TE IUBESC pentru ca...

De la: barboneli, la data 2012-07-30 17:20:22ce curiozitati ai si tu... !!! ce mai conteaza cum are fizicul, cu o asa minte si pareri... ! dar sa zicem ca arata bine... atunci musai sa fi surd ca s-o suporti... !


la un moment dat intra in zgomotul de fond....
quasaria
Postat pe 30 Iulie 2012 19:52
Il iubesc si pentru ca ma face sa ma simt importanta,frumoasa si centrul universului ..lui!! Obseavati??Cata.."modestie"...in mine??? Si ma simt ..libera,independenta si propia mea ..stapana..
elisabeta_boia
Postat pe 30 Iulie 2012 20:45
De la: barboneli, la data 2012-07-21 12:04:04aaa... si ca sa fiu on topic... stii ce iubesc la tine ? totul... !!!! cand am nevoie sa-mi creasca andrenalina (uita-te pe dex...) citesc 2-3 postari de-ale tale si... am mult mai mult spor la lucru !!!!! uite ce rosu ma fac.....



Excelent raspuns Barboneli, mi-ai facut ziua mai frumoasa cu replica data luptatoarei, chiar imi era dor de ea si neuronii ei de gaina...Mie personal imi creste adrenalina numai cand ii vad numele pe un topic, deja devin masochista cand stau sa ii mai si citesc aberatiile!
Sa ai o zi excelenta!
garbo245363
Postat pe 2 August 2012 10:28
LUMEA ESTE BOLNAVA. MEDICAMENTUL DE CARE ARE NEVOIE ESTE IUBIREA CE SE ADMINISTREAZA MINUT DE MINUT, CLIPA DE CLIPA. PT CA UNII SI -AU BATUT JOC DE IUBIRE, OMENIREA ESTE IMUNA. ORICIT AR FI CONCENTRATIA DE MARE, DEZORDINEA, URA, RAUTATEA, MITOCANIA O ANIHILEAZA.TOATE GINDURILE PE CARE LE AVEM SINT CENTRATE PE EGOISM, DORINTE MESCHINE, CONCURENTA, RAZBUNARE. U NDE SA MAI INCAPA IUBIREA? CITITI ACESTE SITE-URI : GARBO, KUDIKA, 9AM,YUPPY, ETC, CE INTELEGETI? CA MINTILE CELOR CE DIRIJEAZA ACESTE LOCURI SINT IN TOTALA DIZARMONIE CU UNIVERSUL, IUBIREA, PACEA. CA MARSHEAZA PE ACTIVAREA BESTIILOR INTERIOARE. NIMENI NU SE ARMONIZEAZA CU NIMENI, NIMENI NU VREA DECIT SA ISI ARATE PARTWEA BUNA, BESTIA E MEREU LA POST. SI POSTEAZA SI POSTEAZA...
garbo_5862
Postat pe 2 August 2012 11:13
De la: quasaria, la data 2012-07-30 19:52:56
De la: barboneli, la data 2012-07-30 17:20:22ce curiozitati ai si tu... !!! ce mai conteaza cum are fizicul, cu o asa minte si pareri... ! dar sa zicem ca arata bine... atunci musai sa fi surd ca s-o suporti... !


la un moment dat intra in zgomotul de fond....


ADELA?
garbo_5862
Postat pe 2 August 2012 11:14
te iubesc pt ca....m-ai invatat sa iubire nu e ceea ce primesc ci ceea ce ofer.
te iubesc pt ca...ai invatat sa spui ''nu'' toanelor mele.
te iubesc pt ca....nu stiu sa traiesc fara tine.
te iubesc pt ca...stii sa ierti si ca m-ai invatat ca unele greseli nu mai pot fi rascumparate .
te iubesc pt ca ..faci cea mai buna cafea .
te iubesc pt ca...ma trezesc langa tine in fiecare dimineata si pt ca stiu ca impreuna e mai usor de infruntat greutatile vietii.
te iubesc pt ca...nu stiu altfel.
printesa_jo
Postat pe 2 August 2012 11:21
Vai, ai administrat o doz! A intrat direct n ven.
Axl_R
Postat pe 2 August 2012 11:24
De la: quasaria, la data 2012-07-30 19:52:56
De la: barboneli, la data 2012-07-30 17:20:22ce curiozitati ai si tu... !!! ce mai conteaza cum are fizicul, cu o asa minte si pareri... ! dar sa zicem ca arata bine... atunci musai sa fi surd ca s-o suporti... !


la un moment dat intra in zgomotul de fond....

ADELA?
garbo_5862
Postat pe 2 August 2012 11:26
De la: Axl_R, la data 2012-08-02 11:24:28 Vai, ai administrat o doz! A intrat direct n ven.


VENA LIMITEAZA. DACA TI-AR FI INTRAT IN SUFLET, AI FI FOST MAI APROAPE DE ADEVAR.
garbo_5862
Postat pe 2 August 2012 11:30
Nu aud dac strigi! Iubire cu fora!
n suflet intr numai ceea ce zici din suflet.
Axl_R
Postat pe 2 August 2012 11:32
"VAZINDU-MA IN FATZA LUI,
DUSMANUL MA ATACA,
DAR IN ACELASI TIMP
EU AM AJUNS IN SIGURANTA
IN SPATELE LUI."
morihei ueshiba


raspuns la cimentariul" in suflet intra numai ceea ce zici din suflet". asa este, ceea ce faceti voi aici este o porcarie. esti sigura ca ceea ce faci pe aceste site-uri ajuta pe cineva? in afara de gashka voastra cea fudula?dupa acest raspuns , astept sa-mi banati si acest firav cont, asa cum ati facut cu celelalte.

nu inteleg de ce doamna mirela=pantera roz, ileana_e, adela,adina, quasaria nu recunosc ceea ce fac, cum isi racoleaza "prieteni".
garbo_5862
Postat pe 2 August 2012 11:44
M iart, io acum mtur la mine n cas. Tu mtur n continuare n faa casei!
Dac e aa ru aici, de ce insiti?

Axl_R
Postat pe 2 August 2012 11:47
am maturat de mult la mine, in casa. nu insist de dragul vostru, ci pt adevar. IMI DEMONSTREZ MIE CE LUME MESCHINA MA INCONJOARA. SA SPOR, CA ITI MAI SINT NECESARE VREO CITEVA VIETI SA-TI FACI CURATENIE IN "CASA".sanatate si sa ai spor. multumesc pt ca ma ajuti.
garbo_5862
Postat pe 2 August 2012 11:52
Eii, nu m las s-i rspund, Garbo...
Mc, io mcar ncerc...

Adevrul cui?

Nu m doare pumnul, azi am uitat s dau n piept. Nu vb de mea culpa. nelegi tu...

O zi bun!
Axl_R
Postat pe 2 August 2012 11:59
eu scriu aici cand am un prea plin de cuvinte,de sentimente,de pareri.Uneori sper sa fie citite si de altii si sa le aduca un zambet sau un gand bun.Ca se intampla sa atrag antipatii sau cuvinte rautacioase,nici ca-mi pasa.Sunt acolo unde-mi doresc sa fiu.Si daca un singur om zambeste la spusele mele,sau poarta un gand bun,eu zic ca este un castig pt binele nostru al tuturor.
Iubesc oamenii nu pt ca merita ci pt ca atunci cand ofer iubire ma simt eu mai bine.Si cu cat ofer mai multa cu atat mai mult ea creste.
Iar am luat-o pe aratura?
printesa_jo
Postat pe 2 August 2012 12:22
:)

Io-s acolo, mai tot timpul...numai c nu m pot lepda de epi.
Axl_R
Postat pe 2 August 2012 12:27
De la: garbo245363, la data 2012-08-02 10:28:15
De la: barboneli, la data 2012-07-21 12:04:04aaa... si ca sa fiu on topic... stii ce iubesc la tine ? totul... !!!! cand am nevoie sa-mi creasca andrenalina (uita-te pe dex...) citesc 2-3 postari de-ale tale si... am mult mai mult spor la lucru !!!!! uite ce rosu ma fac.....



Excelent raspuns Barboneli, mi-ai facut ziua mai frumoasa cu replica data luptatoarei, chiar imi era dor de ea si neuronii ei de gaina...Mie personal imi creste adrenalina numai cand ii vad numele pe un topic, deja devin masochista cand stau sa ii mai si citesc aberatiile!
Sa ai o zi excelenta!


ma bucur ca ti-a placut... dar sa stii ca nu numai tu esti (putin) masochista... ! suntem toti cei care o citim. daca la inceput, la mine cel putin, era curiozitate... in scurt timp mi-am dat seama ca se invarte non stop in jurul la aceleasi (cred ca am scris corect romaneste.... ) pareri, indiferent de subiectul topicului... !!! ca e vorba de mancare sau de iubire... sau de masini sau de biciclete, de alegeri sau... etc. ea ii da cu acelasi disck ! de fapt are cam doua... unul despre barbati si altul despre alt barbat, Iisus ! singurul dealtfel pe care il admira si il asculta (??? )... in halucinatile ei. si nu mi-a mila de ea, pentru ca pare fericita cand scrie despre asta !
barboneli
Postat pe 2 August 2012 13:12
De la: garbo_5862, la data 2012-08-02 11:13:22LUMEA ESTE BOLNAVA. MEDICAMENTUL DE CARE ARE NEVOIE ESTE IUBIREA CE SE ADMINISTREAZA MINUT DE MINUT, CLIPA DE CLIPA. PT CA UNII SI -AU BATUT JOC DE IUBIRE, OMENIREA ESTE IMUNA. ORICIT AR FI CONCENTRATIA DE MARE, DEZORDINEA, URA, RAUTATEA, MITOCANIA O ANIHILEAZA.TOATE GINDURILE PE CARE LE AVEM SINT CENTRATE PE EGOISM, DORINTE MESCHINE, CONCURENTA, RAZBUNARE. U NDE SA MAI INCAPA IUBIREA? CITITI ACESTE SITE-URI : GARBO, KUDIKA, 9AM,YUPPY, ETC, CE INTELEGETI? CA MINTILE CELOR CE DIRIJEAZA ACESTE LOCURI SINT IN TOTALA DIZARMONIE CU UNIVERSUL, IUBIREA, PACEA. CA MARSHEAZA PE ACTIVAREA BESTIILOR INTERIOARE. NIMENI NU SE ARMONIZEAZA CU NIMENI, NIMENI NU VREA DECIT SA ISI ARATE PARTWEA BUNA, BESTIA E MEREU LA POST. SI POSTEAZA SI POSTEAZA...


cu dragoste si iubire iti raspund: bla, bla, bla... !!! sa zicem de mine, de ex.... eu poate sunt in totala "DIZARMONIE CU UNIVERSUL"... (ASA CUM SCRII...) dar sunt in armonie cu ce ce este pe pamant... nu pe unde te invarti tu. si intodeauna... si fara sa observi tu... au fost calitatile astea si defectele astea la oamen !. inca, inca nu exista asa o lume cum ai vrea sau crezi tu, nu in lumea oamenilor, nu in cea a animalelor sau alte vietuitoare ! cine e devina de asta, nu stiu, dar daca o intrebi pe irinuca... ea stie ! apropo... tu iei sau ai MEDICAMENTUL ala de care vorbesti... ? ia da si la "gashca" un pic... !!!
Doaaaamne... irinuca nu e singura pe lume, vad... !!!

Bestia.
barboneli
Postat pe 2 August 2012 13:24
De la: garbo_5862, la data 2012-08-02 11:26:17
De la: quasaria, la data 2012-07-30 19:52:56
la un moment dat intra in zgomotul de fond....

ADELA?


Adela, Maricica, Sofronica...sau cine vrei tu sa crezi.
quasaria
Postat pe 2 August 2012 13:48
de ce sa nu creada ca esti tu... quasaria originala ? mie imi plac postarile tale... de bestie... !!!
barboneli
Postat pe 2 August 2012 14:51
eu sint cit se poate de originala, da' daca femeia asta vede vreo alta eticheta, treaba ei. Nu ma explic/justific.
quasaria
Postat pe 2 August 2012 14:55
Frumos si topicul asta! Frumoase mai sunteti, fetili! Impartiti-o!
Luna_in_capricorn
Postat pe 2 August 2012 15:43
De la: barboneli, la data 2012-08-02 13:12:56
De la: garbo245363, la data 2012-08-02 10:28:15
De la: barboneli, la data 2012-07-21 12:04:04aaa... si ca sa fiu on topic... stii ce iubesc la tine ? totul... !!!! cand am nevoie sa-mi creasca andrenalina (uita-te pe dex...) citesc 2-3 postari de-ale tale si... am mult mai mult spor la lucru !!!!! uite ce rosu ma fac.....



Excelent raspuns Barboneli, mi-ai facut ziua mai frumoasa cu replica data luptatoarei, chiar imi era dor de ea si neuronii ei de gaina...Mie personal imi creste adrenalina numai cand ii vad numele pe un topic, deja devin masochista cand stau sa ii mai si citesc aberatiile!
Sa ai o zi excelenta!


ma bucur ca ti-a placut... dar sa stii ca nu numai tu esti (putin) masochista... ! suntem toti cei care o citim. daca la inceput, la mine cel putin, era curiozitate... in scurt timp mi-am dat seama ca se invarte non stop in jurul la aceleasi (cred ca am scris corect romaneste.... ) pareri, indiferent de subiectul topicului... !!! ca e vorba de mancare sau de iubire... sau de masini sau de biciclete, de alegeri sau... etc. ea ii da cu acelasi disck ! de fapt are cam doua... unul despre barbati si altul despre alt barbat, Iisus ! singurul dealtfel pe care il admira si il asculta (??? )... in halucinatile ei. si nu mi-a mila de ea, pentru ca pare fericita cand scrie despre asta !


ii setata femeia asta, parca ar fii un disc care s-a blocat pe un fragment si il repeta la nesfarsit. Dar asta nu are frate sau tata? Oare ce parere are despre ta-su...?
Amor_Aeternus
Postat pe 2 August 2012 17:26
De la: barboneli, la data 2012-08-02 13:24:45
De la: garbo_5862, la data 2012-08-02 11:13:22LUMEA ESTE BOLNAVA. MEDICAMENTUL DE CARE ARE NEVOIE ESTE IUBIREA CE SE ADMINISTREAZA MINUT DE MINUT, CLIPA DE CLIPA. PT CA UNII SI -AU BATUT JOC DE IUBIRE, OMENIREA ESTE IMUNA. ORICIT AR FI CONCENTRATIA DE MARE, DEZORDINEA, URA, RAUTATEA, MITOCANIA O ANIHILEAZA.TOATE GINDURILE PE CARE LE AVEM SINT CENTRATE PE EGOISM, DORINTE MESCHINE, CONCURENTA, RAZBUNARE. U NDE SA MAI INCAPA IUBIREA? CITITI ACESTE SITE-URI : GARBO, KUDIKA, 9AM,YUPPY, ETC, CE INTELEGETI? CA MINTILE CELOR CE DIRIJEAZA ACESTE LOCURI SINT IN TOTALA DIZARMONIE CU UNIVERSUL, IUBIREA, PACEA. CA MARSHEAZA PE ACTIVAREA BESTIILOR INTERIOARE. NIMENI NU SE ARMONIZEAZA CU NIMENI, NIMENI NU VREA DECIT SA ISI ARATE PARTWEA BUNA, BESTIA E MEREU LA POST. SI POSTEAZA SI POSTEAZA...


cu dragoste si iubire iti raspund: bla, bla, bla... !!! sa zicem de mine, de ex.... eu poate sunt in totala "DIZARMONIE CU UNIVERSUL"... (ASA CUM SCRII...) dar sunt in armonie cu ce ce este pe pamant... nu pe unde te invarti tu. si intodeauna... si fara sa observi tu... au fost calitatile astea si defectele astea la oamen !. inca, inca nu exista asa o lume cum ai vrea sau crezi tu, nu in lumea oamenilor, nu in cea a animalelor sau alte vietuitoare ! cine e devina de asta, nu stiu, dar daca o intrebi pe irinuca... ea stie ! apropo... tu iei sau ai MEDICAMENTUL ala de care vorbesti... ? ia da si la "gashca" un pic... !!!
Doaaaamne... irinuca nu e singura pe lume, vad... !!!

Bestia.


BESTIA=DEFECTELE INTERIOARE ALE FIECARUIA.
dar orbiti de rautate si de bestie, nu pricepeti. sinteti pregatiti doar pt exterior, nu va vedeti interiorul, desi un ilustruit nick se lauda ca matura in interiorul casei, e mult de lucru, daca nici asta nu a inteles.

BESTIA=SUMA DEFECTELOR INTERIOARE.

DE CE VI SE URCA ADRENALINA? DIN RAUTATE , EVIDENT. SAU DIN FRICA PT MINCIUNILE CONSTRUITE DE MINTI BOLNAVE?

VA LAS CU ADRENALINELE SI SOFRONICILE VOASTRE.

ADELA, SA-TI FIE RUSINE CIND TE PRIVESTI IN OGLINDA.
garbo_5862
Postat pe 2 August 2012 17:51
Mi, io am udat mtura s nu fac praf.
Tu cum de ai gtat aa repede?
Aaa, n-ai ajuns nc la mansard...

Nu mai striga! Tot adrenalin, ha?

Io nu-s ofronica, io-s Leana...
Axl_R
Postat pe 2 August 2012 18:12
Avem o Irinuca mai....pamanteana ???
Rotty
Postat pe 2 August 2012 18:17
o avem demult, da' are personalitati multiple.
quasaria
Postat pe 2 August 2012 20:17
O fi necuratul ..
Rotty
Postat pe 2 August 2012 20:30
O bre, ci'aveti cu pamantenii, v-o luat tarlaua?:)

...5862,

Ai visat urat di zgheri?


cini te-o suparat pi matali asa tare?....hai vorgheste cu mine :-w

Leana :( o ramas putina apa in stropitoare, mai aduc?

Poi multi'personalitatea, ii ca multi'vitaminele
imi zaci?...te rog fr.!:(
Fss_ssu
Postat pe 2 August 2012 20:38
ce???? ca te iubeste??? cine??? cand??? unde??? cum????
ladyDY
Postat pe 2 August 2012 20:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce sa mai cred 40 De la: garbo_405148 24 Iunie 2015 05:17
intreb femeile de pe Garbo, exista o diferentza intre sex si dragoste ?? 233 De la: garbo038659 15 Februarie 2011 16:51
sa ma contacteze 5 De la: yanyacharberet 19 Iulie 2009 16:43
Prieten,fost prieten si acum amant 13 De la: Jojolin 22 August 2010 02:22
DIFERENTA VARSTA CONTEAZA? 2 De la: Dor_marunt 10 Mai 2010 19:34
Setari Cookie-uri