Virgin la 21 de ani

Tinere..CITESTE ce-am scris eu...D-NA cu experienta NU c-r-a ,cum ai "citit" tu....
Si pe langa gramatica ce te-a sfatuit cineva aici pe topic...invata si semnificatia cuvantului:"c-r-a"...venit pe baza de c-r!!
Orgolios esti dar si ...prostut...chiar vrei sa te faci de ras in fata ..marii tale iubiri??Vrei s-o lasi sa ramana cu o amintire urata?
Intreaba ,orice barbat,cum au inceput ei? Fii sigur ca nu cu o novice,o pudica,o rusinoasa...Intai au "invatat" de la o D-NA cu experienta,finuta si DA buna profesoara!!
Eu cunoasc un caz in care un cuplu de doi-amandoi la primul lor act sexual...s-a soldat cu un ESEC total! !Dar ,esecul ca esecul...au ajuns amandoi la spital cu grave pb. psihice!!
Eu te-am sfatuit de bine, in modul cel mai sincer-dar tu ai dat o alta turnura sfatului meu..pacat;dar se vede ca esti un copil prustut si chiar naiv!Asa vrei tu sa o faci FEMEIE pe iubita ta? E ca si cum ai vrea sa inveti pe cineva sa manance...dar tu nu stii sa tii lingura in mana!!
Apoi..e numai pb ta,FA-TE DE RAS!! :
elisabeta_boia
Postat pe 16 Ianuarie 2013 21:54
" Fii sigur ca nu cu o novice,o pudica,o rusinoasa...Intai au "invatat" de la o D-NA cu experienta,finuta si DA buna profesoara!! "

D-NA aia, tot cum a zis baietul se numeste
Rotty
Postat pe 16 Ianuarie 2013 22:18
Parerea ta.. Dar daca nu o face pt. bani..eu tot sustin ca nu-i..c-r-a!! Poate o femeie nemaritata,o vaduva.....si atunci care-i pb.?
elisabeta_boia
Postat pe 16 Ianuarie 2013 22:30
............Nici una Betty.....Pentru tine nu e nici o problema.....Te inscrii in categorie.... PUNCT.
Rotty
Postat pe 16 Ianuarie 2013 22:37
Mi-a plcut c biatu' vrea s fac dragoste, s aib o amintire fr cnd face prima dat i nu sex.
Axl_R
Postat pe 16 Ianuarie 2013 22:43
La ce sfaturi i da Betty........cum ziceam....
Rotty
Postat pe 16 Ianuarie 2013 22:48
Asta-i replica de care vb.
Axl_R
Postat pe 16 Ianuarie 2013 22:50
haidi, bre, ce atata tura-vura? ce atatea scenarii si regie? fa cum simti, fa ce simti, fa cum iti vine, lasa totul sa curga.
vrei sa ti-o zic p-aia, h_artistica, nu alta, cu... `dragostea modeleaza suflete, minte, trup, bla, bla`...? cand doi oameni se doresc, nu mai stau sa-si puna intrebari, sa mediteze, sa faca calcule si masurari. se arunca-n voluptate, cum s-ar arunca-ntr-o prapastie, oricat de departe i-ar fi fundul. cel putin la inceput, cand descoperi lumea si incepi sa-i simti pulsul... apoi ii ia locul un altfel de `tranta`, mai vicleana ( ), de ajustare, ashea. dar pt asta tre` sa incepi sa mirosi, sa asculti materia...
nah, si cand te gandesti ca n-am citit ever in viata mea Sandra Brown.

esme
Postat pe 16 Ianuarie 2013 23:11
...Aholeuuuu...micaaaa...ce m-ai zapacit....
Rotty
Postat pe 16 Ianuarie 2013 23:19
da, bre, chiar si io m-am zapacit... pe mine!

esme
Postat pe 16 Ianuarie 2013 23:34
De la: dor72_, la data 2013-01-16 19:27:16ma bag si io in seama, deh!

lamureste-ma, baiete, ea pentru cine ia pastile, in prezent?

nu dati, nu dati....asteptati raspuns....apoi , sa vina si camionu...cu caramizi



stai usor ca nu dau
dar ia sa gandim lojic!
pastilele se iau doar pentru preventie de sarcina? din cate stiu eu se iau si pentru tratament in diverse situatii... una din ele ar fi chisturile...! si probabil ca el a zis "pastile" ... dar ea poate sa isi administreze ovule.... care pentru el tot pastile inseamna ca e si el mic si nu le stie pe astea
heartbit
Postat pe 17 Ianuarie 2013 00:58
hmm vad ca s-a cam incins atmosfera..:)
@elisabeta vad ca ai dat-o urat rau de tot..eu cand am sp de curva nu m-am referit la tine..doar ca asa am avut impresia ca ai spus gen " fa-o cu o curva si o sa inveti" probabil te-ai simtit jicnita dar nu aveai de ce...ma rog numai comentez...poate nu trebuia sa postez pe forumul asta :)..

@heartbit - pastile sau nu ...mi-a spus ca le ia zilnic la ore fixe..ca sa scape de migrene..habar nam ce si cum dar sper ca e ok ...
garbo_10639
Postat pe 17 Ianuarie 2013 03:16
mi-a placut partea cu emotiile: ca esti sigur ca n-o sa le mai ai.
Vezi, aici se cunoaste virsta. Peste un timp o sa iti doresti sa le ai. Pentru ca, sincer vorbind, un act sexual n merita efortul sa te deschei la pantalonasi daca nu ai emotii. De fapt, emotiile fac dansul.
Dar o sa iti dai tu seama de asa cind o sa ajungi la un nivel mai mare de blazare.
quasaria
Postat pe 17 Ianuarie 2013 07:02
M-am bagat in tarate..ma mananca PORCUL!! Sa-ti fie rusine ptr cum gandesti despre mine habar n-ai cu ce se mananca dragostea si ii dai cu jignirile!Zau ca-ti doresc sa te faci de cacao la prima ta incercare,si apoi la toate urmatoarele,esti doar o mica JIGODIE!!
elisabeta_boia
Postat pe 17 Ianuarie 2013 20:31

''Iar in final mai am o intrebare. Credeti ca prima data este mai bine cu prezervativ sau fara? Ea ia pastile si suntem f curati. Nu cred ca ar fii vreo problema ..Ce parere aveti?''

Io cre' c tii, pastilele pt migren, nu te protejeaz de o sarcin nedorit. Credeam c vb de anticoncepionale.
Axl_R
Postat pe 17 Ianuarie 2013 20:37
De la: elisabeta_boia, la data 2013-01-17 20:31:41M-am bagat in tarate..ma mananca PORCUL!! Sa-ti fie rusine ptr cum gandesti despre mine habar n-ai cu ce se mananca dragostea si ii dai cu jignirile!Zau ca-ti doresc sa te faci de cacao la prima ta incercare,si apoi la toate urmatoarele,esti doar o mica JIGODIE!!


Tin sa te dezamagesc...ca sa intamplat...si a fost foarte bine..poate chiar mai bine decat ma asteptam..imi pare rau sa-ti dau vestea asta...si imi pare rau ca ai luat-o prea in serios :)...pacat
garbo_10639
Postat pe 18 Ianuarie 2013 00:30
Eu ma bucur pentru tine si sper ca totul a decurs bine...Din punct de vedere emotional ma refer.
Rotty
Postat pe 18 Ianuarie 2013 08:12
De la: Rotty, la data 2013-01-18 08:12:15Eu ma bucur pentru tine si sper ca totul a decurs bine...Din punct de vedere emotional ma refer.


A decurs foarte bine si nu numai odata de mai multe ori, si in seara asta probabil la fel :)). Intradevar la inceput nu siteam nimic :| am zis ca iar ma fac de ras...m-a inteles. si am ramas goi aman2 timp de o ora si ceva...si am vorbit..ne-am simtit bine ca sa ma acomodez si asta a mers de minune , stateam goi si ne uitam in oglinda imi era foarte greu parca imi era rusine :|, dar m-am obisnuit si am trecut peste. Pot sa zic ca aman2 ne-am simtit superb si am ajuns undeva dincolo de univers, am facut-o fara prezervativ cred ca daca mai foloseam si prez...nu se mai scula deloc :)))... Va multumesc celor care m-au ajutat si mi-au dat niste sfaturi. Si inca odata imi pare rau pentru neintelegerile de mai sus :)
garbo_10639
Postat pe 18 Ianuarie 2013 15:28
copile, iti inteleg euforia, dar picanteriile, pastreaza-le pentru tine si pentru ea!
mai ales daca o respecti!
despre asa ceva nu se vorbeste!
ai sa intelegi mai tarziu asta. deocamdata doar retine ideea!

ma bucur pentru tine si mult succes in continuare!
heartbit
Postat pe 18 Ianuarie 2013 15:33
De la: dor72_, la data 2013-01-16 19:27:16ma bag si io in seama, deh!

lamureste-ma, baiete, ea pentru cine ia pastile, in prezent?

nu dati, nu dati....asteptati raspuns....apoi , sa vina si camionu...cu caramizi



Le ia preventiv, mai dorule, ca vaccinurile.
sa fie pregatita, au cas où (stii tu, vorba francezului)...
charmelen
Postat pe 18 Ianuarie 2013 18:34
De la: esme, la data 2013-01-16 23:11:47haidi, bre, ce atata tura-vura? ce atatea scenarii si regie? fa cum simti, fa ce simti, fa cum iti vine, lasa totul sa curga.
vrei sa ti-o zic p-aia, h_artistica, nu alta, cu... `dragostea modeleaza suflete, minte, trup, bla, bla`...? cand doi oameni se doresc, nu mai stau sa-si puna intrebari, sa mediteze, sa faca calcule si masurari. se arunca-n voluptate, cum s-ar arunca-ntr-o prapastie, oricat de departe i-ar fi fundul. cel putin la inceput, cand descoperi lumea si incepi sa-i simti pulsul... apoi ii ia locul un altfel de `tranta`, mai vicleana ( ), de ajustare, ashea. dar pt asta tre` sa incepi sa mirosi, sa asculti materia...
nah, si cand te gandesti ca n-am citit ever in viata mea Sandra Brown.



ai pus punctul pe i, sa citeasca Sandra Brown sau literatura erotica daca vrea sa stie ce le place damelor si cum sa se comporte ca sa se simta doamna bine cu dinsul.
Un baiat istet si intuitiv nu are nevoie sa mearga nici la CRVE, nici la VADUVE, ca sa se descurce cu iubita.
E bine sa discute totusi cu un prieten apropiat, care sa aiba oarecare experienta in domeniul respectiv.
charmelen
Postat pe 18 Ianuarie 2013 18:41
poate citi si 1001 de nopti ;))
Eugenia_
Postat pe 18 Ianuarie 2013 20:35

da, tin minte o fraza de-acolo, pe care, desi au trecut vreo j_da ani, mi-as aminti-o si-n somn!
era ceva cu si atunci `berbecele` batu cu cornul in porti cu furie si sparse lacatele...

genial, nu?

esme
Postat pe 18 Ianuarie 2013 20:44


in plus, eu am vazut si un album cu sculpturile lui Michelangelo ;))
Eugenia_
Postat pe 18 Ianuarie 2013 20:48
aham!
iote, mie-mi place David.
l-am si ...palpat. eee, ashea usor si delicat!
ptiu, drace! ce articulez io aici?! ...ma cam mananca buricele degetelor.
esme
Postat pe 18 Ianuarie 2013 20:58
motiv pentru care, in aceasta seara, pentru contrabalansare, recitim carrie
Eugenia_
Postat pe 18 Ianuarie 2013 21:05
De la: Eugenia_, la data 2013-01-18 20:35:29poate citi si 1001 de nopti ;))


asta-i buna pentru minori incepatori; au aia niste faze gen "berbecele care intra si iesi de 15 ori fara ragaz, apoi pentru ca i se paru ca e de-ajuns pentru prima oara se culca si adormi. "
Mai bine nu, ca-i poate creea impresia ca Ej Prem este normala, la fel si violenta sexuala sau poligamia.
charmelen
Postat pe 18 Ianuarie 2013 21:40
De la: Eugenia_, la data 2013-01-18 20:48:54

in plus, eu am vazut si un album cu sculpturile lui Michelangelo ;))


ei, cam asa ar trebui sa fie, nu ma refer la marime, Doamne feri, ci la duritate
charmelen
Postat pe 18 Ianuarie 2013 21:42
De la: charmelen, la data 2013-01-18 21:40:36["berbecele care intra si iesi de 15 ori fara ragaz, apoi pentru ca i se paru ca e de-ajuns pentru prima oara se culca si adormi. "



asa era, Charm? uite ca memoria mi-a jucat feste.

esme
Postat pe 18 Ianuarie 2013 21:47
De la: esme, la data 2013-01-18 21:47:41
De la: charmelen, la data 2013-01-18 21:40:36["berbecele care intra si iesi de 15 ori fara ragaz, apoi pentru ca i se paru ca e de-ajuns pentru prima oara se culca si adormi. "



asa era, Charm? uite ca memoria mi-a jucat feste.



cred ca-s mai multi berbeci pe -acolo, ca si mie-mi suna cunoscuta faza cu spartul lacatului, dar toti la fel de repeziti, ignoranti si vai! lipsiti total de finesse!
charmelen
Postat pe 18 Ianuarie 2013 21:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intamplare/Libidou 8 De la: garbo_421241 27 Noiembrie 2015 19:37
oare napoleon avea dreptate? 50 De la: iceboxxx 7 Februarie 2012 03:57
De ce se indeparteaza barbatii ? 3 De la: ely_a 30 Mai 2013 17:53
Fetelor, va vreau pe toate ... si chiar pot 96 De la: elisabeta_boia 9 Octombrie 2011 16:33
uscaciune :( 5 De la: sara_blueish 4 Aprilie 2012 15:29
Setari Cookie-uri