relatii pe internet ...


Ascult intai si pi urma vedem ci canon iti dau, apoi daca il faci ti iert, di nu'......ti du la altu', ghini?
A! deci stii ca ai ...pacatoaso.....dap, cini nu are, sa runce primul "Piatara"!

Fss_ssu
Postat pe 30 Martie 2013 15:38
De la: suparatu_, la data 2013-03-30 15:38:52
Ascult intai si pi urma vedem ci canon iti dau, apoi daca il faci ti iert, di nu'......ti du la altu', ghini?
A! deci stii ca ai ...pacatoaso.....dap, cini nu are, sa runce primul "Piatara"!



recunosc.mi le asum. sa incep. cele mai mari pacate ale mele sint ca nu suport prostii, mincinosii, imbecilii, agramatii, mascatii, mascaricii.acum ca recunosc, sint iertata?
garbo_10470
Postat pe 30 Martie 2013 15:57

nop, mai spune, ca printe cele enumerate faci si tu parte.....uneori
nici nu se uita in gura ta!....
grea pedeapsa vei avea!
Fss_ssu
Postat pe 30 Martie 2013 16:01
De la: suparatu_, la data 2013-03-30 16:01:11
nop, mai spune, ca printe cele enumerate faci si tu parte.....uneori
nici nu se uita in gura ta!....
grea pedeapsa vei avea!



daca minti sa fie pedeapsa ta. eu apartin categoriei de oameni echilibrati , corecti care nu cauta gilceava( ca sa te citez), dar care raspund insultelor.

te pup, pa a fost ultimul meu raspuns pt tine si ceata ta de agramati prinsi la furat.

te pup, chiar daca nici 2x nu se uita in gura mea.
garbo_10470
Postat pe 30 Martie 2013 16:13
Raspunsul ti l-ai dat singura:Lasa-l!
garbo231569
Postat pe 31 Martie 2013 06:59
Uite unde stadea destepta pamintului.............................cum de nu te-am stiut? si mai ales ca esti popica si erti..............cuviosa unde stadea, vezi sa nu ti se aplece deatita greata ce ai in tine................
garbo_12426
Postat pe 31 Martie 2013 19:53
Uite unde stadea destepta pamintului.............................cum de nu te-am stiut? si mai ales ca esti popica si erti..............cuviosa unde stadea, vezi sa nu ti se aplece deatita greata ce ai in tine................
garbo_12426
Postat pe 31 Martie 2013 19:53
valabil acest mesaj ptr. axl r
garbo_12426
Postat pe 31 Martie 2013 19:57
Agramici, acu' te i blbi?

''erti''
Axl_R
Postat pe 31 Martie 2013 20:00
De la: suparatu_, la data 2013-03-30 15:38:52
Ascult intai si pi urma vedem ci canon iti dau, apoi daca il faci ti iert, di nu'......ti du la altu', ghini?
A! deci stii ca ai ...pacatoaso.....dap, cini nu are, sa runce primul "Piatara"!



TU CONTRAZICI LEGILE FIZICII cum sa asculti intii si apoi sa vezi? de cind sunetul are viteza mai mare decit lumina. sau vorbesti despre bezna din mintea ta ?
garbo_10470
Postat pe 31 Martie 2013 20:05

ei, daca vrei tu invers nu ma deranjeaza, dar pi urma sa nu zaci ca nu mai ai glas;))
vrei sa vezi luminita de la cap...... :sml-happy0009-: tul tuneluluili?
ti mananca, di te scarpini
...l-ai lasat pi Mendeleev, bag seama! ...ai trecut la So_yuz.....
Fss_ssu
Postat pe 31 Martie 2013 20:15
De la: suparatu_, la data 2013-03-31 20:15:48
ei, daca vrei tu invers nu ma deranjeaza, dar pi urma sa nu zaci ca nu mai ai glas;))
vrei sa vezi luminita de la cap...... :sml-happy0009-: tul tuneluluili?
ti mananca, di te scarpini
...l-ai lasat pi Mendeleev, bag seama! ...ai trecut la So_yuz.....


tu te crezi apllo 8? mai mult nu arati. daca te doare ceva, sau esti agitat ia tu un algocalmin, iara eu iti cint amin.
garbo_10470
Postat pe 31 Martie 2013 20:25
De la: garbo_10470, la data 2013-03-31 20:05:28
De la: suparatu_, la data 2013-03-30 15:38:52
Ascult intai si pi urma vedem ci canon iti dau, apoi daca il faci ti iert, di nu'......ti du la altu', ghini?
A! deci stii ca ai ...pacatoaso.....dap, cini nu are, sa runce primul "Piatara"!



TU CONTRAZICI LEGILE FIZICII cum sa asculti intii si apoi sa vezi? de cind sunetul are viteza mai mare decit lumina. sau vorbesti despre bezna din mintea ta ?


dupa aceeasi logica, poti afirma ca tu cazi in sus !
garbo_10470
Postat pe 31 Martie 2013 20:33

nu, eu cad mereu pi spate

da parca erai in studiu?....acu'
NB! Fazan jumulit
Fss_ssu
Postat pe 31 Martie 2013 20:37
De la: suparatu_, la data 2013-03-31 20:37:12
nu, eu cad mereu pi spate

da parca erai in studiu?....acu'
NB! Fazan jumulit



e oferta de puf de gisca

asa crezi tu, dar acela pe care sau in care cazi tu mereu, se numeste cap( chiar daca n-are nimic in el)

eu studiez imbinind utilul cu placutul. sinteti in grafic.
garbo_10470
Postat pe 31 Martie 2013 20:43

Mai, tu sigur ai baut pisti masura azi ...mai ghini, du-te di te si incarca-ti bateriile ca sa rezisti si maine, ca apare Einstein si te'ntreaba ci ai in CAP
NB!
Fss_ssu
Postat pe 31 Martie 2013 20:53
De la: suparatu_, la data 2013-03-31 20:53:13
Mai, tu sigur ai baut pisti masura azi ...mai ghini, du-te di te si incarca-ti bateriile ca sa rezisti si maine, ca apare Einstein si te'ntreaba ci ai in CAP
NB!


RASPUNS-am in cap ce nu ai tu intr-al tau.

ok

BNAM

cind vei intelege asta vei fi promovat.
garbo_10470
Postat pe 31 Martie 2013 20:57

da, ioti na...asteapta t sa-ti decodific io prostiile pi aicea,ca n-am alceva mai bn di facut.?!
Mi se fal,fal, mie de promovarile tale, indiferent in ce consta ele..vax!
Stii ce, m-ai "obosit" cam mult azi, dar am reusit sa aflu cata atentie meriti sa-ti ofer de acum incolo.
Numa' bine!....tin'te, nu te mai stropi pe tine, ghine??
Fss_ssu
Postat pe 31 Martie 2013 21:07
De la: Blonda_Suprema, la data 2013-03-10 01:05:32Buna! as avea nevoie de un sfat mam indragostit de un barbat ce l-am cunoscut pe internet ne-am vazut , placut, iubit de toate :-))
Doar ca am descoperit ca ma mintise relatia e de 6 luni timp i n care domnul DAN filtrase si cu alte domnisoare am aflat i-am si spus ca stiu dar nu a recunoscut !
lucrurile au inceput sa se raceasca intre noi eu imi vedeam de afaceri el de job si ne-am distantat un timp (cca.1 luna)
el nu stia nimic de starea mea materiala pana can itr-o zii eu vbisem cu un prieten de al lui despre afacea mea ,profit etc
A inceput a doua ,treia zii interesul lui DAN pt mn .... telefoane , smsuri , chiar sa-mi spuna iar ''te iubesc'' imi arunca cate un apropo care e masina visurilor sale...
si uite asa trecuse o luna de zile timp in care nu ne-am vazut deloc iar saptamana trecuta i-am spus : ''Gata Dan! pana aici ! punem punct .'' a inceput cu fraze gen '' ma omor'' ajunsese la spital cu preinfart .
a recunoscut ca a fost necinstit in relatie ca il doare ca ma mintit , ca isi doreste sa continuam ca se va schimba , ca nu se vede langa o alta femeie etc.
Sincer ma luat mila , am inca si sentimente pentru el dar nu stiu ce sa fac si eu si el avusem doua mariaje esuate inainte eu unul de un an el o rel de 8 luni
nu as vrea sa imi distrug iar viata atat mie cat si lui .
chiar nu stiu ce sa fac .
VA ROG MULT DATI-MI UN SFAT !
morosanu
Postat pe 31 Martie 2013 21:10
Vad ca ti-ai raspuns singura, cand ai observat ca te iubeste dupa ce-a aflat ca ai afaceri si bani, daca nu-ti dai seama, vai de capul tau !
morosanu
Postat pe 31 Martie 2013 21:14
De la: suparatu_, la data 2013-03-31 21:07:50
da, ioti na...asteapta t sa-ti decodific io prostiile pi aicea,ca n-am alceva mai bn di facut.?!
Mi se fal,fal, mie de promovarile tale, indiferent in ce consta ele..vax!
Stii ce, m-ai "obosit" cam mult azi, dar am reusit sa aflu cata atentie meriti sa-ti ofer de acum incolo.
Numa' bine!....tin'te, nu te mai stropi pe tine, ghine??


te cred. e greu sa vorbesti si sa faci cit de cit fata dialogului cu o femeie inteligenta. ok ! du-te si incarca-ti bateria( sa nu bagi dejtele-n priza sau in alte locuri asemanatoare , ca miine nu mai ai cu ce sa tastezi)

promovarile nu sint ale mele, erau ale talre. chestie de fizica si aici.

atentie ? sa vedem cine , cui ii ofera si cine primeste.

BNAM

trec peste vulgaritatea absconsa si o pun pe seama oboselii.ai circumstante atenuante.
garbo_10470
Postat pe 31 Martie 2013 21:17
spune-i ca ai descoperit ca ai o boala,ca trebuei sa iti dai demisia,si ca vei ramane fara serviciu,si ca ai nevoie de ajutorul lui....atunci se va vedea iubirea......daca dispare ca magarul in ceata....
daniilia
Postat pe 1 Aprilie 2013 22:06
De la: suparatu_, la data 2013-03-31 21:07:50
da, ioti na...asteapta t sa-ti decodific io prostiile pi aicea,ca n-am alceva mai bn di facut.?!
Mi se fal,fal, mie de promovarile tale, indiferent in ce consta ele..vax!
Stii ce, m-ai "obosit" cam mult azi, dar am reusit sa aflu cata atentie meriti sa-ti ofer de acum incolo.
Numa' bine!....tin'te, nu te mai stropi pe tine, ghine??


este a treia zi la rind, in care imi vizitezi profilul. ca sa faci pe interesantul nu raspunzi prea mult pe topice. ai revenit la vechiul nume :(l) evitatul_
garbo_10470
Postat pe 2 Aprilie 2013 14:44
De la: Blonda_Suprema, la data 2013-03-10 01:05:32Buna! as avea nevoie de un sfat mam indragostit de un barbat ce l-am cunoscut pe internet ne-am vazut , placut, iubit de toate :-))
Doar ca am descoperit ca ma mintise relatia e de 6 luni timp i n care domnul DAN filtrase si cu alte domnisoare am aflat i-am si spus ca stiu dar nu a recunoscut !
lucrurile au inceput sa se raceasca intre noi eu imi vedeam de afaceri el de job si ne-am distantat un timp (cca.1 luna)
el nu stia nimic de starea mea materiala pana can itr-o zii eu vbisem cu un prieten de al lui despre afacea mea ,profit etc
A inceput a doua ,treia zii interesul lui DAN pt mn .... telefoane , smsuri , chiar sa-mi spuna iar ''te iubesc'' imi arunca cate un apropo care e masina visurilor sale...
si uite asa trecuse o luna de zile timp in care nu ne-am vazut deloc iar saptamana trecuta i-am spus : ''Gata Dan! pana aici ! punem punct .'' a inceput cu fraze gen '' ma omor'' ajunsese la spital cu preinfart .
a recunoscut ca a fost necinstit in relatie ca il doare ca ma mintit , ca isi doreste sa continuam ca se va schimba , ca nu se vede langa o alta femeie etc.
Sincer ma luat mila , am inca si sentimente pentru el dar nu stiu ce sa fac si eu si el avusem doua mariaje esuate inainte eu unul de un an el o rel de 8 luni
nu as vrea sa imi distrug iar viata atat mie cat si lui .
chiar nu stiu ce sa fac .
VA ROG MULT DATI-MI UN SFAT !

Pe internet este periculos sa-ti faci o relatie,afara de o simpla aventura
http://www.kudika.ro/articol/relatii~tips/26450/7-pozitii-sexuale-adorate-de-barbati.html?utm_source=newsletter-daily-20130329&utm_medium=email&utm_content=daily-20130329&utm_campaign=Newsletter-Daily
garbo_11724
Postat pe 2 Aprilie 2013 18:42
1724, se vede treaba ca ai o obsesie cu pozitiile alea!
mai bine mergi si ascunde-te cateva minute in baie... mai da un glet, mai pune o faianta ... si apoi revino-ti in fire!
heartbit
Postat pe 2 Aprilie 2013 22:28
Bitule ,crezi ca daca ex-Voiajorul e acum 24 nu mai e acelasi obsedat libidinos ?
Rotty
Postat pe 3 Aprilie 2013 08:10
am citit ce ai scris sunt doar vb goale ,,ma omor etc,, are un interes sa te tina linga el mergi si cata iubire adevarata aici nu ai S i eu am patit aceas sitatie si dupa o casnicie de 21 ani am divortat cu amenintari si politie
neco
Postat pe 3 Aprilie 2013 13:41
draga mea, din ce ai spus, am tras concluzia ca nu esti la prima dezamagire. Te-ai gandit putin, de ce a devenit brusc interesat de tine, abia cand a aflat de starea ta materiala ? Sincer....ai cerut un sfat, eu imi spun opinia : Sterge-l definitiv si pt totdeauna din viata ta ! Relatia voastra a inceput cu o minciuna si tot asa va fi. Profita de aceasta separare si dezobisnuieste-te de el, pan nu va fi prea tarziu. --- Alegerea iti apartine --- Ia o decizie corecta. Citeste ce se scrie pe aici, cerne si discerne ! Bafta si iti doresc numai bine.
garbo_289
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:30
rotty, nu stiam ca el e jupanul, dar oricum, oricine ar fi ... e la limita intre penibil si grotesc!
heartbit
Postat pe 3 Aprilie 2013 21:26
Daca si tu ca barbat o zici.....
Sara buna
Rotty
Postat pe 3 Aprilie 2013 21:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
omg Jessica Alba prinsa intr-o postura indecenta!!!!!! 2 De la: pik_nik 5 August 2009 05:43
Casnicia prelungeste viata unui barbat... 48 De la: sora_ilsi 3 Noiembrie 2009 13:12
Virginitate dupa 20 de ani 23 De la: lennaria 9 Octombrie 2013 10:10
eu vreau bebe si el ...nu 27 De la: Celleste_ 28 Martie 2010 19:19
Destinul este unic sau noi Îl alegem ... Totul este scris dinainte sau este influențat prin alegerile noastre ? Aștept păreri :) 76 De la: marinescu75 7 Mai 2015 22:41
Setari Cookie-uri