oare ce sa fac? ajutor!

si eu trec print-o situatie similara...eu sunt cu cnv de 1 an si 7 luni.inainte sa ma cunoasca pe mine el a fost un an si 4 luni cu o tipa de 13 anica re a fost prima femeie din viata lui si invers(pe vremea aceea el avea foarte multi bani)dar cu timpul toate s-au schimbat el oferindu-i libertate ea si-a luat lumea in cap si a inceput sa umble cu mai multi.a trecut o vreme si el a ramas fara bani si ea atunci s-a culcat cu altul si l-a lasat pe el stiind ca el o iubeste atat de mult incat e in stare sa faca iar bani numai ca ea sa fie langa el.a trecut o vreme si el s-a combinat cu alta de 15 ani(o drogata si o betiva) dar care a fost foarte dulce cu el si a stiiut sa il faca sa puna tot focul dupa prima pe ea si dupa un timp sa ajunga sa faca si ea exact ce a facut prima.la doua saptamani dupa ce s-a despartit de a doua m-a cautat pe mine(cu mine vorbise pe mess inainte sa se combine cu a doua) si am fost de acord sa ne vedem.ne-am povestit vietile unul altuia si el mi-a spus ca ink mai iubeste pe prima si ca ast de la mine ca macar eu sa nu-l dezamagesc desi el nu mai are incredere in femei. dar asta e am acceptat.la 3 zile dupa ce ne-am vazut a plecat in italia si la 10 zece zile mi-a trimis bani si m-am dus si eu dupa el.la o luna mi-a intarziat menstruatia 2 saptamani(el isi dorea foarte mult un copil si ink isi doreste) dar dupa 2 sapt de greturi mi-a venit si a fost un soc pt el.pana atunci imi vorbea foarte frumos dar dupa asta a inceput cosmarul.a inceput sa o sune pe prima,sa vb cu ea pe mess si multe altele(aia spunandu-i ca ii e foarte dor de el si ca il ast in tara mai repede).atunci a fcut tot ce i-a stat in putinta sa ne intoarcem.cand ama ajuns in tara a inceput sa vb si mai urat cu mine crezand ca o sa se impace cu aia,dar surpriza aia ajunsese carpa cartierului ceea ce el nu permitea.dar neputanad sa se razbune pe ea pt ca ink o iubea,se razbuna pe mine.si am plecat din casa lui el spunand ca nu mai vrea sa fie cu mn pt ca el ink o iubeste pe ea,etc.am plecat si la nici 3 sapt a venit dupa mine(plangand si implorand sa ma intorc acasa pt ca el nu poate sa stea fara mine).ne-am impacat,eu nestiind ca el ink vb cu ea la tel(nr ei fiind bagat in tel lui ca nume de baiat).am descoperit nr dupa 3 luni si iar ne-am despartit(cu toate ca aia venise in timp ce eu eram la munca sa isi ia ramas bun de la el si de la toata fam lui pt c urma sa place in spania la mama ei)dar el in continuare pastra leg cu ea chiar o suna si de la mama lui si ea la fel de mulete ori il suna la mama lui.in fine ne-am desp iar si a plekt la mare el,iar dupa 3 zile imi zice hai vino la mare ca trebuie sa vorbim si de data asta e defintiv.merg la mare,imi face cea maifrm declaratie de dragoste,schimba nr de tel,tot tacamul.ok,nu?da dar la fiecare melodie pe care o auzea(de dragoste),isi aducea aminte de ea,la orice chestie o lauda,chiar si acum dupa atata timp inca mai vorbeste de ea(nu ata de des ca inainte)dar vorbeste.mai nou se jura ca ma iubeste .ca nu poate sa traiasca fara mine,ca eu sunt unca femeie din viata lui,dar nu-l mai inteleg.vorbeste la tel cu anumite femei ,le zice ca vrea sa se combine cu ele,k le trimite bani sa vina in buc,isi face conturi pe site-uri de intalniri,isi tine tel numai in buzunar,pleaca si ma minte k merge in alte parti,ma jigneste,ma umileste si de cate ori vreau sa plec de atatea ori schimba foaia si vb altfel si imi promite k se schimba dartotul pt f putin timp.ce sa fac ca nu mai pot ....peste 2 sapt plecam in italia impreuna.ajutati-ma!merci mult!
oanna_blue_eyes
Postat pe 21 Mai 2011 23:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa stiu cum se stabileste cursul zilnic al BNR 2 De la: quasaria 2 Martie 2011 18:55
INSURATOAREA SI MARITISUL SE FAC INTRE 18 SI 25 DE ANI 30 De la: ingerasulluptator 13 Ianuarie 2012 22:35
femeie varsator barbat taur ce spuneti se potrivesc???????????? 11 De la: anaROBERT 24 Noiembrie 2010 11:52
O mare dilema 109 De la: garbo017686 31 Octombrie 2010 10:11
ZONA ZOSTER 2 De la: cricat 3 Octombrie 2011 09:04
Setari Cookie-uri