sinceritate,sentimente, momente si clipe de fericire

io ma bucur ca i fericit.....
nazirra
Postat pe 7 Iunie 2011 19:38
am trait s-o vad si pasta: un sandu brown! frumos pentru sensibilitatea masculina

eu, cand l-am cerut pe barbatul meu de sot, parol...am fost la fel de subtila
i-am spus ca am avere, casa, vaca, etc..si ca e timpul sa ne punem pirostriile ca, na, eram batrani, deacum si nu ne mai statea bine sa ne purtam ca flacaiandriii

intram in randul lumii

dar acum, cand aniversam....ani de la casatorie, il pun sa scrie vreo 2 scenarii, sa vad pe care il aprob

casa de piatra!

Eugenia69
Postat pe 7 Iunie 2011 19:47
scuze pt corectitudinea scrisului dar sunt la munca si mai scriu printre picaturi
victordaniel26
Postat pe 7 Iunie 2011 20:04
lasa bre Armando....si noi unii mai muncim.....intelegem!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 7 Iunie 2011 20:14
nu ne-am mai casatorit din contra ne-am despartit. Acum ea e in italia eu in anglia. Dar imi aduc aminte cu ffff mare placere acele clipe. Voi nu aveti astfel de amintiri? Eu sunt romantic si visator si asa as vrea sa raman
victordaniel26
Postat pe 7 Iunie 2011 20:29
va rog frumos si furtunos, sa dati baietului ista o umbrela, sa nu-l ploua prea tare, ca cine stie ... ii mai strica si aparatura!

pffff... iauzi, e si in anglia, taman acolo unde-i ploaia mai la ea acasa!!!

imi pare rau amice... dar cu vise din astea... o sa tot ai de oferit inele...
mai era unul, nu stiu, casanova? don juan? ceva pe acolo care isi seducea victimele si le tot dadea cate un inel
hai ca potzi
alfheim
Postat pe 7 Iunie 2011 20:30
si io care credeam ca esti fericit!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 7 Iunie 2011 20:30
tati,io pot sa i dau un ceai da ciumperci culese da mini.......
nazirra
Postat pe 7 Iunie 2011 20:32
il bea aici si moare acasa?
alfheim
Postat pe 7 Iunie 2011 20:37
nu bre....e da liniste interioara!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 7 Iunie 2011 20:38
Nazi , ai hipnotizat baiatu'............iote ca nu se mai trezi
jeanette40
Postat pe 8 Iunie 2011 09:03
buna dimineatza! Nu sunt nici casamova si nici armando, sunt daniel si ma simt fff bine in pielea mea asa mai romanitic si mai visator. Acum nu pot spune ca sunt fericit dar nici nu ma plang, sunt ok. Sunt singur si imi e fff bine asa. Voi chiar nu spuneti nik despre voi? Doar va dati cu parerea despre alte persoane? As vrea sa fiti si voi sinceri ca mine si sa va cunosc un pic mai bine

victordaniel26
Postat pe 8 Iunie 2011 10:32
man, I mean It...you have on obsession cu asta cunoastere a noastra
tocmai din ce spunem poti sa ne cunosti, hehehe...
michelle_
Postat pe 8 Iunie 2011 10:37
gogule, probleme ma?
pt ce ai tu nevoie sa ma cunosti pe mine, sau sa ne cunosti pe noi?
de ce ti-as spune tzie cine sunt, cum sunt si ce simt? ai nevoie de surogate? vrei sa traiesti prin mine? vrei sa vezi lumea cu ochii mei?
nu-ti mai incapi in pielea ta si nu-ti mai ajunge viatza ta?
chiar n-ai nimic mai bun de facut?
ia si tu o sticla de apa minerala si chosheteaza bule, ia vezi, iese de-un pulover?
sau macar un ciorap pe gat!
dorele, ne mishcam si noi mai cu talent? hai ca inchide la non-stop!
alfheim
Postat pe 8 Iunie 2011 11:00
poate ca da dar imi pot creea si o imagine gresita cate o data. Se stie ca deseori aparentele inseala. Va inreb acum, ce e asa de greu sa spuneti ceva despre voi? Sau sa povestiti un lucru frumos din viatza voastra?
victordaniel26
Postat pe 8 Iunie 2011 11:06
mami, intotdeauna ne formam o imagine gresita, tocmai pentru ca aparentele inseala
da' tu vrei sa primesti mura in gura totul...sa fim sinceri cu tine...in loc sa iti pui mintea la contributie si sa vezi TU dincolo de aparente

hai ca azi ma lovi filozofeala, doh...

alfi, sezi mumos...
michelle_
Postat pe 8 Iunie 2011 11:10
Victor, e rai astia! Si ei stiu ca n-au dreptate dar e interpreti tendentiosi!
As_ninge
Postat pe 8 Iunie 2011 11:13
dorele traim intr-o lume de rahat, o lume de aparente, o lume rece in care sexul este confundat cu dragostea, o lume in care se face sex "la coltz de strada si in care cei doi parteneri nu asi mai aduc aminte numel celui din noaptea precedenta(cel putin asa taiesc eu, asa e aici). De aia as vrea sa va cunosc. Macar aici pe site fiti voi insiva. Desigur cine vrea, cine nu e liber sa faca ce vrea
victordaniel26
Postat pe 8 Iunie 2011 11:20
cine e dorel?

sper ca in lumea ta a fost inventat prezervativul, ca, in lumea mea a aparut Hiv-ul

ai rabdare si nu te mai lua prea tare in serios

aaaaaa, multumim pentru libertatea acordata
Eugenia69
Postat pe 8 Iunie 2011 11:26
victorash, daca cu dorele, te-ai referit la mine, incearca-ti ironiile pe alta planeta!
cat despre aberatzia ta cu dragostea si sexul si ce mai bati campii acolo... pffff, daca nu ne luminai tu, traiam si la ora actuala in obscurantism.
chiar asa, din ce almanahe sau de pe care topic de forum ai descoperit aceea chintesentza a gandirii iesprimate? ca zau sunt curios!
poate ne mai cultivam si noi, micii nestiutori, care mai bantuim pe acilea ca orbetzii!
oricum multzumim pentru opaitzul tau, insa folosim de mult lumina solara, becul electric, apa clada, si laserul...
LASER Frate! L.A.S.E.R = Lumina amplificata prin stimularea emisiunii radiației ( light amplification by stimulated emission of radiation )

p.s. - din ultima ta postare, inteleg ca esti gigoloi, ca cel putin asa traiesti tu!
iar chestia cu libertatea... pffff... cred ca ar trebui sa-ti iei un tirbushon!
alfheim
Postat pe 8 Iunie 2011 11:50
ne ascundem de prieteni de colegi de iubiti. Eu m-am hotarat sa nu ma mai ascund. Nu si aici. Cine vrea s a vb cu mine e binevenit iar cine nu...
victordaniel26
Postat pe 8 Iunie 2011 11:54
di undi atata vehementa, tovarasu' alf? Ce-ti facu victor? Cu ce te deranja asa rau (sau pe eu-genia) viziunea mai romantioasa sau mai brauniana? ce aveti, bre? Elitism?
As_ninge
Postat pe 8 Iunie 2011 12:00
adica te-ai bagat in camara, langa borcanele de muraturi si compoturi, mai schimbi o vorba cu morcovii, cartofii, telina si pastranacul. supraveghezi shoricelul care incearca sa ajunga la cashcaval! si zici, pfff cel putin acilea chiar n-am de gand sa ma ascund!
de ce nu te duci tu la colegii tai de munca cu intrebarile tale iezistentziale, la prietenii tai, la iubitele tale de-o noapte, de-o ora, de-un inel?

apropos, informatzia costa. vrei raspunsuri la treaba din topic, pffff, platesti bine, ca spun tot?!
alfheim
Postat pe 8 Iunie 2011 12:01
da eu n-am nimic cu el

am vorbit frumooooos!
si i-am dat sfaturi intelepte

cred ca-s geloasa pe fericirea lui... ca eu astazi sunt cam trista si n-am de ce
Eugenia69
Postat pe 8 Iunie 2011 12:06
snow, n-am nimic fata cu el. doar ca e jenant sa persiste si sa supraliciteze asa!!
hai spuneti-mi voi ca n-a si io v-am spus!
adica hai sa va dau un text de sandu brown si apoi sa va zic ca e al meu si apoi sa vedem cine mushca momeala! la cat mai multe gagici la atat mai bine... poate mai gasesc si io ceva de-o noapte, ca oricum pana maine dimineatza nu mai stiu cine era cum o chema si etc...
ce face amnezia asta din om!
oricum e de bine ca daca si noaptea viitoare o sa fie aceeasi, cel putin nu mai stii ca a fost tot aia de noaptea trecuta, de acum doua nopti si asa mai departe...
cu alte cuvinte, ia povestitzi voi acilea si aberatzi linishtitzi ca io oricum pana maine uit!
alfheim
Postat pe 8 Iunie 2011 12:12
mai alf in primul rand nu ti-am cerut parerea ta de filozf. Te-am rugat sa zici ceva despre tine, daca nu vrei sau nu poti nu iti mai da tu cu parerea despre altii. Eu stiu si cum si cine sunt nu trebuie sa iti dai cu parerea. Zi ceva legat de subiect daca nu vezi-ti de ale tale
victordaniel26
Postat pe 8 Iunie 2011 12:47
alfi, ma repet, si doar stii ca tin la stil: sezi mumos
victoras, eu nu inteleg, azi is cam blonda
de fapt, cam ce ai vrea tu sa stii? hmmm? ca avem sentimente? avem, ca oameni suntem
ca am simtit fericirea? am simtit-o, doar ca aia nu prea dureaza,...ioi, i-ar ma loveste vama veche cu "fericire in rate"...
chestii duioase nu ai sa prea citesti pe aici, dar sa stii ca mai toti ne dezvaluim personalitatea, doar ca nu o facem prea transant, intelegi?
si nici nu prea vorbim on topic, en passant fie spus...
michelle_
Postat pe 8 Iunie 2011 13:06
esti ca noaptea fara stele amice!
si ca pt cultura ta geniala, nu sunt nici filozof, dar nici filfizon!
agatzatura placuta in continuare!

ma mi_ am shezut, ca deh, are mintea odihnita si io mi-s la scarbici...
alfheim
Postat pe 8 Iunie 2011 13:07
scaunele lu' Ionesco is pistol cu apa pe langa voi

ce-aveti, nene? urla instinctul de mascul alpha in voi?
nu sunteti seriosi, parol...
michelle_
Postat pe 8 Iunie 2011 13:13
railor care sunteti!!

ceva despre mine?? uite, mie imi plac pisicile!!
ii bine?
zambila
Postat pe 8 Iunie 2011 13:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatie doar pentru sex 2 De la: garbo_495129 25 Ianuarie 2019 18:45
insarcinata si in deriva... 103 De la: teodor_el 15 August 2010 16:12
O iubeste sau e doar obisnuiinta !? ... 49 De la: elodia 4 August 2010 10:53
Vreau sfaturi..va implor...ce sa fac? 10 De la: amyyy 3 August 2009 11:18
vreau un sfat ! 18 De la: florin_c76 4 Mai 2010 22:57
Setari Cookie-uri