Prostitutie?

Astept parerile despre cei care tradeaza intr o relatie, e o forma de prostitutie nativa?
garbo199871
Postat pe 22 Mai 2011 07:32

glumesti, nu?
sau ai vrut sa scrii naiva?
dor72
Postat pe 22 Mai 2011 07:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare dupa cat sunt de rai oamenii,,cum se mai pot casatori si se pot suporta unii pe ceilalti? 17 De la: daniela_iasi 20 Decembrie 2011 08:54
NOTARUL 99 De la: cricat 12 Septembrie 2011 19:30
Femeia 0 De la: 1 Aprilie 2010 15:10
Probleme in cuplu !!! 22 De la: garbo211338 29 Iunie 2011 00:43
Tratamente pentru oligofreni 45 De la: garbo265966 2 Iulie 2012 12:09
Setari Cookie-uri