Ce stiti despre femeia LEU?

468, Bravo mamei, c m-o nscut la 8 luni, altfel eram fecioar.
Axl_R
Postat pe 11 Iunie 2012 17:29
nici nu vreau sa imi amintesc cum sint leii astia....
quasaria
Postat pe 11 Iunie 2012 17:30
Na, na nici io cu scorpionii. Aaa, scz! tu eti scorpie!
Axl_R
Postat pe 11 Iunie 2012 17:31

bine,leii... de leoaice nu prea stiu, da' daca or fi corespondentu' feminin al ALORA..... (ca sa nu spun al ALUIA...)

Scorpionii sint unii evoluati, altii involuati...
quasaria
Postat pe 11 Iunie 2012 17:33
Iar dm din cas?

Da, problema vine de la unii...pt noi unele.
Axl_R
Postat pe 11 Iunie 2012 17:42
gata! tac.
quasaria
Postat pe 11 Iunie 2012 17:46
De la: Axl_R, la data 2012-06-11 17:29:34468, Bravo mamei, c m-o nscut la 8 luni, altfel eram fecioar.

Si ce e chiar asa de rau la fecioare??? ...M-am uitat in oglinda da` nu vad nimic ....
Rotty
Postat pe 11 Iunie 2012 18:34
Nica bre...Am zs c trebuia s fiu fecioar, na. Da nu-s.

Prea se luda c-i leoaic perfect.

i chiar n-ai vzut nica...nica?
Axl_R
Postat pe 11 Iunie 2012 18:42
Vreo doua riduri in plus...
Rotty
Postat pe 11 Iunie 2012 18:48
Io mi scot ochelarii cnd m uit n oglind. Pr rezolvat.
Axl_R
Postat pe 11 Iunie 2012 18:49
Ochelari de vedere nu am,da` mi-ai dat o idee ...i pun pe aia de soare
Rotty
Postat pe 11 Iunie 2012 18:55
Femeia Leu este una dintre cele mai fascinante fiinte! Ea face parte dintre femeile care stiu sa se puna n valoare, indiferent de nivelul lor financiar sau intelectual. Bunul Dumnezeu a dotat-o pe femeia Leu cu o capacitate afectiva care, daca este lasata n umbra, devine un adevarat motor de manifestare a vitalitatii ei erotice, sentimentale, fizice etc.

Femeia Leu nu va sta niciodata pe gnduri n fata unui obiect vestimentar sau a unei podoabe, orict ar costa, daca "i vine de minune". La nivel subconstient, cu ct un obiect este mai scump, cu att mai mult merita cumparat si purtat, ceea ce dinamizeaza si chiar amplifica placerea femeii Leu de a se etala pe scena vietii n diverse roluri interpretative.

Femeia Leu va juca ntotdeauna cu succes rolul marilor iubiri sau al artistei nentelese, de la ipostaza de mama devotata pna la aceea de amanta ideala. Pasionala, frumoasa, solara, stralucitoare, intuitiva, plina de creativitate si adesea cu o imaginatie erotica neasteptata, femeia Leu poate deveni tinta oricarui barbat care vrea sa faca impresie buna n rndul aristocratiei timpului avnd la brat un personaj aranjat dupa ultimul racnet si de o regalitate somptuoasa.

Cine ar putea ghici ca farmecul nativ al femeii Leu este capacitatea de a refuza exact ceea ce-si doreste si ca felul ei de a spune "nu" - plin de candoare si de naivitate - este de o cuceritoare autenticitate? Nasucul ei crn, ochii mari cu gene lungi, buzele usor ntredeschise si cuprinse de un tremur abia perceptibil pot darma toate promisiunile de fidelitate facute (altor femei) de soti inconstienti sau de masculii slabi de nger.
ARIELA
Postat pe 13 Iunie 2012 12:52
oale, obiecte, nu mc Poate Everestu'...provocare.
Axl_R
Postat pe 13 Iunie 2012 13:03
Femeia-leu, adica leoaica....este o femeie ca oricare alta dar mult mai sensibila cand este laudata, lafel de sensibila cand nu este laudata....adica actioneaza ca la dresor! Daca ai facut marea greseala sa pui sentiment combinat cu sinceritate(proasta combinatie), atunci esti sigur 100% ca o vei plictisi pe femeia leu, care va cauta altul....doar de amorul artei! Si nu uita , femeia, mai ales leoaica, din momentul cand a pus labuta pe tine, deja se uita la alt trecator.....iar tu nu-ti poti da seama, ptr. ca esti sub labuta.....
garbo194684bujor
Postat pe 15 Iunie 2012 23:00
Axl_R
Postat pe 15 Iunie 2012 23:04
hahahahaha
lucick
Postat pe 10 Iulie 2012 20:17
De la: garbo077336, la data 2012-05-21 11:08:04Hmmmm.....Femeiea Leu....carismatica,sensibila,nobila,frumoasa prin tinuta ei deosebita...ca doar de aceea e Regina.....Pasionala,loieala....mandra de ceea ce poseda...isi iubeste copii si familia...luptatoare si nu in ultimul rand o buna prietena, daca o ai aproape va fi alaturi de tine si la bine dar si la rau....e vesela si plina de viata mai tot timpul...Niciodata nu poti spune despre o femeie Leu ca este egoista atata timp cat tu esti altfel...ce-a mai buna actrita pe scena vietii...asta-i femeiea Leu...Iubeste neconditionat...dar se razbuna atunci cand este ranita...
vorbesti aiurea
garbo076731
Postat pe 1 August 2012 14:31
cu cat patos spui asta despre femeile zodiei leu!!!! se pare ca te-a muscat bine !
camelia67
Postat pe 6 August 2012 17:24
rautacios, dar foarte haios ! , de la o leoaica!
camelia67
Postat pe 6 August 2012 17:27
De la: anamary, la data 2012-05-28 12:32:03Nu cred ca e normal sa ne ghidam dupa zodii sau sa catalogam un om dupa zodie.Daca e leu nu inseamna ca e cel mai puternic si daca e altceva e nu stiu cum.Idee a de zodie e doar un simplu reper si poate nici atat.Zodiile nu reflecta realitatea unei persoane, ci personalitatea si calitatile fac acest lucru.Deci nu mai catalogati oamenii in functie de ce zodie e, caci e total eronat!



Sunt "leoaica" ,dar ....de acord cu "anamary"!
ica2
Postat pe 6 August 2012 21:50
femeia LEU?CREDEAM CA E VREO ZEITA CARE ARAREORI SE COBOARA LA NIVELUL OAMENILOR DE RAND!Dar ...nu stiu,sa fie educatia sau mediul in care se formeaza ea ca om?!TOT CE POT SPUNE E CA PE ACEASTA APROAPE FEMEIE,EU O ADOR:nu pt ca mi-e fiica,ci pentru ca are atata intelepciune ,si e atat de frumoasa ,sensibila si dura in acelasi timp!!!!Nu am cunoscut pe cineva care sa stie sa iubeasca perfect.Nu spun asta ca o lauda la adresa ei,e mai degraba uimire.Poate multi nu ve-ti intelege ce vreau sa spun,dar cred ca pt mine minunea in aceasta lume e sufletul copilului meu!!!!Daca ve-ti cunoaste o alta zeita din zodia leului....pentru toti care vor,...MULT NOROC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
daniela_id
Postat pe 25 August 2012 17:05
SUNTETI CATIVA PE FORUMUL ASTA CARE PARETI UN FEL DE ADMINI.....VOI SUNTETI OMNIPREZENTI,VOI COMENTATI PRO SI CONTRA,CA....ASA V-A INZESTRAT NATURA,CU SIMTUL "UMORULUI"!!!!!VINE UN AMARAT NOU SI PUNE O INTREBARE SERIOASA,VOI...."TU CE DRACU VREI MA?CA AICI E LOC DE DISTRACTIE DOAR PT "DESTEPTI CA NOI"?!?!SI DACA INDRAZNESTE CAREVA SA SE IA IN ....SCRIS CU VOI,E CONDAMNATUL CONDAMNATILOR!!!!!Mai respirati si voi,stiti:,respiratia simpla,a doua mai profunda si a treia pana diafragma incepe sa lucreze!RELAXATI-VA SI RELAXATI-I SI PE CEI CE VOR SA SE BAGE IN SEAMA PE FORUMUL ASTA CARE NU VA APARTINE DOAR PT CA SUNTETI OMNIPREZENTI SI FARA VIATA SOCIALA!!!!!!NU VA LUAM IN SEAMA NICI EU ,DAR DESI INTRU DESTUL DE RAR,GASESC ACELEASI PROSTII COMENTATE DE ACELEASI PERSOANE SUPER INTELIGENTE!! VI SE CERE CUMVA SFATUL PERSONAL CA SI CUM VOI SUNTETI PSIHOOO....O.LOOOOGI? DE CATE ORI VREAU SA CITESC CEVA INTERESANT PE AICI,DAU DE VOI,AMARATII CARE NU STIU SA FIE ALTFEL DECAT IGNORANTI SI CU O MANDRIE EXACERBATA,DE PARCA INTERNETUL S-A CREAT DOAR PT VOI!!!!!!!!;LASATI OAMENII SA-SI EXPRIME OPINIA,SA DISCUTE CA DE LA PRIETEN LA PRIETEN.Parerea voastra e doar o umplere de spatiu virtual.DA-TI-VA INTALNIRE LA O CAFEA TOTI FORUMISTII ASTIA INVECHITI DE TIMP PE AICI,CA SUNTETI ACEIASI DE VREO 3 ANI,SCHIMBATI-VA MENTALITATEA SI IESITI IN JUNGLA ADEVARATA!ATUNCI AS VREA SA FIU DE FATA, CAND "SOCIALIZATI"CU ACELASI ATATA APLOMB CA AICI!!!!!
daniela_id
Postat pe 25 August 2012 17:45
Daniela, vrei s ne ntlnim la un suc? Nu beau cafea. Poate ai s vezi ct sunt de ''oloag''.
Omniprezenta, la datorie.

Promit, c n-o s urlu ca tine.
Axl_R
Postat pe 25 August 2012 17:53
Dar cine nu te lasa sa comentezi ? Fiecare are dreptul sa comenteze ceea ce crede de cuviinta. Iar daca nu ne bagi in seama asa cum sustii ,de ce te-ai apucat de cotcodacit ? Intra pe topicurile care te intereseaza si "povesteste" linistita ca nu te opreste nimeni. Nu te obliga nimeni sa te bagi in seama cu cei "super inteligenti".Ramai la nivelul tau,ca e mai sanatos.
O zi buna in continuare iti doresc
Rotty
Postat pe 25 August 2012 18:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu capricorn si el leu 16 De la: garbo259123 10 Septembrie 2013 22:10
ajutor .... 47 De la: garbo178917 29 Decembrie 2010 20:38
Zodii pentru fiecare zi de nastere-zodia SCORPION 34 De la: kasumi 28 Iunie 2009 10:49
zodii 18 De la: roxxana_soare 11 Iulie 2011 17:41
Zodia gemeni 73 De la: eu_geminy 29 Noiembrie 2011 23:51
Setari Cookie-uri