o lume nebuna si eu la fel..

nu e vorba de pedofilie ci, de bubuta la scafarlie. bine ca s-a vindecat fata noastra si acum joaca salsa in vibratii de rumba.
si_totusi
Postat pe 7 Octombrie 2011 19:39
Esti liber sa fii un barbat ingamfat si necivilizat! Dar sa nu te mai miri ca am probleme cu cei ca tine!
Luna_in_capricorn
Postat pe 7 Octombrie 2011 19:42
panty_C
Postat pe 7 Octombrie 2011 22:02
Offff, Anakin ai dreptate. Cred ca teama ca s-ar putea intimpla o chestie atit de....mirshav-placuta baiatului meu m-a indemnat sa acuz pe tinara profesoara.
deh, mama de baiat ce sa-i faci!

In rest, cred ca simtul matern predomina la tinara profesoarasi ar trebui sa aiba un copil al ei. Se pare ca nu a avut frati mai mici sa-i dadaceasca/alinte.
Stiti, salsa asta e recunoscuta ca un fiind un dans sexual asa ca ....din lac in putz!
Ciresica
Postat pe 7 Octombrie 2011 23:06
salsa = relaxare, evadare, miscare, socializare bunadispozitie, prietenie, energie pozitiva, recapatarea increderii in sine, o dependenta (pozitiva), vindecarea unei rani, impacarea partii agresive cu cea pacifista, un mod de a-ti infrange timiditatea, un medicament pentru suflet... dar fiecare cu opiniile lui ciresica amara :) si invata de la un instructor , asta ca sa spulber orice imagine cu trupuri unduindu-se pasional sau nu :P
stiu_doar_eu
Postat pe 7 Octombrie 2011 23:38
Ai perfecta dreptate onutza_1989 in legatura cu topicul , probabil cea interesata il va citi si va intelege ce are de facut in continuare .
Mirajmitu
Postat pe 8 Octombrie 2011 04:32
Ai ales bine denumrea topicului si cred ca este real . Daca este real ai raspunsurile pe care la asteptai probabil si iti poti face o lucrare cum dorersti din comenterii cu putine modificari . Citeste cu atentie ce a scris onutza_1989 si daca topicul este real ai raspunsul . Ca de ipocrizie nu ducem lipsa . Sa ai zile cat mai placute .
Mirajmitu
Postat pe 8 Octombrie 2011 04:53
ma gandesc ca o sai treaca, nu o sa tina o vesnicie!dar tu esti sigura ca il iubesti ca pe un frate?
narcysa
Postat pe 8 Octombrie 2011 08:42
Gandeste-te ca ei sunt doar niste copii. Asa ca, ar fi doar vina ta daca s-ar intampla ceva rau. Ne deosebim de animale tocmai prin faptul ca, uneori, mai si gandim si luam decizii intelepte, corecte.
garbogarbo1
Postat pe 11 Octombrie 2011 13:53
Mda, stii doar tu! Si atunci de ce vrei sa stim si noi?
Si Lambada e un dans social si tangoul dar pina la urma ce mai conteaza....important este ce simti tu si partenerul tau cind dansati.

si sa stii ca dulceata de cirese amare este o delicatete! Hai zimbeste si nu te mai minti si nu te mai amagi. Cauta-ti un partener care sa-ti ofere satisfactiile de care ai nevoie si lasa adolescentii cu adolescenta lor.
Ciresica
Postat pe 11 Octombrie 2011 21:07
ar fi foarte bn pentru tine sa-ti gasesti un tip de varsta ta sau eventual mai mare si sa-l lasi pe pusti sa creasca
garbo111511
Postat pe 12 Octombrie 2011 11:46

ca de obicei ...mult zgomot pentru nimic
nu inteleg de ce atata agitatie, nu s-a intamplat nimic intre ei, iar profesoara spune clar ca nici nu se va intampla nimic in afara limitelor decentei.Ea pur si simplu voia sa ne povesteasca o situatie de viata prin care trece si care o macina, voia doar sa se "descarce"" povestind si altora sub marca anonimatului - desigur- si sa vada si alte pareri.
voi ati consumat atata timp si energie imaginandu-va tot felul de aberatii....
AndaEva
Postat pe 13 Octombrie 2011 13:17
Iete na, AndaEva, asa ne place noua sa despicam firul in patru. Doar de asta suntem garboveti sa carcotim, intram aici sa frecam mangalul si sa glumim.
SAL
Postat pe 13 Octombrie 2011 16:05
Bine v am gasit! E usor a scrie versuri, cand nimic nu ai a spune, sa comentezi,.uneori sa jignesti... Si eu am profesat, cand nici nu implinisem varstra de 18 ani in 1967.Predam la clasele V-VIII.Aveam elevi frumosi eram diriginta la clasa a VIII. Dar... nu mi a trecut niciodata prin cap, o asa nebunie sa ma indragostesc de un elev din scoala unde eram! De fapt, atunci ,toate erau altfel.Nu s a pomenit de asa ceva,tu trebuie sa ti infranezi sentimentele, sa crezi ca totul este doar un moft sa nu l bagi in seama si sa termini urgent mai ales ca lucrezi la o scoala speciala.Asta este parerea mea si nu doresc sa mi fie comentata de *scumpii si adoratii mei prieteni*!! Sper sa intelegi ca nu este normal si nu este bine! Sa ti complici viata!
Jojolin
Postat pe 19 Octombrie 2011 08:43
De la: AndaEva, la data 2011-10-13 13:17:57
ca de obicei ...mult zgomot pentru nimic
nu inteleg de ce atata agitatie, nu s-a intamplat nimic intre ei, iar profesoara spune clar ca nici nu se va intampla nimic in afara limitelor decentei.Ea pur si simplu voia sa ne povesteasca o situatie de viata prin care trece si care o macina, voia doar sa se "descarce"" povestind si altora sub marca anonimatului - desigur- si sa vada si alte pareri.
voi ati consumat atata timp si energie imaginandu-va tot felul de aberatii....

m_arilena
Postat pe 19 Octombrie 2011 15:39
Lumea e nebuna iar eu am senzatia ca sunt plecata de tot si in loc sa-mi simplific imi complic lucrurile.....Eu am 47 anisori, sotul meu 54 si anul trecut a fost operat de cancer la prostata si de atunci viata noastra sexuala a luat sfarsit. Marturisesc ca la inceput nu am dat atentie acestui fapt prea mult, ci doar in momentul cand am realizat cat il deranjeaza pe el acest lucru. Si mai ales faptul ca se teme parca, sa nu ma piarda. Culmea e, ca nu stiu cum s-a intamplat, dar anul acesta m-am reintalnit cu un fost iubit de al meu si .... chiar, nu stiu cum s-a intamplat, si ... ne-am iubit putin. N-am crezut niciodata ca voi ajunge sa-l insel pe sotul meu, ma simt foarte rau, ....o mizerabila, cu atat mai mult cu cat, pana acum, le condamnam foarte tare pe cele care isi inselau sotii. E cumplit, dar am impresia ca-i iubesc pe amandoi. Pe iubitul meu, am impresia ca nu am incetat sa-l iubesc nici cand m-am casatorit, parca mi-a ramas iubirea lui intr-un sertar al sufletului meu si acum s-a deschis, cand ne-am reintalnit, iar pe sotul meu, nu l-as parasi pentru nimic in lume mai ales acum cand e bolnav. Ma simt foarte vinovata fata de el si mai ales datoare dar ma doare sufletul cand ma gandesc la celalalt......
garbo111511
Postat pe 20 Octombrie 2011 13:52
511 ... vezi ca e buna vorba aia cu cel care ridica piatra ?


cricat
Postat pe 20 Octombrie 2011 14:15
"..Culmea e, ca nu stiu cum s-a intamplat, dar anul acesta m-am reintalnit cu un fost iubit de al meu si .... chiar, nu stiu cum s-a intamplat, si ... ne-am iubit putin.."

imbarligate-s caile Domnului..
chiar..,cum dreaq so fi intamplat taman acu'..
si de ce bre v-ati iubit numa' ..."putin"..?,venea bou' acasa?,sau si ala e operat de prostata da' mai demult..?




"...iar pe sotul meu, nu l-as parasi pentru nimic in lume mai ales acum cand e bolnav..."


ooo...,cata marinimie incape in sufletelul ala mic al tau..,la doar "47 de anisori"..
mi-ai smuls o lacrima..
roby_cado
Postat pe 20 Octombrie 2011 16:36
bre roby, te-ai profilat pe comentarii literare, vaz io!
te facusi hermeneut, careva`zica! incerci si sa intri in miezu` problemelor si sa leSplici pe indelete.

esme
Postat pe 20 Octombrie 2011 16:48
mie imi place roby din ce in ce mai mult, si nu de-acum
cam de cand a inceput sa scape de chestia aia indusa de consoarta adulterina
in plus, umorul lui e de-o factura speciala, da' ma-ndoiesc ca toate garbolinele astea il pricep

esme, suntem in contratimp pe messu ala, fetita
michelle_
Postat pe 20 Octombrie 2011 17:20
conteaza??????
jeanette40
Postat pe 20 Octombrie 2011 17:46
eiii... roby dragule nu ai cum sa intelegi tu cu "mintisoara" aia mica a ta "sufletelul" meu mic de 47 de "anisori" si nici nu te mai chinui sa-ti storci o lacrima ca nu ma intereseaza..............
garbo111511
Postat pe 2 Noiembrie 2011 12:35
Eiii, care e nebun p-acilea ca am impresia ca nici io nu-s sanatos
SAL
Postat pe 2 Noiembrie 2011 12:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex virtual 376 De la: 9 Septembrie 2020 13:10
Lumea nedezvaluita a culturii arabe 2 De la: pustietate_in_floare 13 Octombrie 2011 20:55
Nu multe 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:15
iubirea mea 2 De la: floare_cu_colti 5 Martie 2011 10:04
barbat scorpion cu ascendent in leu 1 De la: 19 Octombrie 2009 00:03
Setari Cookie-uri