casatorita, fericita, iubesc un barbat insurat

ufi, ce ziceai de stalkeru' tau? nu vrei sa facem schimb?
michelle_
Postat pe 11 Iunie 2011 10:40
un zambet Michelle!
Eugenia69
Postat pe 11 Iunie 2011 10:48
ce dreaq sa fac?
pe nebuni nu te poti supara
michelle_
Postat pe 11 Iunie 2011 10:50
Foaie verde viorea veziti de treaba ta uita caci ai socializat caci ai un barbat acas si un copil de crescut ;
mysulica
Postat pe 11 Iunie 2011 11:43
sincerrrrrr..bucura-te cit poti..de asta....nu traioesti de 2 ori..dar un DAR MARE...nu face-ti nimic..sa deranjati pe cei dragi voua....nici sa nu simtaaa....a-ti provoca un dezastru!!!!
garbo095597
Postat pe 11 Iunie 2011 12:07
De la: garbo095597, la data 2011-06-11 12:07:46sincerrrrrr..bucura-te cit poti..de asta....nu traioesti de 2 ori..dar un DAR MARE...nu face-ti nimic..sa deranjati pe cei dragi voua....nici sa nu simtaaa....a-ti provoca un dezastru!!!!


Ce kkt provoaca un dezastru: nu faptul ca inseli?
Te simti vinovata ca AFLA, nu ca faci ce faci?
Du-te in cocina ta si revarsa-ti ineptiile acolo.... ca nimeni nu traieste de doua ori, intr-adevar, sa aiba timp sa citeasca atitea aberatii.
quasaria
Postat pe 11 Iunie 2011 16:14
De la: mysulica, la data 2011-06-11 11:43:22Foaie verde viorea veziti de treaba ta uita caci ai socializat caci ai un barbat acas si un copil de crescut ;


caci verdea vioreaua florii e fix pix pe langa
precizilla
Postat pe 11 Iunie 2011 16:34
De la: clopotica, la data 2011-06-10 16:42:15
De la: garbo172763, la data 2011-06-09 16:08:30stii ce ai merita ? ca si sotul tau sa faca la fel, sunt f curiosa cum te ai simti?Nu prea cred ca ti ar face placere sa aiba si el UN SUFLET PERECHE

Ce sa spun....exact de'asta v'am scris. Ca sa va razbunati frustrarile pe mine. I-adevarat, de asemenea ca poate ar fi trebuit sa folosesc alt cuvant in titlu in loc de "iubesc" pt ca nu descrie exact sentimentul din punctul vostru de vedere si cum pe voi cel mai mult v-a atras steagul sotului meu, e clar ca ati dat o conotatie sexuala legaturii acesteia. Ia cititi si voi postarile si vedeti cati nu v-ati legat de "steag" .......

Nicio femeie care sustine ca e fericita cu barbatul ei nu sta de vorba cu alti barbati pe site-uri de socializare. Din momentul in care simti nevoia sa faci asta inseamna ca nu esti asa de fericita in casnicia ta.
mugure_alb
Postat pe 11 Iunie 2011 16:45
mugurico...
esti mugurica rau di tat in cazu'-n care crezi asta ...
adeca io n-am voe sa port o conversatie in real sau virtual fara sa fiu automat stigmatizata de lozinca "aia vrea sa tufe ceva"?
a se slabi,bre
precizilla
Postat pe 11 Iunie 2011 17:00
n-auzi, precioaso, ca-i interzis? e impotriva naturii si a fericirii, cica! si, da, a se slabi!
esme
Postat pe 11 Iunie 2011 17:03

poi mai mare courva ca mama natura n-am vazut in viatza mea,smeoanco!
si fericirea aia cine-i,ha? decat alta fufa!
cum ti-o trag astea nu ti-o trage nimeni!
precizilla
Postat pe 11 Iunie 2011 17:06
De la: cricat, la data 2011-06-02 13:49:51clopotica ... e normal sa-ti placa sa discuti cu cineva. Unde scrie ca nu poti fi prietena cu un barbat.
Suflet pereche .. nu stiu ce sa zic. cu timpul o sa-ti dai seama daca este asa sau nu.


Frumos spus ,dar traim in ROMANIA si oamenii vad precum un cal si unii gandesc ca o cizma . "Cum sa fii prietena cu un barbat insurat .....doamne ,dar aveti voi altceva .........si cate si mai cate ." Cam asa se gandeste in mare parte . Tipa e un caz fericit si casatorita si fericita .
Draga mea ,fa ceea ce crezi de cuviinta si nu mai cere parerea . Oricum, prejudecatile nu le poate schimba nici macar Pamantul de deasupra ....
GEDGED
Postat pe 11 Iunie 2011 17:17
De la: precizilla, la data 2011-06-11 17:06:39
poi mai mare courva ca mama natura n-am vazut in viatza mea,smeoanco!
si fericirea aia cine-i,ha? decat alta fufa!
cum ti-o trag astea nu ti-o trage nimeni!



ca bine zici..,doar e femeie..
mai auzi pe cate unu'.."ti-a tras-o viata"..,aiurea..,Fufa bre,nu viata..
in orice context.., atata stie..atata face..,"ti-o trage"..
roby_cado
Postat pe 11 Iunie 2011 17:56
ce te tot jeluiesti p'acilea,robytza?
ca doar voua orgasmul va e garantat din fabricatie
precizilla
Postat pe 11 Iunie 2011 18:01
De la: precizilla, la data 2011-06-11 17:00:07mugurico...
esti mugurica rau di tat in cazu'-n care crezi asta ...
adeca io n-am voe sa port o conversatie in real sau virtual fara sa fiu automat stigmatizata de lozinca "aia vrea sa tufe ceva"?
a se slabi,bre

dar eu n-am zis ca o femeie maritata nu poate avea prieteni barbati cu care sa vorbeasca diverse chestii cu care poate n-are ocazia sa vb cu sotul ei. Dar totul depinde de termenii acestei prietenii. Daca ea vb cu nenea acela pe ascuns si se intalneste pe ascuns cu el, inseamna ca deja in mintea ei e mai mult decat prietenie. Daca ar fi doar atat ar putea f bine sa-i povesteasca sotului ei, ca doar nu e interzis sa vorbesti cu oamenii.
mugure_alb
Postat pe 11 Iunie 2011 18:50
De la: precizilla, la data 2011-06-11 18:01:44ce te tot jeluiesti p'acilea,robytza?
ca doar voua orgasmul va e garantat din fabricatie


bre..,daca vazusi fo lacrima..,e de la orgasmu' ala..,nu de la altceva..
roby_cado
Postat pe 11 Iunie 2011 19:23
bre,roby...
parca te vazui in trioul ala din BD,cantand "nicio lacrima"
precizilla
Postat pe 11 Iunie 2011 21:03
mugure, esti mereu pe langa subiect....
tu numesti socializare faptul ca te apuci si vorbesti cu un barbat virtual mai multe decat cu sotul....te citesti??? esti in ceata total....se explica multe....
mie totdeauna mi-au placut barbatii ( sunt normala, nu?) ...nu toti....nu detaliez...
acum...nu stiu cat intelegi tu din fraza de mai sus...
sigur nu ce vreau eu sa spun....mai cugeta putin la lucruri...
tare putin mai cunosti tu lumea....
dor72
Postat pe 11 Iunie 2011 21:34
clopotica, ai o iubire "virtuala" sa-ti fie de bine si.......vezi=ti de casa si de familie (in viata reala)
cornelia_leia
Postat pe 11 Iunie 2011 21:56
De la: clopotica, la data 2011-06-01 23:50:01sunt casatorita, am un sot pe care il iubesc, a fost primul barbat din viata mea, am un copil cu el. Am intrat aiurea pe site-uri de socializare, unde am intalnit un barbat (casatorit si care isi iubeste familia) care simt ca-mi este sufletul pereche. E deajuns sa spun 3 cuvinte si el stie deja ce gandesc. Am incercat acelasi lucru cu alte persoane, doar pentru a proba asta. Cu altcineva trebuie sa vorbesc o ora si nu intelege exact. Poate ca sunt eu complicata, dar faptul ca el ma intelege chiar si asa...complicata....atat de repede imi place foarte mult. Nu as renunta la familia mea niciodata pentru ca este cel mai frumos lucru de pe pamant. Cred ca nici el n-ar renunta la familia lui niciodata pentru ca stiu ca o iubeste foarte mult. Vorbim f mult la telefon si radem f mult. Stiu ca ....nici nu stiu cum sa-i zic......relatia ? asta nu are niciun viitor, dar imi place. Ce parere aveti?
parerea mea e sa-ti vezi de familia ta ,sa nu strici 2 case.Ca asa se intimpla de obicei!
garbo077921
Postat pe 11 Iunie 2011 22:09
ete fleosc! inca una!

bre...
adeca io n-am voe sa ma dau in barci cu robytza,ca ne sticam casele?
precizilla
Postat pe 11 Iunie 2011 22:25
nu, preci! doar in leagan aveti voie!
esme
Postat pe 11 Iunie 2011 22:42
....cu cat se termina mai repede ...cu atat mai usor ptr tine....toate clipele frumoase de acum, mai tarziu devin amintiri dureroasa......si totusi traieste clipa,odata ce ai intrat in jocul asta....
garbo028998
Postat pe 11 Iunie 2011 23:13
De la: dor72, la data 2011-06-11 21:34:35mugure, esti mereu pe langa subiect....
tu numesti socializare faptul ca te apuci si vorbesti cu un barbat virtual mai multe decat cu sotul....te citesti??? esti in ceata total....se explica multe....
mie totdeauna mi-au placut barbatii ( sunt normala, nu?) ...nu toti....nu detaliez...
acum...nu stiu cat intelegi tu din fraza de mai sus...
sigur nu ce vreau eu sa spun....mai cugeta putin la lucruri...
tare putin mai cunosti tu lumea....

e usor sa spui ca toti sunt pe langa fara sa citesti de fapt ce au scris . altfel ai fi vazut ca raspundeam altcuiva care credea ca "socializarea " asta e f ok. si again n-am zis mai multe decat cu sotul ci unele lucruri pe care nu le poti vb cu sotul. Dar na, continua asa, e f usor sa te dai superioara
mugure_alb
Postat pe 11 Iunie 2011 23:34
dor 72 ai dreptate, frumusetea unei asemenea"relatii" vine din faptul ca nu esti impreuna zi de zi, nu te confrunti cu problemele cotidiene...discutii poate de multe ori nesincere la telefon..si care dupa parerea mea nu fac decat sa-ti creeze iluzii si intr-un final nu duc la nimic bun.....
m_clau
Postat pe 12 Iunie 2011 08:38
De la: dor72, la data 2011-06-04 19:28:34si cum ramane cu barbatul ala al tau...cu steagu sus prin bucatarie...dupa tine...?
el nu te gadila destul...face lucru serios...
si cu asta de cate ori pe zi razi, in medie?


Eu nu stiu de unde ati scos-o pe asta cu steagul sus , nu am vazut nicaieri ca cineva ar fi zis chestia asta!!!
garbo184899
Postat pe 12 Iunie 2011 09:49
De la: precizilla, la data 2011-06-11 21:03:30bre,roby...
parca te vazui in trioul ala din BD,cantand "nicio lacrima"



nee...,o cantam p'ailalta.."Luminita draga mea Luminita.."

barci ha..?
periculos bre daca nu le ai cu inotul..
roby_cado
Postat pe 12 Iunie 2011 09:53
nu-mi strica buna dispozitie de dimineata,roby
precizilla
Postat pe 12 Iunie 2011 10:08
sa fac eu asa ceva?..,cum sa-ti treaca prin cap una ca asta..?
ia zi..,vrei in leagan?
ca barca te indispune vaz'..
roby_cado
Postat pe 12 Iunie 2011 10:13
vreau!
legana-ma mai cu spor,ca daca n-apuc s-adorm pana mi se trezesc gargaunii - o-ncurci!
precizilla
Postat pe 12 Iunie 2011 10:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ipocrizia 63 De la: sageataalbastra 16 Septembrie 2010 16:41
Buna 7 De la: cri_cat 19 Ianuarie 2012 07:51
Metrese sau prietene-despre prietenie 46 De la: garbo265966 24 Iunie 2012 14:44
Barbatul Balanta 7 De la: garbo165771 3 August 2012 15:25
va rog sa ma ajutati daca stiti ceva despre aceasta doala 2 De la: Celleste_ 10 August 2010 12:24
Setari Cookie-uri