de ce sunt unii oameni rautaciosi?oare la ce este folositoare rautatea? Oare tine de foame?

Of , ce dreaq? Ceva, ceva, nu-i in regula! De jum ora ma chinui sa postez.
Daca la tine merge ca paula...la mine se cheama ca merge ca pauzda!
tatoo
Postat pe 26 Martie 2011 20:47
De la: tatoo, la data 2011-03-26 20:47:37Of , ce dreaq? Ceva, ceva, nu-i in regula! De jum ora ma chinui sa postez.
Daca la tine merge ca paula...la mine se cheama ca merge ca pauzda!


simteam eu ca imi place de tine si nu stiam de ce...mie imi plac femeile si numai femeile...se pare ca tu esti travestit...simpatico....
O_K
Postat pe 26 Martie 2011 20:54
O_K
Postat pe 26 Martie 2011 20:56
tatoo, join my fucking club...

deja ma simt mai bine
michelle_
Postat pe 26 Martie 2011 21:00
la pariu ca pana maine imi dispare postul asta licentios
michelle_
Postat pe 26 Martie 2011 21:03

Nu te mai simti tu asa de bine!
Probabil tu platesti ca sa ai...pe cand eu... is la ciordit !Pot eu sa fac gat?Unde sa reclam, ca io piratez...
tatoo
Postat pe 26 Martie 2011 21:05

K-ule, tu...nu faci si tu un exercitiu de logica?Nu vezi ca-i un principiu inversat aici?Fiecare cu ce-i lipseste, nu cu ce-i prisoseste!
Da' ma bucur, oricum, ca ma simpatizezi, in orice categorie m-ai incadra!


Netul meu l-am tot platit si mergea asa...pe ocolite,pana m-am enervat si m-am deconectat de tot.Acu intru pe retele neprotejate si nu mai platesc nik, iacasha!!!! O zi pe una...ma mai da afara, mai intru pe alta...nu-i by!
tatoo
Postat pe 26 Martie 2011 21:15
tatoo, ai grija cu neprotejatele astea...
sa nu fii nevoit sa deschizi un topic disperat...
ca nu te mai salveaza nimeni...
dor72
Postat pe 26 Martie 2011 21:19
ru-si-ni-ca!!! om de bine esti tu? iote de-aia mere romanica prost
michelle_
Postat pe 26 Martie 2011 21:22
Ca adica ce sa intreb pe topic?
"Se mai fabrica Moldamin,sau s-a schimbat tratamentul pt sifilis?"
Sau
"Pastila de a doua zi se poate lua si dupa o luna?"
Sau
"Ce papa bebeii de o luna?"
Cam la asta te gandeaai , nu? Vicioaso!



Asta era pt Dorulet
tatoo
Postat pe 26 Martie 2011 21:27
mi/am amintit de un topic idiot,ceva cu prelinsul,ciudate mai sunt nenica unele
elodia
Postat pe 26 Martie 2011 21:35
tatoo...am inteles, logica mea a fost ilogica...cat traiesti inveti si tot prost mori...
asta apropos de ce a spus dor72...totdeauna exista doua solutii...si una din ele ne este comuna tuturor...moartea...ea ne scapa pe toti,si pe cei buni, si pe cei rai...si pe cei bogati, si pe cei saraci...de toate bolile,de toate necazurile, de toate nefericirile...
dar si aici este un necaz...cum spunea marele poet: nu mi-e frica de moarte,mi-e frica de nemurirea ei...
O_K
Postat pe 26 Martie 2011 21:45
dor72....vezi ca azi este a doua zi de "Buna vestire"...
te bucuri ca scapi? sau te bucuri ca nu scapi?!?
si ai de grija..la noapte se schimba ora...tu sa nu schimbi si ceasul...
O_K
Postat pe 26 Martie 2011 21:49
Ok, da' asta cu moartea, seamana cu pastila de a doua zi?
si, nu. nu ai dreptate! nu ne scapa, ne afunda....ca...vorba irinucai...suntem rai...si pacatosi...si fara suflet...si radem de necazu'altuia...mai vrei?
dor72
Postat pe 26 Martie 2011 21:50
Ok, trebuia sa rad sau sa alerg la ceas? nu cumva ti s-a dereglat "ceasul" parca esti un clopot..care dangane lugubru...
de ce sa scap? sa nu scap? explica-te!

P.S. Nelutu nu e sotu' meu!
Tatoo, ia vino draga! cineva isi depaseste atributiile pe-aici!
dor72
Postat pe 26 Martie 2011 21:54
OK...tu esti dama sau mascul?...ca am un feeling ciudat,ashea...
Iti explic dupa aia.SI... Jos labele de pe Doruletul meu,auzi??? Ca nu ma chinui eu aici de 2 luni jumate...ca sa vii tu acu la de-a gata,sa te bagi pe interes!!!!! O relatie cu asa dama se munceste,se intretine,neicusorule,puicusorule...si clopoteii,lica,lica,lica...
tatoo
Postat pe 26 Martie 2011 22:01
offffffffff, credeam ca nu mai vii....unde naibii umbli, si lasi toti hermafroditii sa imi explice " la cat e ceasul"?

cine bre, se baga pe interes? ca nu corespunde...nu pot sa ii dau O.K., auzi?
dor72
Postat pe 26 Martie 2011 22:06
Ce cavaler zace in pielea goriloiului!
De curte veche,nu asa...
Allegra
Postat pe 26 Martie 2011 22:11
Si tu?
al dracu' ce v-ati inmultit...are dreptate irineaua...he, he, he...
tatoo, ai ceva de furca... sa nu te-ncurci ca o-ncurci, clar!
allegrino, nu e in piele...
dor72
Postat pe 26 Martie 2011 22:21
Am inteles - e in carne si oase!
Stai linistita,n-am de gand sa ma-npiedec precum gaina din poveste.
Allegra
Postat pe 26 Martie 2011 22:24
De la: O_K, la data 2011-03-26 21:49:38dor72....vezi ca azi este a doua zi de "Buna vestire"...
te bucuri ca scapi? sau te bucuri ca nu scapi?!?
si ai de grija..la noapte se schimba ora...tu sa nu schimbi si ceasul...


:)))
(salut, ok-ule...)
eu_geminy
Postat pe 26 Martie 2011 22:26
io nu stiu de-astea....

Tatoo, poti sa vii... e sambata, ne distram , ce dracu'... vin!
dor72
Postat pe 26 Martie 2011 22:35
De la: eu_geminy, la data 2011-03-26 22:26:34
De la: O_K, la data 2011-03-26 21:49:38dor72....vezi ca azi este a doua zi de "Buna vestire"...
te bucuri ca scapi? sau te bucuri ca nu scapi?!?
si ai de grija..la noapte se schimba ora...tu sa nu schimbi si ceasul...


:)))
(salut, ok-ule...)


salut Ge...ma bucur sa vad ca ma bagi in seama...
O_K
Postat pe 26 Martie 2011 22:36
OK, exista vreo cativa oameni a caror prezenta ma bucura ori de cate ori ii vad (real sau virtual). si e de prisos sa spun tu esti unul dintre ei.
:)
eu_geminy
Postat pe 26 Martie 2011 22:37
cat despre bagatul in seama... trebuie sa-mi cer scuze fata de multi prieteni/amici pentru lenea mea la scris, din ultima perioada...
eu_geminy
Postat pe 26 Martie 2011 22:39
De la: dor72, la data 2011-03-26 22:06:04offffffffff, credeam ca nu mai vii....unde naibii umbli, si lasi toti hermafroditii sa imi explice " la cat e ceasul"?

cine bre, se baga pe interes? ca nu corespunde...nu pot sa ii dau O.K., auzi?


dorule...se pare ca tu esti invatata doar cu hermafroditi...nush ce sa zic,nu pot sa-ti stric placerea...atunci chiar nu-ti corespund...
dar ma gandesc la tatoo ...saracul baiat,stie unde s-a bagat?sau...viata bate filmul?!?
O_K
Postat pe 26 Martie 2011 22:45
De la: me_reloaded, la data 2011-03-26 21:22:42ru-si-ni-ca!!! om de bine esti tu? iote de-aia mere romanica prost


Memeule,mai patriot ca mine nu se iegzista!
Ca io fur de la nemernicii de capitalisti,care-s pleava planetei si nu de la Romaniiiaaha mea,tarisoaaahara mea...
Acolo platesc degeaba romtelecomului 1 mil juma pe luna.Adica... nu chiar degeaba,da' ma rog,n-am datorii la stat(ca Smiley...) Dimpotriva, mi se pare ca platesc prea scump privilegiul!!??!! de-a avea cetatenie romana.
tatoo
Postat pe 26 Martie 2011 22:49

Ete,na, c-am reusit si eu dupa trei sferturi de ora,na!Vezi cum ma lupt io cu agenturili straini???
In estimp voi ati scris o gramazania...renunt sa rasp tuturor. Si de-o fi sa se inchida din nou...Dorulet,tata...sa stii ca te-am iubit! Ca pe viata mea te-am iubit!!!
Respect pt baieti
Cu toate ca ok nu mi-a raspuns la intrebare...eu nu's de ce ma simt atras de el/ea.Si instinctul meu animalic nu prea da gres!
tatoo
Postat pe 26 Martie 2011 23:00
De la: eu_geminy, la data 2011-03-26 22:37:52OK, exista vreo cativa oameni a caror prezenta ma bucura ori de cate ori ii vad (real sau virtual). si e de prisos sa spun tu esti unul dintre ei.
:)


ge..prietenii ti-i alegi,neamurile ti le da dumnezeu...ma bucur ca mai reusim din cand in cand sa comunicam...si eu am cativa useri,chiar daca nu sunt in lista mea, pe care-i citesc cu mare placere...fara ca ei sa stie...
O_K
Postat pe 26 Martie 2011 23:03
De la: tatoo, la data 2011-03-26 23:00:24
Ete,na, c-am reusit si eu dupa trei sferturi de ora,na!Vezi cum ma lupt io cu agenturili straini???
In estimp voi ati scris o gramazania...renunt sa rasp tuturor. Si de-o fi sa se inchida din nou...Dorulet,tata...sa stii ca te-am iubit! Ca pe viata mea te-am iubit!!!
Respect pt baieti
Cu toate ca ok nu mi-a raspuns la intrebare...eu nu's de ce ma simt atras de el/ea.Si instinctul meu animalic nu prea da gres!


Pai ce dreaq sa-ti raspund eu tie?!?nu ti-am zis ca mie imi plac doar femeile si numai femeile? i-am raspuns lui dor...si ai grija de ea,poarta-te frumos sa nu capeti un pretentent si s-o scapi......
Ca eu prind tot ce scapa altii...
O_K
Postat pe 26 Martie 2011 23:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
povestia mea..sau mai bine prostia ce am facuto...:( 172 De la: garbo089734 9 Februarie 2010 10:06
vreau si eu un sfat... 40 De la: eladaela 15 Ianuarie 2010 08:02
Rudele 2 De la: nathalie 6 Decembrie 2011 21:51
a doua sansa a doua viata 11 De la: elodia 19 Septembrie 2011 19:57
Dragostea-un joc murdar! 26 De la: Jolie_M 19 Aprilie 2011 11:52
Setari Cookie-uri