santajul.proxenetism.lezbi.

romanii sunt pericol pentru Europa.sunt criminali si culmea chiar se insista pe subiectul ucide ca esti scapat de avocat ca nebun de nerecuperat.culmea ca nu primesc medicamente de bolnavi psihici.iti vine sa crezi asa ceva ?ai gresit,esti bolnav mintal dar fara tratament cu medicamente.am uitata sa va zic santajul este act de criminal.si fara tratamente de boli psihice.doar ai cetatenie de criminal. vin in vizita la tata numai boschetari si se cred sanatosi.alcolul dauneaza grav sanatatii.natie de criminali in toata regula.
CARMENMIRELA
Postat pe 2 Mai 2015 16:52
Și atât?
Cu ce te putem ajuta?
Axl_R
Postat pe 2 Mai 2015 22:01
Draga mea, e drept ca societatea noastra hiperdezvoltata se duce de rapa. Valorile de azi de fapt sunt nonvalori si cine are curajul sa atraga cuiva atentia ca nu e bine ce face are toate sansele sa fie luat drept inapoiat, desconsiderat, insultat sau chiar batut. Din cauza "evolutiei" oamenii au ajuns niste superinteligenti care au solutii pentru toate, dar totusi suferinta se accentueaza, singuratatea este tot mai obisnuita, iar desconsiderarea fiintei umane a atins cote alarmante. Cei care incearca sa se tina de niste principii morale sanatoase sunt considerati "cu ochelari de cal", in urma cu 200 de ani, abia coborati din copac si altele de genul asta. Cu riscul ca cineva sa ma creada o persoana conservatoare, principiile dupa care m-am ghidat toata viata m-au ferit de multa suferinta.
angel_forever
Postat pe 8 Mai 2015 18:35
De la: angel_forever, la data 2015-05-08 18:35:48Draga mea, e drept ca societatea noastra hiperdezvoltata se duce de rapa. Valorile de azi de fapt sunt nonvalori si cine are curajul sa atraga cuiva atentia ca nu e bine ce face are toate sansele sa fie luat drept inapoiat, desconsiderat, insultat sau chiar batut. Din cauza "evolutiei" oamenii au ajuns niste superinteligenti care au solutii pentru toate, dar totusi suferinta se accentueaza, singuratatea este tot mai obisnuita, iar desconsiderarea fiintei umane a atins cote alarmante.

Cei care incearca sa se tina de niste principii morale sanatoase sunt considerati "cu ochelari de cal", in urma cu 200 de ani, abia coborati din copac si altele de genul asta.


Da ! Eu m-am urcat în Nuc ! Vino şi tu ! :)


VasileDinNuc
Postat pe 8 Mai 2015 22:49
abia a coborat. doar de 200 de ani.
garbo_406968
Postat pe 8 Mai 2015 23:00
Carmen scumpa te-a suparat cineva de aici sau ai o problema existentiala.
Oricum nu prea cred ca esti romanca, ai o logica lingvistica cel putin ciudata
dar nu dispera cu un doctor bun trece( problema existentiala) iar cu niste meditatii la limba romana trece si cealalta problema.
Multa bafta ( sau succesuri, cum doresti mataluta) si pe urma mai stam de vorba.
Tommy_Boy
Postat pe 11 Mai 2015 09:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
indiferenta 36 De la: alfheim 31 August 2011 10:13
buna! 20 De la: hermosa20 24 August 2012 20:11
Nu stiu:(... 49 De la: blondina_X 12 Iunie 2011 14:38
prietenii,nostri romani,plecati dupa un trai mai bun 3 De la: prometeus_wife 6 Iunie 2009 18:56
vreau un sfat 8 De la: Elena_Onofrei_1 14 Iunie 2017 23:14
Setari Cookie-uri