Vibratorul

Stiu ca din nou veti sarii cu ..comentarii, dar cum spuneam..asta e viata, deci..sa incepem: Intrebare intrebatoare :)) Cum este mai bine sa-ti alegi vibratorul, mai mare sau mai mic ca ..al sotului? :))
Mihaela_ela
Postat pe 22 Iunie 2011 00:47


mai.. nu m-am gandit ...
oare trebuie sa-mi cumpar unul ???
sau mai bine imi cumpar alt sot ...
cricat
Postat pe 22 Iunie 2011 00:50
Na si tu era vb de vibrator lasa sotul unde e
Mihaela_ela
Postat pe 22 Iunie 2011 01:00
Noapte buna , e tarziu...si cu gandul la ..ziua de maine :)) deci pe maine!!
Mihaela_ela
Postat pe 22 Iunie 2011 01:03
pai ce .. nu-l las eu ...

ia-ti si tu unul mai mic ... apoi cresti dimensiunile dupa necesitate .. ce sa zic si eu ... m-ai binedispus ce mai ...
vezi .. la un moment dat sa te opresti ..ultima dimensiune e toiagul lui Thor
cricat
Postat pe 22 Iunie 2011 01:05
Si eu care credeam ca-s singura anormala pe aici taci ca e noapte si nu pot rade zgomotos, hai la somn, la vibrator ma gandesc maine
Mihaela_ela
Postat pe 22 Iunie 2011 01:09
ca m-am dat la o glumita cu tine inseamna ca sunt anormala?

Nu am nevoie de surogate in viata intima.
cricat
Postat pe 22 Iunie 2011 09:32
cri, Thor avea ciocan, nu toiag ... dar in fine... e bine zis si asa

vibratorul trebuie sa ti-l alegi vibrant
si totusi ...? de ce sa-ti iei un vibrator? ca sa ce? daca tot iti iei vibrator, ce nevoie mai ai de sotz?
ori asa pt divertisment si diversificare... sau sa fie acolo maica, ca niciodata nu se shtie?

io zic sa diversifici intrebarea...
materialul, culoarea ....structura
silicon, sticla, metal, plastic... roz, mov, rosu, negru..... cu rugozitatzi, striatii...
cu baterii, la priza, fara...

ehe... cum bubuie mintea unora.... nici cele mai tari focuri de artificii nu se compara ...
alfheim
Postat pe 22 Iunie 2011 10:21
uite si o femeie profunda si ca sa raspundem sa aibe si striatii sotul sa il achite alf mor de ras
floare_cu_colti
Postat pe 22 Iunie 2011 10:28
sau schimba barbatu cu toate ca in poze parea tanar si nevinovat
floare_cu_colti
Postat pe 22 Iunie 2011 10:31
floricico, de unde stii tu ca in poza e sotul?
oricum nu conteaza cine achita ... important e cine foloseste!!!

eu nu am vazut pozele, dar citind ce-ai scris
mi-am amintit un banc

chelnerul catre doamna de la masa.
- doamna, sotul dumneavoastra tocmai a cazut sub masa...
- domnule, te insheli, sotul meu tocmai intra pe usa!!!

deci nu tot ce e in poze........

si mai era si ala cu tipele, inghetzata si verigheta ... dar ala... cu alta ocazie!
alfheim
Postat pe 22 Iunie 2011 11:27
ela, sotul tau este prevazut cu vibrator?
inteleg nevoia unui prieten...scuza-ma pentru toate rautatile de pana acum...

alf, nu dezinforma...Thor are ciomag...
dor72
Postat pe 22 Iunie 2011 13:30
eh, doruletz, prin definitzie are ciocan, cu toiagul doar se sprijina!
sa vina sa dea marturie!!!
alfheim
Postat pe 22 Iunie 2011 14:14
pai daca tot vorbesti de ciocan, alf, de ce vorbesti la trecut ?



in prima ta postare de aici ...
cricat
Postat pe 22 Iunie 2011 14:18
De la: Mihaela_ela, la data 2011-06-22 00:47:47Stiu ca din nou veti sarii cu ..comentarii, dar cum spuneam..asta e viata, deci..sa incepem: Intrebare intrebatoare :)) Cum este mai bine sa-ti alegi vibratorul, mai mare sau mai mic ca ..al sotului? :))


Pai nu ne-ai zis ce vrei sa faci cu vibratorul...sa completezi activitatea sotului, sau sa inlocuiesti sotul?
ROI2009
Postat pe 22 Iunie 2011 16:27
poate pe al treilea...cel la care nu s-a putut hotari sotul....

alfule, lasa discutiile, ca nu stii care-i faza cu ciomagul lui Thor...pe care el il are, da?
dor72
Postat pe 22 Iunie 2011 17:34
"Cum este mai bine sa-ti alegi vibratorul, mai mare sau mai mic ca ..al sotului?"


din fraza asta, eu inteleg ca si sotul are un vibrator si _ela vrea sa mai cumpere unul.
dilema abia acum apare.

da, mi separe foarte corect, faptul ca foloseste ca etalon vibratorul solutului. ca triplicitatea s-a fumat.


asa ca sa nu mai comentam pe margine, ca acu apare si vantura toiagul/ciomagul/ciocanul


barrrrrrrrr...
Eugenia69
Postat pe 22 Iunie 2011 18:40
ma si mir cum de nu-i p-aci....( thor, zic)
iar tu ela...mai bine zi tu direct...pe unde te doare cu adevarat...ca prea ai plecat de departe...si io n-am atata rabdare...
dor72
Postat pe 22 Iunie 2011 21:29
acum am inteles de ce vrea fata sex in 3: pentru ca sotul o are nesatisfacator de mica!
Ciresica
Postat pe 22 Iunie 2011 22:51
De la: Mihaela_ela, la data 2011-06-22 00:47:47Stiu ca din nou veti sarii cu ..comentarii, dar cum spuneam..asta e viata, deci..sa incepem: Intrebare intrebatoare :)) Cum este mai bine sa-ti alegi vibratorul, mai mare sau mai mic ca ..al sotului? :))


sa inteleg ca sotul are deja un vibrator si nu v-ajunge, vrei sa ai si tu unul ca sa nu va mai certati pe-al lui. Sau poate vreti sa faceti concurs de vibratoare in familie, care-l are mai mare?!
Interesanta familie!
charmelen
Postat pe 22 Iunie 2011 23:00
Of, of..unde dai si unde crapa nu am zis ca vreau eu vibrator ( nu de alta dar..nu cred ca are farmec ) intrebam ca fapt divers, ma gandeam ca are careva ceva ex(sex) perienta pupicei
Mihaela_ela
Postat pe 22 Iunie 2011 23:02
nici usturoi n-ai mancat, nici gura nu-ti miroase .. Mihaela
cricat
Postat pe 22 Iunie 2011 23:06
bre, daca ati ajuns la asemenea conversatii, cu asemenea personaje, inseamna ca muriti rau de plictiseala, hehehe...

whatever...distractie placuta
michelle_
Postat pe 22 Iunie 2011 23:16
decat o chestie mare si proasta mai bine una mica si vesela
tusi_Oli
Postat pe 22 Iunie 2011 23:20
Michelle ... o framanta rau pe fatuca aista... si nu stie cum sa puna intrebarile...

Tusi ..
cricat
Postat pe 22 Iunie 2011 23:23
pai nu-i asa iar un vibrator poate avea multe intrebuintari depinde de situatii
tusi_Oli
Postat pe 22 Iunie 2011 23:27

misto intrebare. Mai bine sa lasi sotul sa il aleaga.... probabil se intoarce cu un supozitor, ceva, ca sa realizezi ce noroc ai avut.... Si va fi toata lumea multumita.
Asta daca nu cumva s-o fi plictisit, si atunci se va stradui sa iti aleaga un vibrator care sa faca eventual si conversatie.
quasaria
Postat pe 22 Iunie 2011 23:27
Apropo de supozitoare tu de care fel esti de te bagi mereu in seama? saracutza de tine...te intreba cineva intr-o seara, mai ai familie? ca toata ziua esti pe net of of sfanta
Mihaela_ela
Postat pe 22 Iunie 2011 23:39
De la: Mihaela_ela, la data 2011-06-22 23:39:02Apropo de supozitoare tu de care fel esti de te bagi mereu in seama? saracutza de tine...te intreba cineva intr-o seara, mai ai familie? ca toata ziua esti pe net of of sfanta
ce zici Michelle :))
Mihaela_ela
Postat pe 22 Iunie 2011 23:41
cricat
Postat pe 22 Iunie 2011 23:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
leoaica si fecioara 7 De la: garbo186574 3 Martie 2011 10:38
Relatia cu un barbat de alta religie 92 De la: Celleste_ 6 Februarie 2010 12:03
medic naturist 2 De la: AMETYST 20 August 2009 18:31
haine frumoase pe www.newstore.ro 1 De la: garbo029639 24 Februarie 2010 02:57
Pareri!!! 10 De la: blondina_X 16 Iulie 2012 22:36
Setari Cookie-uri