Vibratorul

Miha,
io nu stau si nu te critic, mi se par subiecte normale la cat de pacatos si de pervers pot fi...
ba chiar mi se par cam prea cuminti temele astea... cred ca ar trebui abordate si niscaiva sporturi extreme in domeniu... mai iesim si noi (dar si "sfintii/sfintele":D) din rutina zilnica.:PP
:))))

PS: nevasta-mea a cam strambat din nas la subiectul asta. a zis ca nu-i de acord cu "plasticaraia", totusi...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 2 Iulie 2011 00:46
poti s-o linistesti... sunt si din "inox" !!!
barboneli
Postat pe 2 Iulie 2011 07:03
De la: cricat, la data 2011-06-29 00:34:56garbo 721 dar tu de unde stii ca nu intra lumea sa cumpere vibratoare ?


parerea mea vine in sprijinul mihaelei ...
cand te saturi de sot vrei amant. cand descoperi ca acel amant nu e foarte diferit de sot .... vrei altceva ... sex in trei .. cand nici acest lucru nu iti aduce adrenalina necesara ... vrei vibrator....



ce urmeaza .... doua vibratoare ??? ... altele mai mari ???



Urmeaza "Manastirea"... ! Peronul, pe dreapta !
barboneli
Postat pe 2 Iulie 2011 07:15

cate informatii primeste Mihaela de la cunoscatori!
Eugenia69
Postat pe 2 Iulie 2011 07:15
Nea ala de care vorbesti tu este sotul ei! Cind l-a luat nu a vazut ca asa l-a lasat Dumnezeu? Si daca are asemenea probleme cu el trebuie sa stie toata lumea? Sa il intrebe pe sotul ei ce vibrator sa isi ia! Sa se duca cu el si sa aleaga amindoi marimea acestuia!
viorel_bosoteanu
Postat pe 2 Iulie 2011 07:19
De la: daniilia, la data 2011-06-30 10:36:00 a face sex normal presupune doua lucruri,prezenta sentimentului,si apoi a contactului fizic.
nu are nici un dzeu vibratorul,e ptr egoisti care nu vor sa daruiasca iubire
vrei sa te simti bine tu cu tine...../



>>>> pana si animalele,inainte de imperechere,ai vazut ce fac,fac curte,curtaza partenerul care accepta in cele din urma,doar pe cel ce l-a impresionat......
barboneli
Postat pe 2 Iulie 2011 07:41
De la: daniilia, la data 2011-06-30 10:36:00 a face sex normal presupune doua lucruri,prezenta sentimentului,si apoi a contactului fizic.
nu are nici un dzeu vibratorul,e ptr egoisti care nu vor sa daruiasca iubire
vrei sa te simti bine tu cu tine...../



>>>> pana si animalele,inainte de imperechere,ai vazut ce fac,fac curte,curtaza partenerul care accepta in cele din urma,doar pe cel ce l-a impresionat......
barboneli
Postat pe 2 Iulie 2011 07:44
Mda ce sa zic tare subiect,rilor fata va intrebat ce vibrator sa si aleaga si voi dehh nu ati lmurit-o,tot mai bun e natural acolo mai simti o mangaiere,deget etc.Eu ca am divortat ce sa mi iau oare ca nu gasesc ceva bun,discret si bla bla bla
feliciaboar
Postat pe 2 Iulie 2011 07:47
ok, inapoiatii astia de la Garbo nu vor sa-mi ataseze si ce am raspuns eu... !!! asa ca incerc sa adaug aici, separat ! sa speram ca merge ! noroc ca am facut copy... !!!!




chestia asta cu animalele la topicul lui Mihaele... mi-a placut ! de fapt, nu prea... dar ptr. a intelege tu mai bine cum stau lucrurile (si nu cum scrie in cartile nestintzifice...) hai sa-ti povestesc ceva... : am un prieten care are un caine, de statura mijlocie. 4-5 ani ! eu, am si o catea, 11 ani, de statura inalta. nush' ce are cainele asta, dar de cate ori merg sa-l vizitez, nu pe el, pe prietenul meu... se bucura tare mult. cainele, nu prietenul... ! dupa ce ne asezam la o cafea sau la o bere in fotolii, nu draaaga, berea e in halbe, noi stam in fotolii... cainele asta incepe sa de-a tarcoale picioarelor mele. le miroase, se freaca de ele si pana la urma, hop... incepe sa se masturbeze cu piciorul meu ! (sa n-aud o vorba, dor... da !!!!!) ! cred ca fiecare a vazut asa scene uneori... ! da, stiu, pantalonii mei, sau fusta, depinde cu ce-s inbracat, au ceva miros de catea si asta il excita pe don-juan-ul de el... ! uneori ii mai vars putina cafea calda pe cap si atunci pleaca sa termine, de data asta cu piciorul unui balansuar !!!
la asta te-ai referit cand ai scris: "fac curte,curtaza partenerul care accepta in cele din urma,doar pe cel ce l-a impresionat"... ???? sa stii insa ca eu am acceptat niciodata !!!!! zau !
barboneli
Postat pe 2 Iulie 2011 07:47
felicia: Mda ce sa zic tare subiect,rilor fata va intrebat ce vibrator sa si aleaga si voi dehh nu ati lmurit-o,tot mai bun e natural acolo mai simti o mangaiere,deget etc.Eu ca am divortat ce sa mi iau oare ca nu gasesc ceva bun,discret si bla bla bla

da' de ce draga zici ca noi suntem rai... ???? da' ea cume, buna ? aaa... daaaa... ea e buuuna !!! pai noi trebuie sa-i spunem ce vibrator sa-si aleaga ? pai ce, noi o cunoastem personal si trupeste ? gata... mai mult nu mai vreau sa intreb, ca ne mai trezim si cu o poza... 3D !!! sunt magazine care iti ofera prilejul sa si incerci marfa ! nu mai tin minte strada... dar era sigur la numarul 11-Bis !!!!! imi pare rau ca ai divortat... dar un deget discret cred ca o sa gasesti repede ! aaa... sa stii ca sunt astazi, ma refer la timpul prezent... vibratoare speciale pentru vaduve, divortate, maicutze, nimfomane, timide si obeze... !!! culoarea nu conteaza... ca oricum inchizi ochii de placere, asa ca nu-l vezi ! aaa... iar era sa uit... ! cineva a intrebat daca au nume aceste vibratoare ? normal ca au, dar asta e treaba personala a fiecareia ! o amica Tantza, le dadea nume: "ca a lui CosteL, "ca a lui Mircea", "ca a lui Buzdugan", etc !
barboneli
Postat pe 2 Iulie 2011 08:05
Bn mai rilor era in ghilimele normal ca mi se pare absurd sa intrebi ce vibrator sa ti iei,bn mai bn o intreaba pe tipa de la sexshop sau pe tip i poate face si proba.Cat despre mine deh astai viaa decat sa stau cu unu care prefera amantele de 43 de ani mai bn fara
feliciaboar
Postat pe 2 Iulie 2011 08:52
barbo...ai reusit sa ma faci sa rad...cu mare pofta...nu!Nu de vibrator...!
povestea cu catelul prietenului tau...mi-a amintit de un iepuroi ce-l aveam,alb cu pete negre-super!Ear si mare...si venea la piciorul meu,niciodata la al sotului,si se freaca de el pana ma murdarea..dar eu...nu-i turnam cafeaua in cap,nu stiam ca se poate asa sa-l faci sa te lase in pace...si eu,inseamna ca ...miroseam a...iepuroaica?
Si nu stiam ca exista si vibratoare de inox...sunt mai bune decat plasticatele?Stii sa-mi spui si de ce?
Dar sincer,este ca-i de preferat ,totusi un amant,decat un vibrator?Sau NU...de gura lumii??
Si cu ..numele dat ..vibratorului...eu intrebam...din curiozitatea feminina caracteristica..mie! dar mi-au placut ...sugestiile tale! am inteles ca intai sa cunosti pe..Gheorghe..,pe Ion..,pe Marin...,pe Liviu...si pe urma sa cauti vibratoare ..a la Liviu..a la Gheorghe..am inteles bine,nu?
elisabeta_boia
Postat pe 2 Iulie 2011 09:29


tu intodeauna intelegi bine... !!! poate o data o sa-mi vinzi si mie patentul !
pe mine ma intrebi care-s mai bune si de ce... ???? pai eu de unde sa stiu... ca in afara de furculitza de inox, nu folosesc alte scule !
eu, cu numele celor pe care ia-i enumerat, nu pot sa te ajut ! ca nu cunosc pe nici unul din ei !!! da' oricum, tu noteaza-ti ideia in carnetel... !
barboneli
Postat pe 2 Iulie 2011 09:50
De la: barboneli, la data 2011-07-02 07:03:51poti s-o linistesti... sunt si din "inox" !!!


sau din fier forjat...:DD
:)))
eu_geminy
Postat pe 2 Iulie 2011 09:54
se cumpara unul extensibil
eug70
Postat pe 2 Iulie 2011 11:00
daniilia, am ametit mai rau decat daca pocnea Mihaela cu vibratorul! nu-mi revin! cred, totusi, ca o lovitura de vibrator m-ar aduce inapoi la realitate

Sincer, cred ca Mihaela a vrut mai mult sa vada reactiile celorlalti: cine e mai pudic, cine face pe grozavul, cine SPUNE ca nici nu vrea sa auda de astfel de grozavii dar la o adica sunt sigura c-ar incerca daca i l-ar cumpara chiar sotul. Hai ca se stie deja. 'Next!'
garbo188489
Postat pe 2 Iulie 2011 11:14
Daca te gindesti sa achizitionezi un vibrator inseamna ca sotul nu te mai satisface????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nelutyby
Postat pe 2 Iulie 2011 13:57
si de ce neaparata comparatie ca ca sotului...cele necasatorite dupa ce se va ghida?
maya878
Postat pe 2 Iulie 2011 14:16
va vorbeste un barbat! si va spun clar: as prefera ca nevasta mea, daca n-ar mai fi satisfacuta de mine, mai bine sa foloseasca un vibrator decat un alt barbat!
strongmen
Postat pe 2 Iulie 2011 14:58
Ar fi bine sa tii si ,,cu dintii" de ce ai... daca ai barbat, nu sa visezi la altceva. Nu cred ca e sanatos sa ai un vibrator. Eu nu as folosi asa ceva.
dulcineia
Postat pe 2 Iulie 2011 19:13

cu dintii..?
auch...
roby_cado
Postat pe 2 Iulie 2011 19:17
eh,... acuma inteleg de ce-a furat-o vecina de la barba'so, de-a lasat-o ala fara dinti...:D:D:D
=)))
eu_geminy
Postat pe 2 Iulie 2011 19:23
auzi... dulcineia... tu ai ceva dreptate pentru varsta ta... cred... dar vibratorul... si asta spun la toata lumea... are mai multe roluri ! nu Othelo si nu Aida... dar e un instrument bun si pentru "preludiu" ! tot nu la Othelo si nici la Aida... ci la "regulament" ! niciodata limba omeneasca nu o sa poata concura, cu vibratia lui... ! asa ca intai incearca si pe urma da cu parerea..... !
barboneli
Postat pe 2 Iulie 2011 23:07
Ai inteles gresit... Cind am zis sa tii ,,cu dintii", nu m-am referit la figurat, ci sa aiba grija sa nu piarda ce are la batatura. Offfff! Nu as incerca... niciodata aceasta uealta, chiar daca spui tu ca face...bine.
dulcineia
Postat pe 2 Iulie 2011 23:13
"nu as incerca... "(puncte-puncte)... hai ca suna interesant!:))))
:P
eu_geminy
Postat pe 2 Iulie 2011 23:16
deci era in sens propriu roby...
ai inteles perfect...
dor72
Postat pe 2 Iulie 2011 23:17
roby_cado
Postat pe 2 Iulie 2011 23:25
....atunci, lasa pe altii sau altele sa hotarasca in locul tau si vezi ce o sa iasa....
caleidoscop
Postat pe 3 Iulie 2011 13:03
de fapt, o sa intre... iar cuvantul asta "niciodata", niciodata nu mi-a placut... !
barboneli
Postat pe 3 Iulie 2011 13:28
Oameni buni sunt persoane care nu au ce face acasa si inventeaza aberatii,voi chiar credeti ca acea fata nu inseala,se duce si la alti barbati dar na nu poate tot timpul si mai vrea sa ii vibreze si ceva acolo jos cand se pune in pat.prostii prostii si fantezii de fete ce nu gandesc,si apropo vino ca am eu unul daca nu iti plqace nici asta gazim noi ceva prin casa ca acuma si castrabetii astia sunt si lungi si cu striatii numai de vibrat nu dar pentru tine se face si asta daca iti doresti asa de mult asa ca :))=))
gyovanny_andrey
Postat pe 4 Iulie 2011 12:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
diferenta de varsta mai mare cu 38 de ani 153 De la: garbo_14223 17 Iunie 2015 21:12
buna 1 De la: garbo216773 6 August 2011 12:16
este corect sa traga bani din ajutor social??? 1 De la: garbo165313 14 Martie 2011 12:14
POATE VECHEA INTELEPCIUNE,COMPLETEAZA ACTUALA LIPSA....... 39 De la: tutankhamon 4 Decembrie 2009 00:24
ultima saptamana!!:( 29 De la: blondina_X 15 Aprilie 2012 10:39
Setari Cookie-uri