ajuor am dat de greu

aaaaaaaa tu vorbesti de pumni si picioare, ahha
acum am inteles
persidadamian
Postat pe 18 Ianuarie 2011 12:27
da' ce, maica? pari?

sau...???
michelle_
Postat pe 18 Ianuarie 2011 12:28
mai rau
persidadamian
Postat pe 18 Ianuarie 2011 12:29
De la: persidadamian, la data 2011-01-18 12:29:08mai rau


'ete cine stie..
roby_cado
Postat pe 18 Ianuarie 2011 12:34
oalio, you old pervert
michelle_
Postat pe 18 Ianuarie 2011 12:35
mda, el si Basescu, nu am dat cu pumnu, cu dosu pumnului
nimic nu meriti Adriene, cum zicea cineva
Laura_M
Postat pe 18 Ianuarie 2011 12:38
bre..,pervert or not..(cu atat mai putin "old" ),stiu una si buna..
cand aflii asa ceva..,iti ia 'al de sus(sau 'al de jos)mintile..
bine..,depinde si de caracterul fiecaruia..
dar.., simti ca trebuie sa faci ceva..
unii il tabacesc pe amant(care fie vorba intre noi,n-are nici o vina)..
altii pur si simplu cedeaza definitiv,si ii iau glanda consortului-consoartei..
eu..,dupa doua palme..,sterse asa si alea..,am ales sa-mi fac masina praf cu bata de basse ball..
asa ca nu veniti la mine cu prostii de genu'..MERGI DIRECT LA AVOCAT..,ca nu tine..
aaa..,poate face asta,cineva care oricum avea de gand sa puna capat,si i sa ivit ocazia..,asta-i altceva..
roby_cado
Postat pe 18 Ianuarie 2011 12:48
ei nu tine, pe dreaq

si daca i-ai sters doua palme, ce ai rezolvat? te-ai simtit mai bine? eu zic ca nu...ca daca te simteai mai bine nu faceai praf masina
michelle_
Postat pe 18 Ianuarie 2011 12:52
pai, oricum te simti...pentru ca nu intelegi...nu stii de ce ti s-a intamplat asta tie. te intrebi, si te tot intrebi unde ai gresit, cum de nu ai bagat de seama ce se intampla

ma rog, treci cam prin toate starile...furie, revolta, negatie...stii tu...
michelle_
Postat pe 18 Ianuarie 2011 12:59
roby

inca nu ai puterea sa privesti spre viitor?
cu totii avem intamplarile noastre intunecate( de un fel sau altu')da' s-ar parea ca tie iti place sa stai acolo,in frustrare si suferintza..

iasomia
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:01
ce faci mai roby dragule cand EL(nenorocitul) este cel care insala si sti sigur ca nu ai nici o sansa sa ii dai omoru'???
si cand tot el e cocos si incearca sa gaseasca vina la toata lumea ptr ce a facut,oricui numai lui nu???

eu zic ca in ambele cazuri solutia cea mai eleganta este Judecatoria(ca merge si fara avocat ,cu banii de onorariu pleci dupa tambalau in vacanta,asa,ca sa te consolezi ptr Marea Pierdere )
eladaela
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:04
Deci si un pumn-doo , haide si un par dupa cap, tot trebuiesc pe-acolo, sa scapi fomeea de o angoasa (ma bate/nu ma bate) .
Apoi poti sa iei in brate negatia "ce, nu ti-a ajuns?", revolta "daca era altul in locul meu, iti dadea mai multe", si devii de-a dreptul furios "iar vine ma-ta in vizita periodica de 9 luni?!?!?"
anakin
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:04
anakinu...

da' daca nu-i spui si sa te ierte ,ca nu ai vrut,ca ti-a luat Draq mintile....n-are farmec
eladaela
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:09
iete ca iegzista si o esplicatie ...
anakin
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:10
brodezi, brodezi, anakin...

sa stii ca eu tot indragostita am ramas de Vasile, hehehe...
michelle_
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:10
Normal, Vasile era, ca orice om de stiinta, si boemul satului.. in plus, era si un inventator nedescoperit al vremilor cand mergeai cu Dacia 1100, iar baietii cu ochi albastri se plimbau pe la tara ascultand Europa Libera si ziceau "bai, ce tara frumoasa avem!"
anakin
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:13
X Files, de-alea...

oricum, personajele mi s-au parut grozave...de fapt, tu ai fost grozav
michelle_
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:15
Ei, lasati, am facut si eu ce am putut pe acolo. Dar ma bucur, a iesit asa cum doream, si chiar a primit recenzii bune de la unii care cu asta se ocupa.
Dar nu mai discutam despre asta, ca apare draq zmeoaica aia de-mi spune ca-s psihopat, apoi isi anunta aliotmanul si te pomeni ca ii impinge ceasul si isi lasa venele lungi
anakin
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:21
wifo..,e mult pana ajungi la "acceptare"..,asta-i faza in care o poti lua de la capat..
din pacate, multi nu ajung acolo..,asta-i baiul..,si nu pot fi intelesi decat de cei care au trecut prin asta..

iaso..,"viitorul" ala il traiesc..,crede-ma..
dar cand vad cum dau unii din clanta pe aici,fara a avea nici cea mai mica idee despre ceea ce inseamna subiectul..(vorbesc oamenii despre cam cum le-ar placea lor sa fie in cazul in care..,dar sub forma de sfat),ma apuca oaresce pandalii..



roby_cado
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:21
anakin, doar stii cum este...cainele moare de drum lung si prostu' de grija altuia

roby, toate vin si se duc, maicutza...asculta ce-ti zice wife...
michelle_
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:24
"..ce faci mai roby dragule cand EL(nenorocitul) este cel care insala si sti sigur ca nu ai nici o sansa sa ii dai omoru'???.."


pai vezi bre..?,ca vorbeam de stari..si alea alea..
da' daca ai fi avut tu sansa aia..,nu i-ai fi scos cel putin un ochi..?

am aflat si eu asta wifo..
roby_cado
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:27
pai vezi? move on, man...
michelle_
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:35
Deci, alinush, ochii la mandelu' ca iti explica acum se face treaba asta, da?..

Deci, vii acasa. Mandra iti sta pe canapea, in costumul de haine care l-a primit de la ma-sa... a, nu a primit niciun costum? deci e clar, ciuripandezu' (termenul asta e de deprins de pe aici) e in dulap sau sub pat. Cauti. Nu e acolo. Ceva e putred, si nu in Danemarca.. poate in frigider.
Te duci hotarat la ea si ii zici:
- Fa, unde e bulangiu'?
- Nu stiu despre ce vorbesti, Alinush, eu sunt inca virgina.
Tu, ca barbat, o iei de moatze si jap! jap! doua perechi de palme. Daca e uimita, insisti cu inca o pereche. Incepe sa bazaie...
- Fa, nu m-auzi? unde e bulangiu'?
- Nu stiu, Alinush, sunt singurica si ma plictisecs...
Deci, face si misto de tine. O singura solutie: jap! jap!! jap!! cat mai rasunator. Iarasi bocete, pana se indura ciuripandezul si iese din dulap.
- Vezi, fa, ii spui tu atunci, nici macar unde se ascunde nu stii. Acuma tu, ciuripandezule, asteapta sa ma ascund eu, sa vedem care ma gasiti.
Vezi ce simplu e, Alinush, in felul asta ai rezolvat mai multe probleme - ciuripandezul pleaca bine mersi la el acasa, tu verifici ca nu cumva sa se fi sters pe perdea, iar nevasta.. nevasta, cel putin de acum, va avea incredre in instinctele tale...
anakin
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:37
zambila
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:40
roby dragule....nu poti doar ce nu vrei tu....
eladaela
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:44

bre..,problema mare aici..
daca "bulangiu' " iese la prima strigare..,si nu mai are loc "jap jap-ul"..?
se alege prafu' de poveste..
deci..,trebuie facuta in asa fel,incat jap jap-ul sa aibe loc inainte cumva..
roby_cado
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:46
Bai roby, mare carcoteas mai esti bre,... pai dai jap-jap-ul pana sa apara bulangiu.. Daca spune ca era acolo, zici si tu "ups, nu l-m vazut!"
anakin
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:49
tzz..,nu e bine bre nici asa..,aduce a telenovela..
daca-i dai jap-ja-ul inainte,e de inteles ca apare si bulangiu' pana la urma..
roby_cado
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:56
e chestia aia cu preventia
eladaela
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:56
anmari
Postat pe 18 Ianuarie 2011 14:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeea vicleana. 141 De la: tzontzonica 3 Martie 2011 01:39
vreau si eu un sfat... 40 De la: eladaela 15 Ianuarie 2010 08:02
buna 3 De la: garbo_414110 8 Martie 2019 02:39
Este Complicat... 309 De la: just-nobody 13 August 2019 15:16
custodia copiilor 2 De la: nathalie 8 Ianuarie 2012 18:04
Setari Cookie-uri