ajutor ....

dar nu radem degeaba!
ufishor
Postat pe 30 Noiembrie 2010 14:56
radem de scoala pe care o stii
sora_ilsi
Postat pe 30 Noiembrie 2010 17:04
ce ..io nam scoala ..mno astai buna ... bneh dak voi asa ziketi p mneh ma doare ..am sperat ca mi se va da macar un sfat bun ..nu ca se va bate jok de mneh ...ma rog ...o las balta ...
denny_denny
Postat pe 30 Noiembrie 2010 19:13
Ma intreb si eu ce s-o mai preda in scolile din ziua de azi la Limba Romana? Ca toate papusile astea care zic ca au super -note scriu intr-o limba care numai Romana nu e. O fi Esperanto si eu habar n-am?
Ciresica
Postat pe 1 Decembrie 2010 05:54
Railor ! " credetio " ca are " numa " note de 10 si stie scoala...a invatat-o profu' de geogra
eu_vio
Postat pe 1 Decembrie 2010 10:18
vio, nu stiu de ce va mai minunati atat!?
am profesori universitari care n-au fost in stare sa scoata o carte scrisa corect si coerent.
si daca i-o dadea unui elev de clasa a 2-a s-o corecteze, arata mai bine!
zambila
Postat pe 1 Decembrie 2010 10:26
Da , zambi , aici chiar ai dreptate ... fata poate sa mai invete ceva, in timp, respectivii...never !
eu_vio
Postat pe 1 Decembrie 2010 10:33
La Multi Ani , romani, oripeunde va lumineaza ochisorii, Zambilici esti studentica ???
casperphantom
Postat pe 1 Decembrie 2010 11:15
dap, iar din nou
ca sa inteleaga toata lumea...
zambila
Postat pe 1 Decembrie 2010 11:32
gata ..ca nu oriunde scriu ca si pe net ...la scoala am un scris de invidiat ..si scriu cuvintele intregi ....dar daca voi nu credeti ii treaba voastra ...mie nu imi plac barfele ....profa mea de romana ii foarte severa ..asa ca ai ce invata de la ea ...:P.....urasc garbo pt ca aici nu dau de oameni care sa ma inteleaga ..ci de niste creaturi buna de batjocura si barfe ..si io barfesc da nu in halu asta :P
denny_denny
Postat pe 1 Decembrie 2010 17:01
"io zik ka o sa te ubeaska doar daka mai faki cateva ore cu profa ta romtza"

si tu esti balonata fata, la naiba... in puii mei
Laura_M
Postat pe 1 Decembrie 2010 17:13
Denny, eu ti-am spus ce am facut cind m-am indragostit de profesorul de franceza: am "mincat" franceza.
Alt utilizator ti-a spus ca a ajuns la rindul ei psihoterapeut tot din cauza unui profesor, deci?
Ce alte sfaturi mai doreai?
Tu esti o copila incarcata hormonal, profesorul e un om matur cu nevasta si copiii care ar putea sa te ajute sa te descarci dar cui ar folosi???

Vezi-ti de copilaria ta, de scoala, de preocuparile tale adolescentine si uita indragosteala de un barbat de o virsta cu tatal tau. Ai timp sa iubesti pe toti indiferent de virsta , dar mai tirziu. Acum altele ar trebui sa-ti fie prioritatile.

Si excesele aste de fetita alintata gen "urasc Garbo" nu-ti ajuta. Nici acum nici mai tirziu in viata.
Ciresica
Postat pe 1 Decembrie 2010 19:12
nus copila alintata ....spun doar ce simt :P si o spun pe fata decat sa barfesc
:P
denny_denny
Postat pe 2 Decembrie 2010 18:42
daca tot ati deschis sub. de profi ... cand am dat bacu` ... de fapt inainte sa-l dau , in fiecare an de liceu eram corigent la romana . Ca sa ajung sa imi dau bacu` si spre surprinderea mea ....ghici ... fiica-sa a avut 9.14 ,,, eu ... 9.27 :) nu mai are rost sa dau argumente dc am ramas corigent pe-atunci ( eram si eu putin mai rebel , nu ma sfiiam sa le spun profesorilor ce gandesc ..etc ) concluzia : ..... ma abtin !
Cat despre situatia ta , sincer .... datorita fetelor ca tine multe femei sunt catalogate drept femei usoare :* ... deci e ok :)))
Incearca sa deschizi mai bine ochii . E doar o obsesie de-a ta :* daca tu simti ca vrei sa iti incepi viata sexuala de-acum ... fa-o ... dar cu un baiat ceva mai micut ... cu vreo ... 10-20 de ani :)) ... mdah
tot_eu
Postat pe 21 Decembrie 2010 10:14
De la: Ciresica, la data 2010-11-28 23:52:39Mai fetita, eu cind eramin clasa a VII-a m-am indragostit de profesorul de franceza.Dar m-am indragostit atit de tare ca mai stiu si acum franceza invatata pe vremea aia.
Profesorul tau ce materie preda?

garbo001084
Postat pe 21 Decembrie 2010 16:00
De la: denny_denny, la data 2010-11-30 14:45:26dragilor am numa note de zece pe linie ...el ii profesor de geogra credema ca stiu carte si stiu scoala ..nu mai radeti degeaba
garbo001084
Postat pe 21 Decembrie 2010 16:22
PAREREA MEA E SA STAI CUMINTICA ...SA TE TEMPEREZI SI SA NU VA DISTRUGETI VIETILE UNUL ALTUIA...OK...??FI ATENTA , ACESTE LUCRURI AU URMARI F GRAVE DE AMBELE PARTI...PUP
garbo178917
Postat pe 29 Decembrie 2010 20:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fata sagetotr si baiatul fecioara. 8 De la: garbo255907 27 Decembrie 2011 18:06
Zodii pentru fiecare zi de nastere-zodia BALANTA 31 De la: mielutza 14 Iunie 2009 08:12
Cadoul perfect 1 De la: Sprinceana_Corina 15 Octombrie 2010 16:50
Buna, 2 De la: garbo039367 23 Aprilie 2013 08:34
eu fecioara,el capricorn 17 De la: pusy 6 Aprilie 2010 16:25
Setari Cookie-uri