Nu stiu cum sa-l fac sa inteleaga ca-l plac dar vreau sa aflu daca si el ma place

715 , spune si tu ,, iarta-l , Doamne , ca nu stie ce face " si treci mai departe . pe indivizi din astia care ( spre deosebire de ceilalti 20 de frati ai lor care au ramas la coada vacii ) pentru ca au reusit sa termine 8 clase si sa se angajeze maturatori de strada ,,la oras" , se cred desteptii universului , nu-i scoti din ale lor nici daca-i impusti .
perce1
Postat pe 4 Februarie 2012 07:21
sal pustoaic
pustiul ta dat de inteles ca te place,,,mai subtil,dar a facuto...mai citeste si tu o data mesajul tau de aici,,,si incearca sa descifrezi singura
BAFTA
garbo223854
Postat pe 4 Februarie 2012 07:27
Nu-mi vine sa cred ca un lucru banal, precum gramatica limbii romane ...........
SPUSELE ASTEA CHIAR M-AU SURPRNS........GRAMATICA UNEI LIMBI,ESTE UN LUCRU BANAL.
sa-mi fie cu uertare,,,dar persoana care ascris asa ceva,,,,gandeste cu galosiii.
STIMATE DOMN SA DOAMNA,,,,ACEASTA GRMATICA BANALA TE AJTA SA COMUNICI PE ACEST FORUM SI PE MULTE ALTELE.TE FACE SA INTELEGI SI SA FI INTELES.
AVETI DREPTATE,E UN LOC UNDE FIECARE SCRIE CE VREA SAU CE CREDE,,,,,,,,,,,DAR SA SPUI CA,,GRATICA LIMBI ROMANE E O BANALITATE,,,,,,,,,STIMATA SAU STIMATE,,,,,ESTI DE O IGNORANTA PROFUNDA
garbo223854
Postat pe 4 Februarie 2012 07:47
De la: perce1, la data 2012-02-04 07:21:45715 , spune si tu ,, iarta-l , Doamne , ca nu stie ce face " si treci mai departe . pe indivizi din astia care ( spre deosebire de ceilalti 20 de frati ai lor care au ramas la coada vacii ) pentru ca au reusit sa termine 8 clase si sa se angajeze maturatori de strada ,,la oras" , se cred desteptii universului , nu-i scoti din ale lor nici daca-i impusti .
garbo223854
Postat pe 4 Februarie 2012 07:52
De la: eu_geminy, la data 2012-02-02 21:10:55las' ca vin eu cu trusa de chei...:P
:)))


tu cin' dreacu ti crez mey tzoparlane ca ti iei di tata lumia?
vez ca daca ti prind tzo trag mintunash ca tio lesat shi nevasta di poponar ci ieshti.
huoooooooooo la oase cu tini. sa tie mance canii di andaluzia.
adi27
Postat pe 4 Februarie 2012 08:35
De la: dor72_, la data 2012-02-03 22:51:42vrei sa te filmam? am eu camera


Ha, ha, buna asta. Daca vreti puteti lua si una din aia, poate ne aratati si noua sa mai invatam ceva...
zack
Postat pe 4 Februarie 2012 08:41
GARBO......multumesc ca EXISTI ! Fix la topic.
garbo225639
Postat pe 4 Februarie 2012 11:09
715,...
te simtisi, si iti inteleg reactia...:))))

nu trebui sa te ostenesti sa-mi explici... am facut destula sociologie si n-ai tu scoala cata vacantza am avut eu.:P

sunt perfect de acord cu ceea ce spui, in sensul ca virtualul reprezinta o proiectie a realului, in care si prostii scolarizati ca tine isi au locul lor bine definit si recunoscut, cel putin de catre unul ca mine.:)))

important e sa nu te simti singura, astfel incat te poti asocia cu cei din categoria ta, cum sunt pierce si altii asemenea, ca sa puneti macar la un loc de o norma intreaga aici, respectiv sa puteti forma minimul necesar pentru o a avea o (id)entitate...:P

as zice sa-i luati alaturi de voi si pe 854, si pe carlanu'27, insa in acest caz va trebui sa va impacati cu scaderea nivelului general de scolarizare al snopului pe care il alcatuiti...:D
:))))

PS: cu ceilalti nu ma mai obosesc.
sunt la fel de pigmei ca si tine, si se regasesc in aceasta postare.:D
eu_geminy
Postat pe 4 Februarie 2012 11:39

ge, ai vazut ce esti?

715, cu iertare, vreau sa iti atrag atentia ca tot ceea ce scrie ge aici ( indiferent sub ce forma ) este de foarte mare profunzime si substanta
incearca sa intelegi mesajul, nu te impiedica mereu in felul in care el "insiruie" cuvintele, ca e un smecher si jumatate...iar "smecheria " asta, arta de transmite un mesajde acest fel, il au doar oamenii foarte inteligenti si care stapanesc de la foarte bine in sus, limba in care se exprima
iar mesajul pe care tu l-ai citat de la el, nu iti era adresat tie, sub nicioforma...reciteste si intelege
nu vad de ce aveti impresia ca toata lumea are treaba cu toata lumea, Daca unui mesaj i se da o nota ...mai generala, sa zic asa, automat va simtiti vizati cu totii...e obositor

zack-ule, cand vrei sa imbratisezi cariera de cameraman, la mine sa vii...sa iti arat eu cum se face...
Iar pentru tine, special, vom inchiria "si una din aia" , poate inveti si tu ceva
dor72_
Postat pe 4 Februarie 2012 15:38
mai ge, uneori din plictiseala, mai fac un exercitiu de scriere....
acum, e foarte mare plictiseala si, ma gandeam, in sinea mea, ca nu ar fi rau sa vorbesc putin singura (daca tot nu ma aude nimeni )
ma mai obisnuiesc cu vocea, mai chinui_esc...limba romana...deh, mai trece vremea,
stii tu, " Vreme trece, vreme vine...."
unele persoane, chiar sunt bine intentionate ( vezi adisor)
dor72_
Postat pe 4 Februarie 2012 16:07
n-am nicio indoiala, dor...
in general, idiotii sunt bine intentionati...:P
si fericiti, daca se simt utili...;)

:)))
eu_geminy
Postat pe 4 Februarie 2012 16:31
De la: adi27, la data 2012-02-04 15:23:41
De la: eu_geminy, la data 2012-02-04 11:39:10715,...
te simtisi, si iti inteleg reactia...:))))

nu trebui sa te ostenesti sa-mi explici... am facut destula sociologie si n-ai tu scoala cata vacantza am avut eu.:P

sunt perfect de acord cu ceea ce spui, in sensul ca virtualul reprezinta o proiectie a realului, in care si prostii scolarizati ca tine isi au locul lor bine definit si recunoscut, cel putin de catre unul ca mine.:)))

important e sa nu te simti singura, astfel incat te poti asocia cu cei din categoria ta, cum sunt pierce si altii asemenea, ca sa puneti macar la un loc de o norma intreaga aici, respectiv sa puteti forma minimul necesar pentru o a avea o (id)entitate...:P

as zice sa-i luati alaturi de voi si pe 854, si pe carlanu'27, insa in acest caz va trebui sa va impacati cu scaderea nivelului general de scolarizare al snopului pe care il alcatuiti...:D
:))))

PS: cu ceilalti nu ma mai obosesc.
sunt la fel de pigmei ca si tine, si se regasesc in aceasta postare.:D


ieshti o P*IZDA !
ponct !


Aici te inseli mai Aditule, si e pacat sa jignesti o parte atat de minunata si utila a anatomiei feminine, producatoare de placeri si de prunci, echivaland--o cu aceasta pubela masculina. Pentru o descriere mai fidela ar trebui - avand in vedere dejectiile evacuate la mai toate postarile de agarici - sa folosesti un termen ce se refera la un alt orificiu aflat un pic mai in dos.
charmelen
Postat pe 4 Februarie 2012 19:18
"Fan Club Eu_Geminy" - cel care 'snopeste'

snopeste = aduna in snopi
dor72_
Postat pe 4 Februarie 2012 22:06
la singular, dor, adica snop...
toti la un loc nu fac cat unul macar...
da' am zis ca-i mai bine si economic sa-i pun pe tarlicii astia la Hora Unirii nitzel. daca tot se aseamana...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 4 Februarie 2012 22:10
ii strangi in buchet, se apropie si ...nenea Val...ii daruiesti, cu caldura si dragoste
dor72_
Postat pe 4 Februarie 2012 22:14
eu n am inteles d c tot va jigniti ..fiecare cu lingvistica lui ..e alegerea ei dc raman e sa u nu cu baiatul care i palce
garbo161982
Postat pe 4 Februarie 2012 22:16
vai d mine se nvarte eminescu n mormant cu lectiile tale cu tot ...d gramatica ...lexic ..etc
garbo161982
Postat pe 4 Februarie 2012 22:18
De la: eu_geminy, la data 2012-02-04 22:10:39la singular, dor, adica snop...
toti la un loc nu fac cat unul macar...
da' am zis ca-i mai bine si economic sa-i pun pe tarlicii astia la Hora Unirii nitzel. daca tot se aseamana...:P
:)))


e adevarat ca toti la un loc nu facem cat unul (ca tine), ne-a pazit sfantu'!
charmelen
Postat pe 4 Februarie 2012 22:21
De la: garbo161982, la data 2012-02-04 22:18:32vai d mine se nvarte eminescu n mormant cu lectiile tale cu tot ...d gramatica ...lexic ..etc


iar cand te citeste pe tine, se curenteaza la 380V...:)))
eu_geminy
Postat pe 4 Februarie 2012 22:21
De la: charmelen, la data 2012-02-04 22:21:31

e adevarat ca toti la un loc nu facem cat unul (ca tine), ne-a pazit sfantu'!


si v-a pazit bine, Ilenutzo... ca oricum nu duceati atat...;)
:))))
eu_geminy
Postat pe 4 Februarie 2012 22:22
De la: garbo161982, la data 2012-02-04 22:16:36eu n am inteles d c tot va jigniti ..fiecare cu lingvistica lui ..e alegerea ei dc raman e sa u nu cu baiatul care i palce


Da, Eminescu acum zmbete.
Axl_22
Postat pe 4 Februarie 2012 22:30

fetiscano, eu vad un rictus
dor72_
Postat pe 4 Februarie 2012 22:32
Axl_22
Postat pe 4 Februarie 2012 22:33
asa, acum e mult mai bine
dor72_
Postat pe 4 Februarie 2012 22:44
ce faci, dor? iarasi oferi "mozoale" icterice?:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 4 Februarie 2012 22:50
da. vrei si tu?
rusinosule
dor72_
Postat pe 4 Februarie 2012 22:52
dap.
sunt.:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 4 Februarie 2012 22:58

un (s)nop(e) iti dau
dor72_
Postat pe 4 Februarie 2012 23:00
e "evident" doar in tartacutza ta constipata...
m-ar deranja in schimb sa ma laude una ca tine...;)
:))))
eu_geminy
Postat pe 5 Februarie 2012 01:42
intrebarea e...
mai atarni mult dupa mine?:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 5 Februarie 2012 01:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau sa fac o petitie...Ma ajutati? 73 De la: nazirra 16 Noiembrie 2009 14:01
CAUT PRIETENI EMO SI COLEGI EMO 52 De la: anndrreead_sexygirl 16 Decembrie 2009 20:59
Rochii de seara,ocazii speciale 1 De la: moniq29_uk 25 Iunie 2009 04:03
In ziua in care m-am iubit cu adevarat Charles Chaplin 40 De la: Luna_in_capricorn 6 Decembrie 2011 19:39
NOTARUL 99 De la: cricat 12 Septembrie 2011 19:30
Setari Cookie-uri