ce nume de caine va place ? sa fie nume de baiat

De la: barboneli, la data 2013-05-29 15:30:00

sper sa nu trebuiasaca.... !!! azi e ziua lui Suzi.... !



Pentru Suzi de la mine

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/226981_494205493947952_1914196725_n.jpg
Rotty
Postat pe 29 Mai 2013 15:41


multimim.... !!!
barboneli
Postat pe 29 Mai 2013 15:58
LA MULTI ANI!!! SOTIEI SI NUMAI BINE!!!
ladyDY
Postat pe 29 Mai 2013 16:02


multumim... !!!
barboneli
Postat pe 29 Mai 2013 16:20
nume de caine??

PACO,.... asta-mi place mie
Fss_ssu
Postat pe 29 Mai 2013 18:30
Urmatorul meu caine as vrea sa fie o "fetitza" de rottweiler si sa o cheme Maya .

Barbooo...!!!!! Iote topicul !!!
Rotty
Postat pe 3 August 2013 08:49
BARBO !!!!! Daca nici de data asta nu intri , sa fi sanatos
Rotty
Postat pe 3 August 2013 12:39


am intrat... ! acum... sa vad cum ies... !!!
barboneli
Postat pe 3 August 2013 12:52
Lasa ca te descurci tu .
Rotty
Postat pe 3 August 2013 13:01
De la: Rotty, la data 2013-08-03 08:49:47Urmatorul meu caine as vrea sa fie o "fetitza" de rottweiler si sa o cheme Maya .

Barbooo...!!!!! Iote topicul !!!


asa sa fie... Rotty !!! eu unul iti doresc succes ! si numele e frumos... !
barboneli
Postat pe 3 August 2013 18:12
Asta asa peste vreo 6....7 , ani. Lasa ca va anuntz io
Rotty
Postat pe 3 August 2013 20:17
baiatul cu personalitate
ingerasulluptator
Postat pe 3 August 2013 21:11


mie imi spui asta... ??? mersi ! sa nu-mi spui ca asta e numele pe care il propui tu sa-l dea cainelui... ??? de ce nu: "ingerasul luptator"... ?
barboneli
Postat pe 3 August 2013 21:20
pai si mie mi-ar placea sa am un catel alb cu urechile lungi si cu par lung ca sa ii fac codite sa il educ ca sa faca pipi pe nasul la baieti atunci cand ma enerveaza
ingerasulluptator
Postat pe 3 August 2013 22:14
ingeritzo , tu ai nevoie de un Golden Retriver

http://hundewelpen.files.wordpress.com/2008/02/golden-retriever-puppy.jpg

http://goldenretriever.biz/wp-content/uploads/2013/05/miniature-golden-retriever-puppies-for-sale01.jpg

....Ce zici ???
Rotty
Postat pe 4 August 2013 01:29


ce sa zica... ? totul e sa aiba caracter, sa gandeasca constructiv si sa poata fi educat in spiritul... ala de care ne tot vorbeste noua !!!


http://www.yeslovegod.com/_ph/31/7850990.png
barboneli
Postat pe 4 August 2013 10:06
Ce dragutz.....
Rotty
Postat pe 4 August 2013 10:20


da... ! asa ceva o sa-i placa si lui ingeras... !
barboneli
Postat pe 4 August 2013 10:29
Sper.....
Rotty
Postat pe 4 August 2013 13:21
De la: barboneli, la data 2013-08-04 10:06:09

ce sa zica... ? totul e sa aiba caracter, sa gandeasca constructiv si sa poata fi educat in spiritul... ala de care ne tot vorbeste noua !!!


http://www.yeslovegod.com/_ph/31/7850990.png

nebunatica mai esti

eu ma refer ca oamenii trebuie sa se roage la Dumnezeu sa ii motiveze sa isi doreasca sa mearga pe cai bune si sa ai putere sa perseverezi in in ele si sa devii statornic si sa iti intre in instinct.

pt ca noi nu putem schimba lumea ce ne putem schimba pe noi in bine apoi sa ii influentam pe ceilalti prin exemplu nostrum propriu.

pt ca daca iti doresti sa fii rau atunci duhul rau te va intari sa faci raul..vezi omul este michiduta cel mai mare,pt ca el are libertatea de a allege de partea cui vrea sa fie..
ingerasulluptator
Postat pe 4 August 2013 13:43
nebunatica mai esti

eu ma refer ca oamenii trebuie sa se roage la Dumnezeu sa ii motiveze sa isi doreasca sa mearga pe cai bune si sa ai putere sa perseverezi in in ele si sa devii statornic si sa iti intre in instinct.

pt ca noi nu putem schimba lumea ce ne putem schimba pe noi in bine apoi sa ii influentam pe ceilalti prin exemplu nostru propriu.

pt ca daca iti doresti sa fii rau atunci duhul rau te va intari sa faci raul..vezi omul este michiduta cel mai mare,pt ca el are libertatea de a allege de partea cui vrea sa fie..

spre exemplu baietii vor sa slujeasca duhului rau de aceea le si da duhul rau atata putere sa fie rai pt ca ei aleg asta..
baiaetii nu vor sa aiba doar o singura femeie cu care se se culce,,sa ii ofere afectiune si sustinere sufleteasca apoi pasiunea si caldura sufleteasca nu va pieri si uite ca iti va ajunge chiar si o singura femeie pt ca in fond tot o gaura are..
eu cred ca cel mai cult conteaza caldura sufleteasca si afectiunea pe care trebuie sa stii sa o intretii nu gaura..
ingerasulluptator
Postat pe 4 August 2013 13:47
"nebunatica mai esti"

Eu ???
Rotty
Postat pe 4 August 2013 13:52
spre exemplu baietii vor sa slujeasca duhului rau de aceea le si da duhul rau atata putere sa fie rai pt ca ei aleg asta..
baiaetii nu vor sa aiba doar o singura femeie cu care se se culce,,sa ii ofere afectiune si sustinere sufleteasca apoi pasiunea si caldura sufleteasca nu va pieri si uite ca iti va ajunge chiar si o singura femeie pt ca in fond tot o gaura are..
eu cred ca cel mai mult conteaza caldura sufleteasca si afectiunea pe care trebuie sa stii sa o intretii nu gaura conteaza...Daca ai caldura sufleteasca nici pasiunea nu va pieri,,si uite ca poti fii fericit si cu o singura femeie cu o gaura..
si cu cat sexul este mai rarut cu atat ai placer pt el..
pt ca si daca mananci in fiecare zi o mancare te saturi..
femeia nu trebuie inlocuita..ci trebuie sa inlocuiesti sexul cu alte lucrururi interesate..Excursii,,lucruri care va plac sa fie commune..

eu cred ca toti avem in noi instinctele astea sex,mancare.bani...haine..
dar nu trebuie sa stim sa le coordonam si sa nu le lasam sa devenim obsedati de un anumit lucru..sex,bani,haine,etc.
cate un pic din toate iti face placere
ingerasulluptator
Postat pe 4 August 2013 13:53
....-.Si io care ma bucuram ca ingeritza nu ma bate campii.....
Rotty
Postat pe 4 August 2013 13:55
De la: Rotty, la data 2013-08-04 13:55:24....-.Si io care ma bucuram ca ingeritza nu ma bate campii.....
spre exemplu baietii vor sa slujeasca duhului rau de aceea le si da duhul rau atata putere sa fie rai pt ca ei aleg asta..
baiaetii nu vor sa aiba doar o singura femeie cu care se se culce,,sa ii ofere afectiune si sustinere sufleteasca apoi pasiunea si caldura sufleteasca nu va pieri si uite ca iti va ajunge chiar si o singura femeie pt ca in fond tot o gaura are..
eu cred ca cel mai mult conteaza caldura sufleteasca si afectiunea pe care trebuie sa stii sa o intretii nu gaura conteaza...Daca ai caldura sufleteasca nici pasiunea nu va pieri,,si uite ca poti fii fericit si cu o singura femeie cu o gaura..
si cu cat sexul este mai rarut cu atat ai placer pt el..
pt ca si daca mananci in fiecare zi o mancare te saturi..
femeia nu trebuie inlocuita..ci trebuie sa inlocuiesti sexul cu alte lucrururi interesate..Excursii,,lucruri care va plac sa fie commune..

eu cred ca toti avem in noi instinctele astea sex,mancare.bani...haine..
dar nu trebuie sa stim sa le coordonam si sa nu le lasam sa devenim obsedati de un anumit lucru..sex,bani,haine,etc.
cate un pic din toate iti face placere
ingerasulluptator
Postat pe 4 August 2013 14:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatii 7 De la: sly_01 18 Aprilie 2011 14:40
Hai sa va mai dau un subiect nou de analizat: poate exista intre un barbat si o femeie numai o relatie simpla de prietenie? Daca "da" pentru cit timp iar daca"nu" , de ce? 111 De la: crina_iuli 14 Ianuarie 2010 18:26
cine e cel mai inteligent de pe forum? 71 De la: tutankhamon 20 Iunie 2009 11:36
CREDETI IN SUPERSTITII? 3 De la: bestia 2 Ianuarie 2010 11:36
femeie vs copil 97 De la: garbo_8352 5 Noiembrie 2012 13:23
Setari Cookie-uri