buna

sunt sagetator iar scumpul meu sot sagetatorsuntem caractere diferite
simona28ro
Postat pe 14 Decembrie 2010 12:18
si de ce te lauzi?
ufishor
Postat pe 14 Decembrie 2010 12:22
da?????????
eu credeam ca esti sexi-craciunita .........
jeanette40
Postat pe 14 Decembrie 2010 12:25
asa...si?
zambila
Postat pe 14 Decembrie 2010 12:32
ba poaza aia-i la o-ha! e doar craciunita, fara sexy
Thor_again
Postat pe 14 Decembrie 2010 12:33
vorba vine
jeanette40
Postat pe 14 Decembrie 2010 12:41
si care e lauda...??
ca sotu e scump sau ca sunteti sagetatori???
anaROBERT
Postat pe 14 Decembrie 2010 13:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu Rac - el Rac 14 De la: garbo_4195 30 Septembrie 2013 19:19
el taur-ea scorpion 20 De la: icecream 7 Aprilie 2011 17:21
barbatul leu 356 De la: garbo_483193 15 Mai 2018 00:08
relatia gemeni-berbec 3 De la: Sal_a_toi 29 Noiembrie 2011 13:47
Femeia ''BALANTA''? 38 De la: garbo013316 14 Ianuarie 2013 15:10
Setari Cookie-uri