ce vrea de la mine? sex?

intr-o relatie un barbat ia ce ii dai , primeste sau nu ce ai tu de oferit...toti vrem sex (barbati si femei de asemenea) , important este sa nu fie numai sex.... important este cum te simpti in compania acelei persoane, increderea si respectul care ti se da...

Saptamina trecuta am mers lo intrunire, si am initat o doamna , o cunostiinta mai noua sa ma insoteasca. Cind asteptam sa I-au un taxi ( nu conduc daca cred ca o sa beau) asa ca asteptind in strada , cineva deasura de la balcon scutura ceva ....ma simptit in jurul meu ca ceve plutea in aer si am mers mai departe putin, de unde sa stiu ca erau fulgi ?) asa ca pe umarul drept aveam niste puf .. La restaurant , doamna care era cu mine abia mai vorbea cu mine...pina acolo nimic deseobit, vorbateata si vesela ca de obicei...normal si firesc am intrebat-o ( soptind ) daca nu se simpte bine si daca vrea sa plecam...si pe urma sa te ti...sa intors spre mine si m-a intrebat asa ca toti ceilalti sa auda . de ce nu am adus cu mine pe cea cu care ma tavalisem mai inainte.....mi-a cazut falca..cum si unde a facut aceasta deducere?...de la servici m-am dus acasa, am dormit putin, am facut un dus, m-am imbracat si am plecat spre casa ei mai inti....nici nu spunea de unde venise cu ideea asta timpita ca as fost cu altcineva.....pina la urma dupa ce m-a instruit ca data viitoare sa scutur fulgii dupa mine am inteles si vazut la ce facea ea aluzie...am ris , binenteles....

Daca as fi fost la alta femeie sa ma tavalesc , nu as fi facut-o imbracat in costum...a refuzat sa ma creada.....atit mi-a trebuit sa imi dau seama ca nu este pentru mine...desi arata foarte bine, educata , iar sexul ? nemaipomenit...dar cit timp actul in sine inclusiv pre ai post dureaza? si cu restul timpului ce faci? iti maninci sufletul?

De aceia spun ca sexul in sine nu este catalistul unei relatii..

garbo216962
Postat pe 9 August 2011 13:25
De la: dor72, la data 2011-07-31 18:32:14na. ca deja nu ma mai suporta nici garbo....



Nu cred ca te suporta nimeni nu vezi ca in mai putin de un an ai scris 4700 pe acest site? acuma am intels , esti de compatimit.... Garbo este viata ta ...de aici si deziluzia ta acest site iti apartine...mai iesi din casa ...mai fa si altceva...ca ai luat-o razna rau de tot...
garbo216962
Postat pe 9 August 2011 13:56
spre deosebire de tine...eu pot sa scriu 100 de mesaje...pana cand tu abia incropesti unu...

cam asta face diferenta...
si daca esti un papagal deghizat, sa iti fie de bine...nu te mai obosi...sunt casatorita si bine merci...nu iti face iluzii...si oricum, nu e treaba ta cum sunt eu sau ce viata am...sau e?
dor72
Postat pe 9 August 2011 14:05
De la: dor72, la data 2011-08-09 14:05:41 spre deosebire de tine...eu pot sa scriu 100 de mesaje...pana cand tu abia incropesti unu...

cam asta face diferenta...
si daca esti un papagal deghizat, sa iti fie de bine...nu te mai obosi...sunt casatorita si bine merci...nu iti face iluzii...si oricum, nu e treaba ta cum sunt eu sau ce viata am...sau e?


Pune si o poza a sotului atunci...tare sint curious sa vad cum arata....saracu de el...eu unul nu iti mai raspund , nici macar la insulte...de enervat nu ma enervezi...chiar mia facut placere ..indiferent de ce spui tu, eu stiu cine sint si ce valoare am. Iar parerea ta nu conteaza...toate cele bune
garbo216962
Postat pe 9 August 2011 14:14
De la: dor72, la data 2011-08-09 14:05:41 spre deosebire de tine...eu pot sa scriu 100 de mesaje...pana cand tu abia incropesti unu...

cam asta face diferenta...
si daca esti un papagal deghizat, sa iti fie de bine...nu te mai obosi...sunt casatorita si bine merci...nu iti face iluzii...si oricum, nu e treaba ta cum sunt eu sau ce viata am...sau e?


Pune si o poza a sotului atunci...tare sint curious sa vad cum arata....saracu de el...eu unul nu iti mai raspund , nici macar la insulte...de enervat nu ma enervezi...chiar mia facut placere ..indiferent de ce spui tu, eu stiu cine sint si ce valoare am. Iar parerea ta nu conteaza...toate cele bune
garbo216962
Postat pe 9 August 2011 14:14
inteleg si daca spui doar o data....
iar viata mea privata, nu intereseaza pe nimeni...PE ABSOLUT NIMENI....e clar????
si nu am nimic de demonstrat....tu inchipuie-ti ce vrei.....nu E TREABA MEA....DELOC
vezi ca la mine , nu doar daca soptesti, nici daca urli, nu are efect....asa ca, nu ragusi in zadar....
e clar ca tu stii cine esti...problema ( la tine) apare abia atunci cand ceilalti te vad asa cum esti, iar tu cum te stii...
dor72
Postat pe 9 August 2011 14:18
Se "strofoca"femeile cand aud ca se pomeneste de sex de parca ele nu ar dori niciodata o partida de sex....Il critica pe barbat pentru ca-si doreste sex,dar daca el nu "ar fi in stare"sa vezi cat dispret ar inghiti de la femei...Sau au si betonata impresie ca ele cand cedeaza la o invitatie de partida de sex fac o favoare uriasa....Ce mare favoare?!?Cele mai multe nu sunt nici macar mediocre in calitatea PRESTATIEI (nu stiu de ce se ofusca atat cand citesc acest cuvant!)...de cele mai multe ori un barbat ramane crunt dezamagit si chiar regreta ca s-a "captusit"cu aventura de o "calitate" lamentabila.
Sexul este ceva normal,ce este normal sa aiba loc intr-un mod firesc daca cei dopi parteneri se plac,nu trebuie purtate "tratative speciale" pentru a se ajunge aici,iar daca nu se plac de ce se mai intalnesc?!? Eu nu inteleg o casatorie de interes,sau o intrare in dormitor "negociata indelung",pentru ca asta umileste in egala masura ambii parteneri,pentru ca este acelasi lucru ca si cand se apeleaza la servicii profesioniste platite,cu diferenta ca in acea ipostaza in afara de bani nu se pun multe alte "conditii"....
Lipsa CONCURENTEI-adica a legalizarii prostitutiei duce la falsa impresie a superioritatii femeii si a obtinerii de avantaje necuvenite uriase din ceva care este cat se poate de normal si nicidecum exceptional!
Gabriel1960
Postat pe 12 August 2011 08:46
62, saptamana trecuta?
mda...deci topicul cu cererea romantica a fost asa, la hoha?
michelle_
Postat pe 12 August 2011 12:55
de fapt el a intrat pe Garbo sa ne afuriseasca........ si-a gasit
jeanette40
Postat pe 12 August 2011 13:00
De la: roby_cado, la data 2011-07-31 02:16:00aici esti rea..
stie ea ce stie..
ca barbat..,cand se uita femeia drept in ochii tai cand iti face oral,iti da asa ..un fior pe sira spinarii..


ete ca pe asta nu o stiam.......ufff cate invataminte sunt pe lumea asta...
madita
Postat pe 12 August 2011 15:44
De la: O_K, la data 2011-07-31 03:47:16
De la: dor72, la data 2011-07-31 02:25:06 io cand vad ce scrii, roby...nici nu stiu de unde ma iau fiorii...brrr



io cred ca te iau fiorii cand te uiti la poza lui roby...
adica...roby te furnica...nu te pasarica...





pasarica cu furnica......
madita
Postat pe 12 August 2011 15:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Avort 48 De la: Cristina_5 15 Iulie 2016 17:18
Dirty Talk 46 De la: black_rose 16 Martie 2013 16:10
Monotonia in cuplu 90 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:53
de ce depinde relatia noastra 33 De la: mitelia 7 Octombrie 2011 11:09
cum se poate explica absenta dorintei fizice (erectia) desi un barbat sustine ca doreste o femeie si o iubeste? 71 De la: 77 10 Noiembrie 2015 14:00
Setari Cookie-uri