Marirea punctului G

am auzit ca exista o operatie, ma rog, o injectie cu silicon care iti mareste punctul G si astfel senzatiile in timpul sexului sunt mult mai puternice? cunoasteti cumva detalii?
gina_ubi
Postat pe 17 Octombrie 2008 14:47
:)) asta daca il gaseste....
ella_e
Postat pe 30 Noiembrie 2008 16:47
asta nu numai ca e o abertie idioata si penibila dar pe daesupra poate fii una scumpa
yavrum
Postat pe 1 Decembrie 2008 12:08
La unele persoane,acesta este in cap,tine loc de...minte!
luminita07
Postat pe 5 Decembrie 2008 00:05
Nu m-am mai amuzat demult asa tare. Eu as intreba daca l-ai descoperit, cine stie, poate unele femei il apasa ca pe un buton
samy
Postat pe 29 Decembrie 2008 14:12
da di ci sa dai bani dejeaba?se exista 2 posibilitati : il bagi la spalat si daca nu intra la apa, este posibilitatea sa se lalaiasca. adica sa se mareasca.

c-asa-i la crosetat . punctele sunt facute pa fatza si pe dos. bine, la unele , numai pe dos. da ce mai conteaza? se poarta cat mai lalau . placerea e direct proportionala cu lejeritatea in toate
si_totusi
Postat pe 29 Decembrie 2008 14:22
De mult nu am mai ras atat! Unde ai mai auzit-o si pe asta?
Emyna
Postat pe 29 Decembrie 2008 19:16
De la: gina_ubi, la data 2008-10-17 14:47:32am auzit ca exista o operatie, ma rog, o injectie cu silicon care iti mareste punctul G si astfel senzatiile in timpul sexului sunt mult mai puternice? cunoasteti cumva detalii?

Nu se face cu silikon

Cu toate ca subiectul este de ras, ntradevar se face o injectie cu acid hyaluronic pentru marirea punctului G...in america o interventie f. simpla....

http://www.sensualmedics.com/de/genitalchirurgie/intimchirurgie/g-punkt-intensivierung/g-punkt-operation.html

http://www.aesthetix.de/index.php?id=20
aici poti suna pe gratis si pune intrebari....
....

"G-Spot intensification and amplification - Treatment

This is a simple, nonsurgical treatment. We intensify the G-spot by enlarging and arching it upwards through careful injection. For this purpose we either use autologous (bodys own) fat tissue or hyaluronic acid. The aim is to enlarge the volume of the G-spot to twice the size of the original in order to increase the possibility of stimulation during intercourse.

If hyaluronic acid is injected, this only takes a few minutes. Within half a year the hyaluronic acid is completely reduced. Afterwards, the volume of the G-spot corresponds to the volume before treatment.

If autologous fat tissue is used, treatment can take approximately an hour. With this procedure, the enlargement of the G-spot is permanent. Even if part of the fat tissue can be reduced, usually 50 to 70 percent remain.

Both versions of injections can be carried out as desired with a local anesthetic or with half-sleep. Staying as an inpatient is not necessary, which means that after the operation you can go home or return to your hotel."....


Postat pe 30 Decembrie 2008 11:26
vreau sa vad si eu o femeie cu punct g MARIT
edy_sword
Postat pe 31 Decembrie 2008 16:01
Uita-te dupa una care merge mai cracanata.
Micass
Postat pe 1 Ianuarie 2009 12:39
...si daca e deja cracanata din fabricatie...?
yahia_47
Postat pe 21 Ianuarie 2009 14:33

In lumina ultimelor cercetari... s-a descoperit ca punctul G la femei, este situat... la sfarsitul cuvantului SHOPPING!!!
Ella34
Postat pe 30 Ianuarie 2009 11:50
diavolul_roz
Postat pe 16 Februarie 2009 15:56
interesanta descoperire...chiar daca nu-i ceva nou!!
si...totushi...se pare ca...incepe sa se mareasca acest punc G...
am vazut parca...in ultima vreme tot mai multe femei...mergand cu greu!!!
s-ar puteasa se fi marit atata de tare ...incat sa ajunga sa deranjeze deja!!
( cei care le alimenteaza cardurile!!
pt ca...mergeau greu din cauza sacoshelor cu...cele trebuincioase!
ovidiu42
Postat pe 18 Februarie 2009 16:58


gina iubi asta a intrat ultima data pe garbo acu' 65 de zile...

nene...eu zic ca adminii astia ne insulta inteligenta...
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Februarie 2009 17:19
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-18 17:19:51

gina iubi asta a intrat ultima data pe garbo acu' 65 de zile...

nene...eu zic ca adminii astia ne insulta inteligenta...




poi...wife...cine stie...o fi vazut fta ca...n-are shanse sa-i creasca ce astepta...mai deschide alte topicuri...cu aceeasi tema...poate acolo e terenu` mai fertil!!
ovidiu42
Postat pe 18 Februarie 2009 17:46
ovi...tre' sa zic ca deja ma plictisesc subiectele astea...

cred ca am sa-mi raresc vizitele pe garbo...ca devine penibil...
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Februarie 2009 19:55
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-18 19:55:31ovi...tre' sa zic ca deja ma plictisesc subiectele astea...

cred ca am sa-mi raresc vizitele pe garbo...ca devine penibil...



adica...sa nu mai socializam s noi p`acilea neam...wife?
sa te ascunzi de noi si...sa lasam sa se umple iar cu tot felu` de ineptii...paginile astea?poi...e frumos?
e penibil wife dar...parca ma racaie pe creier si ochishori cand citesc ceea ce vezi si tu p`acilea
si...chiar nu ma pot abtine!
ovidiu42
Postat pe 19 Februarie 2009 16:37
Da e tare!!
sico_ghizi
Postat pe 27 Februarie 2009 15:11
cred ca asta cu punctul G,e mai mult un mit decat realitate.
ana_fleur72
Postat pe 27 Februarie 2009 17:29
Este adevarat,punctul G se mareste.Corpul se adapteaza din cauza ca unii barbati/femei nu-l gasesc niciodata,punctul G se mareste ca sa poata fi gasit
diavolul_roz
Postat pe 28 Februarie 2009 19:44


doinito...eu cred ca punctul G asta umbla undercover...ca bag sama ca nimeni nu-l gaseste...

da' chiar...cum ar trebui sa se mareasca?

io zic ca ar trebui gasit intai...
wife_de_zmeu
Postat pe 28 Februarie 2009 19:59
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-28 19:59:57

doinito...eu cred ca punctul G asta umbla undercover...ca bag sama ca nimeni nu-l gaseste...

da' chiar...cum ar trebui sa se mareasca?

io zic ca ar trebui gasit intai...


E o pasare rara,se umfla'n pene
Da' cum o fi sa zici "e un mit" ?Oricum,asta e cel mai fun subiect,observ cat de multe nu stiu femeile despre corpul lor si apoi tot noi ii judecam pe barbati"nu e bun fata in pat!" Fun!
diavolul_roz
Postat pe 5 Martie 2009 09:13

Pct.G exista.sunt fericita ca al meu e activ si chiar nu-mi pot imagina ca altii inca nu l-au descoperit..Prietenul meu ilsimte dupa reactiile corpului meu.Dar daca ar fi asa injectii l-as recomanda ptr.ca nimic nu e mai frumos ca un orgasm in punct G.Bafta!!!
dark_angel
Postat pe 1 Iunie 2009 13:20
Ultimele cercetari arata ca punctul G se afla in coada cuvantului shopping
tulipe
Postat pe 1 Iunie 2009 14:17
Ultimele cercetari spun ca e posibil sa fie radio-comandat...grija mare cui incredintati telecomanda...
valentino
Postat pe 1 Iunie 2009 14:39
s-o mari nu s-o mari acest punct G...pe mine ma lasa rece....asa mic cum il am eu...este atat de activ...si senzatiile in timpul actului sexual sunt asa de intense ..ei poate femeiile nu au nevoie de un punct G mai marit,ci doar de partenerul potrivit...si pentru cele care nu l-au gasit inca...mai bine discutati cu partenerii vostrii mai mult si cu multa rabdare...acest punct G(asa mic cum e el)poate fii stimulat....dar daca voi credeti ca o injectie va aduce orgasm garantat....
ariadna106
Postat pe 17 Iunie 2009 15:55
Am vazut un documentar la tv despre o tipa negresa care chiar isi facea acea operatie sau interventie pt marirea sau sensibilizarea punctului G, deci chiar se face si iti mareste senzatia de placere pe care o simti in timpul orgasmului. Nu e chiar de ras, pt persoanele foarte amuzate de pe aici.
Lady_M007
Postat pe 17 Iunie 2009 16:10
ioi, ce-mi place...
wife_de_zmeu
Postat pe 17 Iunie 2009 16:22
De la: gina_ubi, la data 2008-10-17 14:47:32am auzit ca exista o operatie, ma rog, o injectie cu silicon care iti mareste punctul G si astfel senzatiile in timpul sexului sunt mult mai puternice? cunoasteti cumva detalii?


ZAU, NU VREAU SA FIU REA, DAR SUNT ULUITA CAT DE SUPERFICIALI SUNTETI VOI, TINERII ! TOT CE SE INTAMPLA DE BINE SAU DE RAU CU TRUPUL TAU ESTE PERCEPUT CA ATARE DE CATRE CREIER ! BAG EU DE SEAMA - DUPA INTREBAREA TA - CA ACOLO ESTE NEVOIE DE "UN GUGULOI" DE SILICON PENTRU A ASTUPA LIPSURILE ! IN VIATA ASTA SUNT LUCRURI MULT MAI IMPORTANTE DECAT "PUNCTUL G". DACA NU TE SIMTI IMPLINITA ALATURI DE IUBITUL (SOTUL) TAU, NU ACEST PUNCT "G" ESTE VINOVAT, CI SUPERFICIALITATEA CU CARE PRIVITI RELATIA VOASTRA ! MERGETI AMANDOI LA UN MEDIC SEXOLOG (BANUIESC EU CA EXISTA SI ASA CEVA) SI INTREBATI CARE-I BAIUL NEMULTUMIRII VOASTRE ! SUCCES !
IOANA_DRAGAN
Postat pe 17 Iunie 2009 16:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fetelor,am 17 ani,si am auzit si eu intamplator de marirea sanilor cu tinctura de marar 11 De la: garbo219886 9 Decembrie 2015 10:54
fobii 41 De la: Defendia 2 Martie 2011 16:47
Menstruatie... 51 De la: pik_nik 24 Decembrie 2009 14:32
Nu am voie in biserica?! 33 De la: garbo_1681 3 Mai 2012 15:53
m-as lasa de fumat 104 De la: liaiedera 9 Aprilie 2010 21:02
Setari Cookie-uri