cum poate iubi o femeie 2 barbati in acelas timp???????????

acelasi lucru mi sa intamplat si mie.sotia are o relatie pe net ,deocamdata,deci se poateintampla
.nu as vrea sa fiu in pielea sotului ptr ca stiu cum este.eu lucrez de 5 ani in strainatate si sotia sia gasit refugiul pe net.oare nam gresit eu parsind familia?poate acum 6 ani in urma cine spunea ca strainatatea uneste familia il credeam .........dar acuma cand mi sa intamplat si mie acelasi lucru nu mai cred..............ar trebui sa divortezi .stnd impreuna va faceti rau unul altuia ,si cum te judeca un copil ............nu te judeca nimeni
adrian1978
Postat pe 28 Ianuarie 2011 11:47
"Cum poate iubi o femeie 2 barbati in acelas timp???????????"

Foarte simplu, face dragoste in 3, e la moda!







delly000311
Postat pe 28 Ianuarie 2011 17:59
ma repet cu grija !
Freya_
Postat pe 3 Februarie 2011 23:02
De la: aly_raz, la data 2010-11-01 11:33:40eu cred ca nu-ti mai iubesti sotul, atata timp cat in viata ta a intervenit alt barbat. Daca as fi in locul tau, nu as sta cu sotul meu doar de dragul copilului, cred ca mai rau i-as face, copilul va creste si cu tatal si fara tatal sau...succes!
E adevarat ca va creste fiul tau si fara tata,insa cum?Cat de intreg se va simti?Daca nu fiul tau e cel mai important lucru si esti atat de egoista sa te gandesti doar laQ CAPACITATEA TA DE A TE CUPLA CU MASCULI si n-ai realizat ce este aceea O FAMILIE,daca ti-e atat de usor sa-ti incalci juramantul de iubire, de ce mai ceri sfaturi?Asuma-ti destinul si fii ,dincolo de greutatile inerente,piatra de temelie a familiei tale.O FAMILIE se intemeiaza pe incredere si respect reciproc,nu pe egoism si capricii hormonale.Nimeni nu-ti interzice sa fii prietena cu alt barbat,insa de aici si pina la adulter,in cazul unei instabilitati psihice,drumul e foarte scurt.E nevoie de caracter spre a puitea rezista ISPITEI! Oricum,indiferent de ce ti-am sugera noi ceilalti,raspunsul corect e in insasi fiinta ta.Si nu uita ca nu esti doar TRUP,ci ca ar trebui sa-ti regasesti si sufletul cu care ai fost harazita.CUNOASTE-TE PE TINE INSATI!
garbo100083
Postat pe 16 Februarie 2011 20:00
acest lucru se poate intampla si invers.tu trebuie sa te hotarasti pentru ca orice e frumos la inceput si e mai usor sa ignori adevaratele probleme si sa alegi calea cea mai simpla.nu-ti fa probleme,fluturasii vor trece si vei ajunge iar la aceeasi rutina si la aceeasi problema.a fi stabil intr-o relatie,a avea o familie presupune sa mergi pana la capat si sa mai incerci si alte lucruri cu omul de langa tine,sa alungi monotonia ca daca de fiecare data cand sunteti despartiti sau va plictisiti schimbati partenerul nu e bine iar daca mai este si un copil la mijloc lucrurile se complica.ce amintiri va avea saracul copil despre familie,ce exemplu ia el ?in orice relatie se ajunge la un punct critic mai devreme sau mai tarziu,important e sa stii sa mergi mai departe si sa stii sa aduci ceva nou in relatie si ce e mai important e sa comunicati.o vorba spusa la timpul ei face mult
iamuraritei
Postat pe 17 Februarie 2011 15:29
eu te inteleg nicio femeie adevarata nu rezista cu sotu plecat 4 luni. distreazate cat ecopilu mic
casatoritadindragoste
Postat pe 18 Februarie 2011 15:14

offffff
femeie peste nu sunt, foarte inteligenta nici atat...acum nu-s nici femeie adevarata!
zambila
Postat pe 18 Februarie 2011 15:51
De la: garbo189796, la data 2011-02-18 15:14:55eu te inteleg nicio femeie adevarata nu rezista cu sotu plecat 4 luni. distreazate cat ecopilu mic
floare_cu_colti
Postat pe 18 Februarie 2011 16:01
Da' mai bine un menage a trois...
are si copilu tata permanent...ai si tu ....permanent
lasa "ca barbatii e niste... (unde-i lupty cand ai nevoie)
Chiar ca te-ai saturat de bine!
Sper sa afle si sotul tau ca lucreaza pentru altul, care "lucreaza" in locul lui
Sunt convinsa ca ti-ai pus la punct casa, ai si masina... ce mai.. te plictiseai....
Nici nu pot sa calific....

796, nici tu nu poti fara? nici fara bani, nici fara....Esti femeie adevarata!

zambilo, subscriu:offffffffffffffff ( oare suntem desenate? ca adevarate nu suntem)

floareo, nu mai fi asa mirata ... zicea de ceva eco...(ecopilu) clar ca e de sanatate
offffffffffffffffffff
dor72
Postat pe 19 Februarie 2011 01:59
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-18 16:01:02
De la: garbo189796, la data 2011-02-18 15:14:55eu te inteleg nicio femeie adevarata nu rezista cu sotu plecat 4 luni. distreazate cat ecopilu mic



Maii...Floris...ce picasi pe ganduri?!? ce, n-ai mai auzit de copil mic?!? ca de distractii cand sotul e plecat sper ca ai mai auzit...
markon
Postat pe 19 Februarie 2011 02:06
raspund pt dor72
uite ca nu pot, nu toate santem rigide. si sati dau un sfat-nu da nimic gratis casibat joc de el cine primeste
casatoritadindragoste
Postat pe 19 Februarie 2011 09:59
Chiar c ți-aș lua sfatul n serios dac ai putea s te eSprimi romnește! nțelegi ce vreau s zic?
Dup afirmația ta s-ar ințelege c la tine totul e gratis... M nșel?
S ințeleg c pentru tine a te respecta=a fi rigid ( nu frigid???? sau frigian????????????)
offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
dor72
Postat pe 19 Februarie 2011 10:20
eu stiu una si buna o femee adevarata nu slugareste nici barbatu nici neamurilelui sa fie si ia in rind cu lumea. ia is traeste viata ca una are
casatoritadindragoste
Postat pe 19 Februarie 2011 10:27
am gresit fereastra, da sfatu e valabil fetelor traiti la maxim . si faceti sport stiti voi de care ca sa eliminati tensiunile fizice si sa aveti airbagu-rile umflate pana la adanci batraneti
no sa regreta-ti ,decat daca nascultati .
casatoritadindragoste
Postat pe 19 Februarie 2011 10:54
femEE! ai spart-o? ( fereastra)

Thor vino nene, p-aci... sa vezi tu emulatii...

merci 796 , mi-ai facut o zi grozava
dor72
Postat pe 19 Februarie 2011 11:07
il iubestedoar pe unul
garbo107589
Postat pe 19 Februarie 2011 14:31
ba sa stii ca o femeie care iubeste cu adevarat asteapta si mai mult de 4 luni.o femeie care vrea intradevar o familie.eu am avut sotul plecat mai bine de un an si chiar nu am simtit nevoia unui alt barbat.asta depindde mult si de cat de bine merge relatia intre voi si cat de mult va iubiti si va respectati
iamuraritei
Postat pe 19 Februarie 2011 15:45
Bravo! inca o femeie neadevarata.
Iaca nu se pierde notiunea de familie. Vorbesc serios. Ai vazut ce pareri au fetele
Vezi ca vine 796 si iti arata ea cum e sa fii femEE adevarata


589 sigur ca il iubeste numa pe unu...pe ala care e acasa
dor72
Postat pe 19 Februarie 2011 15:54
De la: iamuraritei, la data 2011-02-19 15:45:44ba sa stii ca o femeie care iubeste cu adevarat asteapta si mai mult de 4 luni.o femeie care vrea intradevar o familie.eu am avut sotul plecat mai bine de un an si chiar nu am simtit nevoia unui alt barbat.asta depindde mult si de cat de bine merge relatia intre voi si cat de mult va iubiti si va respectati



precis nicielna simtit nevoia.. treaba ta....respectal in continuare ca de iubit il iubesc altele nou problem
casatoritadindragoste
Postat pe 19 Februarie 2011 17:42
Am fost si eu in situatia ta, numai k eu nu aveam sotul plecat, era acasa langa mine. Mi-a luat 2 ani sa ma hotarasc pe care il vreau cu adevarat langa mine. Am ales amantul. Divortul l-am terminat repede, am avut nevoie de o singura infatisara, fostul sot a ramas cu toate bunurile si eu am luat copilul. Timpul va decide daca am ales bine sau nu...
garbo068833
Postat pe 20 Februarie 2011 03:41
oare de ce le zice unele "parasute" ca oricum nu ai nicio siguranta ca barabat !
mihai07
Postat pe 15 Martie 2011 23:12
maaaa multe corve zau darar in voi de corvostine
floare_cu_colti
Postat pe 15 Martie 2011 23:19
De la: markon, la data 2011-02-19 02:06:39
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-18 16:01:02
De la: garbo189796, la data 2011-02-18 15:14:55eu te inteleg nicio femeie adevarata nu rezista cu sotu plecat 4 luni. distreazate cat ecopilu mic



Maii...Floris...ce picasi pe ganduri?!? ce, n-ai mai auzit de copil mic?!? ca de distractii cand sotul e plecat sper ca ai mai auzit...
bre MARCOANE zau daca fumeile aste nu is corve ..zau ca is azi si mai incearca ele sa faca si legea deh bataie ca la hotii de cai ......si mai au si pretentii de respect .....fimear sila de oamenii astia
floare_cu_colti
Postat pe 15 Martie 2011 23:21
va multumesc pt sfaturi si pt ca miati citit tristetea si acuma intelleg ce inseamna cu adevarat sa fim o familie suntem inpreuna in strainatate cu copil si ne merge foarte bine.va iubes si ma bucur ca miati deschis ochi este suficient sa stiti ca suntem cu adevarat o familie ,ne iubim si nu vom mai sta despartiti niciodata va pup
garbo162012
Postat pe 18 Mai 2011 13:35
ce-i floricica de coltisori, ce te-ai nervat? nu vezi ca asta-i trendu?
femei adevarate, nu glumareala. nu sunt ca altele" rigide" ,cum zicea una pe aici.
si_totusi
Postat pe 18 Mai 2011 14:10

scumpo, important e ca se inteleg bine si se iubesc, ce mai conteaza restul?
zambila
Postat pe 18 Mai 2011 15:12
dap cred ca is io prea cu simtu proprietatii
floare_cu_colti
Postat pe 18 Mai 2011 15:18
De la: aly_raz, la data 2010-11-01 11:33:40eu cred ca nu-ti mai iubesti sotul, atata timp cat in viata ta a intervenit alt barbat. Daca as fi in locul tau, nu as sta cu sotul meu doar de dragul copilului, cred ca mai rau i-as face, copilul va creste si cu tatal si fara tatal sau...succes!

SI FLORILE SE OFILESC SI CAD,cele pictate sunt frumoase dar nu au viata !
http://www.youtube.com/watch?v=M9b4NX2r4S4&feature=related
VOIAJOR
Postat pe 16 Martie 2012 11:33
De la: garbo162012, la data 2010-11-01 11:24:15daca o femeie isi iubeste sotu cum poate sa iubeasca 2 barbati in acelas timp?stiu ca poate vi se pare rusinos dar mie asta mi sa intanplat,sotul ai mai mult plecat in strainatate si mai putin acasa cu mine si copilu meu.Pleaca sezonier de 4 ani la lucru in strainatate si ieu mam indragostit de alt barbat poate la inceput miam dorit doar o aventura dar acuma il iubesc va rog sami ziceti ce pot sa fac?cu care sa raman sa stric o relatie de 8 ani si un copil mic care are nevoie de tatic sau sa raman langa acel barbat care a venit mai tarziu in viata mea si pentru care mias da viata.Va rog ajutatima cu un sfat prietenesc,sa ma sacrific pt baietelu meu si sa raman cu sotu sau sa raman cu amantu pe care il iubesc fff mult.

merge si omu ala sa lucre ca prostu si sa-ti dea bani pentru tine si copil si u iti bati joc de el
ai vrut o aventura????????????
de ce te-ai maritat?ca sa ai aventuri?
puteai sa ai aventuri si nemaritata si fara un copil care sa aiba un exemplu de viata eronat?
daca ai copil nu cumva esti mama si sotie inainte de a fii femeie?
ce nevoie de aventuri?
un om care lucra si se speteste pentru familie nu merita asa ceva
macar las-l pe el si pe cop[il sa isi gaseasca el o sotie care sa-l respecte si copilul o mama care sa nu il foloseasca de paravan si ca si scuza patetica pentru a se victimiza
T_lara_87
Postat pe 23 Martie 2012 07:21
De la: garbo162012, la data 2011-05-18 13:35:32va multumesc pt sfaturi si pt ca miati citit tristetea si acuma intelleg ce inseamna cu adevarat sa fim o familie suntem inpreuna in strainatate cu copil si ne merge foarte bine.va iubes si ma bucur ca miati deschis ochi este suficient sa stiti ca suntem cu adevarat o familie ,ne iubim si nu vom mai sta despartiti niciodata va pup

e bine ca sunteti cu adevara o familie
dar poti trai cu ceea ce i-ai facut sotului tau pe constiinta?
il poti privi in ochi?
nu ti-e rusine de tine?
T_lara_87
Postat pe 23 Martie 2012 07:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbati la andropauza... 234 De la: vivacedonna 19 Februarie 2010 21:28
ce ne dorim de la viata? 43 De la: caleidoscop 13 Iulie 2012 15:04
L-am inselat fara sa vreau! 23 De la: garbo172304 1 Ianuarie 2017 22:23
'' Nu este durere mai nimicitoare pentru sufletul unei femei decat aceea de a se fi daruit intreaga, trup si suflet unui barabat nedemn de iubirea ei.'' Stefan Zweig 102 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:47
A CRESCUT SEPTELUL 1 De la: garbo270271 19 Martie 2012 01:19
Setari Cookie-uri