cofuza

CONFUZA

asi dori si eu un sfat sau macar o parere.am avut o relatie de 6 luni cu un tip si sentimentele au fost reciproce.el este f calm si destul de rational in schimb eu sunt dinamica si cateodata nerealista.in urma unei certi minore a rupt relatia cu mine pe motivul ca facem parte din doua medi diferite si ca eu vesnic am ceva de comentat si cu el nu a mai vb nimeni asa direct si sa ii spuna in fata ceea ce crede despre o situatie si despre el. imi spune totusi ca ceea ce simte pentru mine este ceva ce nu a simtit cu nimeni altcineva chiar daca a avut o relatie de 6 ani .si ca se simte bine in prezenta mea cand ma aude cand vb cu mine.eu i-am respectat decizia s nu l-am mai cautat.insa am constatat ca tot timpul se intereseaza de viata mea iar in urma cu 3 sapt ne-am certat destul de rau.nu l-am mai cautat si de 4 zile ma cauta tot timpul dar nu spune nimic concret .ne-am intalnit si a decurs totul ca si cand nu am fost despartiti 3 luni doar ca marea mea nedumerire este ca inca nu zice nimic de relatia noastra.nu stiu ce sa mai cred despre el.mi se pare destul de ciudat mai ales ca ii stiu sentimentele fata de mine si el le stie pe ale mele.insa totul este doar teoretic pt ca practic nu face nimic.cand ne-am intalnit mi-a marturisit ca i-a fost dor de mine si de tot ceea ce semnific eu ptr el.nu stiu ce sa mai cred si cum sa procedez ptr ca nici nu vrea sa continuam si nici nu ma lasa in pace.eu am 25 de ani iar el 31 si pot sa zic ca avem fiecare tot ce ne-am dorit .nu ne-ar retine nimic daca nu ar avea el o teama.asi dori o parere sau un sfat multumesc si pupici
garbo098668
Postat pe 19 Aprilie 2010 09:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ceva sfaturi? 243 De la: l_erika 12 Septembrie 2009 11:42
Sarutul dulce al razbunarii..... 158 De la: garbo_387286 14 Octombrie 2016 17:02
eu leoaica el balanta= s-a terminat 5 De la: mrl_pascu 29 Aprilie 2012 17:20
CE DECIZIE SA IAU? 8 De la: floradavdis 2 Aprilie 2010 11:02
vreau sa ma impac cu fostul... 306 De la: sora_ilsi 12 Februarie 2010 01:18
Setari Cookie-uri