De ce inseala barbatii?

pai saracii cum sa nu insele daca au o epava langa ei..... dar femeile de ce inseala? barbatii nu inseala....... sunt impinsi sa insele ptr ca daca lumea e plina de panarame e pacat sa nu profiti si tu de asa oportunitate.....!!!
andreas_konig1979
Postat pe 6 Aprilie 2013 14:51
lumea e plina si de tomberoane, de ce nu profiti tu si sa iti iei cina gratis?
E, cam din acelasi motiv ar trebui nici sa nu atingi toate jegurile....
quasaria
Postat pe 6 Aprilie 2013 14:59
andreeas, lumea e plina de panarame si panarami, asa ca se profita si de-o parte si de alta!
n-am vazut nicaieri vreo interdictie in vreun sens!
evident, vorbim de cei ce vor sa profite pe aceasta tema. sunt si persoane carora totusi le ajunge ce au acasa si nu au nevoie sa profite de oferta lumii!
heartbit
Postat pe 6 Aprilie 2013 15:01

Moamaaa, ....ci promotie! 3 pi unu......

;))
Fss_ssu
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:15
De la: Estera111, la data 2013-04-05 22:43:04Cica ungurii o au cea mai lunga si mexicanii cea mai groasa ? !
Si pe el il cheama Pista Gonzales


Şi sunt mai nou şi mexicani la Cluj?
Axl_R
Postat pe 6 Aprilie 2013 19:04
Daca este Tequila,vreun mexi-combinatie de ce nu ar fi ?
Rotty
Postat pe 6 Aprilie 2013 19:41
Oo, da şi io am glumit.
Urmează să râdem acum...
Axl_R
Postat pe 6 Aprilie 2013 20:17
De la: heartbit, la data 2013-04-04 16:09:20
De la: garbo221171, la data 2013-04-04 11:29:29Barbatii insala pentru ca sunt slabi, le lipseste stima de sine. Au nevoie sa fie apreciati din toate punctele de vedere de catre femei. Sunt frustrati, de exemplu,unii au organul mai scurt si cu timpul vor sa isi demonstreze ca acest lucru nu ii impiedica sa se culce cu alta. ..........! Constiinta a cazut in pantaloni dupa ceva ani de cand ti-a jurat credinta. HEARTBIT sa stii ca au existat si exista cupluri care s-au iubit toata viata si asta pt. ca S-AU RESPECTAT. De fapt daca nu stiai RESPECTUL sta la baza unei casnicii implinite. ........... Nu-ti mai convine, pa, las-o in pace si du-te invartindu-te dupa altele...nu o condamna la moarte.


din categoria hai sa ne bagam in seama!!!
mai 1171, care te-ai trezit si tu vorbind, de unde ai tras tu concluzia ca nu stiu eu ca exista cupluri care s-au iubit toata viata si au avut o casnicie fericita?
ne cunoastem de undeva, ca sa-mi spui tu mie chestia asta? ai vederi cu mine si nu stiu eu?
si cum ai ajuns tu la concluzia ca nu stiu eu ca respectul sta la baza unei casnicii? dar oare doar respectul sta la baza unei casnici? nu cred ca e deajuns sa ai doar respectul sotului sau al sotiei pentru a avea o casnicie durabila! mai rumega nitel subiectul asta si cu siguranta ai sa mai gasesti cateva alte aspecte la fel de importante ca si respectul! unul din aceste aspecte este iubirea.... ce parere ai?
de dus invartindu-te te poti duce si tu daca nu-ti convine de mine... si de preferat sa incerci a nu mi te mai adresa, pentru ca nu ne-am tocit coatele pe bancile scolii impreuna si nu am mancat cu aceeasi lingura, ca sa poti emite tu judecati de valoare asupra mea!
faptul ca ai ajuns tu la o concluzia legata de oraganul cuiva... e problema ta, nu cred ca am avut neplacerea de-a face cunostiinta organologica, astfel incat sa ma poti introduce tu cand si cum vrei in textele elucubratiilor tale!
daca barbatii inseala pentru ca sunt slabi, atunci femeile inseala pentru ca sunt grase si ca au o stima de sinte debordanta? sau inseala si ele tot pentru ca sunt slabe si le lipseste stima de sine?
la modul cel mai serios, ma intreb tu de ce anume inseli????!!!!
nu imi spune ca nu inseli, pentru ca te trimit la plimbare urgent! textul tau, gandirea ta, scrisul tau releva faptul ca inseli!
a insela nu presupune doar a te culca cu alt partener sau alta partenera, ci inselatul pleaca din gadire! iar tu in privinta mea iti inseli partenera/ul (in cazul in care ai asa ceva) si apoi te inseli si pe tine!
ai de grija ca gura pacatosului adevar graieste! si ghici care din noi doi e pacatosul de data asta?
sa te ajut putin? e vroba de - TU!

cat priveste lungimea sau scurtimea sau grosimea sau subtirimea organului... asta este o chestiune care pe unii ii frustreaza intr-adevar, dar nu pe toti, la fel cum nu toti au organul prea scurt, asa cum insinuezi tu!
in cazul in care tu i-ai cunoscut doar pe aia cu oragnul scurt, ghinionul tau, pe lume mai sunt si altfel de oameni! mai cauta, mai cauta!
zici ca barbatii au nevoie sa fie apreciati din toate punctele de vedere?
serios?
la drept vorbind am vazut o pondere foarte mare a femeilor care sufera de pe urma neaprecierii... si chiar foarte putini barbati care sa se vaite sau sa sufere ca nu sunt apreciati! oare unde este adevarul spuselor tale?
sau ai venit sa-ti dai si tu cu parerea si ti-a placut sau "placut" nick-name-ul meu si ce-ai zis...: hai sa ma bag si eu in seama ca sa primesc putina atentie!
uite ca ai primit! esti multumita? satisfacuta?
p.s. m-am gandit sa iti raspund ca sa nu suferi de vreo depresie ca nu esti bagata in seama si sa te duci sa-ti faci o operatie de marire de oragane... ca sa poti fi remarcata!
pacat ca nu se face operatie de marire de creier, ca ai fi avut nevoie acuta!


Ai satisfacut-o bre?
Dau o bere pentru asta
Ea mi-o fi furat peruca, ca pare cam frustrata. O vrut sa par lumii urata si chelioasa
Pusc-o bre !
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 22:30
De la: heartbit, la data 2013-04-04 16:29:02
De la: garbo221171, la data 2013-04-04 11:29:29......... Au nevoie sa fie apreciati din toate punctele de vedere de catre femei. Sunt frustrati, de exemplu,unii au organul mai scurt si cu timpul vor sa isi demonstreze ca acest lucru nu ii impiedica sa se culce cu alta. ......


trebuie sa recunosc ca aici ai avut o logica desavarsita:

a dracului imbecilitate cum isi face ea loc in capetele unora!!!
daca au organul mic cum sa fie apreciati? adica aia sunt inselatorii de profesie...? sau prin logica ta unul cu organul mediu sau mare nu inseala... "de exemplu"

sau aia cu organul mediu sau mare... cand inseala ce vor sa-si demonstreze? sau aia doar inseala asa...? de amorul artei?

Bre, or avea organul mic, dar ea s-o fi referit la organul care se numeste limba
Ca barbatii nu sunt asa guralivi ca fomeile. Ei tin totul in secret si bine fac. Ca daca spui muierii totul, te trezesti ca afla tot satul.
Na, ca iar ma acuza apoi 70 ca is barbat
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 22:34
De la: garbo_10470, la data 2013-03-31 21:21:08
De la: ladyDY, la data 2013-03-31 21:17:04 ai vrea tu!!!! mare este gradina.....mai spui ca studiezi comportamentul oamenilor!!!


gata cu aspiratul?ti-a ramas praful pe esofag?aspira !respira !

Bau ! Te-ai speriat?
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 22:36
De la: ladyDY, la data 2013-03-31 22:30:29HOOoooooooooooo ....70...mai poti respira...gandi???? sa inteleg ca tu nu aspiri...sa nu-ti ramana praful pe esofag!!! si .stai intr-o cocina de scroafe...astepti sa-ti faca altele/altii curat !!!! stai linistit/a...esti o eroare a naturii!!! daca tu crezi ca te hranesti cu asa zisa ta mistocareala...si-ti rezolvi probleme mentale cu hartuirea fiecarui user...te inseli!!! ma mir ca la cata psihologie cunosti si binenteles facand studii pe garbo, nu-ti dai seama ca te faci de ras si esti luata la misto!!! Doamne ajuta!!!


Lasa ca eu am oferit voluntara sa ma "psiholozeze" si uite ce am ajuns ! Sa raman cheala ! De astfel de "pisiologi" care doar toaca si din gura si de bani sa nu ai nevoie.
Sa vadem acum ca pusca ea la mine
Ca tot o zis ca is barbat (na, ca m-am facut chela)
Nu are lecuire fomeia asta si nu inteleg de ce nu i se spune STOP de cine trebuie.
Poate ca are pile?
Cica : "nu rapsunde, nu raspunde, daca e cineva?"


Asta pentru cine ar trebui sa auda sa faca si el curatenie printre clonele lui 70:

http://www.youtube.com/watch?v=-wEJ2GtFjsA
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 22:41
Sari....

http://i.imgur.com/9xWMd5h.gif

Doamne feri......
Rotty
Postat pe 6 Aprilie 2013 22:46

Multam. Ador pisicile :))
No, uite de ce inseala barbatii femeile

Este filmat un barbat inseland femeia :

http://www.youtube.com/watch?v=wIg8XFBIUeg

Si aici este mult mai ok

http://www.youtube.com/watch?v=JBcauf7xSZo
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 23:06
De la: Rotty, la data 2013-04-06 22:46:18Sari....

http://i.imgur.com/9xWMd5h.gif

Doamne feri......



Ai inteles tot ........NB !
Rotty
Postat pe 6 Aprilie 2013 23:16
De la: Sarikiz, la data 2013-04-06 23:06:14
Multam. Ador pisicile :))
No, uite de ce inseala barbatii femeile

Este filmat un barbat inseland femeia :

http://www.youtube.com/watch?v=wIg8XFBIUeg

Si aici este mult mai ok

http://www.youtube.com/watch?v=JBcauf7xSZo



Esti defecta.Parerea mea. Punct.
Rotty
Postat pe 6 Aprilie 2013 23:21
De la: Rotty, la data 2013-04-06 23:21:15
De la: Sarikiz, la data 2013-04-06 23:06:14
Multam. Ador pisicile :))
No, uite de ce inseala barbatii femeile

Este filmat un barbat inseland femeia :

http://www.youtube.com/watch?v=wIg8XFBIUeg

Si aici este mult mai ok

http://www.youtube.com/watch?v=JBcauf7xSZo



Esti defecta.Parerea mea. Punct.

İremediabila. Punct. NB.
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 23:35
Ok............Ca sa stiu....
Rotty
Postat pe 6 Aprilie 2013 23:37
ESTERI=>

ALCOOL+ ACID = ESTERI + APA

-nu pot realoiza legaturi de HIDROGEN ;
-au punct de FIERBERE SCAZUT ;
-sint substante lichide cu mirosuri placute, GREU SOLUBILE IN APA, dar STABILE IN SOLVENTI ORGANICI;
- utilizati in industria alimentara, drept ESENTE AROMATE

sint acele NOCIVE E-uri : emulgatori si stabilizatori

-CAPCANE-gustul, aroma manipulatoare, cu efect dezastruos pt sanatatea omului.

garbo_10470
Postat pe 7 Aprilie 2013 00:19
De la: Estera111, la data 2013-04-07 08:28:41
De la: garbo_10470, la data 2013-04-07 00:19:55ESTERI=>

ALCOOL+ ACID = ESTERI + APA

-nu pot realoiza legaturi de HIDROGEN ;
-au punct de FIERBERE SCAZUT ;
-sint substante lichide cu mirosuri placute, GREU SOLUBILE IN APA, dar STABILE IN SOLVENTI ORGANICI;
- utilizati in industria alimentara, drept ESENTE AROMATE

sint acele NOCIVE E-uri : emulgatori si stabilizatori

-CAPCANE-gustul, aroma manipulatoare, cu efect dezastruos pt sanatatea omului.



Ce conexiuni idioate face mintea ta ????????
Ce are numele ESTERA cu esterii din chimie?
Dar de ESTERA din Biblie ai auzit? Cu siguranta nu.
Poate ca citesti tu,dar sa citim invatam in clasa I-a. Si mai important decat cititul este ce invatam din ce citim si daca ulterior cititului aplici in viata de toata ziua sfaturile intelepte de prin carti.
Dar la tine este evident ca ai un singur scop: sa jignesti si sa-ti bati joc de oricine si de orice.
Cum se pare ca esti singura, toata rautatea, frustrarea adunata in sufletul tau, din prea plinul inimii, o reversi aici, mai ales ca e sub imperiul anonimatului si nici nu e nevoie sa ti-o asumi.
Ca tipic celor ca tine, esti si lasa.
Am citit si eu ce ai mai scris tu pe aici, pe diverse topicuri si totul este rautate, niciodata nu ai avut o opinie concreta sau un sfat pentru cineva.
Ai un orgoliu nemasurat(si orgoliu nu e calitate) ca tot vrei sa arati cat ai citit tu si ce culta esti, si asta ti se intampla pentru ca in viata reala nimemi nu te vede asa cum ai vrea tu sa fii vazuta ci asa cum esti in realitate
Dar se pare ca tu pe tine nu te vezi, pentru ca esti prea preocupata sa cauti defecte nevazute la altii si chiar functionezi pe principiul ca tu esti fara de pacat si poti sa arunci prima cu piatra.
Asa ca daca ne-am lua dupa tine, te vezi inger-fara de pacat si ca emiti tu judecati de mare valoare in timp ce, de fapt, esti un mic care nu te lasa si te ghinuie


de ce te ataci????te recunosti? sint informatii stiintifice, care e chestia? orgoliul nu-ti permite sa admiti ca exista aceste combinatii chimice ?multumesc pt ca ai citit ce-am mai scris eu pe aici, dar pacat ca nu s-a prins nimic de tine.cum ma vezi tu, e pb ta, atita intelegi. vezi de fapt ceea ce esti.

nu vreau sa arat nimic, fiecare isi selecteaza ce vrea sa vada, inclusiv tu.asta e tot.
garbo_10470
Postat pe 7 Aprilie 2013 09:20
De la: Estera111, la data 2013-04-07 09:35:55de ce te ataci????te recunosti? sint informatii stiintifice, care e chestia? orgoliul nu-ti permite sa admiti ca exista aceste combinatii chimice ?multumesc pt ca ai citit ce-am mai scris eu pe aici, dar pacat ca nu s-a prins nimic de tine.cum ma vezi tu, e pb ta, atita intelegi. vezi de fapt ceea ce esti.

nu vreau sa arat nimic, fiecare isi selecteaza ce vrea sa vada, inclusiv tu.asta e tot.


In sfarsit am inteles si eu ce e cu tine pe aici si de ce m-ai atacat pe mine si pe altii ca mine, Parca te si vad: grasa sau daca nu grasa oricum urata, acrita pe toate femeile care arata bine si au facut ceva cu viata lor.
Si tu ca vulpea la struguri. si o ciuda pe tine si o invidie........

Si apropo: combinatiile chimice exista independent de vointa ta
Asa ca........ce are orgoliul cu asta? sa recunosti sau nu ca exista combinatii chimice?
Doamne, mare ti-e gradina!!!!!!!!
Mai dar chiar esti singura pe lume, ai tai nu te vad ca esti dusa rau cu pluta, sa te duca la psihiatru?
Dar in ceva iti dau dreptate: Chiar, oare de ce te-am bagat de seama? Pentru ca la inceput te-am vazut normala, asta e gresala mea, recunosc ca m-am inselat si mai citeste ce scriu si altii pe aici sa vezi cati au aceeasi opinie ca a mea: o sa constati ca sunt muuuuuuulti
Mai bine vezi de combinatiile chimice din capul tau, ca sunt destule si dau acizi....grasi.
Ia foloseste hartia de turnesol si verifica-te. Acid? Baza? sau esti sare? Nu cred, ca se vede ca esti nesarata, dar acidaaaaaaaaaaaaaaa



ok ! da .
garbo_10470
Postat pe 7 Aprilie 2013 09:39
Ce bine ca ati lamurit problema,ca tocmai citeste popa Sfanta Evanghelie si nu-i bine sa va certati
Duminica frumoasa
Rotty
Postat pe 7 Aprilie 2013 09:48
De la: Rotty, la data 2013-04-07 09:48:53 Ce bine ca ati lamurit problema,ca tocmai citeste popa Sfanta Evanghelie si nu-i bine sa va certati
Duminica frumoasa



si tu latri !
garbo_10470
Postat pe 7 Aprilie 2013 09:53
De la: garbo_10470, la data 2013-04-07 09:53:34
De la: Rotty, la data 2013-04-07 09:48:53 Ce bine ca ati lamurit problema,ca tocmai citeste popa Sfanta Evanghelie si nu-i bine sa va certati
Duminica frumoasa



si tu latri !



Bla...bla...bla....
Rotty
Postat pe 7 Aprilie 2013 09:55
De la: Estera111, la data 2013-04-06 23:48:47
De la: Axl_R, la data 2013-04-06 20:17:51Oo, da şi io am glumit.
Urmează să râdem acum...
mamy, eu nu am nicio vina ca tu n-ai inteles gluma.

Ca ungurul o are mare, mexicanul-groasa si pe ala il chema Pista(adica ungur) si Gonzales(mexican). Adica o are si lunga si groasa
Na ca a trebuit sa explic si bancul
Da cine rade la urma, rade mai bine sau.............nu a inteles bancul


Mamy, are un nume. Nu-i vina mea că n-ai înţeles tu.
Nu-mi explica nica!

Numele derivă din cuvântul ebraic „Ribqah” şi înseamnă splendoare.
Celălalt înseamnă crin...nu vb de nick.
Hai să mă laud şi io!
Axl_R
Postat pe 7 Aprilie 2013 10:54
Estera, asa e ea Te-o fi visat azi noapte Nu te enerva ,ca nu are rost.
Rotty
Postat pe 7 Aprilie 2013 11:01
Neata finutzo
Rotty
Postat pe 7 Aprilie 2013 11:03

Roty, di ce nu marai, intai?? ...ai trecut la latrat?....da vezi, cand musti, sa nu -ga..... -gi si tu si rupe-i sosoni sa ramana disculti poate afla si " formula" rezistentei....;))

....ei, di @frican, nu zaci nica?......o! culoaRea ii importanta Axl_R.....dap cini mai ???

Salut, va :*:* si f -g!

Ng,nt,np,ns.....si pt. matali (poati ti-i pofta)..
...mai, numa' unu
Fss_ssu
Postat pe 7 Aprilie 2013 11:14
Supi, ştiu io.

Neaţa, năşico!

Şi io care cRedeam că mă exprim bine...vb de lb română.
Habar n-am cum îi la mexicani, io am văz't numa' la unguri, români şi rromi.
Am lucrat în sănătate.

Axl Rose...Rebekka, am predat religie, deci...

Nu mai explica, te rog!
Axl_R
Postat pe 7 Aprilie 2013 11:27
... romani, unguri si rromi inseamna experienta multiculturala, na.
quasaria
Postat pe 7 Aprilie 2013 11:33
Io vb doar din experienţă.

Estera, am înţeles. Tu n-ai înţeles. Hai, o zi bună! Te obişnuieşti tu, poate, cu felu' meu...
Axl_R
Postat pe 7 Aprilie 2013 11:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o parere , va rog 33 De la: si_totusi 5 August 2010 12:59
Cum trebuie sa fie sperma ca si consistenta pt a fi sigura ca barbatul de langa tine este apt pt procreere? Exista o astfel de catalogare? 44 De la: mika_mika 28 August 2009 15:10
Oare femeile nu pot face plangere la guvern..Pt antiagresiune impotriva femeilor 94 De la: batman1 18 Februarie 2010 23:15
Dilema 32 De la: garbo265966 20 Iunie 2012 17:11
cine vrea sa slabeasca?? 2 De la: LILO 11 August 2009 17:54
Setari Cookie-uri