am facut ce am vrut

Cand?
Si la ce ti-a folosit?
elisabeta_boia
Postat pe 6 Ianuarie 2012 21:16
klaire
Postat pe 6 Ianuarie 2012 21:38
Ce importanta are? Daca ai facut ce ai vrut, sa-ti fie de bine!
SAL
Postat pe 6 Ianuarie 2012 21:38
auguri si la vara cald....topic deschis la misto ...
ladyDY
Postat pe 6 Ianuarie 2012 21:42
Naaaa, nu face Betty d-astea!
SAL
Postat pe 6 Ianuarie 2012 21:45
Sal, nu Betty a deschis topicul
ladyDY
Postat pe 6 Ianuarie 2012 22:01
Da? Vazand ca ea a facut prima postare, am fost derutat.
Sper ca Betty sa inteleaga gluma si sa nu se supere
SAL
Postat pe 6 Ianuarie 2012 22:05
eu inteleg ca de acum incolo nu vei mai face exact ce vrei....
? ? ?
september
Postat pe 7 Ianuarie 2012 01:34
aha, abia acum inteleg
deci....din titlurile celor trei toapice deschise de-amboulea de Libertina, eu am inteles ca:
- a facut ce-a vrut
- (a stat ascunsa un timp, da` acu`) e libera si face ce vrea
- (ca doar) viata trebuie traita...(ce mama dreak, nu?)

asta-i doar inceputul!
daca mai deschide (cel putin) fo 45 de toapice, aflam toata povestea...

carmen396
Postat pe 7 Ianuarie 2012 01:49
Topicul l-a deschis :Elenaprecob !! De ce? Doar ea ne poate explica...
dar noi comentam..si ea?a disparut...
elisabeta_boia
Postat pe 7 Ianuarie 2012 10:50
De la: carmen396, la data 2012-01-07 01:49:52aha, abia acum inteleg
deci....din titlurile celor trei toapice deschise de-amboulea de Libertina, eu am inteles ca:
- a facut ce-a vrut
- (a stat ascunsa un timp, da` acu`) e libera si face ce vrea
- (ca doar) viata trebuie traita...(ce mama dreak, nu?)

asta-i doar inceputul!
daca mai deschide (cel putin) fo 45 de toapice, aflam toata povestea...


Carmen,inteleg ca a mai deschis inca alte 2 topice cu acele titluri? Da frumos le-ai combinat si a iesit o poveste pe cinste!
elisabeta_boia
Postat pe 7 Ianuarie 2012 10:53
de unde tragem concluzia ca ..........a facut ce a vrut
jeanette40
Postat pe 7 Ianuarie 2012 10:54
Si io facui ce vrusei da` nu iesi cum asteptai, vorba `ceea ,fu cum fu da-m-placu cum iesi"
SAL
Postat pe 7 Ianuarie 2012 11:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
este posibil? 5 De la: garbo068263 2 Noiembrie 2009 16:23
De ce la oameni le place sa fie șefi sa conducă pe alți oameni 10 De la: ingerasulluptor1 27 August 2017 21:41
Relatia cu un barbat de o alta religie (baptist) 181 De la: adriana78 1 Octombrie 2013 22:53
Cine vrea sa castige niste bani in plus?!! 1 De la: minna 1 Februarie 2010 11:10
Este greu sa te mentii om cumsecade si corect in societate...recunoscator cu bun simt 186 De la: bujjoritza 18 Ianuarie 2012 14:35
Setari Cookie-uri