Din 1944 nu mai exista patriotism la romani?Pt ca se mananca ca cainii prin garduri

Pai un om trebuie sa fie cinstit indiferent de circumstanta..Ori la munca,,ori cu prietenii,,cu strainii cum familia....Eu nu as putea trai cu un barbat care nu este cinstit cu alti oameni..CARE SE foloseste de alti oameni.Chiar daca cu mine sar comporta frumos..Nu ma intereseaza,pt ca eu nu gandesc asa....Si neam certa tot timpul....pe un barbat nu il poti schimba,,,asa ca decat sa iti faci mii de nervi...Trebuie sa fie cineva cu care sa te potrivesti in gandire,,,pt ca nu este bine sa taci si sa inghiti apoi te saturi si se rupe relatia,apar copiii....Si apoi depinde si de oameni daca ei vor sa se schimbe in rau sau nu..Daca se schimba in rau...ii dau papucii si sa ma caute atunci cand isi revine..pt ca nu poti trai cu cineva cu care sa nu te poti intelege...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 26 Septembrie 2010 11:11
xenaprintesarazboinica
Postat pe 26 Septembrie 2010 14:21
De la: si_totusi, la data 2010-09-19 19:51:34http://www.youtube.com/watch?v=JSt84TDBV_w

garda si capitanul. daca tot nu mai e patriotism.....


[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/227/227685b2ypwr3lzm.gif[/img][/url]
PATRIOTISMUL VINE DIN CREDINTA IN DUMNEZEU
T.L.C.
KNIGHT_31
Postat pe 27 Septembrie 2010 00:24
Eu cred ca sunt doua lucruri total diferite, credinta e una iar patriotismul alta.poate toti romanii sunt credinciosi dar oare toti sunt si patrioti?uitativa ca nu mai stiu ce sa faca sa ne distruga de tot.
ghelene_06
Postat pe 1 Octombrie 2010 09:44
pai da aproape toti sunt credinciosi..Dar cati fac voia lui Dumnezeu?Daca barbatul face doar lucruri rele,,normal ca mintea lui este condusa de diavol...Pt ca lucrurile rele distrug caracterul altui om,si este normal ca Dumnezeu sa nu se afle in mintea acelui om care face lucruri care plac la diavol...
Si cum Dumnezeu nu se afla in mintea omului care face lucruri rele...Pt ca daca faci voia la diavol,,diavolul se afla in capul tau si conduce mintea ta.Asta se numeste libertatea de a alege...Si apoi diavolul se foloseste de omul prost,,,ca sa faca rau la altii sa le ca sa le distruga caracterul si apoi si el o sa sufere de pe urma altor oameni...pt ca asa place la diavol,,ca oamenii sa sufere,,sa se razbune si sa isi faca rau unii la altiii...eu sper sa nu fiu prin preajma lor..pt ca eu sunt cuminte
xenaprintesarazboinica
Postat pe 1 Octombrie 2010 10:34
pai nu ziceai ca stai cu biciul dupa ei???...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 1 Octombrie 2010 12:12
De la: eu_geminy, la data 2010-10-01 12:12:02pai nu ziceai ca stai cu biciul dupa ei???...:P
:))
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
UN VOT TE ROG!!! 0 De la: 4 Martie 2010 19:24
ajutati-ma sa inteleg 1 De la: carina_sol75 26 August 2009 12:16
Ajutor..... 1 De la: cris1980 27 Octombrie 2010 11:10
cum sa gasesti dragostea? 18 De la: esme 17 Mai 2011 08:31
tuberoza parfumata -reactii si comentarii.i 3 De la: garbo265966 16 Aprilie 2012 19:17
Setari Cookie-uri