DESTIN NEFAST...SAU EU NU STIU SA-MI ALEG BARBATII DIN VIATA MEA ????

PENTRU INCEPUT AM SA VA SPUN DOAR ATIT....LA 48 DE ANI SUNT PE CALE SA DEVIN PENTRU A DOUA OARA...VADUVA..POVESTEA VIETII MELE E MULT PREA LUNGA..SI PLINA DE MARI INCERCARI..CERT E CA AM FOST TOT TIMPUL NEFERICITA DIN CAUZA BARBATILOR...
SI ACUM VIN SI VA INTREB ???? SUNT PUR SI SIMPLU NENOROCOASA IN VIATA SENTIMENTALA..SAU NU STIU SA-MI ALEG BARBATII DIN VIATA MEA ???
bente
Postat pe 8 Februarie 2010 17:59
daca crezi in destin, se spune ca mai important decat destinul insusi e modul in care ti-l manevrezi, dirijezi, stapanesti.
daca nu crezi, gandeste-te ca doua ghinioane unul dupa celalalt, pot fi o coincidentza nefasta, dar ca al treilea nu mai exista.
ca o curiozitate personala, obisnuiesti sa gatesti ciuperci?
pik_nik
Postat pe 8 Februarie 2010 18:05
De la: bente, la data 2010-02-08 17:59:41PENTRU INCEPUT AM SA VA SPUN DOAR ATIT....LA 48 DE ANI SUNT PE CALE SA DEVIN PENTRU A DOUA OARA...VADUVA..POVESTEA VIETII MELE E MULT PREA LUNGA..SI PLINA DE MARI INCERCARI..CERT E CA AM FOST TOT TIMPUL NEFERICITA DIN CAUZA BARBATILOR...
SI ACUM VIN SI VA INTREB ???? SUNT PUR SI SIMPLU NENOROCOASA IN VIATA SENTIMENTALA..SAU NU STIU SA-MI ALEG BARBATII DIN VIATA MEA ???
Pai a fost bonav sotul dv?
omulsincer
Postat pe 8 Februarie 2010 18:06
bente hai satzi poevstesc ceva, vrei??
intr-o zi de toamna, pe tren, in compartimentul meu a urcat o fetitza! cu mama ei! fetitza avea ceva studii de psihologie si chiar mai mult!nu ma pricep, mai mult nu spun.vorbea continuu, si cauta si potrivea destinele la toti din cuseta.mama ei tacea! zambea mereu si tacea. la un moment dat copila aceea a inceput sa vb asa ca de pe alta planeta, aratandu-ne ca in viata asta NIMIC nu e intamplator, ca toate sunt lectii,pe care din cauza egoismului nu le vedem!si a inceput sa dea de ex pe mama ei. acelei femei, ii murisera 2 barbati, ambii la 32 ani, lasand-o cu 3 copii. toti proveneau dintr-un anume oras, in care fetitza pleca la specializare, acum, spunand ca nici asta nu e intamplator!
neintamplator mi se pare mie faptul ca mi-a spus toate acestea mie...si eu ti le spun tie acum...
fleurdelis
Postat pe 8 Februarie 2010 18:18
Observ ca nimic nu e intamplator. Nu e intamplator ca acea fetita a spus ca nimic nu e intamplator, si nici nu e intamplator ca i le-a spus lui Fleur care intamplator sau nu ni le-a spus noua, si mai ales nu e intamplator ca eu am intrat chiar pe topicul asta sa citesc aceasta postare.
Doara
Postat pe 8 Februarie 2010 19:19
Mie oricum mi se par mai nenorocosi barbatii care au fost cu Bente. Parerea mea.
Doara
Postat pe 8 Februarie 2010 19:21
nu cred ca-i otraveste cu alde amarita. iese la autopsie. tot perna pe cap, e mai sigura
si_totusi
Postat pe 8 Februarie 2010 19:32
io'ncercai sa fiu serioaasa si vooiii!
da las k ne spune doruletz cum ii omoara ea pe' aceia care afla unde in miezul lucrurilor lucreaza eaaa...
fleurdelis
Postat pe 8 Februarie 2010 20:04
Nu va spun. Ce-s proasta sa ma dau de gol? Dar ascultati mai cu atentie stirile despre disparitii.
Doara
Postat pe 8 Februarie 2010 20:08
mie mi se pare ca a avut noroc. nenii astia au fost eleganti. au dat coltul la timp. daca tot nu au fost baieti de treaba, macar atat sa faca si cel de sus

si_totusi
Postat pe 8 Februarie 2010 20:11
mai io stii....d-aia m'am fofilat si nu am vrut sa vin la cora
am zis....k daca nu ma mai intorc
fleurdelis
Postat pe 8 Februarie 2010 20:11
ca o curiozitate personala, obisnuiesti sa gatesti ciuperci?


tot asa,o vaduva se plange ca i-au murit 10 soti...
si-o intreaba o prietena: da' de ce-au murit,draga?
poi 9 au murit otraviti si al zecelea din cauza la o lovitura la cap...
poi cum asa? - zice pretena...
n-a vrut sa mance ciuperci...
preciouss
Postat pe 8 Februarie 2010 20:13
Bai, dar nu-ti spuneam unde lucrez. Te-ai simtit in pericol?
Doara
Postat pe 8 Februarie 2010 20:13
ioiii, daaaa....
mai stiti, io-s curioasa....de la ce vine "bente"??
si e bente, sau bentze??
fac si eu ca-n ciresarii..o iau fir cu fir...
fleurdelis
Postat pe 8 Februarie 2010 20:16
bente, inteleg eu bine sau sustii ca l-ai ales prost pt ca MOARE? Si trebuia sa iei unul care sa ramina viu?
Aici vorbim de ficusi si begonii?
quasaria
Postat pe 8 Februarie 2010 22:06
bai deci nuuu gata! voi ati facut cu totii vreo bautaa?>>
ce-i cu atmosfera aiasta vere?? edela dragobetee??
fleurdelis
Postat pe 8 Februarie 2010 22:08
bauta??? bauta???? fara mine????
tutankhamon
Postat pe 8 Februarie 2010 22:13
si fara mine
panty_C
Postat pe 8 Februarie 2010 22:18
io am baut vin fiert ! hac ! ce ziceati acilea ???
eu_vio
Postat pe 8 Februarie 2010 22:22
ziceam sa cetiti toati topicili si sa-mi ziceti voi mie daca nu are iz de vin fiert si-ambetat, forumu asta azi!
fleurdelis
Postat pe 8 Februarie 2010 22:24
Eu deja-s dusa si ma enerveaza ca nu duc nici o jumatate de cana. Daca nu va convine ceva din ce scriu sa ma iertati, dar aburii vinului mi-au venit de hac.
Doara
Postat pe 8 Februarie 2010 22:27
doruletz, acum e momentul sa discutam despre actiunea aia pro bono...
stai sa scriu lista.
Tylly
Postat pe 8 Februarie 2010 22:29
hac?

tu sa fii sanatoasa!

panty_C
Postat pe 8 Februarie 2010 22:29
Sper sa fiu si sanatoasa.
Cell, eu am sa ma tarasc spre pat. Trimite tu lista pe privat. Sper sa-mi mai aduc aminte maine dimineata ce e cu ea.
Doara
Postat pe 8 Februarie 2010 22:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce oare oamenilor le place sa fie rai? 10 De la: ingerasulluptator 12 Decembrie 2011 22:09
femeia rac! 3 De la: AGAPI_MOU 8 August 2012 21:08
Cine ma ajuta si pe mine cu detalii despre pastilele de slabit 4 De la: alina73 25 Februarie 2011 09:36
Legalizarea prostituției 1 De la: garbo064892 22 Octombrie 2009 22:42
mesaj de anul nou 1 De la: ankastanciu 31 Decembrie 2010 23:35
Setari Cookie-uri