o lume nebuna si eu la fel..

te doare capul cu cine ma cert eu??, balarie
garbo226728
Postat pe 3 Octombrie 2011 13:15
cum am zis, elevata...

next!
michelle_
Postat pe 3 Octombrie 2011 13:18
ce faci, sis? te iei de stalkeri?
Thor_again
Postat pe 3 Octombrie 2011 13:25
ete nah, de parca mi-as pierde timpul cu ei...desi, tre' sa recunosc ca unii sunt chiar amuzanti in prostia lor

gata, roiu! am trebi importante, tre' sa-mi pictez unghiile
be good, bro!
michelle_
Postat pe 3 Octombrie 2011 14:09
Draga oricat ai incerca nu poti sa-i poruncesti inimi.Parerea mea este sa te intalnesti si sa iesi mai des cu prieteni de sex masculini poate mai uiti.Iar cu el sa te comporti ca si pana acum ca daca il ignori va crede ca nu iti place de el fiinca este cum este.Poate cu trecerea timpului mai dispar sentimentele.Iar daca sa intamplat sa fii profesoara lui poate asa a fost sa va intalniti si sa va descoperiti sentimente nemaiintalnite pana acum.Daca poti sa te controlezi inca nu trebuie sa te simiti atat de vinovata lasa timpul sa decida.
LIVIEA
Postat pe 3 Octombrie 2011 14:24
728, bre tanti, da ce-au facut urplusul de silicon, ti l-ai pus in cap in loc de creier?
vad ca de scris incerci sa scrii ceva, dar de gandit se pare ca n-ai cu ce, iar de citit nici nu se pune problema sa fii in stare ...! si totusi este trist in lume....
alfheim
Postat pe 3 Octombrie 2011 14:39
sincer nu e un lucru bun ce ti se intimpla,fii mai paminteana, gindestete ce rol ai tu acolo , evita astfel de situatii e doar un adolescent pe care tu trebuie sa-l educi nu sa-l conrupi , ai in vedere si handicapul lui
gabitaberbec1
Postat pe 3 Octombrie 2011 14:51
pacat ca avem si profesori de felul asta. care merg in blugi mulati super mulati cu talie joasa si tricouri si poate chiar si fara sutiene. Cum sa nu se uite un copil de 15 ani care oricum priveste o femeie ca si cand ar fi dezbracata incercand sa si imagineze cum ar fi prima noapte de dragoste ca de la varsta aia incepe sa costientizeze de ce se ridica cearceaful dimineata si mai e si placut. Nu se uita la tine ca s a indragostit , el simte ca tu nu esti doar profa care preda poti sa fi altceva prin tinuta pe care o porti in timpul serviciului. crede ca se poate trage cu tine de bracinar.Trebuie sa stii cum sa ceri respect, invata si nu te juca cu sentimentele unui copil ca ranesti pt toata viata.
garbo019427
Postat pe 3 Octombrie 2011 14:52
bai cocalar de romania,silicon asi puna mata care te-a facut asa lingau,esti asa de prost ca nici nu ai observat ca este o poza de pe net,dar ce pti sa-i ceri unui cocalar,credeti ca daca sunteti cativa care va dati cu impresii pe aici de ceva timp speriati pe toata lumea,mai ducetiva dracului si mai spalati-va ca urla foamea in voi,tu esti unul din slugile mele sau poate ai fost,babalicii infecti,am sastau pe capul vostru la fiecare forum basiturilor
garbo226728
Postat pe 3 Octombrie 2011 17:06
...pe maidan, la groapa de gunoi se vorbeste in felul asta
Eugenia69
Postat pe 3 Octombrie 2011 17:10


citeste frumusel titlul topicului

oricum, sa fii sanatoasa cucoana! pa!
Eugenia69
Postat pe 3 Octombrie 2011 17:16
s-a mutat hi5 acilea?
michelle_
Postat pe 3 Octombrie 2011 17:26
asta ai vazut in oglinda!

bravo oglinda!.....

si-i bine cand "stai de vb cu tine"
Axl_22
Postat pe 3 Octombrie 2011 17:42
fetita, pt limbajul asta ai raport
clar ca nu esti capabila sa sustii o discutie civilizata
michelle_
Postat pe 3 Octombrie 2011 17:46
mai bine in couru calului....decat...stii tu... si da oglinda!
Axl_22
Postat pe 3 Octombrie 2011 17:50
De la: Axl_22, la data 2011-10-03 17:42:53 asta ai vazut in oglinda!

bravo oglinda!.....

si-i bine cand "stai de vb cu tine"



si stie sa...faca pipi...tot in oglinda...
Eugenia69
Postat pe 3 Octombrie 2011 17:50
ai un limbaj foarte masculin ...
vezi ca inca iti persista catarama aia in frunte, nu cred ca poti iesi diseara pe la inter, incearca undeva mai la la periferie...
sau redeschide-ti cele 4 sesiuni de paltalk si mai fa si tu un ban... o sa ai nevoie ... iar siliconul ala ... indiferent unde ti l-ai pune, nu te ajuta o veshnicie!
hai ca ai treaba.....
fa bani pentru costel...
alfheim
Postat pe 3 Octombrie 2011 17:52
axl, te-ai dilit? te-apuci sa-i raspunzi, mami? las-o sa se dea singura de pereti
alfi, e valabil si pentru tine
michelle_
Postat pe 3 Octombrie 2011 17:53
bai cocalare tu crezi ca eu sunt travestit ca tine,ai vrea tu sa-mi dai o limbuta,dar esti prea varza. fanfaronule
garbo226728
Postat pe 3 Octombrie 2011 17:56
De la: michelle_, la data 2011-10-03 17:53:41axl, te-ai dilit? te-apuci sa-i raspunzi, mami? las-o sa se dea singura de pereti
alfi, e valabil si pentru tine


am fujit..... nu mai raspund...mna.....se arde placinta!
Axl_22
Postat pe 3 Octombrie 2011 18:05
asa mami, vezi de placinta aia, mai ca-mi vine sa te iau acasa...

s-a dus dreaq si topicu' asta, nu c-ar fi vreo pierdere
michelle_
Postat pe 3 Octombrie 2011 18:16
lista de bun simt zici??? cind cineva se baga in seama cu tine si o face intr-un mod rautacios si jignitor atunci nu mai este bun simt,ce nesimtire,sau poate asa au dorit,mai uitate o data la titlu topicului! poate nu ai inteles nimic, O LUME NEBUNA SI EU LA FEL,asta inseamna ca aici sau intanlit numai nebuni care se cred sanatosi,hai sa nr vedem fiecare de ale noastre si sa o facem pe interesantii.
garbo226728
Postat pe 3 Octombrie 2011 18:53
De la: garbo226728, la data 2011-10-03 18:53:49lista de bun simt zici??? cind cineva se baga in seama cu tine si o face intr-un mod rautacios si jignitor atunci nu mai este bun simt,ce nesimtire,sau poate asa au dorit,mai uitate o data la titlu topicului! poate nu ai inteles nimic, O LUME NEBUNA SI EU LA FEL,asta inseamna ca aici sau intanlit numai nebuni care se cred sanatosi,hai sa nr vedem fiecare de ale noastre si sa o facem pe interesantii.







exact despre asta era vb....dar eu sunt mai diplomata....e cu cantec...ascultahttp://www.youtube.com/watch?v=uOscpd6Mh5A superbo...
ratuscaceaurata
Postat pe 3 Octombrie 2011 18:57
poate vrei sa te numesti ratusca cea botoasa??? tu crezi ca eu ascult panaramele tale,cinta la alta poarta
garbo226728
Postat pe 3 Octombrie 2011 19:04
De la: garbo226728, la data 2011-10-03 19:04:21poate vrei sa te numesti ratusca cea botoasa??? tu crezi ca eu ascult panaramele tale,cinta la alta poarta




inteligento,superbo....dulceato.....nu toti barbatii sunt mitocani.....insa si despre noi putem spune ca nu suntem perfecte....vezi ce repede ai trecut pe lista celor pe care tu ii critici?cu ce te deosebesti de ei de fapt??iubito nu pe mine ma dezavantajeaza modul tau de exprimare...daca intelegi ce mai vreau sa/ti spun printre altele......"cantatul la alte porti si alte mese" il folosesc unii de aici....de ce vrei sa semeni cu ei?cand critici ceva tu trebuie sa fii prima care sa eviti astfel de comportament si limbaj...altefel critica ta nu isi atinge telul.

Adaam Alandei
Barbatii sunt ca si conexiunea Bluetooth - Atunci cand esti langa ei, raman conectati, dar atunci cand esti departe cauta noi dispozitiv
ratuscaceaurata
Postat pe 3 Octombrie 2011 19:49
scuze,prima data nu am inteles ce ai vrut sa-mi transmiti eram putin iritata,le vorbesc asa pentru ca asa merita,in alta ordine de idei nu sunt genul sa stau pe acest site si sa tot barfesc pe unul si pe altul,si nici sa speculez lumea care lasa impresii despre titlul povestii,am observat ca sunt aceleasi persoane care se cred cei mai destepti,parca ar fi sfatul poporului,si cum te vede noua pe aici se baga in viata ta,ma deranjat tipa care mi-a zis ca am dato in balarii,apoi au sarit si avocatii sau asa zisii protectori,pe mina nu ma impresioneaza falsitatea lor,ei spun ca dau sfaturi dar fac mistouri de cei care se pling pe aici.
garbo226728
Postat pe 3 Octombrie 2011 20:34
De la: garbo226728, la data 2011-10-03 20:34:49scuze,prima data nu am inteles ce ai vrut sa-mi transmiti eram putin iritata,le vorbesc asa pentru ca asa merita,in alta ordine de idei nu sunt genul sa stau pe acest site si sa tot barfesc pe unul si pe altul,si nici sa speculez lumea care lasa impresii despre titlul povestii,am observat ca sunt aceleasi persoane care se cred cei mai destepti,parca ar fi sfatul poporului,si cum te vede noua pe aici se baga in viata ta,ma deranjat tipa care mi-a zis ca am dato in balarii,apoi au sarit si avocatii sau asa zisii protectori,pe mina nu ma impresioneaza falsitatea lor,ei spun ca dau sfaturi dar fac mistouri de cei care se pling pe aici.




sunt de acord ca tot ce ai scris acum este realitate.de aceea m/a amuzat modul tau de abordare.nu lasa nervii sa/ti controleze limbajul.fii mai inteleapta decat cei care nu au bun simt.exista si un limbaj diplomatic ...din care unii nu inteleg nimic ...iar altii pot fii atinsi destul de dur.asa ca lasa/i pe ei sa se enerveze si tu ramai o doamna pana la capat.ai tot dreptul sa dai replici,dar mai exista inca doua variante de raspuns...una este ignorarea celor mitocani...si doi ...vezi ca ai "abuz de limbaj"...dai clik si ajunge direct la administrator.si crede/ma ei chiar cunosc regulamentul site/urilor.toti avem drepturi dar si obligatii.
ratuscaceaurata
Postat pe 3 Octombrie 2011 21:02
demult, tare demult, ca is cam baba, am vazut un film care mi-a ramas in minte...cu peter o'toole si omar sharif (asa se scrie?), primul interpreta un general neamt.... va mai amintiti filmul "noaptea generalilor"?????

pe scurt, morala "nebunii se recunosc intotdeauna intre ei"..
Eugenia69
Postat pe 3 Octombrie 2011 21:15
eu, vezi ca am luat nuiaua de dupa dulap....
potoleste-te...ca te leg de pat la scarbi...
dor72_
Postat pe 3 Octombrie 2011 21:29
Axl nebunatico! Mie-mi dai din placinta aia a ta? Si un ceai de fructe de padure?Fara zahar! ???
Eugenia ..si eu am vazut filmul.. Si DA..ai dreptate! Dimineata verau cafeaua de la tine,tu o faci fara cofeina..si fara zahar si mai pui si-o ..eugenie langa ea..Merci,anticipat!
Si haideti pe :FAZAN,HOHOTE SI IAR HOHOTE,BANCURI,Starea de SPIRIT..
elisabeta_boia
Postat pe 3 Octombrie 2011 21:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sexx 8 De la: Micass 19 Ianuarie 2009 19:56
Sexul Fara Probleme 58 De la: lysa77 24 Februarie 2009 04:55
e greu sa fii femeie 10 De la: pik_nik 13 Decembrie 2009 20:26
citate celebre despre dragoste.. 552 De la: etta70 5 Noiembrie 2009 14:08
probleme cu vibratorul 111 De la: superbus 13 Mai 2009 11:35
Setari Cookie-uri