cu ajutorul lui ti-ai mai imbogatit si tu vocabularul!
in continuare marsh la nutretz, ca ma plictisesti!
iar ca jucarie... in copilarie.... am avut-o pe aia care te nascu pe tine! imi pare rau ca dupa ani si ani, cu alt biped a ajuns sa dea nastere unui specimen asa retardat ca tine, dar asta e viata. nu poti face ce e bine mereu si nici alegerile pe care le facem in viata nu sunt cele mai corecte!
asa ca... mai fluiera pe aici, poate iti apare si taticul sa te ajute!

si ca tot discutam elevat si despre culturi... - faci cam mult zgomot pentru nimic... dar poate ca asta e visul tau al unei nopti de vara... oricum, pana sa te dumiresti, incearca cu zborul unui cuib de cuci parpanghele... vorbesc eu la casa de bilete sa te lase sa intri cu o bere si punga de rasare in sala...! am niste relatii!
in caz ca nu iti iese pasenta, cauta balciul, ca despre de-ale carnavalului, nu prea te vad in stare, acolo ai avea nevoie de tinuta, iar cum esti mate-fripte, coate-goale... parol monsher, ai sa te plictisesti prea tare...
si totusi...
poate iti gasesti si tu prietena, aia dupa care oracaiai... sa mergeti impreuna la nunta lui figaro... asa poate mai mananci si tu saptamana asta... si mai bei un vin, o tuica, ceva!

drum bun mai nea poshirca si scuza-mi limbajul mult prea elevat, pentru lipsa ta de creier si grobianismul tau!

cat despre yoyo, ma bucur ca ai avut si tu o jucarie, daca esti cuminte, la anul iti cumpar o bicicleta, iar peste doi ani, iti cumpar si sha la bicicleta!
heartbit
Postat pe 13 August 2013 17:49
EU_ = Eugenia :)

Conservatoare*

Io-s cu căpiţa.

Bit, tanti-i mai mare o ţârucă, se descurcă şi pe ger.
Axl_R
Postat pe 13 August 2013 18:46

Sa nu zaci ca vrei in iglu, ca am EU_ ;)) ....senzatie taRe
Mai, cu gusturile ce le aveti nu grabiti numa' anotimpul ce vine va mutati si pe alte planete...
Ii bine asa, poate descoperim ceva de consemnat in cartea Re....

Spor_t!
Fss_ssu
Postat pe 13 August 2013 19:56
De la: PerfectStranger, la data 2013-08-13 17:02:54In zapada merge. e chiar indicat pentru hipertensivi Nu am facut in zapada dar as incerca. Ar fi cool



o sa-ti inghete curul, dar nu simti numai dupa aia
vivacedonna
Postat pe 13 August 2013 23:41
o sa ii inghete si curul si creierul lui de biban avortat... si uite asa, domnul mucilaginos gelatinos, o sa se transforme in piftie, ca procul de craciun!
heartbit
Postat pe 14 August 2013 00:33
De la sex am ajuns la piftie ? Mai lipseste ingerasul cu vreo doua rugaciuni...
Rotty
Postat pe 14 August 2013 07:04
Haules baules dar heartbit nu vrea deloc sa ma lase in pace. Stiu mai omule ca esti foarte destept , o spune chiar nickname-ul de aici. Englezescul heart care inseamna inima si bit-ul, unitatea cea mica de masura a informatiei din calculatorul ala al tau invechit. Eu nu am nici o vina ca mintea ta este inima unui bit, iar in consecinta, fiind atat de mica, nu am pretentii. Ramai cu scuipatul semintelor, vad ca spumegi mai ceva ca o Holstein cand se ineaca cu un mar. Si, chiar daca nu-ti da nimeni atentie tu, nu ceda, perseverenta este uneori o calitate (nu in cazul de fata ) Pana la urma ai stiut ce e ala un yoyo ? pfff, vezi ca incepe cancan tv, emisiunea ta favorita. Sa ai mult noroc, prost esti destul !!
PerfectStranger
Postat pe 14 August 2013 08:16
Mrcedes of beds nu stiu, da' Ferrari of beds cica asta-i:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2KVQ8VcvXBc

Perso nu ma incinta, eu's mai mult spre d'astea
http://www.ecteli.com/wp-content/uploads/2012/09/A-modern-classic-bedroom-with-a-beautiful-bed-a-night-table-two-nice-night-lamps-an-old-cabinet-a-chair-a-big-window-and-a-carpet..jpg

: http://www.iseecubed.com/wp-content/uploads/cozy-delightful-retro-bedroom-in-the-rural-areas-roche-bobois-ideas.jpg
quasaria
Postat pe 14 August 2013 09:29
asa ca na, daca e sa folosesc o masina, asta ar merge?
http://2.bp.blogspot.com/-jbfUe1ZGmRk/UR31lrv-dfI/AAAAAAAACl0/p4snVfV7mQs/s320/Old+Cars+Wallpapersr+9.jpg
quasaria
Postat pe 14 August 2013 09:46
Ferrari , ne-Ferrari , io as da in claustrofobie

Masina ? .... Sper ca nu i-au montat senzor sa se decapoteze cand bate soarele....sau luna
Rotty
Postat pe 14 August 2013 09:46
mda, aduce a criogenare.
Oricum, nu e stilul meu.

Mie al treilea link imi place. Si ala imi place mult, da' de unde sa iau casa aia, ca astia nu prea au castele d'alea pe aici... ?!

Iar masina... nu cre' ca bagau ei senzori pe vremea aia, da' no conteaza. S-ar uita oricum toata lumea la masina, coururi de femei au mai vazut.
quasaria
Postat pe 14 August 2013 09:56
"Mie al treilea link imi place. Si ala imi place mult, da' de unde sa iau casa aia, ca astia nu prea au castele d'alea pe aici... ?"

.... Pai te apuci si construiesti tu unul
Rotty
Postat pe 14 August 2013 10:02
je?
Experimente d'astea, nu merci: precis iese asa: http://sellhousefastla.com/wp-content/uploads/2013/02/Ugly-House.jpg

Am incercat sa imi vopsesc o usa si a iesit si aia urita cu patima,....
quasaria
Postat pe 14 August 2013 10:13
E minunata O sa ai succes de Halloween !
Rotty
Postat pe 14 August 2013 10:19
De la: quasaria, la data 2013-08-14 10:13:57je?
Experimente d'astea, nu merci: precis iese asa: http://sellhousefastla.com/wp-content/uploads/2013/02/Ugly-House.jpg

Am incercat sa imi vopsesc o usa si a iesit si aia urita cu patima,....



pai de ce nu mi-ai spus?
ca zburam pina la tine,
doar sa-ti iasa usa bine.

vivacedonna
Postat pe 14 August 2013 12:57
te pricepi? La usi?
quasaria
Postat pe 14 August 2013 14:09
http://youtu.be/Qq79qqx9OXI
PerfectStranger
Postat pe 14 August 2013 16:19
trist
Eugenia_
Postat pe 14 August 2013 16:43
un pic de romantism,mai duduie,in pat la batranete cand te dor salele......mai pune si un pic de nebunie.si iese ceva fain!!!!!
Marieta_Tonose_1
Postat pe 14 August 2013 18:54
Din cate am auzit sexul in Mecedes e frustrant, masina mare, scula mica, conform legii compensatiei.
Eu cu fanul nu ma-mpac, sunt alergica, prefer salteaua cu apa ce te leagana pana adormi.
charmelen
Postat pe 14 August 2013 21:52
De la: quasaria, la data 2013-08-14 14:09:46 te pricepi? La usi?



la vopsit,
usi daca vrei nu pot sa-ti fac decit vetrate tifany adica sticlele de la usi...
:))
vivacedonna
Postat pe 15 August 2013 21:05
De la: PerfectStranger, la data 2013-08-07 08:45:32We believe in dreams....Love It's All...Music is Life...

h
ttp://www.youtube.com/watch?v=zX-BhoHtNgE

Buna Maruis, mi-a placut melodia , relaxant momentul ! multumesc! G
garbo_19362
Postat pe 16 August 2013 21:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dirty Talk 46 De la: black_rose 16 Martie 2013 16:10
Ce am invatat de la mama(amuzant) 84 De la: Estera111 28 Aprilie 2013 18:52
Contra plictiselii 58 De la: garbo265966 26 August 2012 11:49
Notiuni generale 8 De la: VOIAJOR 21 Decembrie 2012 14:39
Soţul sau mama? 1 De la: Mia-garbo 25 Octombrie 2018 12:57
Setari Cookie-uri