Oare si barbatii mincinosi si prosti crescuti au nevoie sa fie iubiti? Sau ei au nevoie doar de satsfactie fizica?

xenaprintesarazboinica
Postat pe 1 Decembrie 2010 19:23
ce legatura are una cu alta......
cricat
Postat pe 4 Decembrie 2010 22:39
no zii tu, mey cri, ca pari inteleapta,
nu ma pot baza pe ametzita asta abstinenta de irinooka:)))
eu_geminy
Postat pe 4 Decembrie 2010 22:46
doar ....par?

irina ..........nu cred ca stie ce este aia satisfactie......
cricat
Postat pe 4 Decembrie 2010 22:49
ma intrebam si eu... Oare pe barbatii egoisti cu inima rece...Nu cred ca au nevoie de iubire,pt ca ei nu pot iubi....Si daca nu poti iubi si esti egoist,,nu poti fii iubit....Sau poti iubi...Eu nu stiu,,pt ca gandesc diferit
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Decembrie 2010 22:49
Irina... nimeni nu are inima rece.... ce vezi tu este carapacea cu care se acopera unii sa nu fie raniti. Depinde de tine daca vrei, si poti, sa treci de carapace.


cricat
Postat pe 4 Decembrie 2010 22:53
Irinooka...
iar joci bambilici...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 4 Decembrie 2010 22:55
mai,eu credeam ca fata asta a plecat in germania.......iote ca mai este pe meleagurile garbolitice
:))))
irinooka,ceva vesti mai noi ca de subiectul '' barbatii'' suntem satule :))))
ai tu o obsesie pentru ei.....
anaROBERT
Postat pe 5 Decembrie 2010 00:45
Daca un barbat e prost crescut sau mincinos inseamna ca nu are nevoie de iubire?
O prostituata sau un stripper nu au nevoie de iubire? Un criminal sau un inadaptat social nu au nevoie de iubire?
Toata lumea are nevoie, ma rog, cu totii avem nevoie de o siguranta emotionala.
Satisfactia fizica o poate obtine oricine, chiar si fara partener.
Nu inteleg cum faci tu conexiunile astea, nici ce treaba are iubirea cu mincinosii. Cand iubesti, nu mai tii cont ca persoana de langa tine e mincinoasa. Pur si simplu, o iubesti. In toate felurile si chipurile posibile.
AleSim
Postat pe 5 Decembrie 2010 01:12
Ale,ea a facut o obsesie pentru barbati in general....si uite asa ii asociaza cu orice...
Ps:intr-o fraza de-a ei barbatul apare de cel putin 3 ori.....
:))))
anaROBERT
Postat pe 5 Decembrie 2010 01:36
Mai, oameni buni,cu totii avem cate un hobby.
Daca ea este indragostita de barbati si vrea sa le studieze comportamentul in diferite ipostaze, de ce nu se ofera nimeni pe post de cobai?
Un cadou de mos...?
Doamne, iarta-ma, si eu sunt proasta...dar tare ma bucur cand vad ca altul e mai prost ca mine.
AleSim
Postat pe 5 Decembrie 2010 17:47
De la: cricat, la data 2010-12-04 22:53:40Irina... nimeni nu are inima rece.... ce vezi tu este carapacea cu care se acopera unii sa nu fie raniti. Depinde de tine daca vrei, si poti, sa treci de carapace.


Pai poate sunt naravuri rele nu carapace....Nu stiu daca vreo femeie mai este interesata sa mai intre in carapacea unui barbat mincinos...Pt ca daca o data te minte si il prinzi nu il mai crezi niciodata nici atunci cand spune adevarul...Si nu iti potoi deschide inima unui barbat mincinos si prost crescut..Pt ca noi femeile suntem sensibile nu ne place sa fim tratate urat de barbati si sa profite de pe urma noastra....Dar mai este si potrivirea de caracter....si de simtamintele fiecarui
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Decembrie 2010 19:04
Eu sunt barbat si voi incerca sa nu fiu subiectiv.
Daca barbatul care-ti place dar este neam prost lasa-l pentru masa care l-a facut si crescut.
Iubirea nu tine foarte mult si te vei trezi cu un individ care te va jigni sau chiar te va lovi.
In ceia ce priveste minciuna,aceasta este mai relativa.O mnciuna daca, nu face rau, cred ca poate fi trecuta cu vederea.Sa nu te astepti sa gasesti un barbat 100% fidel.Astuia ori ii este frica de femei ori are un complex [ nu stiu de care ],dar ca o contrapondere sa sti ca nici femei fidele 100% nu prea sunt [ doar tot cu unele defectiuni si in special uratenia ]
Deci dupa parerea mea : daca gasesti un barbat manierat,nu neaparat frumos,care-ti arata
dragoste si afectiune si te satisface si din punct de vedere sexual accepta-l. Ca sa-l pasterzi depinde si de tine. Sa nu astepti ca numai el sa fie tandru si sa-ti satisfaca placerile iar tu sa-i
raspunzi cu o alta moneda.
vasiliu
Postat pe 23 Decembrie 2010 17:01
ce vorbesti, mai, vas...eu sunt si frumoasa si fidela...si nu sunt defecta.. si ca mine sunt multe femei....ia, vezi, sa nu fii tu prost crescut...vorba irinucii, ca aici stie ea ce stie...

si da, toti au nevoie de iubire...fie ea si mincinoasa...
sora_ilsi
Postat pe 23 Decembrie 2010 17:26
surioara, nu ma shoca , te rog, ca vine Craciunul si nu vreau sa raman asa de sarbatori, pe de alta parte
Vasiliu, eu am vazut femei nedefecte si urate si maritate care aveau mai mult amanti decat Maria Tereza, si stii de ce ???? simplu pentru ca ofereau o marfa aflata la mare cautare, si in schimb am vazut si multe femei frumoase care dorm singure vreo 323 de nopti pe an, restul le dorm la mama
casperphantom
Postat pe 23 Decembrie 2010 19:04
......ce tare esti!!!
geta_garbo
Postat pe 23 Decembrie 2010 19:53
De la: casperphantom, la data 2010-12-23 19:04:51surioara, nu ma shoca , te rog, ca vine Craciunul si nu vreau sa raman asa de sarbatori, pe de alta parte


da di cie? ce-am zis?

sora_ilsi
Postat pe 23 Decembrie 2010 19:55
ca tu spui ca esti fidea, dara cui surioara, ca ma-inte ziceai ca esti singurica ????
casperphantom
Postat pe 23 Decembrie 2010 20:07
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2010-12-05 19:04:20
De la: cricat, la data 2010-12-04 22:53:40Irina... nimeni nu are inima rece.... ce vezi tu este carapacea cu care se acopera unii sa nu fie raniti. Depinde de tine daca vrei, si poti, sa treci de carapace.


Pai poate sunt naravuri rele nu carapace....Nu stiu daca vreo femeie mai este interesata sa mai intre in carapacea unui barbat mincinos...Pt ca daca o data te minte si il prinzi nu il mai crezi niciodata nici atunci cand spune adevarul...Si nu iti potoi deschide inima unui barbat mincinos si prost crescut..Pt ca noi femeile suntem sensibile nu ne place sa fim tratate urat de barbati si sa profite de pe urma noastra....Dar mai este si potrivirea de caracter....si de simtamintele fiecarui



Lupty, nu stiu ce ai inteles tu din nepotrivirea de caractesr, dar e un fel de a spune, nu ce stii tu, draga mea, adecatea nu se refera la ce ganditi voi 2
casperphantom
Postat pe 23 Decembrie 2010 20:09
De la: casperphantom, la data 2010-12-23 20:07:32ca tu spui ca esti fidea, dara cui surioara, ca ma-inte ziceai ca esti singurica ????


sunt fidea, din principiu, casper...
sora_ilsi
Postat pe 23 Decembrie 2010 20:43
Care nu spune minciuni,ati intalnit voi vreunul?
Si bine crescut.....fiecare primeste alta educatie acasa.
Toti oamenii au nevoie de iubire,femei sau barbati,indiferent de educatie,si de orice altceva.
Si reactoneaza pozitiv,la acest sentiment,stiu din experienta mea.
Ma refer la iubire in general,cea omeneasca,fireasca,nu la dragoste la prima vedere,pasiune,etc.
daniilia
Postat pe 24 Decembrie 2010 17:59
cred ca tu nu poti iubii....nu esti capabila sa ai barbatul tau...numai al tau....gindeste...!!! gura e sloboda....!!!
garbo178917
Postat pe 24 Decembrie 2010 23:03
De la: vasiliu, la data 2010-12-23 17:01:19Eu sunt barbat si voi incerca sa nu fiu subiectiv.
Daca barbatul care-ti place dar este neam prost lasa-l pentru masa care l-a facut si crescut.
Iubirea nu tine foarte mult si te vei trezi cu un individ care te va jigni sau chiar te va lovi.
In ceia ce priveste minciuna,aceasta este mai relativa.O mnciuna daca, nu face rau, cred ca poate fi trecuta cu vederea.Sa nu te astepti sa gasesti un barbat 100% fidel.Astuia ori ii este frica de femei ori are un complex [ nu stiu de care ],dar ca o contrapondere sa sti ca nici femei fidele 100% nu prea sunt [ doar tot cu unele defectiuni si in special uratenia ]
Deci dupa parerea mea : daca gasesti un barbat manierat,nu neaparat frumos,care-ti arata
dragoste si afectiune si te satisface si din punct de vedere sexual accepta-l. Ca sa-l pasterzi depinde si de tine. Sa nu astepti ca numai el sa fie tandru si sa-ti satisfaca placerile iar tu sa-i
raspunzi cu o alta moneda.
Eu una l-as trimite la munca....Asa i-ar sari gargaunii din cap
xenaprintesarazboinica
Postat pe 24 Decembrie 2010 23:20
De la: daniilia, la data 2010-12-24 17:59:21 Care nu spune minciuni,ati intalnit voi vreunul?
Si bine crescut.....fiecare primeste alta educatie acasa.
Toti oamenii au nevoie de iubire,femei sau barbati,indiferent de educatie,si de orice altceva.
Si reactoneaza pozitiv,la acest sentiment,stiu din experienta mea.
Ma refer la iubire in general,cea omeneasca,fireasca,nu la dragoste la prima vedere,pasiune,etc.
Eu una nu suport minciunile pt ca eu nu mint....Si daca am o problema imi bat capul ca sa gasesc rezolvari pozitive si sa nu recurg la minciuni si pt asta il chem in ajutor pe Dumnezeu sa imi dea idei....Si cum eu nu mint,,nu suport minciuna...Si nu as putea accepta un om care ma minte....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 24 Decembrie 2010 23:23
toata lumea are nevoie sa fie intelesi , iubiti ca asa suntem de la natura!!
narcysa
Postat pe 25 Decembrie 2010 04:45
ioi narci, si eu are nevoie sa nu mai fi Vanghelie, ce crezi,poti ??? sa-mi faci un cadou de Craciun ???
casperphantom
Postat pe 25 Decembrie 2010 05:00
! ! !
liaiedera
Postat pe 25 Decembrie 2010 07:28
Astia traiesc datorita dragostei oferite de femei, dar singuri nu vor iubi niciodata cu adevarat... Sau daca se indragostesc si se despart de acea femeie, traiesc toata viata cu gindul la ea, chiar daca sint intr-o relatie cu alta... iar femeia de alaturi va fi condamnata pentru toata viata sa sufere...
anastacia
Postat pe 25 Decembrie 2010 09:08
valabila intrebarea si invers
garbo004422
Postat pe 25 Decembrie 2010 09:14
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2010-12-24 23:23:46
De la: daniilia, la data 2010-12-24 17:59:21 Care nu spune minciuni,ati intalnit voi vreunul?
Si bine crescut.....fiecare primeste alta educatie acasa.
Toti oamenii au nevoie de iubire,femei sau barbati,indiferent de educatie,si de orice altceva.
Si reactoneaza pozitiv,la acest sentiment,stiu din experienta mea.
Ma refer la iubire in general,cea omeneasca,fireasca,nu la dragoste la prima vedere,pasiune,etc.
Eu una nu suport minciunile pt ca eu nu mint....Si daca am o problema imi bat capul ca sa gasesc rezolvari pozitive si sa nu recurg la minciuni si pt asta il chem in ajutor pe Dumnezeu sa imi dea idei....Si cum eu nu mint,,nu suport minciuna...Si nu as putea accepta un om care ma minte....


ci are minciuna cu...calaritu?
la noi la cazaci,(noi ni tragim din cazacii di pi don !) iaste o vorba; fimeia si calu sunt pintru...calarit ! asa ca pi ai doi cazacu(STAPANU !) trebe sai hraniasca si tzasali sa fiii frumoasi si cu crupa sanatoasa ca altfiel nexam calarit.
si ca sa intelegeti si voi muierili di romani, aflatz ca satisfactia cia mai mari a lu cazacu iaste in primu rand...stacana di votka cu cratstavetili acru si pita neagra cu slanina di porcu, apoi s-o ia la calarit pi dansa(tziitoarea)...dupa aia pliaca cu calu in stepa la...mandrii si le ia si pi alea la...calarit . clar ?

adi27
Postat pe 25 Decembrie 2010 10:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu capricorn, el rac! 2 De la: AGAPI_MOU 22 August 2009 12:32
Baietii 5 De la: garbo110498 26 Aprilie 2010 23:15
UN VOT TE ROG!!! 0 De la: 4 Martie 2010 19:24
cadouri pentru cei dragi 1 De la: garbo011360 10 Noiembrie 2010 17:01
Hello! 27 De la: elodia 14 Februarie 2011 16:16
Setari Cookie-uri