barbatul fecioara

nea bosotea, matale nu ti-a zis nimeni pan` acu` ca esti magar ?

asa, ca cheste..
Freya__
Postat pe 26 Iunie 2011 20:26
De la: zambila, la data 2011-06-23 10:15:10
barbatul fecioara, ha?? sincer, te compatimesc!





de acord.....insa are si calitati.....iubeste conceptul..."familie"....este fidel,muncitor,iubeste mult copiii.....iar faptul ca nu se exteriorizeaza si critica mereu este marele lui defect.restul depinde si de datele personale.de aceea se spune sa iti verifici compatibilitatea cu viitorul partener.
ratuscaceaurata
Postat pe 26 Iunie 2011 20:41
da` agramat nu i-o fi zis nimeni ca e?!
esme
Postat pe 26 Iunie 2011 20:42
e, am zis sa nu-i mai zic si asta
Freya__
Postat pe 26 Iunie 2011 20:47
femeia capricorn....este periculoasa si ca partener de viata.....dar si ca prietena.este rece.calculata,preocupata de interese proprii,profita de orice situatie pentru a isi atinge scopurile si apoi iti da cu sutul si atentie iubeste mult banii!
ratuscaceaurata
Postat pe 26 Iunie 2011 20:50
esti capricoana vuvuzeao?

deci la capitolul capricorn, ai dat-o in balarii rau de tot .. dar de tot de tot ...
oricum e firea ta! si stilu-ti caracteristic!
in afara de latratul la luna si vuvuzitul pe stadion!
alfheim
Postat pe 26 Iunie 2011 22:54
Pentru care-si baga nasul si raspund numai din plictiseala:lasati fata , daca nu aveti o parere despre acest subiect.
Parerea mea este ca barbatul fecioara este greu de deschis la inima si nu poti scoate prea mult de la el, dar daca il simti al tau , nu-ti trebuie mai mult. E pragmatic nativ, dar si tu capricorn esti la fel, compatibilitate 80%, tot zodie de pamant asa ca nu te impacienta si poti fi mai calda cu el ca in timp se deschide si el ....e al tau pentru 100 de ani...
mcv1969
Postat pe 27 Iunie 2011 10:31
vuvuleana ... capricoarna iubeste mult banii ...
de aceea i se scurg printre degete sora/mi ??
cricat
Postat pe 27 Iunie 2011 21:56
A fost cea mai mincinoasa si nenorocita persoana din viata mea...barbatul fecioara . Imi pare rau sa zic asta pentru ca sunt in aceeasi zodie..Duplicitar,de cele ai multe ori de neinteles...Dar sa nu generalizam asta a fost experienta mea...
pissy29
Postat pe 29 Iunie 2011 00:16
Il lasi in voia lu i...sa faca ce vrea el...
florinxxx
Postat pe 30 Iunie 2011 13:19
cine-i "i"?
si ce puteri are?
dor72
Postat pe 30 Iunie 2011 13:38
Draga mea nu vreau sa par prost crescuta..dar mai bine lasa-l..gaseste-ti orice alta zodie dar nu fecioara.Sint oameni superficiali,egoisti,numai ptr ei..si tot tacimul.Niciodata nu vei putea sa-l apropii ptr ca sint sceptici..li se pare ca toata lumea e impotriva lor..sau ca urmaresti neaparat un scop.Crede-ma..iti spun din propria experienta...
garbo211817
Postat pe 1 Iulie 2011 16:30
cita dreptate pissy..cunosc bine specimenul..100%ai dreptate..eu i-as ucide..oricum fac umbra pamintului degeaba
garbo211817
Postat pe 1 Iulie 2011 16:38
in cazul asta ai suporta o masura privativa de libertate

nu te sfatuiesc
Eugenia69
Postat pe 1 Iulie 2011 16:45
asa este sotul meu e fecioara,am luptat cu firea luin 4 ani.simteam ca pierd totul din cauza lui a firii lui.usor s-a convins de puterea dragostei mele si acum comunicam perfect.este cel mai fidel in casnicie.nu prea stie el sa arate cum iubeste .dar are un suflet mare.este influentabil si trebuie controlata tot timpul aceasta latura.cu rabdare.atentie vrea ca femeia lui sa fie cu adevarat feminina iubeste femeia gospodina cu initiativa si mai ales initiativa in viata sexuala.primul pas fa-l tu intotdeauna
ii place sa fie conddus .e greu cu unul ca el dar nu imposibil.eu sunt berbec si el fecioara doua pietre tari dar mergem inainte si impreuna cu de toate am realizat lucruri durabile.bafta si succces.
garbo189302
Postat pe 2 Iulie 2011 13:59
Eu sunt capricorn si prietenul meu este fecioara. Nu stiu ce sa zic de cazul tau, nu am citit toate commenturile sa vad daca ai mai scris si alte detalii. Nu prea cred ca e asa de importanta zodia, conteaza mai mult caracterul persoanei intr-o relatie si ce-si doreste de la partener. Prietenul meu a fost total opusul la ceea ce zici tu.. Ce sa zic...bafta!
onytza13
Postat pe 2 Iulie 2011 14:38
Asculta draga mea Fraye-ra ai adormit la filmul asta si ai visat urit? Sau esti si matale proasta ca aia care nu stie sa tina un barbat linga ea, da vina pe zodii si asteapta sfaturi de la nesimtite ca tine! Magarita esti matale draguta ca te iei de un barbat din senin si fara sa il cunosti!
viorel_bosoteanu
Postat pe 2 Iulie 2011 22:43
domnule, eu zic ca ar trebui sa iti recitesti postul ala ofensator, in care puneai intrebari jignitoare, si pe urma sa comentezi. te lansezi in niste speculatii deplasate, si pe urma te miri ca ti se raspunde cu aceeasi moneda. matale o cunosti pe aia de-ai facut-o proasta, si de care te-ai luat din senin?

si lasa...nu-mi raspunde, is cam ocupata acum...
michelle_
Postat pe 2 Iulie 2011 23:26
viorel ( as zice domnule, dar ne-ai demonstrat contrariul)...
au fost arhisuficiente cele doua postari...si te cunoastem mai bine decat ne-am fi dorit...oricare dintre noi...
dor72
Postat pe 2 Iulie 2011 23:30
don' viorel nu te da batut, ca banditele astea mici ti se urca in... era sa zic cap.:DD
:)))))
eu_geminy
Postat pe 3 Iulie 2011 03:53

Nu e un comportament ciudat , e doar o modalitate de a se proteja de suferinta .
Sint persoane care se implica in relatie foarte mult dar numai daca este sigur ca persoana o merita.Sint diferite fecioarele dar un lucru sa stii unde se stabilesc prind radacini .
Sfatul meu este sa ai rabdare cu el .
demetra
Postat pe 3 Iulie 2011 10:50
gemy, te musc de beregata,mamicule...
michelle_
Postat pe 3 Iulie 2011 10:57
Bre, bosotene, cam toti aia care ti-au raspuns intr-un fel sau altul au cateva clase peste tine. Singur ai demonstrat asta, dandu-ti cu tesla-n biiip (era sa scriu koaie) cam la fiecare postare.

PS: Mai invata macar sa scrii, hai, ca nici la varsta matale nu e tarziu. Dupa minte, oricum nu ai aratat ca ai avea mai mult de 10 - 12 ani.
Thor_again
Postat pe 3 Iulie 2011 12:04
Dar ea ma cunoaste pe mine de ma face din senin magar? Sau tu ma cunosti? De iti permiti sa ma jignesti si tu? Vad ca pe acest forum sunt niste proaste permanente care traiti virtual si dati lectii teoretice! Cred ca daca ati avea si voi un barbat care sa va plesneasca peste gura cind o luati razna nu ati mai vorbi aiurea!
viorel_bosoteanu
Postat pe 3 Iulie 2011 21:05
Nu cred ca sunteti in stare voi cu nivelul vostru intelectual sa ma cunoasteti pe mine! Ca dovada ca luati apararea unei alte proaste care nu este in stare sa isi cunoasca barbatul si nu stie cum sa faca sa il tina linga ea! Da vina pe el ca este in zodia fecioara! Nu se gandeste ca si ea trebuie sa faca ceva pentru a sustine casatoria! Numai el este de vina?
viorel_bosoteanu
Postat pe 3 Iulie 2011 21:13
Bravo! O femeie desteapta!
viorel_bosoteanu
Postat pe 3 Iulie 2011 21:14
Mai mos teaca!!! Nu ti-ai luat medicatia? Bine ca mai tii minte cum se cheama Bip-ul daca il mai ai! Tu stii sa scrii? Nu stii ce scrii in schimb!
viorel_bosoteanu
Postat pe 3 Iulie 2011 21:18
bai nea vio,
da' exista si proaste temporare?... sau astea-s alea destepte?!:PP
:)))
eu_geminy
Postat pe 3 Iulie 2011 21:18
viorel, iti faci singur reclama...proasta....
nu ai inteles nici ce ti-a spus freya....nici discutia dinaintea interventiei dumitale...
barbati de astia de ne plesnesc peste gura...nu, nu avem...da lasa ca are nevasta dumitale ( si poti fi multumit)
esti cam dezacordat ( gramatical vorbind) si te-ai pierdut cu firea....
un om puternic nu este cel care urla si jigneste pentru a-si demonstra (siesi) forta....
un om puternic isi pastreaza calmul, si vorbeste politicos ( e chestie de minim bun simt)
a te exprima de maniera ta, este cel mai usor lucru...pentru oricine...
daca doresti sa demonstrezi ceva, fa-o civilizat si adopta un vocabular adecvat...
aici nu intra in discutie nivelul intelectual...deloc....si da, te cunoastem mai bine decat ai crede....repet: iti faci singur reclama..nu e greu sa te vedem cum esti....atat ai aratat, atat am vazut
demonstreaza contrariul si nu mai zicem nimic....
oricine de aici poate adopta maniera ta de a comunica ( usor) altele sunt poate principiile de viata...
dor72
Postat pe 3 Iulie 2011 22:48
dor....domnul cauta o relatie discreta...

numai ca a gresit forumul

ceva erotic chat...link-uri....de -astea, sa-l ajute cineva
Eugenia69
Postat pe 3 Iulie 2011 22:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hey , 8 De la: tutankhamon 14 Octombrie 2009 11:31
Osteoporoza, Osteoartrita 2 De la: quasaria 18 Ianuarie 2010 00:38
neveste(si nu numai) de politisti--aliati-va! 22 De la: oana4me 11 Ianuarie 2010 12:02
zodia varsator 2 De la: garbo_472671 8 Martie 2018 10:00
Barbatul rac 24 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 10:48
Setari Cookie-uri