De ce intrii pe forum?

cum altii isi iau andrelele in tramvai, ziare, reviste sau integrame :D tu de ce intrii pe forum?
oare in viata de zi cu zi sa nu fim atat de deschisi si de directi cu cineva? sa fie un refugiu?
ce-i drept, aici, te poti ascunde sub un profil si sa spui ce vrei, iar in realitate sa fii un molau si sa nu te bage nimeni in seama... eu una nu stiu sigur de ce intru , sunt confuzata asa o tzara, dar imi si place agitatia, sarea si piperu
Laura_M
Postat pe 22 Octombrie 2010 16:29
ca e un refugiu da...ce sa mai?!...ca ...live nu ne prea suportam intre noi....asha ca pe forum...nu putem sari la propriu unul la gatul altuia...ci doar ne putem contrazice la infinit...cu tot tacamul de argumente si injurii de care dispunem....ca de sustinut pareri nu ne intrece nimeni....dar pentru a spune cuiva in fata niste adevaruri..intotdeauna se vor gasi oprelisti...piedici...ceva invizibila care ne poate opri din a spune ce gandim vu adevarat.....ceea ce nu se poate intampla si in raport cu continutul postarilor noastre.
......eu intruu pentru ca...simt si eu nevoia sa comentez ...ca in realitatea reala nu am unde cand si cu cine....in afara de munca -casa si casa-munca nu mai stiu altceva....si atunci da asta e un fel de refugiu ...de substitut al lipsei interactionarii cu alti membrii ai societatii....de care sa fiu sincera m/ar desparte o greata de la bariera dintre psihicul meu si felul in care se prezinta fizicul unora....macar nu stiu de la cine vine parerea si clarsunt obiectiva....vad numai parerea ca altfel as deveni subiectiva si m/as lasa influentata de ...fizic...si cand spun asta ma refer ...inspre rau....nu pot da exemple aici ...ca m/asarata mult prea ironica si a dracu chiar daca nu sunt nici eu una prea stralucita....
....ca asha ii sta bine omului sa vada intai gunoiul din ochiul altuia si pe urma gramada din ograda proprie....ca doar la d/astea suntem buni.
garbo171675
Postat pe 28 Octombrie 2010 19:28
Laurici, "confuzata" sunt si eu.Oare de ce intru pe forum?
Ciresica
Postat pe 28 Octombrie 2010 19:32
... ..
nici IO nush pt ce INTRAM pe forum

ca a cam "naparlit"

LILO
Postat pe 28 Octombrie 2010 19:40
pentru ca necunoscindu-ne dispar inhibitiile,temerile si putem discuta liber orice tema..
europroiect2007
Postat pe 21 Decembrie 2010 20:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NOU! Produse naturiste 3 De la: Rotty 10 Aprilie 2012 15:00
dureri de umar,calcai, sold, genunchi,mana,cot 3 De la: garbo209685 18 Iunie 2011 21:06
Rubeola la femei/fete 4 De la: black_rose 11 Iunie 2012 17:43
implant dentar 8 De la: garbo204109 9 Aprilie 2019 16:38
Concediu pentru depresie???????????????????? 200 De la: fleurdelis 9 Februarie 2011 18:19
Setari Cookie-uri