Virgin la 21 de ani

Nu draga.... Acuma stiu si io cum sa-ti zic. ....39 suna cam....ca un numar...
Rotty
Postat pe 20 Ianuarie 2013 21:34
Tigergelu
Postat pe 20 Ianuarie 2013 21:45
De la: Rotty, la data 2013-01-20 21:34:43Nu draga.... Acuma stiu si io cum sa-ti zic. ....39 suna cam....ca un numar...


pai nu stiu daca merge sa-mi schimb numele din garbo192847112 cu numele meu :)))..
garbo_10639
Postat pe 20 Ianuarie 2013 21:53

ce topai, bre, asa? ai descoperit si, talica, lumea ...ca alde virHinel?
no offence, 639!
esme
Postat pe 20 Ianuarie 2013 21:54
Esme scumpo ....fara, ti rog fr.!... sa nu mai zac nica.?.....:* .da flacau' di unde sa afle noutati, daca nu di pi aicea..... di ce s-o mai inscris,na? :(
Ioti, vrea sa-si schimbe nr.
Rottycico....nu ti invarti prea mult ....mai, taie pi 3 si pune pi 6 in loc ;))
ia, ci ti-o iesit?.......:-w na!
Fss_ssu
Postat pe 20 Ianuarie 2013 22:02
De la: esme, la data 2013-01-20 21:54:28
ce topai, bre, asa? ai descoperit si, talica, lumea ...ca alde virHinel?
no offence, 639!



daaa am decoperit lumea si nu vreau sa ma opresc aici :D haahha :))
daca tot am inceput o treaba macar sa o duc pana la capat nu?
garbo_10639
Postat pe 20 Ianuarie 2013 22:05
De la: garbo_10639, la data 2013-01-20 21:53:32
De la: Rotty, la data 2013-01-20 21:34:43Nu draga.... Acuma stiu si io cum sa-ti zic. ....39 suna cam....ca un numar...


pai nu stiu daca merge sa-mi schimb numele din garbo192847112 cu numele meu :)))..


Se poate .
Rotty
Postat pe 20 Ianuarie 2013 22:12
639, nu la tine ma referisem, ci la nea tiger ala...
esme
Postat pe 20 Ianuarie 2013 22:15


....nu, esti mai mare decat el?....daca iti zace si "tiger" tanti?
Mai, o nins pi la tine?

Acu' imi dau eu seama cat AUR detine Grbo in visteria ei......TACEREA!
Fss_ssu
Postat pe 20 Ianuarie 2013 22:25
ar fi iinteresant sa ramai la fel pana la 61. ori e$ti de pe planeta moldova, ori articolul e un fake
bostoian
Postat pe 20 Ianuarie 2013 22:57
ar fi iinteresant sa ramai la fel pana la 61. ori e$ti de pe planeta moldova, ori articolul e un fake
bostoian
Postat pe 20 Ianuarie 2013 22:57
ar fi iinteresant sa ramai la fel pana la 61. ori e$ti de pe planeta moldova, ori articolul e un fake
bostoian
Postat pe 20 Ianuarie 2013 22:57
fake, iti zac io / bune.
Di planeta Mo, n-am auzit .....dap' daca asa visezi tu, NB!
Mai, este suficient, o data...nu di 3 X
.....pi urma, cauti sa descoperi si alte noutati care sa te satisfaca! da priieteneste iti zac, ii bine sa se simta si ea satisfacuta.....tu intreab-o....ei, va completati voi pana la urma, nu te grabi.........stii tu graba...!
Hai, NB!
Fss_ssu
Postat pe 20 Ianuarie 2013 23:24
frate: eu sunt virgin la 24 ani, deci nu esti singurul in situatia asta. eu am si o prietena care ma intelege (trb sa mentionez faptul k ea are decat 18 ani), si nu e pregatita sa faca pasul asta.dar cum iubirea e mare.......... sfatul meu pt tn e sa lasi lucrurile sa decurga de la sine, si sa nu te mai gandesti la ce va fi cand vei fii in pat cu ea.
Mirel_Amaricai_1
Postat pe 20 Ianuarie 2013 23:25
daca ai vorbit cu ea si stie despre ce este vorba, atunci mai ramane sa se produca evenimetnul; bine ar fi sa nu te gandesti la asta non stop, lasa lucrurile sa curga;
emotiile sunt normale si vor mai fi;
Daca fata ia pastile (nu mai retinperioada de timp de cand esti cu ea) , bine ar fi sa folosesti prezervativ, pentru ca nu stii niciodata ce surprize poti sa ai.
adeline
Postat pe 20 Ianuarie 2013 23:46
Deci ca sa fac sa inteleaga toata lumea...:)

Da sa intamplat am facut-o a fost superb..insa dupa 2 zile..si asta mai exact ieri sa intamplat..a zis ca ii pare rau ca am ajuns sa tin la ea.asa mult si ea ma place .dar vrea un barbat care sa o intretina din toate punctele de vedere. Nu unu mai mic ca ea care inca este student :). A zis ca a fost incantata ca inca mai eram virgin..si vroia sa vada cum este cu un virgin :| seriooos? .Mda ma lasat cu ochii in soare...si ma cam demoralizat putin..ca nu ma asteptam..sa fie asa de prefacuta...o god..si eu asa de naiv..sa cred tot ce imi spunea...astazi ma sunat si imi spune ca ii pare rau ca sa comportat cam urat cand ma lasat asa balta...insa eu numai cred nimic...imi pare rau ca sa ajuns aici...dar repet..eu chiar nu m-am mai simtit asa de bine langa o fata..si nu pt ca am facut-o asa in general...aveam tot timpul zambetul pe buze cand eram cu ea. si eram motivat..ma simteam mai puternic...si uite ce se intampla.. deasta ma si duc la un psiholog...sa imi revin putin...ca numai am incredere in mine deloc..daca stiam ca se va intampla asta...credeti-ma ca nu o mai faceam...claaar NU..

Acuma stiu ca o sa cuuuuurga pareri pro si contra..rasete si panarama.asta e..ma gandeam sa nu spun chestia asta...dar nah..numai puteam sa tin in mine....ce mai conteaza... ( sa fiti mai blanzi de data asta cu mine :) )
O seara placuta va doresc...
garbo_10639
Postat pe 21 Ianuarie 2013 00:10
se trezeste cate unu' care face pe nebunu si nu vrea sa inteleaga ca titlul topicului nu mai e de actualitate!

alooooo, citit ce s-a scris inaintea voastra si apoi cautati sa dati un raspuns, daca mai cinsiderati ca e cazul.
copilul asta nu mai e virgin, gata, s-a terminat balul mascat!
si vorba ceea, la balul mascat distractia se termina cand se dau jos mastile!

copile succes pe viitor cu iubita ta, si nu uita ce ti-am zis mai inainte: fara detalii si picanterii pe viitor!
heartbit
Postat pe 21 Ianuarie 2013 00:48
De la: suparatu_, la data 2013-01-20 22:25:09

....nu, esti mai mare decat el?....daca iti zace si "tiger" tanti?
Mai, o nins pi la tine?

Acu' imi dau eu seama cat AUR detine Grbo in visteria ei......TACEREA!


mai supariciule, pi sini intrebi talica dac-o nins pi la iel? pi nea tiger, pe virhinel ori pi mini?
ioti, am si io o diliema. si ie tare tarzu, bre, si tre` s pun plioapa pi plioapa si nu poci pn nu raspund la intribare.

ptiu! ioti ca m-am contaminat!!!
esme
Postat pe 21 Ianuarie 2013 00:52
Iubirea este o arta,in a sti sa daruiesti iubire,mingiieri,pretuire etc.Daca iubesti cu adevarat nu ai nevoie de sfaturi,retete cum si cind sa iubesti,pur si simplu iti daruiesti iubirea celui pe care-l iubesti fara sa gindesti ci efectiv il iubesti si gata,daca esti virgin nu e o rusine ci dincontra esti esti un suflet intelept pt. faptul ca esti selectiv in mod deosebit in iubire,iubirea este sacra,nu poti sa iubesti trupeste pe oricine si oriunde si oricum daca in acelasi timp iubesti si sufletul acelei persoane.Curaj!Iubeste asa cum simti si daruiste din toata inima ta iubire.
garbo255960
Postat pe 21 Ianuarie 2013 01:03
s-a mai trezit una sa-si dea cu parerea!!!
tanti, ai ratat episodul cu dezverginarea virginului? vezi doua pagini, sau chiar trei... mai inainte!
in rest filozofie din asta de forum... am auzit ca se vinde si la butic, 2 lei un teanc!
heartbit
Postat pe 21 Ianuarie 2013 01:10
Oameni buni, e straniu ce se intampla pe aici uneori. N-am citit chiar tot, sigur au fost si sfaturi bune, dar unele persoane

Ce-aveti frate cu 39? Ce sfat e asta, sa inceapa cu o profesoara? Va-ti gandit ce amintire pastreaza in suflet dupa un inceput cu una care ii place, il atrage, o adulmeca fata de una care "stie meserie"? Ce amintire e asta, initiere cu meditatoare de sex, experta in mangaieri si perversiuni. Voi la prima experienta ce v-ati dorit altadata, expertul sau pers. de care esti indragostit?
2. a sarit cineva la el ca da amanunte dupa. Si ce daca? V-ati gandit ca poate are mama singura, divortata/ A gasit si el un grup de oameni destul de deschis si matur sa impartaseasca experienta care a fost, totusi, inedita. Ce sunt mustrarile astea severe de tovarasu' diriginte?
3. Acu' pt tine, 39
- lasa-te in voia simturilor, nu te grabi si nu o grabi. Bucura-te si bucur-o cu fiecare mangaiere, sarut, atingere. Iti recomand un film din care sigur vei intelege ceva, si nu de tehnica, ci la nivel subtil, psihic-senzorial. "DON JUAN DE MARCO", cu Marlon Brando&Johnny Depp. N-o sa te plictisesti, e subtil si delicat.
4. 39, acum si eu cu putina cearta - nu prea le ai cu ortografia. Sau asa e cool pe mess si fb?
Succes! Daca pot sa te ajut cu o parere, fara probleme, sunt psihoterapeut si pe forum e moca . Dar scrie mesaj separat daca e problema delicata
anca16
Postat pe 21 Ianuarie 2013 03:25
ERATA:
v-ati gandit*, ca m-am dat miss gramatica p-acolo.......
sorry
anca16
Postat pe 21 Ianuarie 2013 03:27
Stefane maica,nu m-a bucurat ce am citit,dar daca nu a fost sa fie,nu a fost si gata.Stiu ca acum treci prin niste zile de ra_hat dar crede-ma ca o sa treaca .Ai tineretea de partea ta si viitorul inainte.Zi frumoasa
Rotty
Postat pe 21 Ianuarie 2013 05:49
39, or sa mai fie episoade din astea, n-o lua in tragic. O sa mai dai tu de femei care numai sex vor - si de femei care numai sex nu vor. Ai 21 de ani... e abia inceputul :-) N-ai pierdut nimic, ai castigat o experienta frumoasa in plus. Trece-o in sertarul cu amintiri pentru mai tirziu. Next!
quasaria
Postat pe 21 Ianuarie 2013 06:27
Mie imi e greu sa cred ca ai 21 de ani si nu ai,,,incercat nimic pana acum ,,desi eu aveam 25. Insa arguentul meu e ca sunt femeie si nu e chiar o problema sa iei lucrurile mai incet. Uneori am impresia ca faci misto de noi cu chestia,,,da-ti un sfat....dar ma rog sa zicem ca intrebarea ta e pe bune..... Gandeste-te ca iubita ta nu esta asa nestiutoare ,in primul rand,,,apoi spui ca simtiti acel,,,,,ceva,,,,ce va face sa va simtiti nemaipomenit impreuna,,,,. Ce-ti mai trebuie altceva? Urmeaza-ti instinctul,,,,fa ceea ce simti in acel moment,,,nu-ti fa lectia de acasa,,,ea oricum o sa te ghideze,,,caci ea stie,,,cate ceva. Iubiti-va ,,,si atat. Nu ai nevoie de nici o reteta, nici un sfat. Doar la contraceptie ar trebui sa va ganditi, si sa vorbiti despre asta, in cazul in care nu doresti sa devii tatic .....din prima.
emanuelaasandei
Postat pe 21 Ianuarie 2013 10:21
Ieeee, niciun sfat. Da' tot i dau un sfat. :)))))
Axl_R
Postat pe 21 Ianuarie 2013 11:22
De la: Axl_R, la data 2013-01-21 11:22:51Ieeee, niciun sfat. Da' tot i dau un sfat. :)))))


care e ala? :)
garbo_10639
Postat pe 21 Ianuarie 2013 11:39
Uite, intreaba tu pe bune cati si-au inceput viata amoroasa cu un mare succes, fie in pat, fie in suflet. Cei mai multi (si multe) au fost stangaci, au suferit, nu s-au inteles/potrivit. Si abia mult mai tarziu au gasit persoana potrivita, prima experienta ramane de multe ori o incercare esuata sau doar o nostalgie.
Da-ti si tu voie sa nu fie perfectiuneea. Mie mi se pare ca n-a fost rau deloc. Chiar daca ajunsesei sa tii la ea, fata totusi nu s-a purtat urat, mi se pare mie. Poate n-a fost totul perfect, dar nici la Romeo si julieta n-a fost. Vei fi mult mai relaxat cu urmatoarea, crede-ma. Poate te-ai lasat putin prea tare in voia sentimentelor.
Take it easy, nu e nimic defect la tine.
anca16
Postat pe 21 Ianuarie 2013 11:40
De la: Rotty, la data 2013-01-21 05:49:20Stefane maica,nu m-a bucurat ce am citit,dar daca nu a fost sa fie,nu a fost si gata.Stiu ca acum treci prin niste zile de ra_hat dar crede-ma ca o sa treaca .Ai tineretea de partea ta si viitorul inainte.Zi frumoasa


pai stiu ca nici pe mine nu ma bucurat ca am patit asta...dar sincer nu vroiam sa o patesc eu...:) sau cel putin in modu asta...sa profite..si sa plece :|...pfff
garbo_10639
Postat pe 21 Ianuarie 2013 11:41
tefane, gl. Spune c n-ai nevoie de sfaturi, da tt vine cu ce i cum...(Emanuela)
Axl_R
Postat pe 21 Ianuarie 2013 11:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum considerati ca ii influeneaz privirea noastr pe cei din jur 19 De la: bluelight 23 Octombrie 2009 23:57
sapte minciuni pe care le spun barbatii 44 De la: fleurdelis 30 Iunie 2010 06:54
o viata in paralel 162 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:55
sex 34 De la: Axl_22 11 Decembrie 2011 15:02
Ce am invatat de la mama(amuzant) 84 De la: Estera111 28 Aprilie 2013 18:52
Setari Cookie-uri