Buna

Buna sunt o mamika tanara in varsta de 29 ani am doi copii si relatia intre mine si sotul meu nu mai merge de foarte mult timp . Am incercat sa imi refac viata si am cunoscut un baiat mai mik decat mn cu 8 ani ma iubeste il iubesc avem o relatie de mai bn de un an .Ne iubim foarte mult insa exista o problema el nu a vrut sa le spuna si parintilor lui ca eu am copii .Parintii si familia lui ma cunosc chiar si rudele ne intelegem foarte bn dar nu mai pot ascunde ca am 2 copii nu vreau ca atunci cand vor afla sa prinda ura pe mn. Ce ma sfatuiti sa fac ? sunt disperata caci nu vreau sa-l pierd si nici el nu vrea sa ma piarda pe mine .Sfatuiti-ma si pe mine ce ar fi mai bn sa fac ca sa nu ma urasca parintii lui dar nici sa-l pierd pe el va rog raspundeti-mi si mie
garbo220214
Postat pe 29 Ianuarie 2012 05:04
garbo 214 ce conteaza mai mult pentru tine? copiii sau parerea rudelor prietenului tau?
cri_cat
Postat pe 29 Ianuarie 2012 18:13
evident, relatia...
pai, da-i copiii sotului tau si tu vei fi libera ...spre alte sarcini...
sau trimite-i la orfelinat...

acum, la modul cel mai serios: ti-ai inceput relatia bazandu-te pe o minciuna. Ceea ce spune foarte mult despre tine. Deci, sunt sigura ca vei gasi o cale de compromis/uri sa iti fie tie cat mai bine
si cata vreme esti cu el la parintii lui, unde-ti sunt copiii? inteleg ca nu au prea multi anisori
ce model de viata le mai mai dai!
hai sa fii sanatoasa si sa te coci, ar fi timpul
dor72_
Postat pe 29 Ianuarie 2012 18:18
copii normal ca ei conteaza mai mult decat oricve pe lume
garbo220214
Postat pe 4 Februarie 2012 23:13
Daca ai sti sa vb mai frumos pe acest forum ar fi mai bn .Se vede ce fel de persoana esti tu nu eu ,eu sunt cea care a cerut o parere un ajutor si cred ca nu asa se procedeaza si sa sti pt cultura ta generala copii sunt un dar de la dumnezeu si sunt o binecuvantare si e tot ce am mai de pret pe lume iar pt ei sunt in stare sa merg pana in panzele albe .
garbo220214
Postat pe 4 Februarie 2012 23:19
tu cui te adresezi?...:))
eu_geminy
Postat pe 4 Februarie 2012 23:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CRESE IN BRASOV 1 De la: YZA79 19 Iunie 2010 20:58
Ce inseamna a fii un om cuminte dupa parerea voastra? Dupa parerea mea un om se numeste cuminte atunci cand isi vede de treaba lui si nu profita de slabiciunea si prostia a nici unui om.Oare exista asa ceva? 22 De la: ingerasulluptator 21 Aprilie 2012 12:26
mihai eminescu si veronica miclea 267 De la: curentat_mare 6 Decembrie 2010 17:17
Incredibil s-au oparit "doamnele rele de gura" 89 De la: garbo265966 9 Iulie 2012 06:31
HELLO! 7 De la: eladaela 3 Decembrie 2009 13:10
Setari Cookie-uri