Vreau sa ma insor!!

gata elodia te iau de soatza...dai incolo de bani ca luam recompensa de la dan diaconescu
sarbu_marius
Postat pe 12 Septembrie 2011 16:33
elodia
Postat pe 12 Septembrie 2011 16:35
haidi, bre sarbule, nu te mai lauda cu efectul suprarealist, pe care crezi ca l-ai avea asupra f_U_meilor, fie ala si unul harmful, cum ar fi aruncatul tigailor dupa alde matale! pana la urma, e si aia tot o atentie `extrem` de privilegiata! crezi c-o meriti?
esme
Postat pe 12 Septembrie 2011 16:36
tzaca, ai incurcat borcanele....
te-ai incurcat in stiinta....
si gata, ai depasit deja limita ...puterilor tale...
thor, ai avut dreptate....
daca atunci cand nu mai faci fata unei discutii incepute de tine, incepi cu asemenea baliverne, as zice mai degraba ca esti posesorul nevestei ce nu mai naste....neam
nu te mai obosi......
nici eu nu voi continua o discutie ( hai sa o numim asa, acum) fara sens....
o zi buna iti doresc...si ceva minte....nu numai zero_uri....
dor72_
Postat pe 12 Septembrie 2011 16:37
Cica discutie inceputa de mine Mai degraba trebuia sa spui. Noi nu acceptam pareri contradictorii, la noi numai ce spunem noi cei ''o mana de desptepti'' este corect si adevarat. Sincer, voua daca nu va canta omul in struna aranjati vorbele in asa fel incat deveniti victime virtuale. Saracuta de tine, tu esti atat de inteligenta incat te lauzi aici ca nu te-a impresionat ala cand tu esti plina de bani. jignesti alte persoane care desigur , trebuie sa-ti multumeasca si pe deasupra ca sa fii Cireasa de pe tort, mai pui si vorbe-n gura altora. Dar oricum filosofia ta e corecta, nu stiu ce naiba cauti tu in tara asta atat de saracacioasa la ce situatie ai...sa nu mai aducem vorba de intelect. In rest ai o placere sadica sau ce? vad ca-l amesteci pe baiatul ala degeaba in conversatie....cred ca ai nevoie de asistenta. Sincer!
sarbu_marius
Postat pe 12 Septembrie 2011 16:45

esti paralel...de unde ai inteles tu ca eu as fi plina de bani....sau as fi spus asa ceva?
fratioare, mai recapituleaza...ca esti scurt la minte...pardon la memorie....ca de intelect ziceai sa nu pomenim, ca nu este cazul....tau
tu stii macar ce am postat eu pana acum?
dupa raspunsurile pe care le dai, habar nu ai.....
hai, du-te la somnic...esti frant.....in doua cel putin...
dor72_
Postat pe 12 Septembrie 2011 16:50
Adun toi protii de partea ta i poi fi ales n orice poziie.-citat celebru
sarbu_marius
Postat pe 12 Septembrie 2011 16:55
Da..corect. Nu tu esti aia plina de bani, tu esti domnita plina de desteptaciune ce-mi aminteste mie ca sunt prost. Acum in lume, sunt mai multi proti decat oameni. Dar daca prostul prost ramame tu de ce nu stai sa te certi cu creierele alea culte. Nu de alta dar nu da bine, tu o intelectuala sa bagi in seama ....un prost?. Nu stiu ce frustrari ai de jignesti in mod gratuit dar...ai!!! Ce sa spun, si eu iti doresc o seara la fel de placuta pe cat mi-o doresti tu mie, iar injuraturile alea de le ai gand ti le urez tot cu atata caldura. Ce prieteni buni suntem noi
sarbu_marius
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:03
mai , marius...tu ai probleme de perceptie....
nu ma cred intr-un anume fel...altii imi atribuie...asa ma vad ei...asa cum faci si tu dealtfel....
eu nu te-am facut prost...ma rog ...nu eu.... te-am facut prost....
si apoi, vorbesc cu oricine, nu ma deranjeaza, atat timp cat se pastreaza limitele bunului simt....
eu nu ma cert...daca avem o divergenta de opinii, in mintea ta se materializeaza o cearta? eu o consider o simpla discutie....
te simti jignit? pai de ce mi-ai oferit ocazia sa iti raspund intr-un fel pe care nu ti-l doreai?
si...inca ceva...eu nu injur....din principiu...nu am asemenea obiceiuri....
iar daca ti-am urat sa ai o seara frumoasa, inseamna ca asa ti-am si gandit-o...
daca simteam nevoia sa iti spun altceva, fii foarte sigur ca ti-as fi spus.....
nu sunt genul care sa ascunde dupa cuvinte....
seara asta, sa iti fie asa cum este si seara mea...foarte placuta....
dor72_
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:13
una si cu una fac doua, eu nu m/am mai maritat de ceva vreme, asa ca lasati/ma sa/mi tihneasca
m/a cerut omul de nevasta in felul lui ( se putea si mai rau ), v/am dat o ciorba pe chestia asta, o varza si/un ciolan, o bere si/un fistic, o ceapa coapta, gata !
ochisor, fetele astea sunt invidioase pe mine ?
elodia
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:22
ahhh! mor de ciuda..... cam asa....
pai ce, io m-am maritat.....ha, haaa...nici nu-mi mai aduc aminte cand...si cu cine....
si...de la tine nu iau decat fisticul si varza...dar numai cu acte facute la notar...
dor72_
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:26
totul pana la notar !
elodia
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:28
pai de ce draga...ca io voiam sa fim in legalitate...cu toate...
Doamne, ce te-ai mai inrosit! ioiii
dor72_
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:30
buey! hotaraste-te o data! ori cu notaru', ori cu marius! nu-l mai imbrobodi atata daca stii ca nu esti in stare sa fuji da la notar!
Thor_again
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:31
Elo.....daca-i ashe de bun...e musai sa-mi caut si io un notar
nuti_vio
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:33
pai de ce sa mai cauti...are elodia unu...si devine in plus...de la ochi e problema...
dor72_
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:34
da' ce, l/am imbrobodit eu ? arta e de vina !
elodia
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:35
ochiul drept
elodia
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:36
mda...arta, arta....fi-ti-ar (h)arta....
o fi hipnoza...
dor72_
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:36
Doruleato....nu cred ca mi-l imprumuta....
am acte de legalizat...deci l-as inchiria vreo cateva zile.......
nuti_vio
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:38
pai nu ti-l imprumuta...te duce la el...sa nu se simta vinovata...
ca are atatia ochi....
dor72_
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:40
vioara, vrei notarul in comodat sau ceva uzufruct ?
elodia
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:40
io-te ma...ca-l de pe ochi frumosi....
dor72_
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:43
alooooo..zapacitelor, aici se ofera un nene si voi va targuiti pe notarul elodiei?? sunteti off, si topic, da....
ufishor
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:43
Pai la notar cica mergi sa divortezi..Acum si insuratoarea e tot la notar ? Merg Elodioaro , merg ...cum se spune ..te urmez oriunde
sarbu_marius
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:44
neeeee.elodia a dat off...ca are si ea off-urile ei...

io zic, marius...mai bine sa nu mergi tu pe la notar....pe la un anume notar...
dar, deh, vei spune ca sunt invidioasa....vei vedea tu apoi...cum e cu vaduva neagra...
dor72_
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:45
Elo....comodat
nuti_vio
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:46
da uzufructul ce-are? sau ce n-are?
dor72_
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:47
ochisor, uite cum sta treaba, pe mine daca ma iei, ma iei cu notar cu tot, ca si daca l/as tine in codul civil, cotoroantele astea tot l/ar scoate la lumina
elodia
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:48
Doruleato.....nu imi plac jumatatile de masura...is posesiva...
nuti_vio
Postat pe 12 Septembrie 2011 17:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbatul gemeni 4 De la: pretty_varza 27 Ianuarie 2010 17:52
Rezista un barbat aflat departe? 171 De la: bluelight 15 Martie 2010 20:55
buna ziua 3 De la: maxalina 22 Octombrie 2012 14:08
NU CRED IN DESTIN. 102 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:00
Femei cu probleme ginecologice 2 De la: Eugenia69 9 Iulie 2011 19:51
Setari Cookie-uri