depinde..............

Depinde de ce barbat............problema e k sunt toti la fel rar mai intalnesti un baiat romantic sau respectos!!!!!!!!unii.... mai bn zis 80% din ei joak teatru primle 3 luni dp aia se dau pe fata
io cred k baietii nu tin cont de caracter sau comportament de educatie nici nu mai vb... sunt la pamant k educatia... de ar mai trai o viata ei tot n-ar inteege ce-i aia educatie! KRISS

garbo121357
Postat pe 26 Mai 2010 08:21
da da mare dreptate ai, asa e, depinde
nelly05
Postat pe 26 Mai 2010 08:22
nu-i chiar asa simplu.
Si "depinde" asta depinde de ceva. Depinde dinspre care depinde il privesti. Si mai depinde si cu ce privesti
Da' si asta depinde de...etc
pik_nik
Postat pe 26 Mai 2010 08:26
De la: garbo121357, la data 2010-05-26 08:21:27Depinde de ce barbat............problema e k sunt toti la fel rar mai intalnesti un baiat romantic sau respectos!!!!!!!!unii.... mai bn zis 80% din ei joak teatru primle 3 luni dp aia se dau pe fata
io cred k baietii nu tin cont de caracter sau comportament de educatie nici nu mai vb... sunt la pamant k educatia... de ar mai trai o viata ei tot n-ar inteege ce-i aia educatie! KRISS





Kris gresesti.eu sunt si romantic si respectos.dar am o intrebare si gata am plecat.de ce femeile sunt rele,intre ele?cine vb de educatie.nu vb de tine.eu am intrat de putin timp aici.am vazut o matza frumoasa ,dar care zgarie rau.si din rautate nu mai vine .deci cine este de vina,barbatul sau femeia?macar sa-mi spuna. o zi placuta tuturor!
politistul
Postat pe 26 Mai 2010 08:34
Soarta!

Cantare: de la Omul cu sobolani

"Aseara m-am facut iar praf
Cred ca e cazul sa ma trag pe nas
Poate am exagerat
Dar nu eu sunt cel vinovat

Eu recunosc: imi place sa fac rau
Ma pregatesc pt ce e mai greu
Eu ma cunosc prea bine,
Iar noaptea asta nu este de mine
Nu este de mine
Nu este de mine

Daca ploua ma imbrac in alb,
Daca e vineri nu mai pot de cald.
Port ochelari de soare
E luna plina
Cine e de vina?

Azi iar o sa imi fac de cap
Nici nu mai cred ca o sa scap
Poate c-am exagerat,
Poate am stat prea mult in cap
Da' cine este vinovat "
moniq_
Postat pe 28 Mai 2010 11:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O alta femeie in viata lor...eu! 368 De la: daniilia 27 Aprilie 2011 10:52
Viata alaturi de Dumnezeu 247 De la: Freya_ 22 August 2010 23:33
Oare sa fie acesta sfaristul sau are o problema? 20 De la: garbo_408152 28 Aprilie 2015 12:21
Fazan 6 De la: garbo_399357 28 Mai 2014 14:57
comportamentul si ideologia feminina despre viata factor important in educatia copiilor. conceptul de familie si influentele negative capitaliste asupra lui. 11 De la: Ciresica 29 Decembrie 2010 20:53
Setari Cookie-uri