Pocainta

De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-13 15:06:36Aici se implineste cuvantul Domnului ,caci din inima ies; ganduri rele,adultere,desfranari,furitsaguri,marturii mincinoase,hule..Asadar inima noastra devine o pepiniera a patimilor si a gandurilor viclene,daca nu ne nevoim sa dobandim curatirea ei,a inimii ,dezracinand patimile ,sau mai bine zis transformanduse in virtuti.
Xeno, ti-ai gresit cariera. Popa trebuia sa te faci, ca bine le mai spui!
m_ada
Postat pe 15 Septembrie 2010 18:08
De la: vuvuzela, la data 2010-09-14 17:03:20
De la: tusi_Oli, la data 2010-09-14 16:50:27 nu-i al meu eu astept un tir




stati asa fetele ,m-am prins,una cu tirul,alta cu masina,v-a adus centurile,soferi buni ?mamaaaaaa m-am prins!!!


la ce te-ai prins
tusi_Oli
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:57
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:00
la fel am facut si eu tuth
tusi_Oli
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:22
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:28
De la: m_ada, la data 2010-09-15 18:08:03
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-13 15:06:36Aici se implineste cuvantul Domnului ,caci din inima ies; ganduri rele,adultere,desfranari,furitsaguri,marturii mincinoase,hule..Asadar inima noastra devine o pepiniera a patimilor si a gandurilor viclene,daca nu ne nevoim sa dobandim curatirea ei,a inimii ,dezracinand patimile ,sau mai bine zis transformanduse in virtuti.
Xeno, ti-ai gresit cariera. Popa trebuia sa te faci, ca bine le mai spui!
orice crestin adevarat curatat de patimi este un pastor...si sa propaduiasca si sa munceasca la fel ca toti ceilalti...Nu trebuie sa iei bani pt ca propavaduiesti pe Dumnezeu...Asta trebuie sa se faca ca un hoby...Provaduirea,,daca esti un crestin adevarat si iubesti pe Dumnezeu si pe oameni
xenaprintesarazboinica
Postat pe 18 Septembrie 2010 17:13
dah... o tara de ciobani... pacat ca-i locuita...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 18 Septembrie 2010 17:46
Pt mine propavaduirea lui Dumnezeu este un hoby si o fac pt ca imi place,in timpul meu liber...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 18 Septembrie 2010 17:57
e un soi de autosatisfacere... Caragiale i-ar zice "vitziu solitar"...nu?...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 18 Septembrie 2010 18:00
Pocainta pe naiba ! O vosta vecina s- a pocait pentru ca s-au pocait si parintii ei.In acel loc unde se strangeau cei pocaiti s-au inchis luminile si faceau sex.Aceasta vecina a fost violata in acel loc si a innebunit,iar la doi ani dupa acest lucru tatal ei a murit.Daca nu se ducea sa se pocaiasca nu o lua razna din cauza violurilor care se petreceau in acea secta. Imi pare rau daca jignesc pe cineva, dar nu cunosc prea bine domeniul .
smm18
Postat pe 23 Septembrie 2010 08:50
in restul timpului ce faci?daca hobbyul tau este cuvantului domnului?mai stiu eu pe cineva ca tine si umbla cu un barbat insurat cu copii care avea si pretentii.sunteti niste perversi,voi nu credeti in dumnezeu.sunteti o secta care nu ati fost recunoscuti.a-ti uitat cand va ascundeati prin casele oamenilor de frica sa nu va prinda politia?sigur acu te caiesti de un pacat si ti-ai adus aminte de dumnezeu.
alinutza80ro
Postat pe 25 Septembrie 2010 15:27
De la: alinutza80ro, la data 2010-09-25 15:27:56in restul timpului ce faci?daca hobbyul tau este cuvantului domnului?mai stiu eu pe cineva ca tine si umbla cu un barbat insurat cu copii care avea si pretentii.sunteti niste perversi,voi nu credeti in dumnezeu.sunteti o secta care nu ati fost recunoscuti.a-ti uitat cand va ascundeati prin casele oamenilor de frica sa nu va prinda politia?sigur acu te caiesti de un pacat si ti-ai adus aminte de dumnezeu.



Pai e normal, doar cine a pacatuit se poate pocai de pacate. CIne nu, e normal ca nu are de ce se pocai!!
m_ada
Postat pe 25 Septembrie 2010 17:46
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-13 15:07:08Aici se implineste cuvantul Domnului ,caci din inima ies; ganduri rele,adultere,desfranari,furitsaguri,marturii mincinoase,hule..Asadar inima noastra devine o pepiniera a patimilor si a gandurilor viclene,daca nu ne nevoim sa dobandim curatirea ei,a inimii ,dezracinand patimile ,sau mai bine zis transformanduse in virtuti.
Mamaaa....da nu te credeam asa de credincioasa...
teodor_el
Postat pe 25 Septembrie 2010 19:25
adica ............luptatoareo numai predica din cartile sfintiilor dupa mintea ta bolnava dane direct autor si citim noi textul original nu asa cum il intelege mintea ta bolnava pt tine exista xanax si o sati treaca gandurile rele
klaus77
Postat pe 25 Septembrie 2010 19:26
auzi xeno luptatoareo daca in loc de sabie ai folosi un dildo ca sati mai treaca gandurile negre crezi ca e pacat..... o sa te relaxezi si tu poate iti vine mintea la cap .....si nu ar fi o problema daca ar fi pacat ca te duci si te marturisesti la preot asta daca ai daca nu in secta voastra poti sati cumperi unul
klaus77
Postat pe 25 Septembrie 2010 19:30
fa proasto scuzami limbajul nu mai lua numale lui DUMNEZEU in desert ca e pacat e incalcare de lege tu dupa ce curu meu de legi propovaduiesti sau ai inventat o noua bilblie credint o ai in suflet si pe DUMNEZEU la fel si tot timpul nu doar in timpul tau liber.... iat un dildo te rog ala simplu e pina in 100 euro si cu baterii e ceva mai scump dar incepi si tu de la cel simplu ca numai prostii ai in cap se vede ca duci mare lipsa ...........de respect
klaus77
Postat pe 25 Septembrie 2010 19:35
bai, nene klauss, matale nu vezi ca noi ceilalti nu-i spunem nimic? de ce te iei de ea? vrei ca doua zile de acum incolo sa citesti "raspunsurile" ei la postarea ta?
Thor_again
Postat pe 25 Septembrie 2010 19:39
e de abia inceputul Klauss..o sa-ti scrie 3 pagini , eu zic sa bati in retragere , Xena nu are scapare
reyya
Postat pe 25 Septembrie 2010 19:43
noooo... si absolut nici un argument, da' NICIUNUL nu are valoare in mintea ei plata, imprastiata in colturi de la ultimul drum ce l-a facut cu caruta
Thor_again
Postat pe 25 Septembrie 2010 19:45
nene klaus, cauta pe google cuvantul troll si-o sa vezi ce e xena.. si nu numai ea. mai sunt ca ea pe aici..31, de exemplu si altii...
Freya_
Postat pe 25 Septembrie 2010 19:46
Hi hi hi! Freyo, iar iti primesti un glitter la noapte
Neaparat la noapte, ca molia aia vaz ca nu mai apare cand suntem noi, ceilalti, on line
Thor_again
Postat pe 25 Septembrie 2010 19:50
Freya , Xena nu e un ,, agent provocator fara cauza " , sau daca este , de vina e ingustimea mintii ei. Recreerea unui asa numit conflict necesita ceva inteligenta..esti optimista , in privinta ei :-)
reyya
Postat pe 25 Septembrie 2010 19:52
thorele, mi se rupe..io noaptea dorm, ca oamenii normali
Freya_
Postat pe 25 Septembrie 2010 19:53
reyya, nu ma gandesc deloc la ea
Freya_
Postat pe 25 Septembrie 2010 19:53
Irinuca , unde esti, au inceput mataniile?? Hai ca am gasit barbatul ideal pt tine , care culmea merge chiar si la biserica.
reyya
Postat pe 25 Septembrie 2010 19:54
Bre, reyo, sa nu te prinz! Ala ce-a deschis vreo n-shpe toapice ca vrea blonda, e promis deja! Vorbii cu peshtele de baietei din Amsterdam, asteapta telefon si poza... cu toate ca s-ar putea ca pana si aia sa il refuze cand l-or vedea
Thor_again
Postat pe 25 Septembrie 2010 20:00
dar daca cumva il refuza aia , nu ar merge un plan B pt el respectiv Irinuca ??? !! of ,of tot eu sunt aia prevazatoare
reyya
Postat pe 25 Septembrie 2010 20:05
De la: klaus77, la data 2010-09-25 19:35:22fa proasto scuzami limbajul nu mai lua numale lui DUMNEZEU in desert ca e pacat e incalcare de lege tu dupa ce curu meu de legi propovaduiesti sau ai inventat o noua bilblie credint o ai in suflet si pe DUMNEZEU la fel si tot timpul nu doar in timpul tau liber.... iat un dildo te rog ala simplu e pina in 100 euro si cu baterii e ceva mai scump dar incepi si tu de la cel simplu ca numai prostii ai in cap se vede ca duci mare lipsa ...........de respect
De ce vorbesti urit?Chiar daca iti ceri scuze, nu-i corect sa vorbesti in halul asta !
teodor_el
Postat pe 26 Septembrie 2010 19:52
POCAINTA UN CUVINT ATIT DE UZUAL, DAR GREU DE INDEPLINIT , DACA E DOAR DIN GURA SI NU DIN INIMA , NE AMAGIM SINGURI

MARIA
marialeia
Postat pe 3 Octombrie 2010 18:24
POCAINTA UN CUVINT ATIT DE UZUAL, DAR GREU DE INDEPLINIT , DACA E DOAR DIN GURA SI NU DIN INIMA , NE AMAGIM SINGURI

MARIA
marialeia
Postat pe 3 Octombrie 2010 18:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce facem cu postamentul din fata sediilor Adevarul,Jurnalul National,Gandul,Realitatea,... 17 De la: pantera_neagra 22 Mai 2011 14:08
Concurs BIO - Cosmetics 1 De la: AnnaFiction 6 Decembrie 2011 12:57
ce e mai important in viata pt voi? 35 De la: garbo267052 4 Iulie 2012 07:22
bancurile cu ' blondele sunt proaste'-o frustrare? 4 De la: vuvuzela 8 Octombrie 2010 21:21
:D 16 De la: hermosa20 17 Iulie 2012 17:56
Setari Cookie-uri