Agentia OnVouge

Buna,am si eu o rugaminte pt persoanele care au avut de-a face cu agentia OnVouge sa imi dea si mie detalii PRO sau CONTRA,sa va spun si de ce......Eram intr-o zi la munca(si nu era prea buna) si am inceput sa caut job-uri pe best jobs,acolo am dat peste aceasta agentie unde am si aplicat(totul suna foarte bine)si dupa numai o zi eram chemata la interviu unde binenteles dupa ce ne-au explicat ca pentru doar 270 de euro (ca cica suma ar fi fost mult mai mare dar restul plateste agentia ca doar dehh te promoveaza) vei avea parte de nutritionist,coafura etcc.In fine am semnat un asa zis contract,am dat un avans dar am inceput sa fiu c-am sceptica,adica nu vreau sa ajung sa platesc acesti bani degeaba si sa nu am job-ri(hostess,promoter,etc) avand in vedere ca nu sunt billoniare
pisoiasii2002
Postat pe 2 Octombrie 2010 21:31
pai foarte bine ai facut!... fara contribuabili ca tine, cum ai vrea sa prospere??:P
:))
eu_geminy
Postat pe 2 Octombrie 2010 21:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de un sfat 32 De la: me_reloaded 2 Aprilie 2011 18:52
Sa aveti o Dumnica placuta si Dumnezeu sa va binecuvanteze pe toti si sa va lumineze mintile 20 De la: anaROBERT 9 Noiembrie 2010 00:29
sfaturi pt inca un suflet pierdut ..plzz 34 De la: small_lady 16 Iulie 2010 12:15
Ce parere aveti despre permisul de conducere? este greu la inceput sa inveti sa conduci daca esti de la punctul zero.Adica bata 46 De la: ingerasulluptator 8 Noiembrie 2011 15:05
Barbatul Fecioara 30 De la: garbo_6586 20 Septembrie 2018 04:55
Setari Cookie-uri