barbatul fecioara

he he he... o relatie discreta, cu cafteli discrete "la pachet"...:)))))
eu_geminy
Postat pe 3 Iulie 2011 23:05
eu cred ca vrea ceva mai...strong....de tip sado-maso....si a dat la plesneala...
dor72
Postat pe 3 Iulie 2011 23:06
Asculta " dor de p...." !!! Nu ma intereseaza sa imi fac publicitate pe acest forum plin de femei duse cu pluta care acasa nu indraznesc sa scoata un cuvint si aici dau lectii! de viata si mai ales de gramatica! Aveti barbati si nu stiti cum sa ii prostiti si atunci va sfatuiti una pe alta!
Nu vreau sa fiu un barbat puternic in fata unor babaciuni! Nu am intrat pe acest forum ca sa dau lectii unor foamfe! Sunt un barbat puternic si nu accept ca niste amarite sa imi dea lectii de buna purtare! Invatati-o pew amarita aia de Frayera sa nu mai faca magar pe cineva care nu a bagat-o in seama! Nivelul intelectual asa zis de loc al meu nu poate fi vazut decit de oamenii cu o mare capacitate intelectuala nu cu bibilici ca voi! Nu ma intereseaza ce zice corul orbilor di care faci tu parte " Dor de p..." Atepr galetile de laturi din partea mahalagioaicelor care sinteti pe acest forum al proastelor!
viorel_bosoteanu
Postat pe 4 Iulie 2011 20:58
nu se indoieste nimeni (de doamne vorbim) ca nu esti un barbat puternic...

http://youtu.be/h5gJA7WQPhM


sanatate!

nu-mi place sa fiu vulgara!
Eugenia69
Postat pe 4 Iulie 2011 21:05
pai atunci...shushaua!
poate data viitoare, cand iti mai faci cont pe garbo, inveti sa vorbesti civilizat

ps: am uitat sa-ti zic...ia-ti adio de la contul asta, ca maine nu-l mai ai, o sa fie bannat...inclusiv postarile...
michelle_
Postat pe 4 Iulie 2011 21:06
Eugenia69 vad ca ti-ai pus la nume cifra care desemneaza pozitia in care probabil ca esti maestra! Asta da publicitate! Da! Eu caut o relatie discreta dar nu printre femei ca voi! Nu este nevoie sa ma indrumati voi! Multumesc dar ma descurc singur! Vad ca voi si cind dati peste un fraier, care sa se culce din greseala cu voi, dati vina pe zodia lui ca nu sunteti capabile sa-l pastrati!
viorel_bosoteanu
Postat pe 4 Iulie 2011 21:09
Asculta izme-ne te referi la mine cind spui agramat?
viorel_bosoteanu
Postat pe 4 Iulie 2011 21:11


altceva simbolizeaza...da, na, mintea graieste dupa cum e croita...

tot sanatate iti urez!
Eugenia69
Postat pe 4 Iulie 2011 21:11
De la: viorel_bosoteanu, la data 2011-07-04 21:09:29Eugenia69 vad ca ti-ai pus la nume cifra care desemneaza pozitia in care probabil ca esti maestra! Asta da publicitate! Da! Eu caut o relatie discreta dar nu printre femei ca voi! Nu este nevoie sa ma indrumati voi! Multumesc dar ma descurc singur! Vad ca voi si cind dati peste un fraier, care sa se culce din greseala cu voi, dati vina pe zodia lui ca nu sunteti capabile sa-l pastrati!
viorel_bosoteanu
Postat pe 4 Iulie 2011 21:15
Asculta Miseluto! Pe tine cine te-a muscat de fund? Sunt cunva pe site-ul tau si eu nu am stiut? Te rog sa ma scuzi ca am intrat in intimitatea ta virtuala si un taran ca mine v-a adus aminte cine sunteti! Credeati ca daca va coplimentai una pe alta aici asa sunteti si in realitate?
COBORITI PE PAMINT SI UITATI-VA IN OGLINDA!
viorel_bosoteanu
Postat pe 4 Iulie 2011 21:19
pass...si next...
michelle_
Postat pe 4 Iulie 2011 21:21
Domnule Viorel, va rog frumos, sa nu-mi mai trimiteti mesaje!

mai public de atat?

sunt neinteresanta, cautati altceva!
Eugenia69
Postat pe 4 Iulie 2011 21:38
De la: viorel_bosoteanu, la data 2011-07-04 21:19:42Asculta Miseluto! Pe tine cine te-a muscat de fund? Sunt cunva pe site-ul tau si eu nu am stiut? Te rog sa ma scuzi ca am intrat in intimitatea ta virtuala si un taran ca mine v-a adus aminte cine sunteti! Credeati ca daca va coplimentai una pe alta aici asa sunteti si in realitate?
COBORITI PE PAMINT SI UITATI-VA IN OGLINDA!
ooooooooooo un barbat viralmenteeee
floare_cu_colti
Postat pe 4 Iulie 2011 21:39
De la: Eugenia69, la data 2011-07-04 21:38:33Domnule Viorel, va rog frumos, sa nu-mi mai trimiteti mesaje!

mai public de atat?

sunt neinteresanta, cautati altceva!
ma poate omu vrea sa para romantic in costum .....pe malul lacului ........insurat si cautator de desfrau si destractieee
floare_cu_colti
Postat pe 4 Iulie 2011 21:41
cred ca sotia i-a inpartit pijamalele dijaaaa JAGAAAA!!!JAGAAAA!!!
floare_cu_colti
Postat pe 4 Iulie 2011 21:45
bre, da' pe parameciu' asta caruia ii sta cravata ampoulea, ca trebuia sa-i stea in sus, legata de o grinda, unde dreaq l-ati gasit?
neneaca, fa-ti un bine si impusca-te, asa o sa scape si barza care te-a adus de chinul e a-si mai cere scuze parintilor tai
Thor_again
Postat pe 4 Iulie 2011 22:04
pai nu vezi, Thor, ca aici e o intreaga teorie a conspiratiei...impotriva....prostiei....
si macar de l-am fi gasit noi....
e lezat omu'...mai explicit, are leziuni pe creier ....
e de inteles...
si apoi...stim cu totii ca...la omu' flamand, tot pita-i in gand....
n-are unde refula, caci, asa cum pentru irinuca toti barbati e porci...pentru viorel toate alea care nu se uita la el ( se stie de ce)...sunt niste...ma rog a dezvoltat el subiectul....
mai viorele, spre marea ta mirare io pot sa zic ce vreau, cand vreau si cui vreau...nu toti barbatii sunt ca tine, Slava Domnului....
o singura recomandare iti fac: oricat de enervat ai fi, ocoleste marlaniile...
Cred ca m-am dilit...cui cer eu...si ce!
dor72
Postat pe 4 Iulie 2011 22:19
doaro, si te-am tras de urechi de atatea ori ca nici eu nu mai tin minte, da' tu tot cu oistea-n gard o dai?
pai cum vine aia "are leziuni pe creier"? care creier? ca mie imi pare ca e un pic mai lobotomizat de felu' lui
Thor_again
Postat pe 4 Iulie 2011 22:24

vai si amar de urechile mele.... ce mi-a fost dat sa auz...tz, tz, tz...
hai mai....are ceva creier... am mai discutat...
minte nu are ...deloc....
si apoi... este on topic tout a fait...

o fi si el barbatul "fecioara"...e clar ca-i pachet de nervi....ca nici tanar nu arata....
dor72
Postat pe 4 Iulie 2011 22:29
parca parameciul nu avea creier ...sau avea ????
a draq bilogie ..........
jeanette40
Postat pe 4 Iulie 2011 22:31
De la: jeanette40, la data 2011-07-04 22:31:00 parca parameciul nu avea creier ...sau avea ????
a draq bilogie ..........
JANETUT orgasmele se inpart pe stari
floare_cu_colti
Postat pe 4 Iulie 2011 22:34
aista-i berbatu' fecior, bre, nu "fecioar".
da' nu din vina lui, ci din vina sorei lu' stnga cu care i neal toate ipoteticele relaii
Thor_again
Postat pe 4 Iulie 2011 22:37
pai daca se foloseste de maini .....mai este fecior(a)??? se auto saisface si ii tareeeee supaaaraaaat
floare_cu_colti
Postat pe 4 Iulie 2011 22:41
poate e stangaci...de felul lui.....
hai, nu ma face iar sa ma explic...si ghilimele pe care le-am pus eu...au rostul lor....
mi se pare prea evoluat stadiul in care il asezi...relatii? chiar si "ipotetice" e peste poate...
floare_cu_ colti... vezi bine ca nici pentru el nu e bun de nimic....
dor72
Postat pe 4 Iulie 2011 22:45
haidi, bre, doar n-am ajuns amu s vorbesc despre un trie poutz care nici mcar nu s-a calificat n preliminariile concursului n care s-l bag eu n seam
Thor_again
Postat pe 4 Iulie 2011 22:49


da, da...scuze!
seara buna!
dor72
Postat pe 4 Iulie 2011 22:53
o-la-la!!! ia ghiciti! domn' viorel a disparut cu tot cu cont
mai, mai...cum de s-a intamplat asta?
michelle_
Postat pe 5 Iulie 2011 21:07
si io ma mir...ca... doar din greseala dadusem un "mic" abuz de limbaj...

vai noua, femei fara barbati....n-are cine ne pune la punct...ei uite ca aparu si punctul....
dor72
Postat pe 5 Iulie 2011 21:15
dea... grea infrangere pentru don bosho.
de parca ar trebui sa ia bac-ul in RO (si anume, cu proba la lb. romana:D) ca sa-si poata face un nou cont de sudalmi....:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 6 Iulie 2011 01:24
De la: ddd444, la data 2011-06-22 19:39:37lamuriti ma va rog frumos...ce fac cu barbatul fecioara....nu reusesc sa il apropii de mn deloc desi suntem impreuna,stiu ca simte la fel insa nu ma lasa sa aflu mai multe despre el...asa sunt barbatii astia fecioara sau e suspect comportamentul lui?stiu multe lucruri despre ei insa nu stiu cum sa il iau sa se deschida,un sfat?



Buna e o adevarata nebunie, tre sa fii smechera joacate surprinde-l cu lucruri placute fa-i cadou o zi la spa si pe bune il castigi eu asa am facut, acum sunt in al 9- lea cer de fericire, imi papa din palma ceea ce nu credeam VREODATA ca se va intampla
Felixxenia
Postat pe 6 Iulie 2011 12:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu balanta el gemeni 3 De la: garbo_472671 8 Martie 2018 10:14
SOS!!!!!valabil pentru scorpioni..........vreau parerea lor 14 De la: cretzy 14 Aprilie 2009 10:34
compromisul 52 De la: buna01 14 Ianuarie 2010 14:37
astrele,ne influenteaza 4 De la: AGAPI_MOU 14 August 2009 10:15
Zodia Gemeni 128 De la: Szidonia1988 3 Aprilie 2010 19:19
Setari Cookie-uri