| pe cine intereseaza,poate intra pe OTV,unde este o clarvazatoare,care va vb despre multe subiecte,inclusiv despre cutremurul care ca se preconizeaza ca va fii curand. | ||
|
vuvuzela Postat pe 27 Septembrie 2010 20:23 |
||
|---|---|---|
| cine palaria mea se uita la otv? | ||
|
Laura_M Postat pe 27 Septembrie 2010 21:02 |
||
| tu cea sau cel care te folosesti de contul lui Marcu, sa stii ca am scris administratorului Alexandru,despre acest aspect.unu ca i se foloseste ilegal contul si doi ,cuvintele care incalca regulamentul internetului,folosindu-se un vocabular abject. | ||
|
|
||
|
vuvuzela Postat pe 27 Septembrie 2010 21:05 |
||
De la: Laura_M, la data 2010-09-27 21:02:52cine palaria mea se uita la otv? scrie clar ,cine doreste.te-a invitat cineva cu forta?fiecare cu alegerea lui. |
||
|
vuvuzela Postat pe 27 Septembrie 2010 21:09 |
||
Marcule, il stii pe Anton?!
|
||
|
sora_ilsi Postat pe 27 Septembrie 2010 21:10 |
||
| e ca si cum ai intreba daca ne e foame... faceti topic-uri in prostie | ||
|
Laura_M Postat pe 27 Septembrie 2010 21:12 |
||
De la: sora_ilsi, la data 2010-09-27 21:10:02 pe ala cu tzimentu. e varu-miu!
|
||
|
Marcu_cel_cu_Arcu Postat pe 27 Septembrie 2010 21:12 |
||
|
||
|
sora_ilsi Postat pe 27 Septembrie 2010 21:15 |
||
sa inceapa distractia tinem scorul?
|
||
|
blondy_made_to_love Postat pe 27 Septembrie 2010 21:21 |
||
| yesss... mi-am luat floricele!...:))))):P | ||
|
eu_geminy Postat pe 27 Septembrie 2010 21:22 |
||
si eu cipsuri, mai doresti cineva?
|
||
|
blondy_made_to_love Postat pe 27 Septembrie 2010 21:25 |
||
| mai e deschis la aprozar? | ||
|
sora_ilsi Postat pe 27 Septembrie 2010 21:26 |
||
e deschis magazinul meu care e mai aproape ca al vostru
|
||
|
Laura_M Postat pe 27 Septembrie 2010 21:27 |
||
| da mey,... am auzit ca a primit marfa. balarii proas(pe)te...:))) | ||
|
eu_geminy Postat pe 27 Septembrie 2010 21:29 |
||
| "decat al vostru" mai pardon da? | ||
|
Laura_M Postat pe 27 Septembrie 2010 21:29 |
||
|
||
|
Laura_M Postat pe 27 Septembrie 2010 21:30 |
||
| hehehe... daca era si handicapatul ala de iliutza numerologie pe-aici, era o treaba...:))):P | ||
|
eu_geminy Postat pe 27 Septembrie 2010 21:32 |
||
| poate imi zicea si mie neste numere la loto ca cine stie... poate chiar aveam noroc | ||
|
Laura_M Postat pe 27 Septembrie 2010 21:34 |
||
|
||
|
chanty Postat pe 27 Septembrie 2010 21:37 |
||
|
seara buna... Laura fusasi la mine-n vizita Saru"mana,pupam baietel dragalas |
||
|
chanty Postat pe 27 Septembrie 2010 21:38 |
||
chanty, trebuia sa te mai vizitez ca n-am mai facut-o de mult... am mai vizitat pe unu pe altu, ce era sa fac si io
|
||
|
Laura_M Postat pe 27 Septembrie 2010 21:41 |
||
|
no... nimic-nimik?... gata cafteala??? asa rapid???!...:D =)) |
||
|
eu_geminy Postat pe 27 Septembrie 2010 22:38 |
||
De la: sora_ilsi, la data 2010-09-27 21:26:02mai e deschis la aprozar? Niste corcoduse sau ce ai dori? |
||
|
m_ada Postat pe 27 Septembrie 2010 22:45 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| uite ca spun eu | 2 | De la: elodia 22 Aprilie 2010 16:03 |
| Ce faci in acest moment ?? | 206 | De la: fleurdelis 4 Iulie 2010 06:26 |
| prostie sau doar orgoliu...? | 21 | De la: irina31 23 Noiembrie 2009 22:35 |
|
|
||
| Obiceiuri, traditii si superstitii de Boboteaza | 1 | De la: malinad 5 Ianuarie 2012 13:22 |
| Unde gasesc program si rezultate la campionatul de fotbal 2014? | 7 | De la: garbo_395055 2 Iulie 2014 10:05 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună