Virgin la 21 de ani

...Bune recomandari...Io zic ca mai lipseste Decameronul de Boccaccio...
Seara buna la fete
Rotty
Postat pe 18 Ianuarie 2013 22:41
apropo de Decameron, e acolo o povestire absolut dementiala, cu un tanar pustnic care o invata pe o novice dornica de convertire, ca treaba cea mai placuta lui Dumnezeu este sa-l bage pe necuratul in iad (adica pe dansa intr-insa) ; si fatuca, dupa ce deprinde mestesugul ferecarii diavolului la cutiuta, il termina pe bietul pustnic cu iadul ei nesatios!
Asa ca e cam riscant sa initezi incepatori, ca se pot transforma in adevarate bombe sexuale.
charmelen
Postat pe 18 Ianuarie 2013 23:06
...Si berbecele tabadum...tabadum...
No...la asta nu m-am gandit...
Rotty
Postat pe 18 Ianuarie 2013 23:11
da, Charm, imi amintesc povestea aia. e ...ucigatoare.
esme
Postat pe 18 Ianuarie 2013 23:14
Mie mi-a placut de tipa ce doarme pe acoperis.... .... Hmmm io sper sa dorm in pat ca tot omul...
Rotty
Postat pe 18 Ianuarie 2013 23:19
de ce, Rotty? ...perspectiva nu se anunta prea roz?


esti mortala.
esme
Postat pe 18 Ianuarie 2013 23:22
E de-a dreptu` gri....
Rotty
Postat pe 18 Ianuarie 2013 23:29
nu esme, dar pe acoperis pe vremea asta... e cam ger afara si zapada de pe acoperis, o fi ea pufoasa, dar nu tine de cald, ppoate decat plantelor de sub pamant!
heartbit
Postat pe 18 Ianuarie 2013 23:56
Nu te mai gindi la ce o sa fie lasa lucrurile sa decurga de la sine si incearca sa conduci tu ostilitatile.vreau sa va dau un sfat lacei tineri sfat ce l-am primit si eu scum 42 ani de la un NENE care avea 70 de ani si era apt de sex l-am verificat bagindui in pat o colega de a mea [20ani].acum 3 zile am intilnito si mea zis ca pina la ora actuala nu a intilnit un barbat cu atita rafinament si pricepere a trait cu el 5ani fiind chiar casatorita MOSU a murit in accident de masina nu la plins pe taicasu cum la plins pe EL Printre altele.Iata ce ma invatat MOSU;............................. 1]Atunci cind faci sex dupa terminare sa faci tot posibilul sa te urinezi si daca nu ai posibilitatea sa te speli o poti ace cu urina [toate astea le faci pentru a nu lua vreo boala venerica] 2]Sa te antrenezi in timp in asa fel in cit sa te apti sa variezi eu acum la 60ani nu variez decit atunci cind vreau [acesta era secretul MOSULUI de era viril la virsta aceia] si sa stiti ca am avut numai de cistigat'femeile vorbesc intre ele si pe tipul meu nu puteau sa faca avort am avut ocazia sa ma culc la 40ani cu o fata de 19 ani cind am intrebato de ce cu mine si nu cu GIGEL a raspuns;ce vrei sa ma lase gravida! Singura problema care am avuto a fost cu SOTIA care cind avazut ca nu variez a zis ca nu o iubesc am facut in asa fel sa o duc la MOS si sa-i explic sa suparat la inceput dar dupa aceia a inteles si chir ma ajuta in momentele critice.Ce a fost mai hazliu ca cea mai buna prietena a Ei a traso de limba cum de ea nu ramine insarcinata iar nevasta ia spus ce si cum.Ce afacut tipa sa dat la mine si mi-a zis ca daca rezist o napte cu ea fara sa variz recompensa 1000lei iar eu sa pierd 2000.Am cistigat di bani de la ea am luat un aparat foto [il am si acum].Un amanunt;daca aveti dureri inghinale luati 2-3 lingurite dulceata de visine-SANATATE SI SUCCES Va PUPA MOSU.
garbo028005
Postat pe 19 Ianuarie 2013 09:54
"10639",inteleg ca te simti profund atras de acesta fata,si ea se simte de tine.tu esti multumit ca ea are experienta dar in acelasi timp iti e teama sa nu dai gres din lipsa experientei tale...Sfatul meu este sa nu iti lasi mintea sa te pacaleasca.Incearca sa te cunosti mai bn, tu pe tine.Cu siguranta tu crezi ca stii asta dar nu este chiar asa.Dati tmp o saptamana si in acest timp incearca sa culegi mai multe informatii(eu nu iti recomand productii xxx),pentru ca nu au un bun impact psihologic.In primul rand trebuie sa iti cunosti corpul foarte bine sa iti dai seama cum reactionezi la anumiti stimuli si sa incerci sa fii pozitiv, sa iti pastrezi calmul si sa iei decizii bune.Dute de exemplu la biblioteca(poate pare invechit principiul dar nu este nicidecum asa),siacolo chiar nu tb sa iti fie rusine(sa iti faci legitimatie daca nu ai).Poti intreba la sala de lectura ce carti iti recomanda despre sexualitate si studiezi,si nu numai sexualitatea ca tu trebuie sa ai si partea romantica, a iubirii emotionale in tine, si este bine sa ti le dezvolti pe ambele,si apoi cu siguranta vei face fatza noii experiente si va fi bine pentru tine,dar daca esuiezi si nu este chiar asa cum ti-ai dorit tu nu dispera,pentru ca o experienta mai putin placuta tie iti poate fi un bun profesor ptr ca te vei cunoaste mai bine si vei sti ce sa schimbi.Dar sfatul meu este acesta informeaza-te si incearca sa scapi de temeri.Gaseste ceva relaxant,ceva sa iti umple mintea,si gandestete ca si ea are temerile ei,pot fi altele si nu trebuie sa iti fie teama de o persoana care are si ea temeri ca si tine. Nu iti fie teama de esec si fa acest pas cand simti tu ca este bine.Mult succes.
RonnaGarbo117309
Postat pe 19 Ianuarie 2013 14:44
Oileuuuu!
Axl_R
Postat pe 19 Ianuarie 2013 15:34
A dreak_u de complicat e sa intrii in viata..............
Rotty
Postat pe 19 Ianuarie 2013 16:04
E mult mai uor s faci rost de o diplom. Apoi zici...io nu greesc, mi-s psiholoag.
Axl_R
Postat pe 19 Ianuarie 2013 16:10
De la: Rotty, la data 2013-01-18 23:19:49Mie mi-a placut de tipa ce doarme pe acoperis.... .... Hmmm io sper sa dorm in pat ca tot omul...


e tare si aia cu gagica care voia sa doarma pe acoperis ca sa prinda privighetori si-atat de tare i-a placut "cantecelul" incat a adormit tinand-o de coada si a prins-o taica-sau de dimineata cu "privighetoarea" in mana.
Da acu pe timp de iarna nu prea e fezibil, sa asteptam vara pe penthouse, cine stie ce mai pica pe acoperis doamne fereste de o drona ca aia de s-a prabusit in centrul Londrei acu cateva zile.
charmelen
Postat pe 19 Ianuarie 2013 16:29
"virgin la 21 de ani"

....o rezistat ghini!
Fss_ssu
Postat pe 19 Ianuarie 2013 16:34
Charm...io la aia ma refeream
Rotty
Postat pe 19 Ianuarie 2013 17:09

pre tarziu, suparatule draga....
mitul a fost..."spulberat"

va salut si pe voi, astia " rara avis" ( ch, supi, esme) La multi ani,cu multa bucurie!

daca mai adastati p-aci, poate imi reiau si io obiceiurile...ca mi-e dor de ..."discutii", fara discutii

ch,
unii chiar cred ca avem maxim 10 ani

bitule, frate, am mai umblat si io pa lume...stiu cat de cat la ce folosesc pastilele...unele

Virginel, sa-ti dea Domunl multa sanatate si fericire si sa te bucuri si sa te desfeti la maxim de iubirea ta
dor72_
Postat pe 19 Ianuarie 2013 17:11
doruleato, la multi ani si tie, cum iti doreste sufletelul!
esme
Postat pe 19 Ianuarie 2013 17:17
amin

da cu ce va luptati..ca nu prea ma tine teasta la atata "citeala"
dor72_
Postat pe 19 Ianuarie 2013 17:23
doruleato, pe scurt, ne napadira oaresce nostalgii legate de 1001 de nopti si nu stiu cum se facu, ca toate ne amintiram cu precadere o anume poveste: aceea a unui berbecel, caruia ii crescusera cornitele, dar nu prea stia cum sa... impunga. dar pana la urma V_ictoria i-a suras.
ah, ce rea sunt!


esme
Postat pe 19 Ianuarie 2013 17:36
Rotty
Postat pe 19 Ianuarie 2013 17:38
cu bucurie,LMA si tie Dorulet!
Ai intzarcat voinicu' cela cu tati simturile vitale?;))

Sa-ti de-a anu' tat ghinili din lume / bune!

....si o cresa parca iti Dor_eai?

Mai, di ce m-ai bagat intre doua? ....nope,am umbrela
Fss_ssu
Postat pe 19 Ianuarie 2013 19:08
si unde ai fi vrut, mey, supariciule, sa fii? in stanga ori in dreapta?
esme
Postat pe 19 Ianuarie 2013 20:17
daca tot ai intrebat,in stanga cum privesc in oglinda;)) ..:*
Da ii mai bine asa....s-o inspirat bine Doruletz.....


....n-o sa ma mai plang di Dor, pana mor....

Da tu, di ce nu mai cresti mare?
Fss_ssu
Postat pe 19 Ianuarie 2013 22:13

supariciule, vrei tu sa cresc mare?
esme
Postat pe 19 Ianuarie 2013 23:31

nu, nu vreau...esti mai dragalasa mititica...si virgina;))
....poi tu, nu o sa te "chinui" ca virginu'?!
Laaasa, nu-i graba......eu :-w ;)
mai,poate o citesti pe Sandra Brown....x nu-i nevoie?....
Fss_ssu
Postat pe 20 Ianuarie 2013 00:01
Rog sa se inchida topicul...multumesc
garbo_10639
Postat pe 20 Ianuarie 2013 00:40

supariciule, detectez o urma de grija din parte-ti pour moi?
parca si-o tristete, asa... ai avut vreo experienta neplacuta, cumva, baby?

esme
Postat pe 20 Ianuarie 2013 00:53
Iti recomand o carte scrisa de Fritz Kahn Scoala iubirii, nu stiu daca e tradus pe romaneste. Pe de atla parte poti sa te duci intr-un sex shop si cumperi nista magazine. In al treilea rand dupa ce ai studiat cum se procedeaza, incerci si tu usurel anumite actiuni, si o sa vezi reactia dansei. Daca nu esti sigur ce ar vrea , poti s-o intrebi direct ce vrea sa faceti. Succes, o sa mearga ,sunt sigur !
Discoverer
Postat pe 20 Ianuarie 2013 03:26
[quote] incerci si tu usurel anumite actiuni, si o sa vezi reactia dansei. Daca nu esti sigur ce ar vrea , poti s-o intrebi direct ce vrea sa faceti. [/quote]

poftim, cel mai bun sfat primit pina acum!
Bine ca in rest am scris toti pe doua pagini cum sa faca si ce sa faca si care e rezolvarea problemei de parca se pregatea omul sa isi repare masina si nu stia cum sa schimbe cureaua de distributie!
quasaria
Postat pe 20 Ianuarie 2013 03:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
A devenit sexul ghilotina omenirii? 148 De la: KNIGHT_31 25 Septembrie 2010 20:38
dragoste sau ce????????? 58 De la: gabrielistiza 12 Martie 2010 14:48
NU CRED IN DESTIN. 102 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:00
secret 16 De la: pustietate_in_floare 21 Octombrie 2011 16:34
cine vrea sa slabeasca?? 2 De la: LILO 11 August 2009 17:54
Setari Cookie-uri