enigmisticoterapia-antistres??!!

auzi... da' sa nu-ti faci nicio grija in privintza mea.
doar eu decid cum o sa "stau"...:P

multumesc frumos, asemenea si tie!;)
:)
eu_geminy
Postat pe 25 Octombrie 2010 20:09
De la: eu_geminy, la data 2010-10-25 20:09:07auzi... da' sa nu-ti faci nicio grija in privintza mea.
doar eu decid cum o sa "stau"...:P

multumesc frumos, asemenea si tie!;)
:)


Mda, merci! Desigur, tu iti decizi ,,pozitia'' dorita. Ma bucur ca nu te-ai enervat!
m_ada
Postat pe 26 Octombrie 2010 10:51
ei nah... de ce sa ma enervez... :))
eu_geminy
Postat pe 26 Octombrie 2010 10:55
De la: eu_geminy, la data 2010-10-26 10:55:24ei nah... de ce sa ma enervez... :))
Ei, ma mai ia si pe mine ,,gura pe dinainte'' Deh, sunt femeie!!
m_ada
Postat pe 26 Octombrie 2010 10:57
si pe mine ma iau deshtele... suntem chit...:))
eu_geminy
Postat pe 26 Octombrie 2010 11:01
Mada,esti inteligenta,imi place.


Gemy,lasa dragule vanatoarea de vrajitoare.prea semeni cu altul.si eu l-am intalnit in multe site-uri,mai des il citeam pe 9AM si altele.si aici avea clone-2.dar totdeauna el sarea sa judece pe altul.nu avea fler cum spui.nu este greu sa recunosti stilul si modul dea gandi,in alte conturi ale aceluiasi user.pacat ca se certa cu majoritatea.si mai ales era dualist,isi facea copii,dosare si apoi arunca 'pe piata' ce poate altul crezandu-l prieten i se destainuia.noroc ca era usor de mirosit.ce faci acum ii preiei locul?mortii cu mortii si vii cu vii.daca e mort ,Dumnezeu sa il ierte.
vuvuzela
Postat pe 26 Octombrie 2010 22:22
vuvu, inca n-am vanat pe nimeni, dar daca vrei, iti vanez conturile, chiar daca n-ai cum sa fii vrajitoare, in viatza vietzii tale de aici si de-am pururea pretutindeni...

si nu ma cauta sa faci analogii, fiindca eu chiar nu seaman cu nimeni si nu simt nevoia sa copiez pe nimeni, ca sa fiu eu...:P

atata timp cat nu te-am afectat pe tine si multiplele tale conturi, chiar nu e treaba ta ce fac... ca n-ai vocatzia de a fi Maica Tereza a lichelelor de pe Garbo, oricat te-ai stradui.

sper ca ai inteles.
eu_geminy
Postat pe 26 Octombrie 2010 23:16
PS: incearca sa dai sfaturi si indicatii cat cuprinde mansardei tale, daca poti, vuNvu... fiindca tu esti prima care are nevoie de ele, daca sunt obiective..:D
eu_geminy
Postat pe 26 Octombrie 2010 23:24
Gemy,nu a fost in intentia mea sa te enervez.crede-ma.insa nici nu imi pasa de clonari electronice.viata este prea scumpa ,ca s-o cheltui pe lucruri false.ma refer la mine,biensure.insa tare as vrea sa ca vad peste tot numai prieteni minunati,care sa iti infrumuseteze sufletul si viata.
vuvuzela
Postat pe 26 Octombrie 2010 23:37
De la: eu_geminy, la data 2010-10-26 23:24:56PS: incearca sa dai sfaturi si indicatii cat cuprinde mansardei tale, daca poti, vuNvu... fiindca tu esti prima care are nevoie de ele, daca sunt obiective..:D



vezi ce putin fler ai?nu fii rautacios.nimic din ce vezi la prima vedere,ne este ce pare a fii.crede-ma!
vuvuzela
Postat pe 26 Octombrie 2010 23:42
vuvu, reciteste-ti postarea in care ii explicai lui Ge despre "cel cu 2 conturi pe aici si clone pe 9AM". Asa. Acum mai citeste-o o data.
Bun. Realizezi in clipa asta de ce te lua toata lumea la unshpe metri cand te dadeai mare indurerata de disparitia lui pik? Nu? Nu ti-ai dat seama inca?
Thor_again
Postat pe 26 Octombrie 2010 23:51
vuvu, eu nu vanez "vrajitoare". eu am treaba strict cu conturile din care unii se simt mai "puternici" decat din contul de baza. si in principiu, am treaba cu "proprietarii" acele clone care ma vizeaza pe mine.

daca ai cumva impresia tu, sau oricine altcineva ca as avea vreo clona, chiar va invit sa mi-o aratati, ca sa o aflu si eu.

dar, in cazul in care nu e a mea, faceti ce va spun eu cu acea "clona"?... intreb doar retoric.:P

pe mine nu ma intereseaza ce a avut badia. eu l-am cunoscut mai bine decat aproape oricine de aici. era un om inteligent, era un om aparte, cu bunele si cu mai putin bunele lui, ca orice om.

nu e cazul sa mi-l dai ca exemplu "negativ", fiindca badia a fost badia, a avut mult mai multe parti bune decat celelate pe care i le reprosezi lui "ca raposat".

eu, chiar daca am fost prieten apropiat al lui, sunt numai si numai eu.

iar dramatisme de genul "ete, de exemplu cutare... a facut si el asa, dar (drept pedeapsa:P) a a raposat, Dzeu sa-l ierte" sa folosesti DOAR acolo unde le este locul... daca le este undeva.

fiindca astfel de gesturi denota alte lucruri referitoare la tine si NU au nicio legatura cu intentia ta de "bine"... fiindca - e bine sa nu uiti - G.M Marquez a spus foarte frumos: "ziua de maine nu e rezervata nimanui"... cine poate sti.
eu_geminy
Postat pe 26 Octombrie 2010 23:52
Thor,eu am avut bun simt si i-am zis Dumnezeu sa-l ierte.altii nu i-au zis nici atat.vocea ratiunii vb la mine.restul intelege ce vrei.eu am fost pioasa,in Dumnezeire.ca trebuia sau nu ,ca eu credeam sau nu,ca merita sau nu,eu totusi am fost cuviincioasa.acest lucru trebuia sa apreciezi.nu pun pret prea mare pe critici.increderea in mine,imi face viata frumoasa.asta nu inseamna ca nu te citesc.apreciez oamenii sinceri.ce vrei sa te mint?
vuvuzela
Postat pe 27 Octombrie 2010 00:24
poti sa ma contrezi, vuvu, ca eu nu ma supar...

insa s-ar putea sa nu-ti pice bine raspunsul meu...
si chiar nu vreau, eu personal, sa te afectez in vreun fel...
ca nu merit sa te superi pe mine...

fiindca - tot personal - nu am nimic cu tine, iar uneori imi esti chiar simpatica.
(adica atunci cand vrei si poti.:P)
:))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 00:25
nuNvuuu... hai mamy, zi ca nu te-ai suparat... ;)

sau macar zi ca te-ai suparat, ca sa stiu cum dorm sau... cum nu dorm!:))

PS: poate te prind la prima ora cu mascatii la ushE, ca am pus bata langa pat:))):PP
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 00:34
Gemy,sincer nu vreau sa te intristez.noi am mai vb acest subiect.nu am spus ca ai tu vre-o clona,multi au,dar nu este o problema care sa ma preocupe.eu imi doresc prieteni sinceri.care spun ce au de spus fara sa jigneasca,spun pt ca este parerea lor.iar eu am dreptul la replica tot in termeni civilizati.
vuvuzela
Postat pe 27 Octombrie 2010 00:37
eu chiar cred ca ai suflet, vuvu, si vrei ca oricare alt om, sa fii acceptata, integrata si inteleasa de oameni...

insa vii intempestiv si dai cu prastia... nu ca m-ar durea!:P

daca apari precum fetitza-haiduc a unei vecine din copilarie, cu traistutza cu pietre si incepi sa arunci... ce sa-ti zic?? sa te pup din prima?

pai intai te imblanzesc si dupa aia te pup!...:)):P
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 00:42
Gemy si Thor,nu ma supara cv voastre.pt ca le spuneti sincer si cu bun simt .este ceea ce ganditi sau ce simtiti le citesc ,le analizez,uneori imi insusesc criticile,dar nu pot fii ipocrita.
vuvuzela
Postat pe 27 Octombrie 2010 00:52
De la: eu_geminy, la data 2010-10-27 00:42:10eu chiar cred ca ai suflet, vuvu, si vrei ca oricare alt om, sa fii acceptata, integrata si inteleasa de oameni...

insa vii intempestiv si dai cu prastia... nu ca m-ar durea!:P

daca apari precum fetitza-haiduc a unei vecine din copilarie, cu traistutza cu pietre si incepi sa arunci... ce sa-ti zic?? sa te pup din prima?

pai intai te imblanzesc si dupa aia te pup!...:)):P[/quote




m-ai facut sa rad ,spunandu-mi fetitza-haiduc.sincer?chiar mi-a placut,sau m-am recunoscut??eu am spus mereu.am o personalitate puternica,cad,ma julesc,imi da sangele,dar ma ridic mandra,fara sa imi vada altii lacrimioarele de durere.
vuvuzela
Postat pe 27 Octombrie 2010 01:03
vuvu, esti o scumpa!...

daca esti cuminte, te propunem pentru postul de Sefa a Comitetului de Cantina...

justificare:
asta-i post vanat la greu de nehaliti si de corupti,
iar noua ne trebe acolo un om corect, echilibrat psihic, care sa faca ordine...:PP
:))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 01:03
off Gemy,nu merit postul acesta.stiu exact cu ce se mananca.cateodata si eu mananc acolo.si iara sunt sincera.desi sunt bine facuta,dar subtirica,sunt gurmanda.mai bine ma lasi sefa la echipa mea.suntem doua fete intre 25 de baieti,unul si unul, si sufleteste si fizic.
vuvuzela
Postat pe 27 Octombrie 2010 01:26
noapte buna tuturor!
vuvuzela
Postat pe 27 Octombrie 2010 01:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o problema urgenta 29 De la: romanov_ella 2 Martie 2014 12:30
BORN AND LIVE-o oportunitate pentru sanatate fizica si financiara 1 De la: garbo185740 8 Februarie 2011 17:34
cum sa scap de kg in plus?! 20 De la: garbo_390380 21 Noiembrie 2013 15:15
Varicele, ce sa fac sa scap de ele? 13 De la: garbo134266 26 Ianuarie 2016 08:39
VIRUSUL HPV imi distruge viata 16 De la: fleurdelis 27 Ianuarie 2010 17:46
Setari Cookie-uri