Un animalut de companie!

Sssshhhttt! Sperii copiii, uraticoo! Gata, calmeaza-te!
M-am distrat putin cu tine, m-am spalat pe maini si-acum...valea! Stiu si te inteleg, creez dependenta, dar...gata, puisor, sictir!

Si-asta, cica-i muma!!! Doamne fereste!!!
Zat! Mars! Si pe curand...poate maine, poate nu...

Weekend excelent, superb...asa ca mine!!!

Gata, stiu...o iau eu pe Q ca animal de companie, yeeee!
magdabeauty
Postat pe 19 Iulie 2013 14:37
ne... n-ai mai inteles??! Engleza ta de traseista nu bate decit pina la "call"??
A, si "something"... ?

Doar asta ti se spune cind pozezi asa duios uitindu-te in zare, pe sosea, cu tzuica in bot, intr-un weekend minunat??

Well, nu te complexa, busted cunt !
quasaria
Postat pe 19 Iulie 2013 14:43

Moamaaa, ci amalgam cu "animalutele" astea di companie!

Eu iti recomand un porumbel voiajor ...da, ii pasare, stiu!


numa' bini!
Fss_ssu
Postat pe 19 Iulie 2013 16:12
pffff! magda, stiu ca te superi pe mine, pentru ce va urma , dar si tu m-ai suparat pentru ca n-ai invatat pana la varsta asta sa injuri, mai fata frumoasa si draga

acum vitele exponate, cu dedicatie pentru quasaria: fah, hoasca neepilata, ma-ta-i traseista si stoarfa, ca doar asa se explica cum un avorton, specia ta, exista pe pamant si-si mai da si cu parerea pe un site de femei. esti o vita nefoututa si frustrata labara, care crapa de singuratate ca nici o paula nu sta cu tine, mah, panarama! sugi paula si sictir in ma-ta de cacacioasa taranca. te-ai spalat azi pe dinti? mars la spalat, putoare, ca pute de la 1 km de la seicii care ti-o dau in gura aia spurcata!
tot ce spui la adresa magdei si a altor femei de bun simt de pe acest site e strict fiica-ta! auzi?! fiica-ta!!!
ridica-te acum din genunchi c-am terminat, jigodie balonata!!!
garbo_11163
Postat pe 19 Iulie 2013 16:30
Alt animal biped .....Cangurul de ex.
70' cu tini vb.

:-W na! ...nu te grabi!
Fss_ssu
Postat pe 19 Iulie 2013 16:37
163 sau whatever number, pe tine te-a bagat cineva in seama, putzulica?
Ai iesit sa iti aperi gainusele? Nt, nt, ce romantic.... Sint profund impresionata de aplombul, curajul si devotamentul de care dai dovada.

Go fuck yourself, loser.
quasaria
Postat pe 19 Iulie 2013 16:45
Probabil ca nu ai gandit destul de mult inainte de a posta acel comentariu, eu iubesc animalele, ceea ce tu nu ai fi avut dreptul sa condamni sau sa negi inainte de a fi informat. Si a iubi animalele nu inseamna a le chinui intr-un apartament, indiferent de marimea acestuia. Sper ca pe viitor tu si sustinatorii tai cel putin ignoranti si inteleaga ce se scrie pe un site.(da, efortul exista in momentul in care ai o "fetita de 4 ani" si un caine care necesita poate mai multa atentie decat copilul, asta daca nu vrei sa omori animalul din prostie).
ekatennka
Postat pe 19 Iulie 2013 16:49
sarantoaco, mergi al munca de noapte ca sa ai ce sa-i dai de mancare lui fiica-ta si lasa forumul ca ai facut carari pe aici. cioara vopsita cu creierul putrezit
huo!
garbo_11163
Postat pe 19 Iulie 2013 16:50
ce inseamna fuck? stii sau vrei sa-ti arat, frigido?
garbo_11163
Postat pe 19 Iulie 2013 16:51
ma plictisesti, cocosel.
Asa cum am spus, go fuck yourself. Sau pe ma-ta, daca te inspira mai mult.

Poate asa devii mai interesant, cine stie.
quasaria
Postat pe 19 Iulie 2013 16:53
...
magdabeauty
Postat pe 19 Iulie 2013 16:59

Pentru orice animal trebuie sa arati ca ai suflet si sentimente alfel, te calca el in picioare, te musca, zgarie....sau te poate inghiti, tinandu-ti companie Digera!

Si privirea dar timbrul vocal spun multe....daca copilu' numa' plange, tzapa sau nu sta locului, catelu' oboseste repede si ...poate sa-l muste.
Mai, ai grija ti rog fr. mai bine sa prevezi dicat sa .....s-o'ntamplat deja...
Fss_ssu
Postat pe 20 Iulie 2013 05:29
...63, Nu stiu daca am invatat sau nu sau o fi talent nativ, asta de-a injura, dar il am din plin, doar ca-mi permit luxul de-a-l folosi numai in privat si numai cu cine merita, intr-adevar. Chiar cred in chestia aia, "daca te lupti, fa-o cu zeii"...asa-s eu, mai delicata si exclusivista!
magdabeauty
Postat pe 20 Iulie 2013 11:44
De la: Rotty, la data 2013-07-14 13:37:38"pentru ca efortul pe care trebuie sa il depui in vederea intretinerii curateniei atat a animalului, indiferent ce este ( caie, papagal, hamster sau pisica) este foarte mare, "


Zau ? Daca esti o puturoasa si o comoda de prima clasa......
I

de ce zici asa?
si mie imi plac cateii,piscile..
dar sa tii un catel in apartament sa te latre cand esti oboist si vrei sa dormi..

sau o pisica care sa ma zgarie

eu cred ca animalutele trebuie tinute atunci cand stai la casa,,ii mai lasi si prin casa dar noaptea intr-o camaruta a lui so sa iasa afara cand vrea dar nu toata ziua sa te latre.

dar oamenii sunt diferiti,,unii oamenii prefer sa manace din farfuria care a mncat el si il hraneste cu propria furculita

fiecare cum se simte bine,,

mie una nu mi-ar placea sa tin animale in apartament..
ingerasulluptator
Postat pe 21 Iulie 2013 22:35
de ce zici asa?
si mie imi plac cateii,piscile..
dar sa tii un catel in apartament sa te latre cand esti oboist si vrei sa dormi..

sau o pisica care sa ma zgarie

eu cred ca animalutele trebuie tinute atunci cand stai la casa,,ii mai lasi si prin casa dar noaptea intr-o camaruta a lui so sa iasa afara cand vrea dar nu toata ziua sa te latre.

dar oamenii sunt diferiti,,unii oamenii prefer sa manace din farfuria care a mncat cainele sau il hraneste cu propria furculita

fiecare cum se simte bine,,
ingerasulluptator
Postat pe 21 Iulie 2013 22:37
sunt animalute care au lasat sa se procreeze pt a fii comercializate..

asumi responsablitatea sa ii educieu cred ca poti lua un animalut atunci cand te simti cu adevarat ca doresti acest lucru pt ca sa te si foti ocupa de ei..sa nu iti fie precum o povara.
la unii le plac sa aiba animalute in apartament,la unii nu..depinde de om.
dar important ca cei ca si-i doresc si ii iau atunci trebuie sa se si ocup de ei..
caq si copii daca doresti cu adevarat ii faci dar sa iti si dar sa iti si asumi responsBILITATEA SA II EDUCI si pe voi ca copii sa aiba exemple positive in familie.pt ca de destrabalati este plina societatea
ingerasulluptator
Postat pe 21 Iulie 2013 22:51
sunt animalute care au lasat sa se procreeze pt a fii comercializate..

asumi responsablitatea sa ii educieu cred ca poti lua un animalut atunci cand te simti cu adevarat ca doresti acest lucru pt ca sa te si foti ocupa de ei..sa nu iti fie precum o povara.
la unii le plac sa aiba animalute in apartament,la unii nu..depinde de om.
dar important ca cei ca si-i doresc si ii iau atunci trebuie sa se si ocup de ei..
caq si copii daca doresti cu adevarat ii faci dar sa iti si dar sa iti si asumi responsBILITATEA SA II EDUCI si pe voi ca copii sa aiba exemple positive in familie.pt ca de destrabalati este plina societatea
ingerasulluptator
Postat pe 21 Iulie 2013 22:51
daca un om isi doreste mult un anumalut in apartament atunci trebuie sa isi assume si responsabilitatea de avea grija de anumalut.

ca si o femeie care isi doreste sa isi ia un animalut de companie trebuie sa isi assume responsabilitatea sa comunice cu barbatul respectiv de la inceput ca sa functioneze relatia.

barbatii cu responsabilitatile stau cam prost pt ca ei au fost motivate de mici ca au voie sa faca ce vor pt ca sunt barbati.
ingerasulluptator
Postat pe 21 Iulie 2013 22:58
De la: ingerasulluptator, la data 2013-07-21 22:58:52daca un om isi doreste mult un anumalut in apartament atunci trebuie sa isi assume si responsabilitatea de avea grija de anumalut.

ca si o femeie care isi doreste sa isi ia un animalut de companie un barbat, trebuie sa isi assume responsabilitatea sa comunice cu barbatul respectiv de la inceput ca sa functioneze relatia.

barbatii cu responsabilitatile stau cam prost pt ca ei au fost motivate de mici ca au voie sa faca ce vor pt ca sunt barbati.


barbatii au fost incurajati ca ei au dreptul sa faca lucruri rele pt ca ei sunt barbati..asa sa nu stiu cati barbati educati si cu bun simt exista
ingerasulluptator
Postat pe 21 Iulie 2013 23:01
De la: anitza2006, la data 2013-07-15 00:25:37draga mea , acum 2o ani, aceeasi intrebare mi-am pus-o si eu via a`vis de cum sa-i implinesc dorinta fiicei mele si am incercat a suplini prin achizitionarea unui papagal.dar facea mizerie de nu ma intreba.....
... ... ... .... ... .... ...
...nu mai sta pe gabduri si fericeste-o cu un catelus in nici un caz pisica pentru ca parul de pisica inhalat de copil formeaza chisturi pe ficat .....bafta si nu vei regreta.....cu drag ana


tanti, cred ca ai grave probleme anatomice!
parul de pisica inhalat poate produce chisturi in PLAMANI, never in Ficat.... dar poate tu gandesti cu pancreasul, de emiti asemenea aberatii!
heartbit
Postat pe 22 Iulie 2013 00:11
Ei , ce mai conteaza unde sunt chisturile ? Mai bine sa nu fie deloc. ....Si ce ? Tanti nu are voie sa gandeasca cu pancreasul ? ...Multi barbati gandesc cu alta parte anatomica....Raule
Rotty
Postat pe 22 Iulie 2013 08:15
De la: Rotty, la data 2013-07-22 08:15:20Ei , ce mai conteaza unde sunt chisturile ? Mai bine sa nu fie deloc. ....Si ce ? Tanti nu are voie sa gandeasca cu pancreasul ? ...Multi barbati gandesc cu alta parte anatomica....Raule

dar ei au voie sa gandeasca cu ce vor pt ca sunt barbati

femeile au voie doar sa curate dupa copii,dupa caini pisici.barbati si sa nu comenteze nimic
ingerasulluptator
Postat pe 22 Iulie 2013 13:42
De la: ingerasulluptator, la data 2013-07-22 13:42:23
De la: Rotty, la data 2013-07-22 08:15:20Ei , ce mai conteaza unde sunt chisturile ? Mai bine sa nu fie deloc. ....Si ce ? Tanti nu are voie sa gandeasca cu pancreasul ? ...Multi barbati gandesc cu alta parte anatomica....Raule

dar ei au voie sa gandeasca cu ce vor pt ca sunt barbati

femeile au voie doar sa curate dupa copii,dupa caini pisici.barbati si sa nu comenteze nimic


femeile trebuie sa taca si sa fie supusa barbatului sa mearga pe drumul barbatului sa faca si ea rautati dar nu cu barbatul ei sau sa ii vorbeasca pe barbati de rau..

apoi femeile fac rautati si copii lor le judeca tot pe femei..dar nu si pe barbati ca le oblige pe femei sa faca ce zic ei adica sa curate sa isi tina gura si sa faca rautati dar nu ci ei..barbatii dar cu copii pot cu ceilalti oameni..

cum se face barbatul chiar daca face rautati si o oblige si pe femeie tot el este cel care are dreptate si cade in picioare.
ingerasulluptator
Postat pe 22 Iulie 2013 13:45
femeile au voie doar sa curate dupa copii,dupa caini pisici.barbati si sa nu comenteze nimic


femeile trebuie sa taca si sa fie supusa barbatului sa mearga pe drumul barbatului sa faca si ea rautati dar nu cu barbatul ei sau sa ii vorbeasca pe barbati de rau..

apoi femeile fac rautati si copii lor le judeca tot pe femei..dar nu si pe barbati ca le oblige pe femei sa faca ce zic ei adica sa curate sa isi tina gura si sa faca rautati dar nu ci ei..barbatii dar cu copii pot cu ceilalti oameni..

cum se face barbatul chiar daca face rautati si o oblige si pe femeie tot el este cel care are dreptate si cade in picioare
ingerasulluptator
Postat pe 22 Iulie 2013 13:47
De la: ingerasulluptator, la data 2013-07-22 13:47:30femeile au voie doar sa curate dupa copii,dupa caini pisici.barbati si sa nu comenteze nimic


femeile trebuie sa taca si sa fie supusa barbatului sa mearga pe drumul barbatului sa faca si ea rautati dar nu cu barbatul ei sau sa ii vorbeasca pe barbati de rau..

apoi femeile fac rautati si copii lor le judeca tot pe femei..dar nu si pe barbati ca le oblia pe femei sa faca ce zic ei adica sa curate sa isi tina gura si sa faca rautati dar nu cu ei..barbatii dar cu copii pot si cu ceilalti oameni..

cum se face barbatul chiar daca face rautati si o obliga si pe femeie tot el este cel care are dreptate si cade in picioare
ingerasulluptator
Postat pe 22 Iulie 2013 13:49
pai barbatii sunt realisti..
daca oamenii sunt atat de saraci sufleteste cum ar fii putea capabili sa iubeasca.
barbatii nu se deschid.
ei se comporta frumos la inceput ca sa obtina ceea ce vrea de la o femeie..si se casatoreste ca sa aiba o servitoare gratis care sa nu il bata la cap prea mult.
logic si la subiect

femeile si ele sunt rele pt ca barbatii nu le lasa sa fie mai bune si cuminti
ingerasulluptator
Postat pe 22 Iulie 2013 17:57
De la: Rotty, la data 2013-07-22 08:15:20Ei , ce mai conteaza unde sunt chisturile ? Mai bine sa nu fie deloc. ....Si ce ? Tanti nu are voie sa gandeasca cu pancreasul ? ...Multi barbati gandesc cu alta parte anatomica....Raule



serios????
chiar ma intrebam la un moment dat cum ar fi te ne conectam la partea aia anatomica de gandire (inteligenta)? ora s-ar transmite cumva inteligenta de le unul la altul?
heartbit
Postat pe 22 Iulie 2013 18:13
De la: heartbit, la data 2013-07-22 18:13:25
De la: Rotty, la data 2013-07-22 08:15:20Ei , ce mai conteaza unde sunt chisturile ? Mai bine sa nu fie deloc. ....Si ce ? Tanti nu are voie sa gandeasca cu pancreasul ? ...Multi barbati gandesc cu alta parte anatomica....Raule



serios????
chiar ma intrebam la un moment dat cum ar fi SA ne conectam la partea aia anatomica de gandire (inteligenta)? ora s-ar transmite cumva inteligenta de le unul la altul?


am rectificat putin, sper sa nu se supere nimeni, mai ales adiminii
heartbit
Postat pe 22 Iulie 2013 18:37
De la: heartbit, la data 2013-07-22 18:13:25
De la: Rotty, la data 2013-07-22 08:15:20Ei , ce mai conteaza unde sunt chisturile ? Mai bine sa nu fie deloc. ....Si ce ? Tanti nu are voie sa gandeasca cu pancreasul ? ...Multi barbati gandesc cu alta parte anatomica....Raule



serios????
chiar ma intrebam la un moment dat cum ar fi te ne conectam la partea aia anatomica de gandire (inteligenta)? ora s-ar transmite cumva inteligenta de le unul la altul?


pai barbatii se gandesc doar la partea anatomica pt ca au duhul animalic in ei,,pt ca ei nu vor sa duca o viata morala..
asa ca prefer sa gandeasca cu instinctele ca si animalele

un barbat care se lasa condusi de un duh bun nu are atatea instinct animalice in ei..

oamenii pacatosi care vor sa se gideze dupa instinct si nu dupa ratiune sunt inferbantati rau la fel ca si maimutele..
doamne freest sa nu ajung si eu asa,,...o maimuta in calduri
ingerasulluptator
Postat pe 24 Iulie 2013 00:12
barbatii care se lasa condusi de ratiune si nu dupa instinct nu sunt asa inferbantati.

dar barbatii sunt niste needucati...ei nu se lasa condusi de ratiune dar nici nu vor.

sunt ca niste caini in calduri care se lasa condusi de instinctele animalice..
practic instincte animalice avem toti,,de a face sex,,de a manaca,de a aduna bani,,,de a munci..dar important sa stii sa ti le coordonezi.

dar degeaba sa iti faci o relatie cu un barbat sa te casatoresti sa faci sex dar care nu are nimica in cap..are o harababura.

barbati care sunt condusi de ratiune nu stiu daca sunt..si nu dupa instinct ca cainii

ingerasulluptator
Postat pe 24 Iulie 2013 00:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bebele si persoanele straine.. 16 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 09:02
Educatia copilului 29 De la: garbo_3069 4 Iunie 2012 20:15
bona titan 3 De la: kidz002495 28 Iulie 2009 21:12
Caut bona 33 De la: office_salinasusesi_ro 18 Martie 2010 09:38
as avea nevoie de niste sfaturi 24 De la: garbo229302 10 Octombrie 2011 01:00
Setari Cookie-uri