relatii pe internet ...


Mda," relatii pe internet"......
Fss_ssu
Postat pe 11 Martie 2013 21:05
ei ...parol ca te-am iertat , da si matali iti ceri scuze pentru atata fleac

aripioare da .........de la caz la caz de sau de
jeanette40
Postat pe 11 Martie 2013 21:11
wow! tu esti inger si demon???
vaileu, ci belea!....na, ca bou' mai lipsea;))

Jeni, sunt pi spate cu fata-n sus,zau! ;))
Mai sa nu vii la mini cand esti ......
Fss_ssu
Postat pe 11 Martie 2013 21:17

bit - U know i love u!

eniuei, io cu mai putina umilinta si mult mai putina blindete o sa ii explic cucoanei ca banii ei de iaurt obtinuti de la vreun butic care vinde ciunga in romania ma impresioneaza foarte putin, si sint convinsa ca nu numai pe mine.... Niste "oameni de afaceri" d'astia dorm si prin niste ghetouri peste balta, macar aia se pot da mari ca sint investitori straini!
Asa ca ia-ti tanti punguta cu doi bani de aici si revino cind iti mai creste putin nivelul.
quasaria
Postat pe 12 Martie 2013 09:22
Q, i know, i know...

referitor la blonda_suprema... am avut asa o revelatie, ca printre noi s-ar fi putut aciua, de plictiseala, lenuta udrea a lui cocos...! si atunci ar fi explicabil si chestia cu banii... ca la cate oua de cocosel a ciocnit... (nu puteam sa zic oua de Gainusa, ca nu e cuplata cu Mihai de la carcotasi!) e firesc sa fi facut ceva bani. mai ales ca omul are afaceri cu parcari si cu strazi... trotuare... si alte chestii din astea un se pot face bani la greu... avand in vedere traficul national si international!
heartbit
Postat pe 12 Martie 2013 14:50
Draga mea, atat vreau sa iti spun....relatiile pe net sunt iluzii.
Mai devreme sau mai tz vei vedea asta.Ce iti recomand eu e sa gasesti pe cineva de nivelul tau .

Eu insa am ajuns la o concluzie .....daca Ego-ul tau e cladit pe ce ai si pe ce ai realizat atunci iti plang de mila. Ce vei face atunci cand toate astea nu le vei mai avea. Concentreazate pe tine si fi sincera cu tine ....nu cred ca ai nevoie de parerea altora ...raspunsul il stii si tu.
Daca el te face sa fi tu insuti ,si esti fericita pe deplin doar tu stii.
lorey01
Postat pe 16 Martie 2013 13:51
fugi cat mai ai timp!
kidz002776
Postat pe 16 Martie 2013 15:26
chiar ca esti blonda..scz..dar te exprimi greoi, spui ca i-ai trezit interesul cand a aflat de situatia ta materiala si tot mai intrebi ce sa faci??? fa-te bruneta si ai sa aflii raspunsul
MARILENA_25
Postat pe 17 Martie 2013 08:59
CUM PUTETI FII ATIT DE NAIVE ?? CHIAR SINGURA AI SPUS..... SA TREZIT INTERESUL IN EL LA 3 ZILE DUPA CE A VORBIT CU PRIETENUL LUI..., DACA VREI SA AJUNGI IN STRADA, SI SA CERCESTI COAJA DE PIINE, MERGI CU EL MAI DEPARTE, IAR DACA E BOLNAV DE INIMA, E PROBLEMA LUI, EU SPUN CA ESTE BOLNAV INCHIPUIT, NUMAI SA-TI FIE MILA DE EL , SA TE REINTORCI LA EL, , EL NU TE VREA PE TINE, VREA NUMAI BANII TAI, ASA CA DESCHIDE CAPUL SI OCHII MAI MULT, BANUIESC CA AI ASA CEVA , ATITA TIMP CIT SPUI CA AI O AFACERE SI AI PROFIT, MULT SUCCES.
garbo_9762
Postat pe 17 Martie 2013 11:36
super tare ...multumesc ...
dianna99
Postat pe 17 Martie 2013 12:15
De la: heartbit, la data 2013-03-10 01:25:33e foarte greu de dat un sfat! dar ce zic eu de dat un sfat, e chinuitor de citit ceea ce ai scris acolo!
intrebare:
cum draq ajung toti analfabetii sa conduca afaceri???
raspuns:
uite asa, simplu!


Corect!
garbo011814
Postat pe 17 Martie 2013 12:34
mare greseala ai facut si probabil vei continua sa faci si altele daca nu te trezesti la realitate ...la consecinte te gandesti macar acum?...tipul e o persoana periculoasa din punctul meu de vedere...oare ce are de dat?...de luat?...relatiile multiple sunt in primul rand cele care ar trebui sa te ingrijoreze mai mult decat pierderea banilor...te-ai gandit ca o relatie castigata atat de usor poate ascunde mult si ar putea avea consecinte grave?internetul ar trebui sa fie doar o relaxare de moment si atat...poti scrie toate porcariile dar sa ramai doar la scris...dincolo de monitor te poate astepta uneori moartea daca nu fizica atunci psihica si tot acolo vei ajunge in final....sfatul meu este sa ramai pe internet doar cautand ganduri scrise de altii,scrie si tu daca vrei si atat ....fugi cat inca nu e prea tarziu....nu ar trebui sa-ti pese de el ci doar de tine....uneori singuratatea este cel mai frumos cadou pe care ni-l facem daca ne aduce echilibru si sanatate....a fi cu cineva viciat este un mare pericol atat cat priveste psihicul dar si fizicul...de ce crezi ca unii sunt pe net aproape zi de zi?pt ca ei cu asta se ocupa si peste are balta din belsug...daca mai poti schimba ceva atunci traieste alaturi de cei din jurul casei tale pe care ii stii de ani de zile si lasa necunoscutul ...poate nu vei fi fericita dar cu siguranta mult mai fericita decat cu cineva de pe internet care urmareste doar anumite scopuri...sa auzim de bine!
yzabela_03
Postat pe 25 Martie 2013 07:49
La tine nu-i problema relatiei pe internet, ci a faptului ca ai dat de-un oportunist care n-are nicio treaba cu corazon-ul in ceea ce te priveste, ci cu "portofelul" tau.
Nu conteaza nici macar unde l-ai intalnit, pentru ca trebuia sa-l intalnesti undeva, nu?! Un om pe care-l intalnesti la capatul unui monitor e la fel ca unul pe care-l intalnesti la o biblioteca sau in parc, cand iti plimbi cainele...daca ai fler bun, poti trage lozul castigator...prin cunoastere treptata, bineinteles.

De obicei amestecam oamenii, relatiile, sentimentele si gandurile noastre, incat singuri ne facem probleme. Tu n-ai nicio problema, decat sa-i zici pa respectivului. Ai dubii ce pas va urma sa faci, din moment ce-ai deschis un topic pentru asa ceva...asa ca tu singura trebuie sa te lamuresti si sa-ti faci curat in "cine si cum esti tu". Apoi vei sti ce trebuie sa faci si ce vrei de la viata, de la tine, de la celalalt...
magdabeauty
Postat pe 25 Martie 2013 09:36
ce sa faci? sa inveti sa scrii corect gramatical. ai uitat peste tot cratima...mama ei de cratima. in rest, ce ar mai fi de spus? daca ai vazut ca a fost revigorat dupa ce a aflat situatia ta materiala si tot te mai intrebi ce sa faci..scuze dar degeaba intrebi pe aici..esti prea naiva. vrei sa iti scrie pe o pancarta ca nu te iubeste si urmareste doar un interes material? cred ca si atunci ne-ai intreba ce sa faci.
MARILENA_25
Postat pe 25 Martie 2013 21:07
dan si mai cum?
garbo072192
Postat pe 26 Martie 2013 13:15
Nu cred ca este corect sa va bateti joc daca cineva cere un sfat dar asa este romanu.
garbo225916
Postat pe 27 Martie 2013 10:28

Parca-i vb. "de relatie pe internet" nu de nationalinate?! sau...conteaza
Da tu, esti Roma...?
Fss_ssu
Postat pe 27 Martie 2013 10:38
Romanu stie doar sa rida nu sa ajute cu sfaturi
Nu este de tine fata daca vrea banii tai,uital este un ratat
garbo225916
Postat pe 29 Martie 2013 09:05
garbo_11748
Postat pe 29 Martie 2013 13:28
cei fara de pacat ...sa arunce cu piatra...
tatiana46
Postat pe 30 Martie 2013 10:47
aha. pai atunci scrie in engleza, franceza.... greaca, spaniola... poate iti raspund si nationalitati mai cumsecade, na.
quasaria
Postat pe 30 Martie 2013 11:00
Da e dificil si iremediabil de ertat , cind cineva te minte la modul in care a facuto el.Si daca a facuto adata o va face mereu.Fii hotarita si pune capat ptr. totdeauna acestei relatii.Eu una nui mai vad rostul.Parerea mea.
garbo_12426
Postat pe 30 Martie 2013 11:22
Da e dificil si iremediabil de ertat , cind cineva te minte la modul in care a facuto el.Si daca a facuto adata o va face mereu.Fii hotarita si pune capat ptr. totdeauna acestei relatii.Eu una nui mai vad rostul.Parerea mea.
garbo_12426
Postat pe 30 Martie 2013 11:22
i & - !

Te iert pt felu' sta de a scrie.
Axl_R
Postat pe 30 Martie 2013 12:07
Noroc ca vin Pastele,ca altfel nu o iertai....
Rotty
Postat pe 30 Martie 2013 12:37
Mai am i io pcate...

PS:
Axl_R
Postat pe 30 Martie 2013 12:42

Ei, se "spovideste", na........off!

da tu, cine te crezi, di ierti??

Salut!
Fss_ssu
Postat pe 30 Martie 2013 12:43
Vrei matali s nu te iert? Ghini.
Axl_R
Postat pe 30 Martie 2013 12:54
De la: Axl_R, la data 2013-03-30 12:42:40Mai am i io pcate...

PS:


Ia zi-i la mine, ci pacate ai, poate ti iert! :-w
Fss_ssu
Postat pe 30 Martie 2013 14:58
De la: suparatu_, la data 2013-03-30 14:58:04
De la: Axl_R, la data 2013-03-30 12:42:40Mai am i io pcate...

PS:


Ia zi-i la mine, ci pacate ai, poate ti iert! :-w


poti sa mi le ierti si pe ale mele, daca ti le spun?
garbo_10470
Postat pe 30 Martie 2013 15:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DESPRE NOI, FEMEILE! 4 De la: nazirra 8 Iulie 2011 19:31
Buna, 59 De la: garbo120438 31 Mai 2010 20:48
banc simpatic 9 De la: persidadamian 17 Februarie 2010 01:03
CUM SE PASTREAZA O RELATIE!! 48 De la: garbo106156 2 August 2011 23:36
"ESTE BINE SA TE RETII IN A-TI SPUNE PAREREA?" 17 De la: tutankhamon 31 Octombrie 2009 11:50
Setari Cookie-uri