Nu stiu cum sa-l fac sa inteleaga ca-l plac dar vreau sa aflu daca si el ma place

De la: dor72_, la data 2012-02-05 19:27:21ge, nu cred ca e aceeasi persoana....
ala stia sa il scrie corect pe "sau=ori"...o fi uitat intre timp
mai"bagati" si cate o "poiezie", ca proza ati epuizat-o
aham putz(a) n plic....dor( inta tii indeplinita)
garbo225639
Postat pe 5 Februarie 2012 19:47
tii= iti este =ti-i, OK? ( nu vrei detalii, nu-i asa?)
639, nu te mai obosi cu mine, vad ca esti destul de ocupata...sa ai spor
dor72_
Postat pe 5 Februarie 2012 19:50
ete ca s-a si imbatat, dor...
de parca trebuia sa-ti mai desenez...:)))
eu_geminy
Postat pe 5 Februarie 2012 19:50
De la: Serban_Diana_Elena_1, la data 2011-12-31 00:05:13Buna.E prima data cand scriu pe un forum.E vorba despre un baiat care acum sta in Anglia.Are aproape 15 ani iar eu am 14 si nu stiu cum sa-l fac sa inteleaga ca-l plac dar nici nu stiu cum sa aflu ca si el ma place.Vorbim tot timpul pe mess si o data l-am intrebat daca vrea sa fie cu cineva si mi-a zis ca ar vrea tot cu o fata din Romania,din acelasi oras in care stau si mi-a zis ca o cunoscdar nu a vrut sa-mi zica initiala numelui si eu cred ca ma place dar nu snt sigura.Iar eu am vrut sa stiu cum sa-i dau d inteles ca imi place baiatu adica e un baiat d treaba si ne stim d mici copii.Va rog dati-mi un sfat!!!
AI grija fata lu tata COPII NASC COPII
ion_11
Postat pe 5 Februarie 2012 20:01
De la: dor72_, la data 2012-02-05 19:50:17tii= iti este =ti-i, OK? ( nu vrei detalii, nu-i asa?)
639, nu te mai obosi cu mine, vad ca esti destul de ocupata...sa ai spor
tu te tzii sau ti scapi?
garbo225639
Postat pe 5 Februarie 2012 20:03
De la: cri_cat, la data 2012-02-05 14:26:29charm, de ce oare ti s-a umplut mesageria si nu s-a umplut forumul ?!
acele persoane nu isi pot asuma responsabilitatea cuvintelor ?!


imi retrag cuvintele ! am vazut extrem de multa "responsabilitate" in seara asta.

alt raspuns nu iti mai dau.
pacat. te apreciam odata.
cri_cat
Postat pe 5 Februarie 2012 20:11
cri, si tu uiti limba romana
rectifica : te apreciam o data
dor72_
Postat pe 5 Februarie 2012 20:13
nop... este odata .. odinioara ... macar atat stiu si eu
cri_cat
Postat pe 5 Februarie 2012 20:14
deh, cri... cine nu greseste?...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 5 Februarie 2012 20:15
e prima data in doi ani de forum in care ma citez
cred ca e semn rau
cri_cat
Postat pe 5 Februarie 2012 20:17
aham, deci de mai multe ori....
cri, am chef de joaca, asta e...
aici trebuie sa razi, fetita mea, ca nu suntem in Camera lorzilor
dor72_
Postat pe 5 Februarie 2012 20:18
rad.. cum sa nu.
dara se ne mutam de pe topicul asta. am o senzatie ca va disparea :)

ai chef de joaca, vad. ce mi-ai adus de la petrecere?
cri_cat
Postat pe 5 Februarie 2012 20:21
lasa cri, ca nu-i bai...

si irinookai ii place sa se citeasca...
si nici pe departe nu e singura...:P

:)))
eu_geminy
Postat pe 5 Februarie 2012 20:22
diferenta e una mica de tot :-PPPP
cri_cat
Postat pe 5 Februarie 2012 20:27
ei, nu de tine ziceam, cri...
se simte ea imediat...:D
"aibi" putzintica rabdare, fiindca tocmai "compune", ajutata consistent de un betziv sinistru si de Mr. Google...;)
:))))
eu_geminy
Postat pe 5 Februarie 2012 20:34
stiu Ge,
nu mi-am pierdut simtul umorului,
inca :-p
cri_cat
Postat pe 5 Februarie 2012 20:40
nici n-ai cum sa ti-l pierzi, cri...:)
eu_geminy
Postat pe 5 Februarie 2012 20:47
Fericire, iubire noroc si zile senine tuturor in luna iubirii!!
Jojolin
Postat pe 5 Februarie 2012 21:21
Fericire, iubire noroc si zile senine tuturor in luna iubirii!!
Jojolin
Postat pe 5 Februarie 2012 21:21
sa fii iubita, Jojo...:))
eu_geminy
Postat pe 5 Februarie 2012 21:21
charmelen, in doi ani de garbo nu mi s-a adresat nimeni cu cuvinte urate (nici macar de catre cele cu care nu am fost de acord).
Nici Ge, chiar daca uneori ne-am certat, nu mi-a adresat astfel de cuvinte. De ce? pentru ca eu nu am raspuns la fel. Este ceea ce iti spuneam acum cateva zile ... cauza .. efect!

PS - scara mea de valori este aceea care este. nu este o problema ca nu se ridica la a ta.
cri_cat
Postat pe 5 Februarie 2012 21:24
De la: dor72_, la data 2012-02-05 10:51:10zack-ule, ti-am facut o oferta...de ce te faci ca ploua?



Aoleu, ai facut asta?? Unde?
zack
Postat pe 5 Februarie 2012 21:26
astept cu interes sa vad grupul ei de prieteni. Daca ai mei nu se ridica acolo unde ii place ei sa fie.
cri_cat
Postat pe 5 Februarie 2012 21:43
De la: zack, la data 2012-02-05 21:26:58
De la: dor72_, la data 2012-02-05 10:51:10zack-ule, ti-am facut o oferta...de ce te faci ca ploua?



Aoleu, ai facut asta?? Unde?


da si tu cateva pagini inapoi, la discutia noastra, si vezi
dor72_
Postat pe 5 Februarie 2012 23:35
uite care e treaba, Ilenutso...
n-am chef sa mai irosesc nicio clipa din viatza mea cu o tuta ca tine.
m-am jucat, m-am distrat.

insa m-am plictisit...

esti defecta,
esti expirata.

pana la acest punct am crezut ca esti doar o tuta impostoare, isterica si foarte trista.

din clipa in care voi incheia aceasta postare, pentru mine devii exact ceea esti,
adica absolut nimic.
si nu ma mai obosesc sa-ti scriu nici macar un punct.
n-ai tu acea valoare, ca sa il meriti.
la fel cum tatal tau nu cred ca te-a invatzat sa fii o mega-nesimtzita.

iti voi reaminti doar ce ti-a zis MadMax, pe care in mod nedrept, l-am combatut la momentul respectiv.
a scris mizerabil, e adevarat, dar ti-a scris pe masura "doamnei superioare" care esti in realitate, a scris pe limba ta, te-a descris exact asa cum esti.

(probabil ca el te cunoaste foarte bine si are o opinie avizata, pe care deja o confirmi cu prisosintza -
eu nu-ti cunosc decat eterna mizerie pe care o versi aici, ca dintr-un poloboc de rahat, fara fund)

dar sa-l citez pe MadMax:

"Femeile valoroase nu au o astfel de atitudine . Doar niste vaci batrane si frigide cum ar fi Charmelen..etc vin pe forum doar ca sa-si descarce frustrarea, deoarece in lumea reala ele nu au acest tupeu. La un om mai in varsta ii sta bine daca este intelept . Da sa fii si in varsta si tembel si sa vii pe forum sa arti acest fapt , mi se pare compet sub orice critica ..."

"cea mai nefericita "femeie" de pe forum ..Urata ca moartea grasa si zbarcita. Cum de isi permite "una" ca tine sa ma intrebe > Ce stiu eu despre femei ??. Nu trebuia sa-i raspund unei subspecii ca tine. Lipsa de creier doar tu poti sa ai ..se vede clar acest fapt. Asta deoarece orizontul tau e limitat la cateva lucruri de mahala.. pe care le repeti intruna . Ti-a crescut pulsu cumva ? Vorba aia ..Daca ii bagi pe nebuni in seama devin mai nebuni si bezmetici . Cel mai bine e ca deacum sa te ignor..Baba schizofrenica... Dute pe alt topic babo. ca te-ai facut destul de ras.. "

"Pentru batranii intelepti am mult respect . Dar pentru batranii fuduli si batuti in cap cu probleme psihice, am doar repulsie. Despre mine ai spus destule fara sa tintesti aproape . E ceva normal pentru o parasuta batrana si dereglata la cap cum esti matale. Totusi din cele spuse de matale ,mi-am dat usor seama ce tip de persoana esti si ca esti un rebut din toate punctele de vedere . Meriti locul 1 . Cea mai nefericita femeie de pe Garbo . Tu folosesti Garbo ca pe un fel de WC public. Nici decum un loc in care sa spui ceva intelept.. De ce nu iti spui Vaduva sau te poti numi Tarantula Woman sau ar mai fi o varianta care sa ti se potriveasca de minune Pestera Parasita . Pe care o alegi ? . Hai ca nu mai are rost sa iti spui Carmelen ..De ce nu iti pui adevaratu nume ?. Acela care te caracterizeaza ? "

(http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/15284/SINGUR-SI-TRIST-CATEODATA-CA-NU-SUNT-CU-FEMEIA-IDEALA/SINGUR-SI-TRIST-CATEODATA-CA-NU-SUNT-CU-FEMEIA-IDEALA-pagina-20.html)

lui Madmax, imi cer scuze... admit ca am gresit atunci, luandu-ti apararea.
insa mi-ai deschis ochii in aceste zile, demonstrandu-mi ca are multa dreptate.

Cu specificatia ca din acest moment, indiferent cat vei chirai si urla, pentru mine nu mai esti nici macar zero,
fiindca ai decedat si te-ai evaporat,

iti spun suav,

fi .................,
(completeaza tuh, fiindca pentru mine esti incalificabila)

hai pah:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 6 Februarie 2012 03:59
Charmelen,
Nicio clipa nu ai vazut ca vreau sa te opresc in a mai posta si a mai largi aceasta discutie care nu a dus la nimic bun. Probabil ca ti-a facut bine si esti mai relaxata acum.
Nu tin sa fiu apreciata pe nimeni pe aici si nici de tine, nici de prietenii tai. E foarte usor sa stai pe margine in galerie.
M-am bagat in aceasta disputa pentru ca este al doilea prieten care nu corespundea cerintelor tale de a socializa pe forum. Mai am cativa prieteni pentru care as face acelasi lucru.
in rest, o zi buna iti doresc, o sa-ti las ultimul cuvant. Eu nu tin sa-mi ramana mie.

cri_cat
Postat pe 6 Februarie 2012 07:03
De la: dor72_, la data 2012-02-03 17:57:55
te-ai simtit bine Cristina? Pana la urma, asta e tot ce conteaza
( sper ca stii de gluma...daca nu, cer scuze anticipat)


sigur ca m-am simtit bine!..... ....nu-i pentru prima data,aici pe Garbo!!!!!!!

ti-o mai "trage" unul,alta...dar pana la urma,e doar amuzant....
Cristina_Adler
Postat pe 6 Februarie 2012 08:28
De la: eu_geminy, la data 2012-02-05 21:11:41fai ilenutso (dinClermont),
esti tare trista, tutissimo...

dar ti-am facut duminica plina...:D:)))

PS: hai sictir...:)))


"e armonie-n casa noastra,dragostea e everywhere..."

mama,mama ....voi ati tot schimbat "pareri" , iar eu am dat de mancare la lebede si veverite.....
Cristina_Adler
Postat pe 6 Februarie 2012 08:39
De la: dor72_, la data 2012-02-04 15:38:22
ge, ai vazut ce esti?

715, cu iertare, vreau sa iti atrag atentia ca tot ceea ce scrie ge aici ( indiferent sub ce forma ) este de foarte mare profunzime si substanta
incearca sa intelegi mesajul, nu te impiedica mereu in felul in care el "insiruie" cuvintele, ca e un smecher si jumatate...iar "smecheria " asta, arta de transmite un mesajde acest fel, il au doar oamenii foarte inteligenti si care stapanesc de la foarte bine in sus, limba in care se exprima
iar mesajul pe care tu l-ai citat de la el, nu iti era adresat tie, sub nicioforma...reciteste si intelege
nu vad de ce aveti impresia ca toata lumea are treaba cu toata lumea, Daca unui mesaj i se da o nota ...mai generala, sa zic asa, automat va simtiti vizati cu totii...e obositor

zack-ule, cand vrei sa imbratisezi cariera de cameraman, la mine sa vii...sa iti arat eu cum se face...
Iar pentru tine, special, vom inchiria "si una din aia" , poate inveti si tu ceva



Prezent!!!....la cursuri
Cica nu-i nici o rusine sa mai inveti cate ceva, asa ca....locul si data....astept.
zack
Postat pe 6 Februarie 2012 09:04


Tataie (varsta matale n-are nici o legatura cu apelativul, dupa cum nu are nici cu dezvoltarea ta intelectuala, desi esti prototipul perfect al batranului fudul si batut in cap de care pomenisi adineaurea) e intr-adevar trist sa vad rezultatul jalnic al unei alte nopti pe care ai pierdut-o de-amboulea pe net,fara nici un profit remarcabil pentru intelectul si sanatatea matala.

Observ ca pentru prima oara in lunga si neinteresanta ta activitate de pe formum, reusesti sa bagi o postare mai lunga de cat cele 5-6 randuri pe care produci de-obicei, dar incapabil cum esti sa scoti mai mult decat cele 3-4 injuraturi pe care le-ai deprins de la parinti si scoala ajutatoare, n-ai facut decat sa colezi niste citate dintr-un personaj la fel de disperat si mitocan ca si tine, dar care macar se descurca singur cand e vorba sa insulte o femeie.

Da ce sa-i faci, si handicapul are diverse grade: mata pari a fi genul care si atunci cand face sex, are nevoie de un al treilea sa-l ajute.

In rest, in afara de iesirile isterice si vulgare uzuale nu ai spus nimic nou, aceleasi schelalaieli penibile de manualist oligofren cu proteza: fai si Ilenutzo. Patetic si ingrozitor de previzibil.

Sa inteleg ca totusi incepand de-acum vei incerca sa-ti faci singur un bine si sa ma ignori?
Nu pot decat sa sper pentru igiena acestui forum ca o sa reusesti sa urmezi neabatut aceasta decizie inteligenta (prea inteligenta pentru matale, sigur ai copiat-o de la cineva si pe-asta) si o sa-ti vezi in sfarsit de sanatate spre binele matale si al familiei apropiate (in caza ca ai una).





charmelen
Postat pe 6 Februarie 2012 09:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
masina de facut paine 36 De la: eu_geminy 20 Decembrie 2011 23:29
de ce sa fii bun, cand toti ceilanti sunt rai? 42 De la: moment31 16 Octombrie 2009 17:50
Merita sa mai astept ? 36 De la: amely23 1 Iunie 2013 14:36
de ce se spune ca daca iti deschizi inima oricui ai fii prost..pt ca mie imi place sa fiu deschisa 2 De la: xenaluptatoareainimoasa 3 Septembrie 2010 22:27
Ce credeti de CRISTI TABARA?ESTE VINOVAT? 125 De la: fleurdelis 5 Septembrie 2010 17:55
Setari Cookie-uri