Un animalut de companie!

Iote unde s-a ajuns de la un biet animalutz de companie.... Irinuko , tu incluzi barbatii in categoria...?
Rotty
Postat pe 24 Iulie 2013 07:59
De la: Rotty, la data 2013-07-24 07:59:33 Iote unde s-a ajuns de la un biet animalutz de companie.... Irinuko , tu incluzi barbatii in categoria...?
pt mine si oamenii fara ratiune cum ar fii barbatii sau chiar si femeile care se iau dupa barbate,si copii care copie gandirea lui taicasu.
Sunt ca niste animalute de companie cui nu iti poti deschide inima si sa poti avea incredere pt ca nu sunt cinstiti..adica sa aiba principia solide ca sa nu profite de slabiciuni si naivitatea celorlalti.

pt mine oamenii sunt tot unj fel de animalute de companie..

da daca ar fii oameni cu ratiune I-as putea numi oameni

ingerasulluptator
Postat pe 24 Iulie 2013 22:33
nu cred ca voi putea iubi un barbat sau un om,,sa imi deschid inima si nsa pot avea incredere..Pt ca increderea se castiga.

ca sa stau doar pt sex si pt bani cu cineva mai bine stai singura dupa parerea mea..

habar nu am cum se pot suporta oamenii unii pe altii la cat de rai si egoisti sunt unii cu altii,,nu imi pot inchipui..

la cat de rai sunt oamenii barbatii care chinuie femeile si le fac slugile lor..habar nu am cum de stau.

eu nu as putea sta,,cu asemenea specimen fara bun simt.
ingerasulluptator
Postat pe 24 Iulie 2013 22:38
eu una cred ca nici nu exista iubirea pt ca la cat de rai sunt oamenii si profita unii de altii.Numai ca ei cum gandesc cu instinctele ratiunea lor este inactive..sau este active ratiunea dar ei nu pun in practica..nu ii pot intelege pt ca eu vad lucrurile altfel..pt mine oamenii fara principia sunt ca niste anmimalute de companie..dar nu imi pot deschide inima lor,sau nu pot avea incredere in ei..pt ca ei prin faptele lor nu demostreaza ca poti avea incredere in ei
ingerasulluptator
Postat pe 24 Iulie 2013 22:41
daca femeile ar fii cinstite..Adica sa nu umble sa profite,,ci sa doreasca sa munceasca..
multe femei cred ca din cauza intereselor de afii intretinute de barbate nu se impun si nu sunt sincere cu baietii...Adica eu cred ac si ele au interese de pe urma baietilor dar baietii fiind mai destepti din vanatoare le fac vanat si inca cum..

nici fetele nu vor sa fie serioase si sa isi impuna punctual de vedere..ci umbla cu prostii au interese de aceea nu sunt sincere,,si nu se impun de la inceput,,apoi baietii le fac sclave..

dar daca femeia ar fii cinstita si sincera adica sa spuna de la inceput ca ea nu curate dupa barbati..Nu umbla sa profite si nu lasa pe barbati sa profite de pe urma lor..

femeile cred ca este un dezavantaj sa fie cinstite...Dar eu cred ca dezavantaj este sa devii sclava..pt ca nu esti sincera de la inceput..chiar daca nu ai castiguri de pe urma baietilor..

la ce ii trebuie unei femei sa isi vanda demnitatea pt niste cadouri interese ..adica ma refer sa faca compromisuri si sa ii invete pe baieti prost de la inceput..

chiar daca baietii nu iti fac cadouri pt ca le spui verde in fata ca cu tine nu le merge prosteala..
dar ii pui la [punct de le inceput..

pt ca eu cred ca femeile nu sunt sincere si nu se impun de la inceput din cauza intereselor
ingerasulluptator
Postat pe 25 Iulie 2013 00:51
oare nu exista nici un Tratat de Pace..intre barbati si femei..Ca femeile sa nu umble sa profite de pe baieti si nici baietii sa se razbune pe femei.?

pt ca eu cred ca nici femeile nu vor sa fie cinstite pt ca sunt puturoase si vor sa profite de pe baietii apoi baietii se razbuna si le fac sclave.

stiu ca daca ii spui de la inceput parerea ta cum gandesti tu...Ca vrei corectitudine si nu vrei baietii sa profite de pe urma ta...la fel va dori si el corectitudine si nu iti va lua nici un cadou sa isi chetuie banii munciti daca nu primeste nimic..Poate la inceput,,pana prinde incredere,,ii faci tu iti face si el.egal pt ca fiecare munceste pt bani..

dar daca femeile nu se impun de la inceput din cauza intereselor,,o excursie mocca...alte lucruri mocca...si nu este sincera de la inceput...greu te mai impui dupa aia..
.

ingerasulluptator
Postat pe 25 Iulie 2013 01:00
http://www.click.ro/lifestyle/animale/caine-reactie-intoarcere_acasa-entuziasm-revedere_0_1660033995.html........fara cuvinte!!!
ladyDY
Postat pe 30 Iulie 2013 20:37
La mine zice ca documentul nu a fost gasit...
Rotty
Postat pe 30 Iulie 2013 20:57
copiaza linkul si pune-l pe google sau in bara
ladyDY
Postat pe 30 Iulie 2013 21:02
Ok. Cand ma intorc de la plimbaceala , ca ma preseaza timpul
Rotty
Postat pe 30 Iulie 2013 21:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum ii invatam la olita 74 De la: office_salinasusesi_ro 12 Aprilie 2010 23:33
perioada de tranzitie la copil 11 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 09:27
mamicile - intre stresante si indiferente.... 34 De la: office_salinasusesi_ro 20 Martie 2010 08:43
vaccinuri 20 De la: garbo249489 21 Noiembrie 2011 17:58
megaureter si reflux vezico-ureteral 1 De la: ruschita 4 Februarie 2009 18:04
Setari Cookie-uri