Eu am incercat rithual silhouette

Dragele mele,veau sa va anunt un lucru concret si sincer,folosesc de 3 luni Rithual Derm pentru ten ,am folosit si crema si va asigur ca nu sunt bune de nimic,am luat Rithual Derm pentru celulira riduri timp de 3 luni asa cum prescrie si nu ma ajutat cu absolut nimic,crema de fata nu era nici macar sigilata si nici nu avea data de expirare
Deci in concluzie va spun sincer ca nu dau nici un fel de rezultate ,nu aruncati banii aiurea nu sunt de folos
Aurorita
Postat pe 13 Iunie 2014 17:28
Pe bune??? Nu te creede nimeni sa fim seriosi
Aurorita
Postat pe 13 Iunie 2014 17:43
bai dar sunt culmea culmilor cu acest produs Rithual Derm cu atatea confirmari pozitive ,pe bune acest produs nu are nici un efect
Aurorita
Postat pe 13 Iunie 2014 17:48
Pastile de slabit - http://track.buythermacuts.ro/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=746&pid=115&bid=advandec Am inceput sa iau Thermacuts acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.
garbo_412040
Postat pe 12 Mai 2015 07:46
Asta ai zis-o si acum doua luni.
Rotty
Postat pe 12 Mai 2015 07:52
Fac exercitii fizice de aproape 2 luni pentru a mai scapa de kilogramele pe care le am in plus. Pana acum nu am slabit cine stie cat.

garbo_415367
Postat pe 16 Septembrie 2015 13:19
Buna a-și dori si eu sa stiu ce gust au ceaiurile Silhouette ??
Danu_Madalin_1
Postat pe 5 Ianuarie 2016 22:44
Dragele mele, eu am incercat si celebra pilula de slabit chinezeasca ...ce-i drept a mers o perioada, 7 kg repede jos cu nervozitate si tulburari de somn ca bre orice e bun are si reversul ....dupa care parsivul meu organism a inceput sa fenteze ....trececau zilele si eu pofteam la chestii pe care inainte nu le doream sa zic asa , cipsuri etc.. . Bun. Trecem la etapa 2 in care mi-am zis hai sa trec pe vissislim ...scuzati dar de rahat cel putin in cazul meu. A trecut un an in care am luat formele mele de altadat' 68 kg. Acu o luna mi-am zis sa trec pe superslim ca deah e la moda pe internet , alt rahat , foamea ma stresa ora de ora iar eu pofteam pana adormeam la tot felul de dulciuri cipsuri si alte combinatii. Panica mare m'a facut sa incerc o dieta noua ( nu ca n'as mai fi incercat, dukan si altele care au tinut 1 sapt.) .dieta de 17 zile pe care am cumparat-o din kaudland fara sa realizez ca o cumpar si defapt o si citesc. Dragele mele sunt la a 6-a zi de dieta si cu 2 kg in minus . Ma simt atat de bine incat vreau sa zic cuiva despre satisfactia mea ( stiu ca nu e mult si poate veti spune ca eah alta dieta curand abandonata) . Pate nu. Poate voi rezista pentru ca e ciudat dar de data asta chiar pot si nu mi-e exagerat de foame intruna . Eu am povestit pe foarte scurt din istoriA vietii mele de slabit....... apropo am 38 ani si 2 copiii de 18 si rwsp. 9 . Aveti grija de voi si tineti minte, cum mintea e parsiva uneori ( ca nu degeaba exista post rugaciune si spovedanie) asa si corpul nostru face la fel . Lasati pastilele doar in caz de graba mare pt. a pierde cateva kg. AS AVEA ATATEa de spus dar mi-e ca scriu mult si poate nu pe intelesul tuturor. Va pup si va doresc sa fiti cat mai suple cu efort minim . Si scuzati tastatul de pe mobil
garbo_427210
Postat pe 19 Ianuarie 2016 20:35
Buna,

Sa stii ca si Spirulina+Orz verde e super buna. Fiind un produs natural, poti fi sigura ca te va ajuta sa-ti indeplinesti obiectivele fara sa iti cauzeze, pe viitor, efecte adverse

O gasesti aici: https://www.biosunline.ro/spirulina-orz-verde-pentru-slabit-si-detoxifiere.html
M__d__lina_Sc__rlat_1
Postat pe 7 Martie 2016 17:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre noi 154 De la: garbo105564 5 Aprilie 2018 22:51
CAPSULA DE SLABIT 67 De la: EleonorRosu 17 Mai 2018 15:47
Cetona de zmeura 5 De la: garbo_9708 8 Iulie 2014 13:49
spunemi si mie te rog ce fel de pastile de la plafar a cumparat vecina te pup ast raspuns 4 De la: razvan_rga 12 August 2009 00:02
Mandura Trim- produs natural ce controleaza leptina 1 De la: daniela77 8 Noiembrie 2010 22:13
Setari Cookie-uri